>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ComeOn

7 2

7tomas7

Użytkownik
Witam. Bo jakieś problemy stwarza chyba ten comeon. Czy zablokowali Wam konto, że niby problemy z działem sport? Czy chcą mnie oszukać i nie chcą dać wypłacić, bo zaczęło się jak chciałem wypłacić.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Lipa z ta promocja i z tym bukiem , wplacilem wczoraj postawilem pare zakladow , dzis patrze i zablokowali mozliwosc gry AKO spotkaniami NBA :/ Z tego co widze zablokowali to wszystkim. A ja glownie to stawiam i nie mam teraz jak obracac bo z NBA da sie stawiac tylko single :/
 
cock 756

cock

Użytkownik
Porównują się do celebrytów... LOL
wymagane dokumenty sa zalezne od kwoty wyplaty... LOL
Jak padła im strona, to tym co wpłacą 40zl dadzą 10freespinów, bo Gonzo potrafi sypnąć... Żałosne dno. Jak przepraszają, to powinni za free... I tak pewnie skrypt wszystkim nie sypnie. ;)
Ich spec od propagandy, bo marketingiem tego nazwać się nie da jakby granatem od pługa oderwany.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
wymagane dokumenty sa zalezne od kwoty wyplaty
Ten buk już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie przypadkowego w branży i problemowego. Wystarczy popatrzeć na całoksztal, obrazki, poczytać teksty na stronie. Są one typu &quot;biznes dla ubogich&quot;.
Lecicie na bonus, którego warunki są denne, a potem się dziwicie, że są problemy, że robią pod górę z wypłatami, z weryfikacją dokumentów, że blokują możliwość grania AKO, że kursy są niskie. A wiele z tych rzeczy można zobaczyć przed trejestracją i przed wpłatą pieniędzy do nich. Niektórym to bonusy wszystko przysłaniają, od rozumu począwszy. Jakby nie było dobrych buków
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Dzięki Obserwator (M) za odpowiedź ale u mnie coś innego bo przy próbie logowania po prostu wyskakuje okienko:
Hmmm.
Twoje konto zostało zablokowane.
Choć może to mieć coś z tym wspólnego i może u mnie coś bardziej nie tak. No poczekam jeszcze kolejne dni i może w końcu naprawią.
Mam przymusowy odwyk od zakładów ????
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ja tam tez złego słowa na nich nie powiem ,dobra firma dużo promocji jako jedyni dają free spiny bez obrotu po spełnieniu warunków. W tamtym roku robiłem wypłatę konto mam w zl a a dostałem w euro wiec oby więcej takich firm.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
[URL='http://www.ComeOn.com']www.ComeOn.com [/URL]
Wprowadzają możliwość łączenia zakładów kombinacyjnych na live.
Wygrywaj jeszcze więcej na ComeOn !
Reaguj na wydarzenia na boisku, tak jak my reagujemy na potrzeby naszych klientów. Zgodnie z Waszymi prośbami wprowadziliśmy zakłady kombinacyjne LIVE na ComeOn !
Nowe możliwości obstawiania pozwalają spokojnie poczekać do przerwy w meczach Ligi Mistrzów a następnie obstawić soczystego potrójnego pewniaka.
To nie wszystko! ComeOn ! pozwala również łączyć na jednym kuponie zakłady przedmeczowe oraz LIVE. Podpieraj swoje mecze, pewniakami z różnych lig - Świat zakładów sportowych jeszcze nigdy nie dostarczał tylu emocji!
Poprawiliśmy również nasz elektorniczny system przyjmowania zakładów - kupony są od teraz bardziej przejrzyste i przystępne. Kto powiedział, że ComeOn nie słucha swoich klientów?
 
S 9

sebastiano1112

Użytkownik
Serdecznie i goraco nie polecam tego tragicznego buka.wiadomo oferta,rozliczanie zakladow live itp jest cienki,ratuja sie jakimis bonusami.
Mecze sie z nimi juz ponad 2tyg zeby mi oddali 500PLN z zakladu,ktory wszedl,oni to rozliczyli ale dodali do konta za duzo kasy(ponad700PLN),ot zwykly blad,bylo to wieczorem,na drugi dzien rano juz tej kasy nie bylo ale tez i tych 500z wygranego.miliony rozmowo na LC,tlumaczenie co i jak jak slepemu i glupiemu,po czym po tyg dostaje meila od supportu zebym wiecej nie pisal w tej sprawie bo ten zaklad rozliczony i moge sobie sprawdzic w historii.znowu milion LC i po 4dniach ze doszli ze to ich blad i kase wyplaca najszybciej jak to mozliwe.
Mija 3dzien,napisalem znowu na LC,to oczywiscie staraja sie to zrobic jak najszybicej i przepraszaja.
Jak dla mnie jedno wielkie dno i nieporozumienie,ciekawe co bedzie jak to bede chcial wyplacic
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
dla mnie to buk jeden z lepszych. Sporo promocji od depozytu, spiny bez obrotu, dobra oferta i teraz jeszcze można łączyć zakłady na żywo. Wypłaty na MB w kilka godzin zawsze bezproplemowo. Kontakt z supportem po polsku i zawsze wszystko sprawnie załatwione.. POLECAM.. ostatnio nawet za pkt ComeOn ! 100 euro wygrałem :p
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też nie mogę narzekać. HC azjatyckie mają, linie do kosza dość fajne, choć nie tak wiele jak w bet365. Kontakt z supportem po polsku i zawsze wszystko rozwiązane. Ogólnie polecam. Dają 200 na start bonusu bodajże.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
jak długo idzie wypłata na Skrilla ( moja pierwsza wypłata, depozyt przez Paysafecard, mam nadzieej ze nie będzie problemów) i czy trzeba zawsze wysyłać im skany dokumentów??
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
jak długo idzie wypłata na Skrilla ( moja pierwsza wypłata, depozyt przez Paysafecard, mam nadzieej ze nie będzie problemów) i czy trzeba zawsze wysyłać im skany dokumentów??
Wypłata na MB zlecona w środę 5 grudnia o 23.45 -na moim MB pieniądze zaksięgowane w czwartek 6 grudnia o 16.15.
Tak u mnie jest zawsze,zawsze tzn. kasa dochodzi między 16.00 a 17.00 następnego dnia.Wypłacałem wielokrotnie z ComeOn .
Problemów z nimi nigdy nie miałem.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dla mnie duży plus dla ComeOn za postawe supportu, który stara się rzeczowo pomóc i do problemu podejść indywidulanie, a nie wkleja formułki jak bet365 czy unibet. Kursy i oferta może nie powala na kolana , ale jest wystarczająca, plus też za to , że można sprawdzić sobie od razu limit zakładu.
 
L 0

lokus

Użytkownik
Wypłacałem w niedzielę, w środę kasa na koncie. Ogólnie to polecam bukmachera, support ok, wypłata bez żadnych problemów, choć kursy nie powalają i do obrotu bonusem kupony akumulowane muszą być, raz prawie mi nie wszedł &quot;pewniak&quot; po kursie 1.1, za kilka stówek.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja tez polecam tego buka, zadnych problemow i szybkie wyplaty (MB) a wygrane z darmowych spinow byly bez obrotu, gdzie indziej tak jest ? Polecam
 
Do góry Bottom