>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CLOUT MMA 4: Lexy vs Linkimaster

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
CLOUT MMA 4: Lexy vs Linkimaster

GG8umZuaUAAnRlE.jpeg

Data: sobota, 9 marca 2024, 19:00
Miejsce: Atlas Arena - Łódź, Polska
Transmisja: PPV na stronie cloutmma.tv

Walka wieczoru
[MMA]: Lexy Chaplin vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Karta główna
[Dirty Street Boxing No Limit]: Marcin „Cesarz” Najman vs Jacek „Muran” Murański
[K-1, małe rękawice]: Dawid „Crazy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak
[K-1, małe rękawice]: Małgorzata Zwierzyńska vs Marianna Schreiber
[MMA]: Michał „Zbuku” Buczek vs Paweł „Major SPZ” Majewski
[MMA]: Adrian Cios vs Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
[Dirty Gloves Boxing]: Daniel Omielańczuk vs Kamil „King Kong” Minda
[MMA]: Piotr „Bestia” Piechowiak vs Sebastian „Ztrolowany” Nowak

Karta wstępna (darmowa na YouTube)
[MMA]: Piotr „Lizak” Lizakowski vs Przemysław „Sequento” Skulski
[MMA]: Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs Rafał „Boro” Borowski

źródło: mma.pl, goingapp.pl

950x200.jpg
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Szkoda, bo kursy jak to zwykle bywa szybko pospadały.
Rekordzistę można było złapać po 1,5. Podobnie jak Bułę i Omielańczuka.
Szkoda, że w fortunie nie można było pograć bez podatku. Dla mnie kosa. Nie widzę szans by Minda czy Załęcki dali radę.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Próbujemy z galą, niestety to co chciałem zagrać to znacząco pospadało ( i nie mówię o kursach początkowych tylko właściwie po poniedziałkowej konferencji). Ogólnie rzecz biorąc gala totalnie nijaka, bez żadnej szczególnej promocji co biorąc pod uwagę że Najman- Murański to potencjalnie walka która 'zamyka freak-fighty' to jednak wygląda na odgrzewanego kotleta i absolutnie nie ma tych emocji jakie by były gwarantowane jeszcze jakiś czas temu. A że Lexy- Linkiewicz main-event to w ogóle kompromitacja. Z większością kursów trzeba się zgodzić, faworyci muszą być faworytami w walkach Omielańczuka, Marianny, Wielkiego Bu czy Bestii i Lizaka. Walki Najman- Murański nie obstawiam bo po 1,67 na Murana to jednak za mało a mi śmierdzi ta walka jakimś dziwnym wałkiem i tym razem ciężko przewidzieć jakim. Najman po dwóch dyskwalifikacjach, wcześniej tez porażkach ale to bez większego znaczenia- zaskakujące jest to że zgodził się na warunki Murańskiego które wykluczają parter (chyba w ostatniej 4 rundzie dozwolony) i mamy tzw dirty boxing, czyli stójkę i tu nie mam przekonania ale jedyne co by tłumaczyło że Najman się zgodził: z możliwością dobijania w parterze. Tak czy siak to najdziwniejsze jest to (tyle że też nie potwierdzone w 100% chociaż było wspominane w postach na socialach Clout i podczas konferencji) że Najman się zgodził na brak wypłaty ... w przypadku jak zostanie zdyskwalifikowany. Mój wniosek jest taki że Najman na 'normalnych' zasadach ma może 10% szans wygrać bo po prostu Jaca ma za twardą głowę i mimo że tez nic nie umie to kondycyjnie jest lepszy a Najman będzie miał siły max na 1 runde. Oczywiście szanse Marcina byłby znacznie wyższe, powiem nawet że 60% gdybyśmy mieli tutaj parter. A że nie mamy to scenariusz dla mnie oczywisty że Najman spróbuje cepy przez minute max 2 a potem będzie szukał drogi ucieczki- zakładam podobną strategie sprzed rozpoczęcia jego kariery we 'freakach' czyli zwichnięty bark i wszystko wytłumaczone.

