>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Też się zastanawiam nad sposobem podziału tego miliona.
Ciekaw jestem czy stawka włożona w kupon ma znaczenie, czy ilość trafionych zdarzeń też ma znaczenie w tej sprawie.
Posiada ktoś jakieś sprawdzone informacje?
Każdy jeden kupon trafiony jest liczony po prostu jako jeden trafiony. Niezależnie jaka stawka, trafionych 13 czy 19. I dzielone jest na ilośc trafionych kuponów a nie osob. W regulaminie konkursu było info całe o tym o ile sie nie mylę
 
M 0

michm7

Użytkownik
Każdy jeden kupon trafiony jest liczony po prostu jako jeden trafiony. Niezależnie jaka stawka, trafionych 13 czy 19. I dzielone jest na ilośc trafionych kuponów a nie osob. W regulaminie konkursu było info całe o tym o ile sie nie mylę
Dokładnie tak. Trzeba było było zagrać 20 spotkań i trafić min. 13 lub więcej. I zagrać kupon za 10zł. I możne było postawić wiele takich kuponów z jedengo konta. Ile kuponów było trafionych będzie łatwo policzyć z tego kawałka miliona. Ale szkoda, że pewnie nie podzielą się statystykami ile było w grze tych kuponów i jak procentowo były poprawne (trafione). Bo pewnie po niespodziankach typu Niemcy czy Argentyna nie jednemu do tych 13 spotkań brakło...
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
jeszcze kilka lat temu toto-mix przy jednakowej liczbie goli rozliczał na plus jednago jak i drugiego strzelca
W Totolotku przy rownej liczbie bramek decyduje ilosc asyst. Kolejnym kryterium po asystach jest czas spedzony na boisku przez danego pilkarza - oczywiscie czym mniej minut tym lepiej.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dokładnie tak. Trzeba było było zagrać 20 spotkań i trafić min. 13 lub więcej. I zagrać kupon za 10zł. I możne było postawić wiele takich kuponów z jedengo konta. Ile kuponów było trafionych będzie łatwo policzyć z tego kawałka miliona. Ale szkoda, że pewnie nie podzielą się statystykami ile było w grze tych kuponów i jak procentowo były poprawne (trafione). Bo pewnie po niespodziankach typu Niemcy czy Argentyna nie jednemu do tych 13 spotkań brakło...
Mi konkretnie Niemcy zawaliły 13 trafiony mecz, ostatni na kuponie :p
 
M 0

michm7

Użytkownik
Właśnie dostałem maila od STS. Trafiono 32 579 kuponów, czyli mój kawałek miliona to....30,70zł.....FANFARY....tak więc jak brzmiał tytuł maila &quot;Jestem Zwycięzcą&quot;:dance::champagne:
 
A 320

azael

Użytkownik
Czegoś więcej się spodziewaliscie po tej idiotycznej promocji? Oni milion rozdali w nagrodach ale pewnie z 10 milionów zarobili dzięki naiwnym graczom.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powyżej 2,5 meczów z seriami rzutów karnych kurs: 1,80 buk: Fortuna ✅✅✅✅
Poziom na mundialu bardzo wyrównany. Szwajcaria/Szwecja i Portugalia/Urugwaj to dla mnie murowani kandydaci, ale nawet zespoły ofensywne będą się bardzo pilnowały. Pograne trochę mocniej.
edit po Hiszpania - Rosja - jeden już jest...
już w 1/8 weszło... Szkoda, że nie zaatakowałem mocniej i wyższą linię...
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
A co powiecie na to pany:
Kto strzeli więcej goli?
Messi vs Kolumbia
Kolumbia @1.55
Na poprzednim mundialu Leo wbił 4 razy, a biało-błekitni doszli aż do finału. Ich przeciwnicy to kolejno Bośnia, Iran, Nigeria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Niemcy.
Mundial 2010 - 0 goli, rywale: Nigeria, Korea, Grecja, Meksyk, Niemcy.
Mundial 2006 - 1 gol + 1 ze spalonego :p
Tam rozwijał dopiero skrzydła reprezentacyjne jako 19latek wchodził z ławki, a w podstawowej 11 zagrał raz lub 2.
Igrzysk olimpijskich nie biorę zbytnio pod uwagę, bo to mniejsza ranga turnieju, ale wydaje mi się, że tam także za dużo nie strzelał.

Kolumbia:bomb:
Na poprzednim mundialu Kolumbijczycy strzelili 9 goli w fazie grupowej, a ich grupa wyglądała baaaaardzo podobnie do tegorocznej: Grecja, WKS, Japonia. W fazie pucharowej 2-0 z Urugwajem i 1-2 z Brazolami.
W 2010 i 2006 nie wystąpili.

