>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Columba proponuje

columba 14

columba

Użytkownik
Skelleftea - HV-71 hokej liga Szwecka 27.09.2011 godz 19.00
AIK to wicemistrz Szwecji w hokeju z ubiegłego roku. Początek tego sezonu można nazwać za udany ale jednego tej drużynie brakuje.
Zwycięstwa na własnym lodowisku. Do tej pory wszystkie wygrane na obcym lodzie, co biorąc pod uwagę, ze w zeszłym sezonie w sezonie zasadniczym Skelleftea była najlepiej grającą u siebie drużyną może dziwić. W prawdzie mecz z HV-71 do łatwych pewnie nie będzie należał ale kilka czynników każe mi postawić na gospodarzy.
HV-71 w zeszłym sezonie odpadł zaraz na początku play off co było ogromnym rozczarowaniem tym bardziej, ze sezon zasadniczy zakończyli na pierwszym miejscu.
Ten sezon rozpoczęli od trzech porażek, potem dwa kolejne mecze zakończyli wygranymi, ale ich gra nie wygląda dobrze.
Dodatkowo dzisiaj drużyna przyjezdnych będzie dość mocno osłabiona.
Fredrik Bremberg wrócił do składu na ostatnie spotkanie ale dzisiaj znowu nie jest w stanie zagrać to bardzo duże osłabienie dla linii ataku. Kolejnymi nieobecnymi w dniu dzisiejszym będą Adam Almvist , Jesper Thörnberg, Andreas Andersson. Czterech nieobecnych ale wszyscy oni to bardzo ważni dla jakości drużyny przyjezdnej gracze.
Biorąc to po uwagę jest dla mnie jasnym, ze faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy na pewno będą chcieli wykorzystać kłopoty przyjezdnych i odnieść pierwsze w sezonie zwycięstwo na własnym lodzie.
Typ: Skelleftea(h/a) @ 1.71 Sportingbet
 
columba 14

columba

Użytkownik

Partick - Morton 4-0
Dzisiaj na wzgórzu Meryhill będzie zorganizowane wielkie święto dla upamiętnienia 40 rocznicy największego sukcesu klubu z Glasgow. W październiku 1971 roku na Hampden park Tristel pokonało Celtic 4-0 w finale Pucharu ligi. Słynne do dzisiaj zdanie komentatora radiowego “What a Sensation, it’s 4-0 Thistle” do dzisiaj jest w kanonie najważniejszych wypowiedzi komentatorów sportowych w Anglii.Ale to było dawno temu. Teraz od kilku sezonów mimo, że Patrick ma dość duże możliwości organizacyjne klub jakoś nie potrafi znaleźć drogi do awansu do ligi. W zeszłym sezonie myślałem, że już będzie dobrze ale nieregularność to główny grzech tej drużyny w zeszłym sezonie. Teraz po tragicznym początku powoli zespól ustatkował swoją formę, choć ostatnia porażka z Livingston może trochę martwić. Z drugiej strony Livi to naprawdę mocna drużyna.Ktoś powie, że Morton jest liderem wiec tez należy do mocnych zespołów, ale ja tak naprawdę nie potrafię wytłumaczyć tej sytuacji.Drużyna oddalonego od Glasgow o godzinę drogi nadmorskiego miasteczka nie ma ani wielkich aspiracji, ani jakiś zawodników sprowadzonych w przerwie rozgrywek. Grają z dużym szczęściem i zaryzykuje, że bardzo im sprzyjał do tej pory kalendarz rozgrywek.Ostatnia wygrana z Falkirk 3-2 to również kupa szczęścia gdyż po 24 minutach przegrywali dwoma bramkami, żeby w drugiej połowie po strasznych błędach obrony przyjezdnych najpierw wyrównać, a chwile potem strzelić bramkę na 3-2.
Drużyna ponadto wiele traci w meczach wyjazdowych. W tym sezonie ich bilans to 1-2-1 bramki 3-5.
Mam nadzieję, ze dzisiaj Jackie McNamara, który od niedawna prowadzi drużynę z Glasgow znajdzie odpowiedni sposób na przełamanie gości i uroczystości związane z w/w zdarzeniem zostanie uświetniona kompletem punktów dla drużyny, która jest po prostu mocniejsza. Przynajmiej na papierze.
Średnie stawki z zabezpieczeniem remisu.
Partrick Ah-0,25 @ 2.09 Pinnacle 4/10

