>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Co o takim zastosowaniu progresji myślicie?

W 0

wwxxww

Użytkownik
Witam już od pewnego czasu gram progresja (nie taką standardową) z marnym skutkiem. Otóż zaczynam 2-3 PLN, 2-3 zdarzenia na AKO ponad 2 z najczęściej 2,3-2,8. Jak wejdzie to kolejny jak nie wejdzie to stawkę mnożę x2 i tak kilka kuponów na raz gram (nad wszystkim panuje Excel z wprowadzonymi odpowiednimi formułkami ???? ) obecnie mam 27 zakończonych (152,50 PLN ✅) i 8 niedokończonych (195 PLN ⛔) które mam zamiar oczywiście dokończyć, a są to zakłady do zagrania za 8,12, cztery po 16 PLN, i dwa po 64 PLN na później... Najgorsza to jest jednak moja skuteczność ???? bo tylko 29% (tez Excel wylicza jak ktoś chce to mogę udostępnić ten arkusz) to skutek mojej niewielkiej wiedzy o sporcie i możne trochę zachłanności bo wiele kuponów moglem sobie odpuścić i grac tylko te pewniejsze.
Dziś wpadłem na pomysł jak mógłbym grać żeby skuteczność wyniosła 50% (nie mniej, nie więcej) i na tym zarabiać zupełnie nic nie analizując, nie poświęcając zbyt dużo czasu i nie trzeba znać się na sporcie czysta matematyka. No to przechodzę do wyjaśnienia. Gramy najlepiej spotkania w których są dwie możliwości z takim samym lub podobnym kursem np handicap w kosza zawsze 1,91 lub np powyżej/poniżej 1,90 (Expekt.com).
Stawiamy na obydwa wyniki czyli np: (kurs 1,9)
Zakład 1:
1j na 1 i 3j na 2 (nie stawiamy po 1j na dwa bo to jest głupota...)
wynik: 2 ✅ 1,7j
Zakład 2:
3j na 1 i 1j na 2
wynik: 2 (tym razem niekorzystny) ⛔ 2,1j
Zakład 3:
9j na 1 i 1j na 2
wynik: 2 (znowu niekorzystny ale się nie łamiemy w końcu się uda :-D) ⛔ 8,1j
Zakład 4:
27j na 1 i 1 j na 2
wynik: 1 (huraaaa...) ✅ 23,3
Zakład 5:
...itd...
W sumie: ✅ 14,8j
Grał tak ktoś? Jak to się sprawdza w praktyce? oraz najważniejsze pytanie czy administracja Expekt.com się do takiego systemu nie przyczepi i mi nie zablokuje konta? Ja chyba się zdecyduje spróbować choć nie mam zbyt dużego kapitału ale w tym sposobie widzę dość dużą szanse na stopniowe powiększanie kapitału a wszystko zależy od stawek i od mnożnika stawki jaki przyjmiemy równie dobrze może być to np 2,5 ale zyski będą mniejsze...
 
S 0

szczur222

Użytkownik
ale chyba coś ci się pomyliło bo
Zakład 1:
1j na 1 i 3j na 2 (nie stawiamy po 1j na dwa bo to jest głupota...)
wynik: 2 3,4j+
bo 3j*1.9=5,7 a zysk to 2.7 źle policzyłeś
i dalej też masz źle
najlepiej by to pasowało do parzysta\nie parzysta w betfair tam kursy są bardzo bliskie 2.0
 
W 0

wwxxww

Użytkownik
Tak masz racje a nawet 1,7j bo jeszcze silą rzeczy ten zakład za 1j jest przegrany. Poprawiłem to. Właśnie chodzi o to żeby kursy były możliwie jak najbliżej 2.0 a w Expekt.com znalazłem najwięcej po 1.91.
 
S 0

sagittariuspl

Użytkownik
expekt się nie przyczepi bo nie ma do czego...

nie rozumiem tylko jednego - jak Ty tu masz skuteczność dokładnie 50%? nie ma takiej opcji

ryzyko zmniejszysz w momencie gdy będziesz grał cały czas na ten sam typ - np. 1. warto także zainteresować się tylko spotkaniami, w których nie padnie remis - tenis, siatkówka, itd.

chętnie bym zobaczył jak wyglada analiza tego systemu w dłuższym okresie czasu i na konkretnym graczu
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Ale po co grać na 1 i na 2 skoro potrajasz stawke :p? I tak czekasz aż wejdzie to gdzie dałeś wyższą, więc po cholere ten drugi zakład ???? ?
 
Do góry Bottom