Natomiast są dwa zakłady które uważam za spore value, nawet mimo kursów które spadają:
- Rafał 'Boro Borkowski przez decyzję @6,00. Kurs kosmos a mamy tutaj starcie Borkowskiego który MMA ćwiczy z 10 lat (z przerwami) i jest solidnym parterowcem, z wieloma startami w amatorskich zawodach i z bardzo solidnym narożnikiem i przygotowaniami w Arrachionie Olsztyn, gdzie jak sam się chwalił na konferencji: Mamed wie kim on jest. W dodatku będzie miał przewagę kilogramów i to ponad 10ciu. Doświadczenie freakowe też ma, bo na jednej z ostatnich gal stoczył walkę 'Boro na 10ciu'. A rywal Wojtek Sobierajski dał sie poznać z doskonałej strony i nie ma tu nic dziwnego bo ma on bardzo duże podstawy pięściarskie. No właśnie, mimo że bez wątpienia to świetny stójkowicz to o ile nie jest jakoś nieprawdopodobnie pojętnym uczniem to w te pare miesięcy nie nadrobił parteru. Więc w momencie gdy mamy pięściarz vs MMA w dodatku z przewagą gabarytów to nie faworyzowałbym tego pierwszego (zwłaszcza że Wojtek dotychczasowe wygrane miał z mniejszymi od siebie i niejednogłośnie z karateką). Jednocześnie zakładam że Sobierajski jest na tyle zwinny i wysportowany że skończyć sie nie da ale to jednak Boro będzie punktował sprowadzeniami do parteru.
- Adrian Cios i sam nie wierze w to co pisze ale wydaje mi się że może wygrać to przed czasem. Oprócz tego że ma opinie debila to jeszcze niedawno miał też opinie cieniasa ale wydaje mi się że zrobił w ostatni rok naprawdę spory progres i faktycznie przykłada sie do treningów na 100%. A co by też nie mówić to że przegrał z bardzo solidnymi Ambro czy Sashą to jakoś ujmy nie przynosi- na moje to powinien też dostać decyzję z Michałem Cichym. Jego 3 ostatnie wygrane może nie mają większego znaczenia, szczególnie te komiczne z Najmanem ale wcześniej był skazywany na porażkę z Łukaszem Magicalem ale styl ma znaczenie bo zarówno tam jak i w walkach z Najmanem pokazał że umie sprowadzać i kontrolować walkę w parterze. Na Jóźwiaka który jest na poziomie wspomnianych Najmana i Magicala to może też wystarczyć. Jóźwiak walczył tylko w stójce gdzie też ma bardzo słabą kondycje a jak walczył raz w MMA to przegrał z Najmanem. Wiadomo że kursy sa jakie są bo Paweł ma czym uderzyć i jest znacznie silniejszy,cięższy, wyższy ale mimo wszystko uważam że fatalna kondycja + brak umiejętności parterowych i progres Ciosa sprawia że widze value w wygranej Adriana Ciosa przed czasem @4,00
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Najman 1.98
Jak tu mozna dawac mu 10 procent szans to ja nie wiem. Jest oczywiście okrutnie slaby ale muranski nie potrafi sie bic wcale. Nie umie zadawac ciosow. Wygrał jedna walke gdzie przeciwnik zostal okradziony
Ponadto popieram typ na boro
Uwazam rowniez ze wielki bu jest mocno przereklamowany po deklasacji na mlodym Zaleckim więc ja 2.92 biore w ciemno
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Małgorzata "Margaret" Zwierzyńska - Marianna "Królowa" Schreiber/ Mniej niż 2.5 rundy @ 1.35 Fortuna

