>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Wyniki za konkurs styczniowy


1. orzech3101** - Ipad 3 32GB 3G - czarny
2. Barte** - nagroda życzenie - radio samochodowe z USB do kwoty 300zł
3. Konrad1207**- nagroda życzenie - Gryf kratownica ( 4 chwyty ) do kwoty 150PLN
4. blude** - nagroda życzenie - butelka whisky do kwoty 100PLN
5. enrique** - walizka pokerowa
6. Robson14** - koszulka FB
7. stachu** - koszulka FB
8. beny19** - koszulka FB
9. mirgos** - koszulka FB
10. enrico** - koszulka FB
11. SzCz3P** - 25PLN
12. Andrew** - 25PLN
13. nart** - 25PLN
14. miszamaist** - 25PLN
15. ziutek19** - 25PLN
16. WalkaTr** - 25PLN
17. margra8** - 25PLN
18. coleq** - 25PLN
19. kris7** - 25 darmowych spinów w kasynie
20. czeslaw** - 25 darmowych spinów w kasynie
21. wlodek** - 25 darmowych spinów w kasynie
22. bednarek** - 25 darmowych spinów w kasynie
23. osci** - 25 darmowych spinów w kasynie
24. jakch** - 25 darmowych spinów w kasynie
25. shon** - 25 darmowych spinów w kasynie
26. kristo10** - 25 darmowych spinów w kasynie
27. jalalewa** - 10 freespinow na gozno quest
28. orch** - 10 freespinow na gozno quest
29. arkagh** - 10 freespinow na gozno quest
30. malgodowb** - 10 freespinow na gozno quest
31. sebek23** - 10 freespinow na gozno quest
32. rado** - 10 freespinow na gozno quest
33. szyk** - 10 freespinow na gozno quest
34. 19wasik** - 10 freespinow na gozno quest
35. anonimowyateis** - 10 freespinow na gozno quest
36. etobz** - 10 freespinow na gozno quest
37. kristo10** - 10 freespinow na gozno quest
38. sqrv** - 10 freespinow na gozno quest
39. johny_bu** - 10 freespinow na gozno quest
37. slawekde** - 10 freespinow na gozno quest
38. augustcom** - 10 freespinow na gozno quest
39. karolano** - 10 freespinow na gozno quest
40. wojtekf** - 10 freespinow na gozno quest
41. Trevs** - 10 freespinow na gozno quest

Gratuluję.
Osoby, które wygrały nagrody rzeczowe proszę wysłać na adres email: [email protected] dane do wysyłki.
W przypadku koszulek - podać rozmiar, radia - model, whisky - markę, gryfu - model.
Jeśli kogoś nie ma na liście, a zgłaszał się do promocji to pisać na maila lub na PW.
Wszystkie spiny są na gozno quest
Nagrody rzeczowe zostaną wysłane w przyszłym tygodniu.
Bonusy i freespiny na początku przyszłego lub ewentualnie pod koniec tego tygodnia
Nagrody nie wymagają obrotu.

Pozdrawiam

edit: zachęcam do wyrażenia opinii na temat bukmachera, promocji w temacie: ComeOn
dziękuję.
NOWA PROMOCJA W LUTYM! Nagrody gwarantowane TYLKO U NAS!!

===&gt; Promocja: Luty z ComeOn - wygraj wymarzony gadżet, koszulki, bonusy i inne nagrody...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Depozyty dokonane poprzez Moneybookers, Neteller, paysafecard lub ukash są wykluczone z tej promocji.
To pytanie czy co ? Raczej nic dziwnego bo większość bukmacherów z promocji wyklucza wpłaty przez MB czy Neteller.

Pogrywam trochę u tego bukmachera. Obracam sobie bonusem/bonusami. Co mogę o nim napisać. Nie lubię zbytnio zmian, ale jakoś szybko ogarnąłem się z obsługą, czytelnie łatwo i szybko. Sporo Live, kto ogarnięty to łatwo może zarobić. Co do tego bonusu. Jeszcze nie dawno mięli obrót 3x, teraz jest już 5x po kursie min 2 z przynajmniej dwoma zakładami. Trochę sporo, ale jak się komuś nie spieszy to da radę. Kursy średnie, na mniej popularne zakłady na poziomie jeszcze. Oferta raczej podstawowa choć piłki tam nie brakuje.

