>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na EURO 2020

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sam zglebiłem temat i okazuje się, że posługują się jakąś regułą Dead Heat:
Anna: Dead Heat: Gdy w przypadku zakładu długoterminowego dwóch lub więcej uczestników zostaje ogłoszonych zwycięzcami, kursy na uczestników zdarzenia outright, którzy obstawili zwycięzcę zostaną podzielone przez liczbę uczestników biorących udział w przedstawionym scenariuszu.

Czyli w przypadku, gdy Schick, Ronaldo i Kane zakończą z 5 golami na koncie, nagroda jest dzielona przez liczbę zwycięzców -> stawka x kurs / 3, czyli na przykładzie Betsson i Unibet w takiej sytuacji stracimy pieniądze, stawiając na Ronaldo.

Informacja z chat na Betsson.
Nie polecam zatem zawierać proponowanego zakładu.

Pozdrawiam!
"gdy dwoch lub wiecej uczestnikow zostanie ogloszonych zwyciezcami zdarzenia" a moze byc ogloszonych dwoch krolow strzelcow? przeciez musza miec tyle samo minut, goli, asyst...

https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/top-scorer/#/


Ronaldo jest nr1, Schick nr 2... i sa nawet minuty i asysty podane... Schick nie przeskoczy Ronaldo... moze to zrobic tylko Kane...
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Przecież ta Pani Ania sama nie wie co mówi. Reguła Dead Head zadziała jeśli zostanie ogłoszonych dwóch lub więcej zwycięzców. Regulamin UEFA mówi jasno. Królem albo Ronaldo albo jakimś cudem Kane.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a jaki jest regulamin tych bukmacherow w przypadku krola strzelcow? Czy krolem strzelcow wg bukmachera bedzie ten kto strzelil najwiecej bramek czy ten kogo UEFA uzna za krola strzelcow? Pewnie bedzie duzo reklamacji przy tych zakladach...
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dla nich regulamin/reguły UEFA nie mają znaczenia. Uwzględniają tylko bramki i gdy kilku piłkarzy osiągnie podobną ich ilość, nagroda jest dzielona.

Będzie dużo reklamacji, dlatego rekomenduję olać ten rynek i szukać pieniędzy gdzie indziej. Szkoda zachodu.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Trochę ciekawych zakładów mamy na finał w tym roku. Jestem miło zaskoczony ofertą Superbet na Euro, naprawdę dużo interesujących zakładów specjalnych.

Ja mam jednak pytanie o kurs w Superbet (bądź u innych buków) na MVP Jorginho? Czuję, że dawali sporo.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Kto został MVP turnieju?

Edit:
Gianluigi Donnarumma piłkarzem turnieju!
 
Ostatnia edycja:
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Panowie, jak rozumiecie rozliczenie zakładu na najlepszego strzelca euro po kursie 2.6.
Bukmacher początkowy rozliczył po 2.6, a następnie skorygował i wyszło 1.3.
Pytając innego bukmachera który mial taką samą ofertę i zasady rozliczania, napisali mi że np kurs 1.7 po podziale na dwa będzie wynosił 1.35.
Czy w zdarzeniach w których dwóch lub więcej zawodników osiągnęło taki sam wynik to dzielenie nie odbywa się od samej wartości kursu powyżej 1 ? Czyli że powinni rozliczyć mi po kursie 1.8 ?
 
Do góry Bottom