Chyba jedyny sensowny zakład z tej gali frekowej. Walka prawdopodobnie będzie w kickboxingu 3 rundy po 3 minuty, chyba chcą aby Zwierzyńska wytrzymała dłużej niż minutę. Gdzie 50 letnia kobieta po ciągach alkoholowych ma kondycję na 9 minut. Kontra 31 latka która coś tam robi u Mirka, widać że te kopnięcia ważą, wiem że nie potrafiła skończyć przed czasem też wiekowej dziennikarki, ale no bądźmy poważni. Gram taki typ bo kurs jest większy niż Schreiber przed czasem.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Najman 1.98
Jak tu mozna dawac mu 10 procent szans to ja nie wiem. Jest oczywiście okrutnie slaby ale muranski nie potrafi sie bic wcale. Nie umie zadawac ciosow. Wygrał jedna walke gdzie przeciwnik zostal okradziony
Ponadto popieram typ na boro
Uwazam rowniez ze wielki bu jest mocno przereklamowany po deklasacji na mlodym Zaleckim więc ja 2.92 biore w ciemno
Te 10% to przecież daje mu stosownie do formuły w jakiej odbędzie się walka. W full mma 3x 3 min spokojnie można by dac Najmanowi 60-70% szans. Ale jakie on ma atuty w stójce ? Można podciągnąć pod to pojedyńczy cios na Fonfare czy 'nokaut' (nieco naciągnięty) na .. Miśku z Nadarzyna. Tak to on nie ma żadnego atutu w uderzeniach tak jak w walce z Jóźwiakiem coś tam pokazał słynną 'pozycją boczna' a z Ciosem to próbował kopać, co też na siłe można podciągnąć pod jego atut. A jeszcze zabawniejsze są te jego 'sparingi' z Jackiem Rumniakiem, gdzie kolejny raz pokazuje że po prostu się ani troche nie przygotowuje. Dlatego założenie jest proste, nie ma parteru, nie ma kopnięć to w jaki sposób może coś tu pokazać jak ZAWSZE po max 2 minutach Najman panikuje, a tu staje naprzeciw gość który nie umie nic ale jest lepszy kondycyjnie i po prostu będzie szedł łeb nisko i nawet jak coś przyjmie to ciężko mi sobie wyobrazić że Najman go skończy. Podtrzymuje swoje że w tej formule walki to Najman ma marne szanse i zakładam że wymyśli jakąś kontuzje albo zostanie po prostu zdyskwalifikowany.
O Wielkim Bu kiedys pisałem że w walce bokserskiej był fatalny ale jednak we freakach to powinien deklasować a różnica kilogramów jest chyba ze 35 kg w porównaniu do Dawida Załęckiego więc cięzko mi sobie wyobrazić inne rozstrzygnięcie niż uciekanie Dawida przed walką.

Małgorzata "Margaret" Zwierzyńska - Marianna "Królowa" Schreiber/ Mniej niż 2.5 rundy @ 1.35 Fortuna

