>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ComeOn - 10 euro bez depozytu !

artur202 4

artur202

Użytkownik
Mogli by sie wybronić pisząc,ze kto do 0:00 do wczoraj 13.12 wziął bonus moze skorzystać a reszta osób,która użyła dzisiaj czyli 14.12 nie jest zakwalifikowana. Ale zabieranie całej kasy z wygranego kuponu to jest dno dna.Były takie błędy w przeszłosci i porządne buki zostawiały wygrane a zabierały gotówke,która stanowiła błąd.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Ja obstawiłem to dzisiaj na wygraną City, potem pojawiła się kasa na koncie, chciałem obracać dalej ale wyskakiwało &quot;brak funduszy&quot;, lecz w końcu obstawiłem za całą wygraną na Barcelonę, bonus jest przeterminowany a zakład dalej w trakcie, więc co teraz będzie z tym ? :grin:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tak z ciekawości zajrzałem w regulamin ;)
2.29 ComeOn rezerwuje sobie prawo do anulowania lub zmiany ofert promocyjnych w każdej chwili .
Z drugiej strony przepis wyraźnie dla tych co jeszcze nie skorzystali z promocji.
Dla tych co już wzięli się tyczy to
2.36 ComeOn zastrzega sobie prawo do wycofania bonusu I wszystkich zdobytych dzięki niemu wygranych w sytuacji, w której doszło do złamania regulaminu. Dodatkowo może zatrzymać również pozostałe środki dostępne na koncie gracza na poczet pokrycia strat wynikających ze złamania regulaminu.
A więc tak na prawdę, to oni nawet nie mają podstaw w swoim regulaminie do takiej akcji ????
 
M 5

mikos

Użytkownik
obróciłeś bonus wczoraj ?
Właśnie, że nie. Wczoraj go odebrałem i postawiłem jeden kupon za 5 i dzisiaj rano za 10. Obydwa przegrane. Za ostatnie 25 zł. puściłem dubelka Bayern do przerwy i Leverkusen. Bayern mi już rozliczyli :]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A jeszcze dodać do tego brak najpopularniejszego środka płatniczego to już jest jedną wielką parodią.
Po raz kolejny powielasz to samo. Masz jakieś źródło informacji? Na czym się opierasz w pisaniu takich rzeczy?
W ComeOn np. Skandynawowie daje mogą używać tej opcji. W Polsce tym sposobem wpłacało poniżej 5% graczy. Dodając do tego, że średnia depozytu nie przekraczała 50pln to firmie ComeOn na obecną chwilę nie opłaca się &quot;trzymać&quot; tej metody wpłaty/wypłaty.

Problem leży po stronie systemu, który nawalił.
Docelowo bonus mieli otrzymać gracze, którzy:
1: Wytypuj zakład kombinacyjny o łącznym kursie ponad 3.0
2: Obstaw go za min. 40 zł
3: Jeśli zakład nie wygra wyślij mail na [email protected] z nazwą użytkownika oraz numerem zakładu do 15 grudnia do 23:59 CET
W wyniku pomyłki zwrot otrzymali wszyscy, a tak nie powinno być.
Powyższy gracze (którzy spełnili warunki) otrzymają bonusy.
Pozostali, którzy skorzystali (mimo nie spełnienia warunków) otrzymają rekompensatę w darmowych spinach na grę Startburst.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Po raz kolejny powielasz to samo. Masz jakieś źródło informacji? Na czym się opierasz w pisaniu takich rzeczy?
W ComeOn np. Skandynawowie daje mogą używać tej opcji. W Polsce tym sposobem wpłacało poniżej 5% graczy. Dodając do tego, że średnia depozytu nie przekraczała 50pln to firmie ComeOn na obecną chwilę nie opłaca się &quot;trzymać&quot; tej metody wpłaty/wypłaty.

Problem leży po stronie systemu, który nawalił.
Docelowo bonus mieli otrzymać gracze, którzy:
1: Wytypuj zakład kombinacyjny o łącznym kursie ponad 3.0
2: Obstaw go za min. 40 zł
3: Jeśli zakład nie wygra wyślij mail na [email protected] z nazwą użytkownika oraz numerem zakładu do 15 grudnia do 23:59 CET

W wyniku pomyłki zwrot otrzymali wszyscy, a tak nie powinno być.
Powyższy gracze (którzy spełnili warunki) otrzymają bonusy.
Pozostali, którzy skorzystali (mimo nie spełnienia warunków) otrzymają rekompensatę w darmowych spinach na grę Startburst.
W takim razie, jako że masz do nich bezpośredni kontakt najwyraźniej, zapytaj proszę, żeby podali Ci, na podstawie dokładnie jakich punktów ze swojego regulaminu mogą zabrać już aktywowany i obracany bonus z konta gracza.

Pozdro.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Po raz kolejny powielasz to samo. Masz jakieś źródło informacji?W ComeOn np. Skandynawowie daje mogą używać tej opcji. W Polsce tym sposobem wpłacało poniżej 5% graczy. Dodając do tego, że średnia depozytu nie przekraczała 50pln to firmie ComeOn na obecną chwilę nie opłaca się &quot;trzymać&quot; tej metody wpłaty/wypłaty.
A przepraszam bardzo co mnie obchodzą Skandynawowie?Jak dla mnie mogą nawet wpłacać gołębiami pocztowymi,ja jako Polak nie mam możliwości wpłacić do nich skrillem,a tylko tego używam do robienia depozytów.I dziwnym trafem WSZYSCY inni bukmacherzy mają opcję wpłaty skrillem i tylko comeon się nie opłacało?Czy jeszcze dziwniejszym zbiegiem okoliczności tylko do comeon wpłaca poniżej 5% a do innych jakaś o wiele bardziej kolosalna liczba osób?

I dlaczego ludzie mają być stratni z powodu błędu systemu?Jak gracz się pomyli i przegra SWOJE pieniądze to ktoś go żałuje?I dlaczego w termsach bonusu jak byk było do 22ego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
perek99 24K

perek99

Użytkownik
dokładnie, nie mają prawa. Jak ktoś np. z tego bonusu , zrobił obrót i ma wygrane np. 500 zł to nie mają prawa zabrać, bo to będzie zwykłe złodziejstwo.
Kogo obchodzą ich pomyłki? ludzie sami sobie bonusu nie dali, został im przyznany. Jak np. ktoś postawi zakład na mecz i się pomylił i chcę zmienić to BUK ci za ch... nie zmieni , nawet jak do meczu będzie wiele godzin.
Nie mają prawa zabrać wygranej z konta, jak dostałeś od nich bonus, który spełnił warunku obrotu itp. Takie &quot;sztuczki&quot; pokazują, że to firma krzak i pewnie się nie przelewa u nich. Kiedyś expekt tak się pomylił i zachował się honorowo, wszystko zostawił, bo co ludzi obchodzą pomyłki buka. Oni się martwią jak np. ktoś postawi zły zakład ?
Mam nadzieje, że ComeOn zachowa się z klasą inaczej w Polsce będą spaleni... nikt tam poważny nie zagra już, bo po co ...
Zobaczymy czy ComeOn jest poważną firmą i zachowa się z klasą, bo jakim prawem za zabierać wygrane zakłady?
Powtarzam co ludzi obchodzą ich pomyłki ? to jakbyś postawił np. 400 zł na 1 przez pomyłkę, bo chciałeś 2 i przegrałeś. Co napiszesz do nich, że pomyłka/błąd i proszę oddać 400 zł i oddadzą ? Niech te ComeOn będzie poważne, bo chyba chce zostać firmą KRZAK
 
M 837

marcios

Użytkownik
tu nie chodzi o bonus, niech se go wezmą ale jakim prawem kasa z wygranych kuponów zabrana takie rzeczy to kpina po fakcie wygrane kupony zabrać jak już to powinni 40zł zabrać a nie całą kasę po fakcie, ktoś ogladał mecze emocjonował się a po fakcie nie ma wygranej pomimo ze trafił je? dali bonus to Ci co skorzystali to powinni mieć a nie anulowac wszystko po fakcie u mnie kupon w grze jesli mi anuluja wygraną do której jest bardzo blisko napewo u nich juz nigdy nie zagram nawet jak by dawali cuda niewidy promocje
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A przepraszam bardzo co mnie obchodzą Skandynawowie?
Piszesz, że ComeOn wycofał metodę płatności Skrill. Jest to nie prawda. Wycofali tylko na rynek Polski.
Nie mam danych statystycznych innych firm, więc nie powiem Ci czy się im opłaca, czy też nie.
Ja dalej czekam na źródło informacji, które wskazuje jako by Skrill był najpopularniejszym kanałem wpłat do bukmacherów...
I dlaczego ludzie mają być stratni z powodu błędu systemu?
Ile Twojej kasy przegrałeś? ComeOn Ci coś zabrał z konta? To był bonus od Comeon no deposit.
I dlaczego w termsach bonusu jak byk było do 22ego?
Już Ci napisałem w poprzednim swoim poście, dlaczego była informacja do 22ego...
Wam się bonus wg regulaminu nie przysługiwał i tyle w temacie.

edit: Przy sprawie z oddsring przymrużyłem oko i pozwoliłem Wam wylewać gorzkie żale. Tym razem jednak przeginacie. Napisałem wyjaśnienie jak wygląda sprawa i temat uważam za zakończony. Jak chcecie płakać to zapraszam na inne strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
batata 12

batata

Użytkownik
Heh, najlepiej zamknąć temat, pousuwać posty i wszystko gra. A prawda jest taka, że ComeOn to zwykli złodzieje i oszuści. Przyznają bonus, a potem go usuwają, przez &#39;błąd systemu&#39;. A przepraszam najmocniej - co mnie to obchodzi? Dostałem pieniądze, obróciłem i po chwili ich nie miałem. Przyznaliście przypadkowo bonus, to przynajmniej miejcie jaja i zostawcie nadwyżkę, a nie kradniecie wszystko jak leci. Na pewno moja noga już tam nie postanie.
 
Do góry Bottom