---------------------------------------------------------------------------------
Port Talbot - Neath 1-2
Port Talbot podobnie jak opisany w poprzednim moim typie z ligi Walijskiej Bala Town najwięcej punktów gromadzi li zazwyczaj w meczach z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Tak było w zeszłym sezonie tak było kilka sezonów pod rząd. Jednak kiedy przychodzi do gry z największymi klubami Walii ich poczynania na boisku już nie wyglądają różowo. Ogólnie w tym sezonie grają trochę słabiej . Zdarzają się porażki z Carmarthen Town, choć na własnym boisku jeszcze w tym sezonie nie przegrali.
Żywiołowy doping licznej publiczności pomagał zazwyczaj w rozstrzyganiu mecz na własną korzyść. Tak było z Newtown czy w jednym z pierwszych meczy sezonu kiedy to zrobili ogromną niespodziankę wygrywając z TSN 2-1.
Teraz jednak są w słabszej formie. maja kilka kontuzji. najważniejszym nieobecnym będzie dzisiaj
Chris Hartland który jest zawieszony za kartki. Dodatkowo jeszcze nieobecni są Dylan Blain i Gareth Phillips, a Mark Jones może dzisiaj zagra jak zda testy sprawnościowe.Neath idzie jak burza. Trzy kolejne mecze wygrane, przy okazji stosunek bramek to 9-0. W drużynie właściwie nie ma jakiś większych osłabien.Jedyne co może mnie tu troszkę martwic, to porażka na początku sezonu w meczu wyjazdowym z Afan, której racjonalnie nie potrafię wyjaśnić do dzisiaj.
Faworytem spotkania jest zespól przyjezdny ale tym razem bez większych wodotrysków. Zwykła wygrana gości.
Neath @ 1.90 interwetter 4/10
 
columba 14

columba

Użytkownik
Inverness CT – St. Mirren 2-1
O gościach napisałem kilka ciepłych słów już w tym sezonie, przy okazji ich poprzednich meczy. Zdania nie zmieniam. To jedno z większych pozytywnych przykładów zmiany sposobu myślenia klubie piłkarskim.
Teraz Mirren gra ofensywną piłkę nożną i nawet te wypowiedzi z początku sezonu kiedy mówili, z e powalczą o pierwsza szóstkę już tak nie wyglądają śmiesznie jak w pierwszym okresie to odebrałem.
Inverness CT to chyba największe rozczarowanie do tej pory. Z drużyny która właściwie w każdym meczu walczyła i była upierdliwa dla wszystkich zostało ledwie wspomnienie. teraz to bardzo bojażliwy zespól. Zupełne odwrócenie gości.
Dzisiaj dodatkowo bez kontuzjowanych Gavina Morrisona, Josha Meekingsa i Lee Coxa.
Wszyscy to bardzo ważni dla drużyny gracze.
Goście właściwie w najsilniejszym składzie z wyjątkiem kontuzjowanego już jakiś czas Darrena McGregora.
Osobiście nie rozumiem dlaczego w obecnej sytuacji gospodarze są uważani przez rynek za faworytów, dla mnie w tym spotkaniu St. Mirren pokusi się o pełną pule. W obecnym okresie czasu to lepsza drużyna pod każdym względem
St. Mirren@ 3.00 (pinnacle) stawka 3/10


Sligo Rovers - Galway United 7-2
Po nieoczekiwanej stracie punktów przez Derry wczoraj jasne jest, ze Sligo dzisiaj zrobi wszystko,
żeby to spotkanie wygrać i raczej nic złego się tutaj przydarzyć się nie powinno.
Nie będę zanudzał udowadnianiem że gospodarze są lepszą drużyną, bo to bez sensu, jedynie napisze, że oprócz słabej formy Galway ma dzisiaj problemy w drużynie. Czterech podstawowych zawodników jest kontuzjowanych czy zawieszonych.
Stephen Walsh zawieszony. Johnny Keane Victor Collins ,Eric Holland kontuzjowani.
Gospodarze właściwie w najsilniejszym zestawieniu z wyłączeniem zawieszonego za kartki Richie Ryana.
Dla mnie dwubramkowa porażka gości to będzie najniższy wymiar kary w tym spotkaniu
Sligo (AH-2.5)@ 1.65 (bet365) stawka 5/10
 
columba 14

columba

Użytkownik
Helsingborg - IFK Norrkoping
To jest bardziej żart a nie typ na spotkanie, ale kto powiedział, ze musze wszystko traktować na poważnie. Czasem i takie małe spekulację są potrzebne choć by po to, zęby trochę się rozerwać .
Helsinborg zdobył Mistrza Szwecji. To jest już faktem. Nic mu tego nie odbierze. Feta w mieście, feta na stadionie pewnie będzie trwała w najlepsze. Nie wierzę tez, że wewnątrz drużyny nie ma również...fety zwycięstwa.
Ogólnie napisał bym ...
Totalne rozprężenie. Kto dzisiaj wyjdzie w podstawowym składzie?
A kto to wie? Ale nawet najsilniejszy z możliwych zestawień będzie po prostu miał gdzieś w tyle głowy, zę to co mieli zrobić zrobili i że po meczu...
Kolejna feta, tylko, ze już oficjalna...
Oj dużo się będzie działo.
Norrkoping do tego meczu podejdzie na 100% skoncentrowany. oni mają o co walczyć, o co grać

Zdobywając tutaj punkty zapewnia sobie na 80% pozostanie w lidze. Czyli też kolejny powód do fetowania...
Dobra ja już przestanę z tymi fetami, tylko na poważnie...
Nie grajcie tego meczu tak jak ja. Po prostu go sobie odpuście, a mnie wybaczcie, ze będę też fetował... jak będzie trafny... Dla tego w open typach i z przymrużeniem oka...
Norrkoping (AH-0) @ 4.33 (William Hill) 2/10

Więcej moich typów i opinii znajdziesz na http://columba66.blogabet.com/
 
Do góry Bottom