>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co aktualnie oglądacie?

wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ładunek 200
Jeżeli ktoś oglądał &#39;&#39;Dom zły&#39;&#39; i był zadowolony to film zdecydowanie dla niego.Bardzo ciężki materiał.&quot;Ładunek 200&quot; potrafi zepsuć samopoczucie na cały dzień
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nietykalni - jeden z lepszych filmów ostatnich lat, można się sporo uśmiac, bez zbędnego patosu. 8.5/10
Perfect Sense - dobry apokaliptyczny film, oryginalna fabuła, ładna dupeczka. 7.5/10
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dokładnie ,film Nietykalni lekki ,sporo humoru i luzu mi też się podobał.
ja oglądnąłem nie tak dawno The Talented Mr.Ripley z 1999 film bardzo dobry ,Matt Damon dobrze zagrał ,trzeba myśleć oglądając ten film
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Gra o tron - świetny serial - polecam wszystkim ????
no świetny świetny, ale coś ta 2 seria jakoś się trochę mozolnie rozwija co? 3 odcinek a właściwie nic ciekawego się nie wydarzyło, prócz zdrady Greyjoy&#39;a (albo tylko udaje przed ojcem i siostrą)
W ostatnim czasie oglądałem dwa filmy szpiegowskie, który zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Najpierw &quot;Szpiega&quot; (&quot;Tinker, taylor, solder, spy&quot;), który był dla mnie najlepszym filmem 2011 roku, a ostatnio w końcu obejrzałem prawie 3 godzinnego &quot;Dobrego agenta&quot; (&quot;Good Shepherd&quot;). Długo się przymierzałem, bo ten czas mnie trochę odstraszał, ale było warto, ponieważ film także naprawdę dobry. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty to polecam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

LEMMY

Wkońcu nabyłem DVD i jestem bardzo mile zaskoczony.Oglądałem mnóstwo dokumentalnych gniotów,tych muzycznych oczywiście.Ten film jest zrobiony bardzo dobrze,sceny z relacji Lemmy-syn są poruszające.Wiedziałem że to bardzo dobry człowiek ale nie znałem jego relacji z synem.Mamy tu jeszcze wszystko co powinniśmy widzieć o tym człowieku,każdy szanujacy sie fan rock and rolla powinien znać nie tyle to DVD co sam zespół.
 
C 0

calamity

Użytkownik
obecnie mam na tapecie grę o tron i sons of anarchy - wciąga cholerstwo! Mocne, męskie kino - to lubię ????
a z kina, to w ciągu tygodnia byłem pięć razy (zamykają nam ARS w Krakowie i rajd sentymentalny po wszystkich salach kinowych) i porażające wrażenie zrobiła na mnie Róża. masakra :O
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
J 7K

juanroman08

Forum VIP
na razie nuda straszna.. cały odcinek walą się z trupem i pół trupem, ale mam nadzieję, że się rozkręci:cool:
Zapewniam że rozkręci się bardzo mocno, miałem opcję że na raz 7-8 odcinków leciałem bo tak wciągało ???? Ogólnie świetny serial, jeśli ktoś chociaż trochę odnajduje się w tym klimacie :razz:
 
Do góry Bottom