Chyba jedyny sensowny zakład z tej gali frekowej. Walka prawdopodobnie będzie w kickboxingu 3 rundy po 3 minuty, chyba chcą aby Zwierzyńska wytrzymała dłużej niż minutę. Gdzie 50 letnia kobieta po ciągach alkoholowych ma kondycję na 9 minut. Kontra 31 latka która coś tam robi u Mirka, widać że te kopnięcia ważą, wiem że nie potrafiła skończyć przed czasem też wiekowej dziennikarki, ale no bądźmy poważni. Gram taki typ bo kurs jest większy niż Schreiber przed czasem.
Ja bym tego nie grał, kurs nieadekwatny- szczególnie z podatkiem. Z tydzień temu to fakt bym powiedział ze 1,10 tutaj powinno być max ale tam te relacje Goha- Marianna zupełnie się odwróciły i ta 'walka' może mieć charakter wybitnie pokazowy i jakby nie patrzeć to chyba Marianna więcej zyska NIE nokautując rywalki.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Przeciez w stojce to wlasnie obaj są slabi ale Najman ma przewagę. Muranski nie potrafi zadawać ciosow a tylko przyjmować na głowe. Gdyby to był boks ale w rundach no limit to owszem postawiłbym na Murańskiego licząc że Najman go nie skonczy z powodu twardej glowe ale padnie ze zmęczenia. W momencie gdy walka ma normalnie kilka rund to moim zdaniem Najman na punkty wygra bez klopotu
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Przeciez w stojce to wlasnie obaj są slabi ale Najman ma przewagę. Muranski nie potrafi zadawać ciosow a tylko przyjmować na głowe. Gdyby to był boks ale w rundach no limit to owszem postawiłbym na Murańskiego licząc że Najman go nie skonczy z powodu twardej glowe ale padnie ze zmęczenia. W momencie gdy walka ma normalnie kilka rund to moim zdaniem Najman na punkty wygra bez klopotu
Walka Najmana z Muranem nie skończy się na punkty bo po trzech rundach jest czwarta bez limitu czasowego w której dochodzą kopnięcia, stompy i soccer kicki
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Przeciez w stojce to wlasnie obaj są slabi ale Najman ma przewagę. Muranski nie potrafi zadawać ciosow a tylko przyjmować na głowe. Gdyby to był boks ale w rundach no limit to owszem postawiłbym na Murańskiego licząc że Najman go nie skonczy z powodu twardej glowe ale padnie ze zmęczenia. W momencie gdy walka ma normalnie kilka rund to moim zdaniem Najman na punkty wygra bez klopotu
Moim zdaniem nie ma żadnej (mimo że mu kibicuje). Sam zobacz dziś na programie Najman był poteżnie zmachany bo minucie przepychania się z ochroniarzami. Tak jak wspomniałem, walka potrwa 2 minuty- przez minute Najman da z siebie wszystko a potem będzie szukał drogi ucieczki czyli jak nie dyskwalifkacja której najprwdopodobniej byc nie może to 'kontuzja'. Ciężko mi sobie wyobrazić inny scenariusz.
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Piotr "Lizak" Lizakowski - Przemysław "Sequento" Skulski
Koniec w 1.rundzie
Typ: Nie
Kurs: 1.5 Fortuna

Między panami ewidentnie panuje napięta atmosfera, co sugeruje, że pojedynek może zakończyć się przed czasem, ale prawdopodobnie nie w pierwszej rundzie. Wydaje się, że panowie będą w stanie przetrwać co najmniej jedną pełną trzyminutową rundę. Oczekuje, że będzie to walka wymagająca ostrożności ze strony obu zawodników. Sequento będzie musiał uważać na zagrożenia ze strony Lizaka, zwłaszcza na możliwe próby poddań, podczas gdy Piotr będzie musiał być czujny na mocne ciosy przeciwnika. Jeśli chodzi o umiejętności, Lizak wydaje się być przeważający nad Skulskim, co sugeruje, że będzie miał przewagę w starciu. Jedyną korzyścią, jaką może mieć Przemek, jest jego waga. Ostatecznie, w pierwszej rundzie można spodziewać się, że obaj zawodnicy podejdą do siebie w sposób zachowawczy.
 
punkfiction 15,4K

punkfiction

Użytkownik
Crazy - Wielki Bu

Wielki Bu wygra na punkty lub przez tech. decyzję
KURS: 2.25 FORTUNA


Po deklasacji Denisa po raz kolejny ojciec wchodzi do poprzedniego rywala swojego syna, tym razem padło na Wielkiego Bu. Dawid, który ma na karku juz 47 lat w swoich walkach ze stosunkowo mocnymi rywalami udowodnił, że jest zaprawiony w boju i zawsze postawi ciężkie warunki przeciwnikowi. Patryk, który zdecydowanie przewyższa go w warunkach fizycznych może pochwalić się niezłym rekordem (5 walk, 4 zwycięstwa, z czego wszystkie przed czasem), chociaż niektórzy mogą mu zarzucić, że poziom jego rywali daje wiele do życzenia. Mimo wszystko stawiam na jego wygraną, biorąc jednak pod uwagę wytrzymałość Załęckiego oraz fakt, że walka będzie na zasadach K1 spodziewam się pełnego dystansu.
 
