>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ComeOn

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Próbuję wypłacić kasę na konto bankowe. Co wpisać w &quot;dane właściciela konta&quot;? Wpisuję imię, nazwisko, adres i ciągle czerwony X, wpisałem samo imie i nazwisko i też nic. Dane oczywiście podaje takie jak na koncie i przy rejestracji, więc nie wiem co jest grane.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Próbuję wypłacić kasę na konto bankowe. Co wpisać w &quot;dane właściciela konta&quot;? Wpisuję imię, nazwisko, adres i ciągle czerwony X, wpisałem samo imie i nazwisko i też nic. Dane oczywiście podaje takie jak na koncie i przy rejestracji, więc nie wiem co jest grane.
Może polskich znaków nie można używać, kiedyś miałem taką sytuację ale u innego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Może polskich znaków nie można używać, kiedyś miałem taką sytuację ale u innego buka.
Że też na to nie wpadłem.. Dzięki wielkie ????
Mam Ó w nazwisku i to był problem. No i wystarczyło imię i nazwisko. I jeszcze przeszkadzały spacje w numerze konta.
 
M 55

mana456

Użytkownik
Wracam by podzielić się kolejną opinią na temat tego bukmachera.
Trzy stopnie bonusu obrócone bez problemu, czwarta wypłata zlecona dzisiaj po 18, po 20 otrzymałem potwierdzenie przelewu na moje konto.
Wypłaty dochodzą szybciutko, następnego dnia po wysłaniu kasy, najpóźniej po dwóch miałem na koncie.
Bardzo fajne kursy na dokończenia meczy snookera, można trafić prawdziwe perełki z dobrym kursem.
Support na czacie miły i kompetentny.
Ogólnie bukmacher na duzy ✅
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Chciałem wypłacić kase z comeon bezpośrednio na konto bankowe, ale nie wiem co wpisać w kod &quot;bic&quot;, wie ktoś?
Edit juz wiem kod swift, ale mam jeszcze jedno pytanie jak zweryfikowac adres, na wyciagu z banku adresu nie mam, ?
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Kiedyś też miałem podobny problem w Betfair. Możesz iść do banku poprosić o dokument, że jesteś ich klientem.Na dokumencie będzie Twój adres, ich pieczątka i data. Powinni wydać bez problemu.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
OK wysłałem dokumenty, ile trzeba czekać na zweryfikowanie?
Zweryfikowali mi w 10 min, plus dla nich, ale ciekawe w ile kasa dojdzie?
Kasa doszła w 3 dni wiec nie jest źle ;)
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Panowie, mam taki problem:
Kilka dni temu skorzystałem z promocji na comeon, założyłem konto, wpłaciłem z 50 zł, obracałem bonus. Łącznie tego mam 254 zł, bonus odblokowany w 92 %, ale dzisiaj rano wchodzę i limitowany stan konta wynosi 257 a nielimitowany -82,73, czyli jest na minusie, w związku z tym nie mogę nic zagrać bo mam &quot;brak funduszy&quot;. Pisałem na chacie, mają dać znać, ale piszę też tutaj bo może ktoś miał kiedyś podobnie.
Ogólnie buk na +, poza tym, że wczoraj postawiłem kupon za dychę na over w rumuńskiej extraklasie i bramkę Agbonlahora ( kurs był 7,50) - okazało się, że &quot;źle wystawili kursy&quot; no i ponad stówka poszła w piach zamiast do mojej kieszeni. A tak się cieszyłem jak na 6-1 strzelał ;)
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
witam, zalozylem konto, wplacilem depo i dobrze widze ze teraz do obrotu licza sie kursy powyzej 2.0 ? czy np ako moze byc minimum 2.0 i tez sie bedzie liczyc ?
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
czy ktoś z użytkowników wie jak funkcjonuje u nich czat ? Tzn. od której godziny ?

edit: już znalazłem
 
bananaya 2

bananaya

Użytkownik
czat funkcjonuje jak chce, wczoraj nie bylo polskiego supportu cały dzien, dzis o dziwo od 11:30 juz sa online
ogolnie to nie polecam bardzo tego bukmachera ???? gram tam juz dosc sporo na przemian z innymi i musze powiedziec ze live maja bardzo slaby, po wygraniu nawet niewielkich kwot wprowadzaja takie limity ze ojezu, zeby chociarz nikt nie wygral po 25zl max, wczoraj mi rozliczyli zaklad a do dzis nie dostalem kasy bo mowia ze maja problemy techniczne a to juz ponad 30 godzin mija, brak slow
ogolnie rzecz biorac buk jest ok ale zeby sie tylko zarejestrowac zagrac 5-10 kuponow i jak najszybciej uciekac
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
A dla mnie ten buk na ogromny +, jednak ilosc dokumentow do weryfkiacji konta ogromna. Na + nowy wygląd
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy ogromna to ja bym nie powiedział. 7.05 rano wysyłałem dowód + wyciąg z konta bankowego, a wieczorem 7.05 została zaakceptowana wypłata na konto. Dzisiaj (8.05) jeszcze kasy nie mam, ale myślę, że jutro dojdzie (2 dni robocze), więc nie jest tak źle.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Czy ogromna to ja bym nie powiedział. 7.05 rano wysyłałem dowód + wyciąg z konta bankowego, a wieczorem 7.05 została zaakceptowana wypłata na konto. Dzisiaj (8.05) jeszcze kasy nie mam, ale myślę, że jutro dojdzie (2 dni robocze), więc nie jest tak źle.
Ja musiałem wysłać dowod+jakis dokument z potwierdzeniem adresu+konto bankowe...
 
P 8

pepo27

Użytkownik
Sam buk całkiem wporządku, z wpłatami jak i wypłatmi problemu nie ma. Jedynie oferta trochę dla mnie za uboga, a oferta hokejowa to już totalna klapa (m.n. brak gry na zwycięstwo z dogrywką i karnymi)
Co do weryfikacji to wysłany tylko skan dowodu i wystarczył, a zaakceptowanie trwało niecałe 8h więc jaknajbardziej ok.
 
Do góry Bottom