>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ComeOn - 10 euro bez depozytu !

gagi 1

gagi

Użytkownik
Musisz mieć przy tym free becie za 10e minimalnie dwie pozycje po kursie 2.0 żeby zaliczyło obrót.
Minimalne kursy każdego zakładu 2.0
także liczy się cały zakład a nie zdarzenie jak podajesz ???? Zakład może składać się z dwóch pozycji o kursie np 1.5 i 1.6 co daje więcej niż 2.0 ????
 
gagi 1

gagi

Użytkownik
Odpowiedź tak jak wyżej, ale dodam, że ważność do 31, ale 2015 chyba? :p
Jak na moje nie macie racji liczy się zakład a nie zdarzenie : ????
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;Data wygaśnięcia: 01.01.14 23:59&lt;/dt&gt;&lt;/dl&gt;
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Ktoś ogarnia obrót tym bonusem ??? Depozyt robiłem 50 (dostałem od ComeOn 150 w ramach bonusu powitalnego), wczoraj pobrałem bonus 40 i zagrałem od razu za te 40 zł po kursie 2.42 wlazło i wygrałem -zysk 56 zł, dziś znów rzuciłem dwa kupony jeden za 30 zł po kursie 2.48 i zysk 44 zł a drugi też za 30 zł po kursie 3.08 i zysk 62.40 a jak wchodzę na ten bonus to procent wykorzystania widnieje 14.25 % ?;/ coś mało :/ i teraz jak grać aby coś z tego wyszło ?? czas krótki bo do 31 ważność :/ Startowałem z 230 zł a mam teraz 433 zł szkoda by to było stracić ;)
Bonus powitalny 10x2.0 (zakłady kombinacyjne, czyli min 2 pozycje). Tu masz ładnie opisane.
Freebet 3x1.5 ( tutaj mogą być single ).
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
@gagi
akumulowane z kursem powyżej 2 będą ci się liczyć do powitalnego, a single i te z kursem mniejszym niż 2 do tego 40zł - sam tak obróciłem bonus z którym była afera
 
lewy10 23

lewy10

Użytkownik
Ja stawiałem ako zawsze min.2,00 do oby tych bonusów na raz i dzisiaj udało się spełnić wymogi. Nie rozumiałem troche zasad bo miałem na koncie 390zł i zostało mi do obrotu ok.25zł postawiłem i nagle mam 510zł na koncie także miła niespodzianka :grin:
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Z tym freebetem zmienili,na bank była ważność do 31.12 lub 1.1 a teraz jest bodaj 7.1,ale zmienili też warunki obrotu i jest teraz tak jak w powitalnym tj:co najmniej 2 zdarzenia na kuponie i łączny kurs na kuponie &gt;2.0
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gościu coś ty &quot;na głowę upadł&quot; :) Ten błędny bonus dla każdego za darmo dawno jest nieaktualny. Ci co niesłusznie go dostali, później im go zabrano. Generalnie co do takich bonusów w comeon, to najpierw trzeba za swój hajs zagrać. Ostatnio miałem e-mail zagrać coś po kursie minimum 2.0 za 100zł, a dostanę &quot;darmowy&quot; zakład 40zł (do obrotu 3x 1,50). Tak całkiem za darmo, to oni coś dają bardzo rzadko.
Edit. nic o innym bonusie niż ten za zagranie 100pln nie wiem.
 
Do góry Bottom