K 1,8K

kano888

Użytkownik
[Dirty Street Boxing No Limit]: Marcin „Cesarz” Najman vs Jacek „Muran” Murański
Jacek Muran
Kurs : 1.80 Fortuna

Wiekszość kursów jest śmieciowa z tej gali . Obaj Panowie mają umiejętnośći podobne - czyli żadne . Najman mimo 20 letnego doświadczenia potrafi przegrać z amatorem co coś tam poćwiczył co jest żenadą samą w sobie i nie sugeruje się tym że to boks i doświadczenie po stronie Marcina bo przewagi w umiejętnościach tak naprawdę to on nie ma . Tutaj kluczową rolę odegra kondycja która w moim odczuciu należy do Murana więc dając 60/40 na Jacka przy równych kursach wchodzę w to .
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Szkoda, że nie będzie kursów na DSQ. Widzę jedną opcję. Najman przewróci Murańskiego i tam go będzie chciał bić, co poskutkuje dyskwalifikacją.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Lexy - Linkiewicz
Liczba rozpoczętych rund:
Typ: +2,5
Fortuna

Walka wieczoru Lexy z Linkiewicz, chyba nie wiele osób chcę już w tym brać udział, pewnie hajsu może brakować... dlatego wraca do ringu współwłaścicielka clout MMA. Bardzo słaba karta na ten wieczór. Zderzenie dwóch Pan, Lexy i Linkiewicz. Lexy wraca do walk po dłuższej przerwie, Linkiewicz ostatnio dwie porażki a w sumie będzie to jej 9 walka. Obie Panie doświadczone w sportach walki jak można tak powiedzieć. Liczę przede wszystkim na dobre show która walka wieczoru musi przynieść nie wyobrażam sobie ze zakończy się ona szybko po kilku sekundach, a wręcz przeciwnie liczę na dramaturgię i zwroty akcji tak aby przyciągnąć widzą jak na show przypada. Ruda 3 powinna wejść na spokojnie. A kto wygra jest kwestia drugoplanowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1065
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Szkoda, że nie będzie kursów na DSQ. Widzę jedną opcję. Najman przewróci Murańskiego i tam go będzie chciał bić, co poskutkuje dyskwalifikacją.
To wygląda na oczywistą oczywistość- Najman nawet dziś na 'media treningu' poskakał minute i potem ledwo wydusił z siebie pare słów. Logiczne że coś odstawi i to że przewróci Murańskigo i zacznie go okładać a potem ogłosi że go naj%bał wydawało by się jak pewny zakład- tyle że wciąż nie wiemy na ile prawdziwe są te pogłoski że wówczas Najman nie dostanie wypłaty. Ale RACZEJ było to potwierdzane na programach. Dlatego ja podtrzymuje że Najman da z siebie wszystko przez minute a potem się podda przez bark. Pewnie w przerwie między rundami żeby to jakoś wyglądało.

Gocha zatrzymana przez policję . Walki nie będzie
Moge się mylić ale to wygląda jak zabieg marketingowy i do walki jutro dojdzie. Zakłady na Efortunie są dostepne a oni głupi nie są.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Sobierajski - Boro decyzja 1,75

W stójce będzie dominował Rekordzista i będzie łapał dystans. Boro dobrze czuję się w parterze więc po kilku nieprzyjemnych ciosach, które dostanie od Sobierajskiego będzie chciał iść w parter. Uważam, że w dużej części tej walki pojedynek będzie przeleżany dlatego ciężko będzie o skończenie przed czasem.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Już abstrahując od sensu tej walki i jeżeli nie jest to pokazówa to kaski mają nieźle nagrzane pod kopułami. Zgarniać w dziesięć osób pijaczynkę za niezapłacenie grzywny to trzeba mieć fantazję. Swoją drogą dziwna akcja, jeżeli zgarną kogoś za niespłacenie grzywny, ogarniasz temat na komendzie i Cię puszczają. Stare jak świat.
 
Do góry Bottom