Zobaczymy nie długo jak pójdzie z pierwszą wypłatą :cool:
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
jak kotos poluje na bonusy ? SMIALO MOZNA ZAKLADAC KONTO ! zadnych problemow bonus 100 zl zaraz po wplacie dosyc sensowny obrot x5 no i czas 2 lata !
Polecam, ale tylko ze wzgledu na bonusy oferta z pilki moze troche za uboga , brak pojedynkow np w sportach zimowych i podobnych
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
CO do wyplaty to az sam bylem w szoku ???? Oczywiscie przeszedlem werfikcje. W niedziele wieczorem zlecilem wyplate zas w poniedzialek rano mialem kase na koncie (ok godz 11-12) az sam bylem w szoku. Mam konto w peko24
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Witam,mam takie pytanie jak przebiega weryfikacja w tym buku,można zweryfikować przed wypłątą konto? Czy dopiero po wypłacie chcą dokumenty i jakie te dokumenty chcę ten oto to bukmacher?
Czekam na odpowiedz,pozdrawiam.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Witam,mam takie pytanie jak przebiega weryfikacja w tym buku,można zweryfikować przed wypłątą konto? Czy dopiero po wypłacie chcą dokumenty i jakie te dokumenty chcę ten oto to bukmacher?

Czekam na odpowiedz,pozdrawiam.
szczerze mowiac to nawet nie pamietam ! bo trwało to chyba wchwile alebo wcale ! bezproblemowo ! spokojnie wplacaj kase ! wgrywasz tylko dowod z dysku i tyle (mnie nawet nikt o to nie prosil , wgralem bo za to dostaje sie jakies punkty na &quot;zakupy&quot; bonusow)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

www.comeon.com

ComeOn - Walentynkowe promo!

ComeOn! z miłości do swoich graczy ma specjalną promocję!

Dokonaj depozytu co najmniej 50 PLN pomiędzy 00.00 CET oraz 23:59 CET 14 Lutego 2012 i zagraj za 50 PLN na Immortal Romance przed 23:59 CET 14 Lutego. ComeOn! nagrodzi Ciebie 10 Darmowymi Spinami na Hot City, które dopiszemy 15 Lutego o 19:00 CET.



Nowa Ruletka LIVE!

ComeOn przedstawia kolejną ruletke LIVE - tym razem wprost ze słonecznej Malty. Poznaj urocze krupierki i zagraj w jedną z wielu odmian dostępnych na naszej stronie. Powodzenia!

NOWA PROMOCJA W LUTYM! Nagrody gwarantowane TYLKO U NAS!!

===&gt; Promocja: Luty z ComeOn - wygraj wymarzony gadżet, koszulki, bonusy i inne nagrody...
Nagrody za promocję styczniową zostały wypłacone.

Osoby:


kris7**
czeslaw**
jakch**
shon**

Muszą zagrać minimum jedną rundę za swoje pieniądze, aby otrzymać freespiny.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czerwona wygrywa!

Cztery kolejne mecze Champions League już w najbliższy wtorek i środę. Tymczasem promocja Czerwona Wygrywa jest jeszcze bardziej szczodra!
&gt;&gt; 300PLN dla nowych &lt;&lt;
Jeśli w tym tygodniu w meczu Ligi Mistrzów zostanie pokazana bezpośrednia czerowona kartka - ZWRÓCIMY (w gotówce!) wszystkie przegrane zakłady na Pierwszego i Ostatniego strzelca bramki, Całkowitą liczbę goli oraz Dokładny wynik postawione na mecz w którym pojawia się czerwona kartka.
* Dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych na Pierwszego i Ostatniego strzelca bramki, Całkowitą liczbę goli oraz Dokładny wynik
* Maksymalny zwrot 100 PLN na mecz
* Zwrot w ciągu 48hr od zakończenia ostatniego meczu
* Liczą się tylko bezpośrednie czerwone kartki &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;360&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;360&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;table cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; height=&quot;29&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;overflow:hidden; font-size:0px;&quot; bgcolor=&quot;#6CAA0D&quot; height=&quot;29&quot; width=&quot;20&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;overflow:hidden;&quot; bgcolor=&quot;#6CAA0D&quot; align=&quot;center&quot;&gt; Postaw zakłady &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;overflow:hidden; font-size:0px;&quot; bgcolor=&quot;#7EAB33&quot; height=&quot;29&quot; width=&quot;20&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Cz tylko u mnie wywala jakieś errory na ich stronie? Wczoraj wszystko grało.
EDIT: Już i u mnie ok.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcowa promocja w ComeOn


ROMAN KOŁTOŃ Poleca:
Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
plus 300PLN więcej na STAR T - tylko u nas!

Tylko w marcu mamy do rozlosowania kilka ciekawych nagród:

1. Konsolę Sony PlayStation 3 Super Slim (500GB)+ FIFA 13 + Zestaw Sportowy 14w1
2. nagroda &quot;życzenie&quot; do 200PLN
3, Zestaw pokerowy
4. 2x pendrive 8 gb
5. 8 bonusów, każdy o wartości 25PLN
6. 8 x 25 darmowych spinów
7. 4 unikalnych koszulek forum.bukmacherskie.com

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:
Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN na START - Tylko u nas!

Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 01 - 31 marca z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt;
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z ComeOn
- nagroda &quot;życzenie&quot; (w przypadku wylosowanie właśnie Ciebie, otrzymasz wymarzoną nagrodę np. słuchawki czy grę na PC/PS3 itd do kwoty 200pln)
W tytule proszę wpisać &quot;marcowa promocja z ComeOn&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 31 marca!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w ComeOn niż teraz :wink:
Każdy kto się zgłosi do promocji otrzyma nagrodę z uwagi na małą ilość rejestracji w ComeOn!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 5 kwietnia.


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz! - ROMAN KOŁ TOŃ Poleca!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
witam mam pytanie odnoscie bonusu jaki oferuje ten bukmacher 50zł depozytu+200 bonus
wymagane obrót 8x 250zł =2000zł
najwazniejsze jest tam napisane ze trzeba to obrócic po kursie minimum 2,00 i minimum dwa zdarzenia na kuponie chodzi o to czy jedno ze zdarzen musi miec kurs 2,00 czy moga byc np. 3 zdarzenia po 1,35??
stawka kuponów moze byc rózna tz moge puscic kupon powiedzmy za 50zł byle był obrót w sumie 2000zł ?
prosiłbym o dokładne wyjasnienia
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
witam mam pytanie odnoscie bonusu jaki oferuje ten bukmacher 50zł depozytu+200 bonus
wymagane obrót 8x 250zł =2000zł
najwazniejsze jest tam napisane ze trzeba to obrócic po kursie minimum 2,00 i minimum dwa zdarzenia na kuponie chodzi o to czy jedno ze zdarzen musi miec kurs 2,00 czy moga byc np. 3 zdarzenia po 1,35??
stawka kuponów moze byc rózna tz moge puscic kupon powiedzmy za 50zł byle był obrót w sumie 2000zł ?
prosiłbym o dokładne wyjasnienia
Kurs ogólny ma być 2.0, nie ważne jakie będą miały kursy pojedyncze zdarzenia na tym kuponie.

btw. cóż to za bonus 50 plus 250?
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
witam mam pytanie odnoscie bonusu jaki oferuje ten bukmacher 50zł depozytu+200 bonus
wymagane obrót 8x 250zł =2000zł
najwazniejsze jest tam napisane ze trzeba to obrócic po kursie minimum 2,00 i minimum dwa zdarzenia na kuponie chodzi o to czy jedno ze zdarzen musi miec kurs 2,00 czy moga byc np. 3 zdarzenia po 1,35??
stawka kuponów moze byc rózna tz moge puscic kupon powiedzmy za 50zł byle był obrót w sumie 2000zł ?
prosiłbym o dokładne wyjasnienia
Także jestem zainteresowany tym bonusem i poprosiłem o wyjaśnienia ich support. Przy okazji plus dla nich, bo odpowiedź uzyskałem dosyć szybko drogą mailową (czat mają w poniedziałki nieczynny). Stawka kuponów może być różna, ważne abyś &quot;dobił&quot; do 2000 zł (przy depozycie 50 zł, co wraz z bonusem da 250 zł). Mogą być na kuponie np. 3 zdarzenia z kursem 1,35, minimalny kurs 2.0 odnosi się do AKO.
@Rangizz
Jest to bonus 400% dla depozytu max 50 zł. Czyli przy wpłacie 50 zł otrzymujesz 250 zł. Ja założyłem u nich konto jakieś pół roku temu ale nie dokonałem żadnego depozytu (nazbierałem tam jakieś punkty i brałem udział w jakichś loteriach) i o tym bonusie poinformowali mnie w e-mailu. Także nie wiem, czy jest on też dla nowych użytkowników, czy tylko dla tych którzy mają konto ale nie dokonali nigdy depozytu. W każdym razie wpłacę te 50 zł i zobaczę co da się ugrać, z tego co się orientuję to jest to wiarygodny buk.
 
Do góry Bottom