Moim zdaniem Argentynę czeka bardzo ciężka przeprawa już w grupie. Nie sądzę żeby Leo strzelił więcej niż 3 gole w grupie, bo Chorwacja i Islandia skupią się na pewno na defensywie. Faza pucharowa to już inny wymiar i myślę, że Messi nie poprawi swojego wyniku z poprzedniego mundialu,tj. 4 trafienia.
Z kolei Kolumbia to team na który bardzo liczę, że dojdą conajmniej do ćwierćfinału, a 5 goli to powinni strzelić już w fazie grupowej...
Jednym słowem - GRUBAS???:movember:
✅ mundial na ✅ nareszcie... ???? 15 stawek w to włożyłem
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Powiedzcie czy można jeszcze gdzieś teraz zagrać na to, że Anglia zagra w finale?
Edit
A Dobra mam już dziękuję.
Chociażby w fortunie jest.
Anglia ma na prawdę spore szanse żeby się w tym finale znaleźć. Ta dolna drabinka jest w ich zasięgu. Oczywiście nie będzie lekko, ale ten kurs z STS &#39;a @4,75 mi się bardzo podoba. Grając na czyste zwycięstwa można byłoby ugrać więcej, ale właśnie, nie widzę tego, że po drodze do finału nie będzie żadnej dogrywki. A grając same awanse już te kursy nie będą takie atrakcyjne.
Ja wy to widzicie?
Trzeba to zagrać jeszcze przed pierwszym dzisiejszym meczem. Bo co będzie jeśli ruskie dzisiaj sprawią niespodziankę? :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja miejsce 1-3 kurs: 3,50 buk: STS
Chorwacja ma dzisiaj do pokonania Danię, w następnej fazie będzie Rosja. Jak dla mnie oba zespoły jak najbardziej do ogrania przez Chorwację. W półfinale będzie jedna z 4 drużyn: Szewcja/Szwajcaria/Kolumbia/Anglia - jak najbardziej też w zasięgu Chorwacji. A mówimy o miejscach 1-3 więc nadal będzie szansa z 2 strony drabinki. W Fortunie na to zdarzenie jest kurs: 2,60, a po 3,50 jest miejsca 1-2 więc jak ktoś chce powinien chyba się pośpieszyć bo STS może to szybko zmienić.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
2 dni temu był kurs 5,0 w fortunie na Chorwacja miejsce 1-3.
No ale wtedy jeszcze było &quot;pewne&quot;, że zagrają w ćwerćfinale z Hiszpanią.
Jeśli nie miałbym jednak tego zagranego, grałbym teraz Chorwacja w finale 1-2, autostrada do finału.
Zapinamy pasy i oglądamy drugą połowę ????
Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nawet u polskich buków można znaleźć surebety ???? Jak ktoś ma dużo kasy może się pobawić z zyskiem 5%
STS: Chorwacja miejsca 1-3 kurs: 3,00 (z podatkiem 2,64)
Fortuna: Chorwacja nie zajmie 1-3 kurs: 1,75 (w happy hours bez podatku: 1,75)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nawet u polskich buków można znaleźć surebety ???? Jak ktoś ma dużo kasy może się pobawić z zyskiem 5%
STS: Chorwacja miejsca 1-3 kurs: 3,00 (z podatkiem 2,64)
Fortuna: Chorwacja nie zajmie 1-3 kurs: 1,75 (w happy hours bez podatku: 1,75)
Już STS wyrównał... Kto przeczytał ten skorzystał... ????
 
raffaello1 0

raffaello1

Użytkownik
Proponuję zakład na rozstrzygnięcie meczu po rzutach karnych. Kursy @5 a nawet @6 w meczu Brazylia - Belgia. Oczywiście progresja ???? Do końca mundialu pozostało 8 spotkań. Myślę, że zakład wejdzie co najmniej 2 razy ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Kane król strzelców 1.60 Betsson
Po meczu na Betssonie na Kane było 1.90 na króla strzelców. Stawiałem naprawdę grubo i przyjęło mi 1.60 co uważam także za dobrą opcję. Uważam,że teraz będzie strzelanych mało bramek a warto dodać,że ma 2 bramki przewagi a grają chyba z najłatwiejszą drużyną(teoretycznie)-Szwecją. Kane strzela karne i to w dodatku bardzo pewnie..
Drugi jest Lukaku 4 bramki który gra z Brazylią no i może tutaj się skończyć przygoda mojego ulubionego gracza.Jeśli nie to zawsze może iść kontra aktualnie na Unibecie 11 kurs na niego
Mbampe ma 3 trafienia, grają z Urugwajem raczej underowy mecz + strzela karne Griezmann.
Neymar 2 trafienia, może się obudzić ale to aż 4 trafienia straty.
Cavani 3 - ale raczej underowy mecz z Francją + Suarez strzela karne + Cavani średni turniej co do skuteczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kane król strzelców 1.60 Betsson
Po meczu na Betssonie na Kane było 1.90 na króla strzelców. Stawiałem naprawdę grubo i przyjęło mi 1.60 co uważam także za dobrą opcję. Uważam,że teraz będzie strzelanych mało bramek a warto dodać,że ma 2 bramki przewagi a grają chyba z najłatwiejszą drużyną(teoretycznie)-Szwecją. Kane strzela karne i to w dodatku bardzo pewnie..
Drugi jest Lukaku 4 bramki który gra z Brazylią no i może tutaj się skończyć przygoda mojego ulubionego gracza.Jeśli nie to zawsze może iść kontra aktualnie na Unibecie 11 kurs na niego
Mbampe ma 3 trafienia, grają z Urugwajem raczej underowy mecz + strzela karne Griezmann.
Neymar 2 trafienia, może się obudzić ale to aż 4 trafienia straty.
Cavani 3 - ale raczej underowy mecz z Francją + Suarez strzela karne + Cavani średni turniej co do skuteczności.
Juz ostro zjechalo w dol do poziomu 1.20-1.30 u wszystkich bukow. W tym momencie jest to juz nie do gry ale gratki Tobie, ze zlapales po takim wysokim kursie :cash:
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Tym bardziej, że Anglia dojdzie do finału. :] więc bardzo prawdopodobne, że Kane będzie królem strzelców.
Sam miałem to zagrać bodajże po 1,90 wtedy było...
 
Do góry Bottom