>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co zrobić żeby zacząć wygrywać?

Status
Zamknięty.
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
trzeba uwazac , mozna przegladac VIP typy ale tam sa kupony FAKE
przyklad
17. GKS Bełchatów - Termalica over 2,5
Kurs: 1,83 / Buk: Bet365 / Stawka: 4000zł / Z: 3333zł
nie takiego wyniku na b365 to typowy fake zawyzajacy
a wszystkie wpisy na temat tego zdarzenia kasuja !!!
Nie fake tylko czasem takie błędy bukmacherom się zdarzają.Jeśli dobrze pamiętam to był mecz sparingowy gdzie grano dłużej niż 90 minut (120?),więc Szef elity znalazł value.
W siatkówce ostatnio też były typy na over/under odnoszące się do zwykłych meczy (do 25 punktów set),a tak naprawdę mecze rozgrywane do 21.Kilka osób skorzystało i zarobiło,a jest też grupa ludzi (ciągle przegrywających),którzy nie wierzą w to,że można być górą w nierównej walce z bukmacherami ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mnie tylko intryguje w tej całej sytuacji dlaczego niby to jest fake ? Jaka jest podstawa tego założenia, że to fake ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
przepraszam bardzo, prosze sprawdzic wyniki na stronie Bet365 z dnia 8.07.2013 jest mecz , ale takiego wyniku dla tego meczu jak over 2,5 poprostu nie ma , przeciez to nie jest moje widzi mi sie tylko oficjalna strona, kazdy moze sprawdzic, jakie to proste choc dla nie ktorych moze i nie bo trzeba troche sie wysilic , lepiej tu napisac ,ze ta sa bzdury zamiast najpierw sprawdzic na stronie b365
prosze sprawdzic i cos napisac, dziekuje
btw
przeciez nie robilbym z siebie calkowitego idioty skoro prawie kazdy moze sprawdzic , trzeba miec konto na b365, dodam tylko ze wpisy w temacie zostaly wykasowane, choc np Obserwator pisal , ze jak cos to zebym pisal wlasnie w jego temacie, nie wiem dlaczego tak pisal , ale chyba wiedzial pisz a i tak wykasujemy ehhh
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
kuerten znowu zaczynasz walić swoje dziwne teorie, jeżeli boli cię że są tacy co wygryają a ty nie to nie wchodź na forum i najlepiej skończ z graniem. W ilu jeszcze tematach napiszesz że stawki i typy z VIP to fake?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kuerten znowu zaczynasz walić swoje dziwne teorie, jeżeli boli cię że są tacy co wygryają a ty nie to nie wchodź na forum i najlepiej skończ z graniem. W ilu jeszcze tematach napiszesz że stawki i typy z VIP to fake?
wszedles na strone b365 w wyniki ??
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Nie fake tylko czasem takie błędy bukmacherom się zdarzają.Jeśli dobrze pamiętam to był mecz sparingowy gdzie grano dłużej niż 90 minut (120?),więc Szef elity znalazł value.
wiem o tym, specjalnie to wszystko sprawdzilem to byl mecz 4x30min i bukmacherzy robili zwroty stawek, przeciez wyszedlbym na totalnego durnia piszac i nie sprawdzajac i prosze takze zauwazyc SzefElity gra srednia za 500 pln a tu bach 4000 , nie dziwne ? Oczywiscie wpis w jego temacie zostal wykasowany i nie skomentowany, dlaczego ? Przeciez nie ja ustalam wyniki w B365
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie 400zł to jest 1/10 obecnie, w tym okresie grałem głównie na tym poziomie,
miałem kilka typów 4/10 czy 5/10 a over zagrałem 10/10,
przecież na Real w temacie miałem coś ok 10tys zł, a ogólnie zagrane ~5000 euro z Ajaxem
i jakoś dziwnie do stawki 4000zł się uczepiłeś haha
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ok spoko wyniku nie skometujesz dlaczego nie ma na stronie b365 ??
oczywiscie chodzi o intersujacy nas wynik na over 2,5 bo wszystkie inne sa ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
3-2 dla Termalici, meczu nie widziałem, over, wszedł tak to skomentuję :spokodfhgfh:

nie brnij dalej, bo się tylko ośmieszasz ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szefie Elity nie do końca się kuerten ośmiesza, bo ma racje pisząc, że z tego wynika, że takiego zakładu nie było...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie ma, bo jednak był i nie tylko ja go grałem :spokodfhgfh:

no chyba, że jestem mistrzem photoshopa :rolleyes:

ps. trzecia opcja to ta, że bet zakłady na o/u daje wybranym ????
 
M 9

mieta20

Użytkownik
kuerten napisz na czacie beta dlaczego rozliczyli to jako wygraną jak nie ma wyniku to może anuluja zakład koledze Szef Elita &lt;lol2&gt; ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ludzie przestańcie zaglądać innym do portfela, przecież to nie poważne, a po za tym temat chyba nie miał służyć do lustracji Szefa Elity ???? .

Także proponuję zamknąć temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom