>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ComeOn - specjalny bonus 100% do 260 PLN!

Status
Zamknięty.
C 13

crucial

Użytkownik
przepraszam, jeśli kogoś wprowadziłem błąd, sam się zdziwiłem, ale po rozmowie na chacie myślałem, że to prawdziwa wiadomość,
tak 100% od pierwszej wpłaty,
wstawiam zapis czatu:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Macie wszystko napisane w pierwszym poście, to szukacie dziury w całym.
Bonus 100% do 100pln ! Bonus dodawany od razu przy wpłacie. Obrót 4-krotny (depozyt+bonus) minimum dublami z ako minimum 2.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ktoś grywał tam singlami mając bonus? Wiadomo, że nie wliczają się do obrotu ale pytam czy nie robią z tymi jakiś problemów...
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Żeby skorzystać z tej promocji trzeba zweryfikować numer telefonu i mail. No i niestety nie dochodzi mi ten kod smsem. Ktoś miał podobny problem ?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Żeby skorzystać z tej promocji trzeba zweryfikować numer telefonu i mail. No i niestety nie dochodzi mi ten kod smsem. Ktoś miał podobny problem ?
mialem podobnie, zagadaj na LC i zadzwonia do Ciebie i tak przeprowadza weryfikacje...
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Sorry za mały off topic, ale mam pytanie do graczy, którzy sie dopiero zarejestrwoali na ComeOn. Czy po rejestracji konta dostawał ktoś spam z roznych kasyn internetowych z waszym imieniem i nazwiskiem w treści maila? Chodzi o to, że któryś bukmacher udostepnił moje dane osobowe i próbuje dociec który, a podejrzewam głównie ComeOn.com.
 
R 2

rembajlow

Użytkownik
Słuchajcie zarejestorwałem się w tym ComeOn, wpłaciłem kasę, dostałem bonus. Teraz robię obrót ale chce przejść weryfikację. Tutaj w temacie niektórzy piszą tylko o standardowych dokumentach ale też coś o weryfikacji telefonicznej.
Czy telefoniczna weryfikacja jest konieczna?
 
S 0

sezmar

Użytkownik
tak.
dodam, ze buk broni sie szybko przed surami, kursy zmieniaja sie czesto w 1-2 minuty za pinnacle, ale czasem te 1-2 minuty wystarcza ;)
 
S 0

sezmar

Użytkownik
gram tylko pilke. zapuszczam zmienne kursy na pinnacle z 1-2h przed meczami jak cala kolejka gra o jednej godzinie i patrze, gdzie idzie duza zmiana. wtedy daje bet na ComeOn, ale tak jak mowilem, trzeba sie spieszyc, bo oni bardzo szybko reaguja, chyba najszybciej ze znanych mi bukow w stosunku do zmiany kursow na pinnacle.
 
vinci16 3

vinci16

Użytkownik
2 dni temu się zarejestrowałem. Bardzo fajna szata graficzna, jedna z ładniejszych w mojej opinii. Kursy wysokie, porównywalne z bet365. Bonus otrzymany w ciągu 3 dni uwolniłem 30 procent, także spokojnie do zrobienia(kurs minimalny 2,0 i debel single nie wchodzą do bonusu). Ciekawie zapowiada się ich program lojalnościowy, zobaczymy. Zauważyłem też coś dziwnego, niestety jest punkt w regulaminie. W niektórych ligach zdarzyło mi się, że grając debel kursy składowe były mniejsze niż gdybym te mecze zagrał na singlu. W sumie i tak się wyrównuje bo kursy np. do takiego bwina są nieporównywalne ???? Za kilka dni zlecę wypłatę, zobaczymy jak tu się spiszą. Co ciekawe za to też są punkty lojalnościowe ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom