>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Ciekawe zakłady na EURO 2020

maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Polecam przyjrzeć się ofercie Superbet, bo mają dziwne kursy.

Euro 2020 - najlepszy Zawodnik:

N'golo Kante @40.00 w Superbet, podczas gdy u reszty buków około @12.00
Szkoda, że tak późno zobaczyłem posta, bo masz pełną rację - zaspali. Wystawili chyba ten kurs przed finałem LM, a przecież później zrobiła się „moda” na Kante. Na pewno warto było wejść w ten zakład po tak pysznym kursie.

Sam również zainwestowałem w jeden z zakładów „specjalnych” z tym że w Fortunie. Nie ma tu głębszej analizy, bo w 90% jest to kwestia szczęścia, ale lubię zakłady na wszystkie mecze, o wiele przyjemniej się do nich zasiada jak ma się taki „szalony” kupon. Przed pięcioma laty miałem gola z przewrotki/nożyc po kursie 10, w tym roku tylko kurs 4 (dzięki Panie Shaqiri).
W tym roku znalazłem zakład na pobicie rekordu najszybszej bramki (67 sekund). Śmiem twierdzić, że mamy więcej spotkań niż zwykle, a do tego większa dysproporcja drużyn. Zakład całkowicie „na czuja”, ale Fortuna wyróżnia się na tle konkurencji. U innych kursy po ok. 3, 4 czy 5 a Fortuna dawała nam kurs 15. Nie ukrywam, że spróbowałem. Aktualnie kurs 11, nadal uważam to za value.
Powodzenia!
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Finlandia over 4,5 żółtych kartek w całym turnieju @1,72 8/10

Nisko wystawiona linia dla Finów, ponieważ nie jest to brutalny zespół i bukmacher przewiduje, że Finowie zagrają tylko 3 mecze na Euro, co oczywiście jest najprawdopodobniejszym scenariuszem, ale tak czy siak 5 żółtych kartek to jest linia, którą mogą pokryć w 1 meczu albo 2 a co dopiero mając na to 3 mecze, w których powinni przede wszystkim się bronić, a więc okazji na faule będzie wiele. Ja bym nie wykluczał też scenariusza, że Finlandia wyjdzie z grupy skoro wychodzą aż 4 ekipy z 3 miejsc. Rosja moim zdaniem to jest rywal, z którym mogą sprawić niespodziankę bo nasi sąsiedzi nie prezentują się ostatnio dobrze.
W tym roku zagrali dwa mecze o stawkę - w eliminacjach do MŚ. Z Ukrainą otrzymali 2 żółte kartki a z Bośnią i Hercegowiną 3 żółte kartki, myślę że statystycznie w Euro to nie będzie gorzej wyglądać. Przeciwko Danii i Belgii nabiegają się za lepiej technicznie grającym rywalem i będzie sporo okazji do walki fizycznej, z Rosją zaś też tak może być, ale tam też podejrzewam będzie duży ładunek emocjonalny bo dla obu ekip w 2 kolejce to powinien być mecz o wszystko.
Warto też wspomnieć, że Finowie nie są przyzwyczajeni do meczów takiej rangi i tutaj emocje też mogą wziąć górę w wielu momentach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Dowolny zawodnik na Euro 2020 pobiegnie przez chwilę z prędkoscia min. 33.4 km/h (z dogrywkami, według UEFA) @ TAK
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO

W ostatnich kilku edycjach czy to LM, Euro czy mundialu zawsze byl zawodnik, ktory pokonywal ta bariere. Mbappe w 2018 podczas mistrzostw biegl z predkoscia 38 km/h. Oczywiscie byl to skrajny przypadek i az takiej predkosci mozemy nie zobaczyc na Euro ale jest kilku zawdonikow, ktorzy sa bardzo szybcy. Mbappe, Dembele, Walker, Sane. Tu kazdy moze fajna predkosc wykrecic. Mozna sprobowac.
Z tego co widzę na stronie UEFA to zakład już wygrałeś, we wczorajszym meczu Włoch - Spinazzola 33,8 km/h :) a dzisiaj nawet Daniel James 33,5 km/h, łatwy bet :) gratulacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
T 4,6K

toma55

Użytkownik
Włochy - Turcja typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna Wynik zrobił swoje niestety i 3 minuty doliczone
Belgia - Rosja typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna tylko 2 minuty doliczone gdzie sama zmiana Hazarda trwała 1:40 minuty...
Dania - Finlandia typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna
Walia - Szwajcaria typ: Doliczone 4+ minuty w 2 połowie @1,55 Fortuna

Ako @6,58 z bonusem bez podatku.

Przecież przy możliwości zrobienia przez każdą drużynę po 5 zmian to inaczej tego nie widzę, a dodatkowo jeszcze VAR jest.

Inni bukmacherzy mają linie 4,5 lub 5+.
Post automatycznie złączony:

Jeszcze w Fortunie była liczba zmian +7,5 w powyższych meczach po @,2,00 ale teraz widzę Fortuna już się połapała i są po @1,30 tylko.

Zmiany tylko nie weszły w meczu Walii...
Przeciez zmiany sa wliczone w " koszty " meczu , wczoraj sie urodziles ?
No chyba ze zmienili przepisy ale nic o tym nie wiem ...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sędzia powinien doliczyć za każdą zmianę 30 sekund.
niekoniecznie...Tak bylo w "erze 3 zmian". Po to, zeby mecz sie nie przedluzal w nieskonczonosc zmianami gdy dano mozliwosc 5 zmian wprowadzono rowniez limit 3 serii zmian i kazda seria to 30 sekund a nie kazda zmiana. Mecze sa przedluzane w wiekszym stopniu przez Var niz przez zmiany. Inaczej kazdy mecz z 10 zmianami trwalby minimum 5 minut dluzej a tak nie jest.
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Dokładnie przy 5 zmianach juz to wyglada inaczej zwłaszcza ze zawodnik schodzi tam gdzie ma najbliżej i nie ma już schodzenia przez całe boisko
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Jakiś pomysł może, jak to cholerstwo skontrować? Mam na myśli tą Turcję, która mi tu prawdopodobnie spieprzy szanse na sporą wygraną :/
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +24
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakiś pomysł może, jak to cholerstwo skontrować? Mam na myśli tą Turcję, która mi tu prawdopodobnie spieprzy szanse na sporą wygraną :/
No rzeczywiście szkoda, ale jak o ugryźć ? Mają jeszcze jeden mecz w którym by musieli strzelić 4 gole by weszło więc by trzeba gdzieś skontrować na Turcja under 3,5. Jeśli gdzieś będzie under to pewno po żałosnym kursie, ale przy potencjalnej wygranej 45k to nawet włożenie w taki bet 25k ma sens. Można też przygotować się na live i na live jakby ewentualnie szybko Turcja coś strzeliła momentalnie kontować ich na under, ale trzeba by mieć oczywiście sporo hajsu na live i żelazne nerwy. A przede wszystkim poczekaj jeszcze na Portugalię bo ja to tak nie wiem czy przypadkiem Francja i Niemcy nie będą miały miejsc 1-2.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
  • Najlepsze analizy czerwca 2021 (1-3. miejsce)
  • #34
Typ: W dzisiejszych meczach (19.06) na Euro padnie łącznie powyżej 9,5 goli
Kurs: 7,50
Bukmacher: STS

Dzisiejszego dnia odbędą się takie oto mecze: Węgry - Francja, Portugalia - Niemcy, Hiszpania - Polska. Co najmniej 10 goli w trzech spotkaniach to jest dość dużo, jednak w tym przypadku to się może udać, bo mecze ku temu są dobre.

Pierwszym spotkaniem dzisiejszego dnia to Węgry - Francja. Francja jest jednym z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa, a Węgry to jest jedna z najgorszych reprezentacji na tym turnieju. Jedyne co przemawia za Węgrami to miejsce gdzie to spotkanie zostanie rozegrane, a mianowicie w Budapeszcie. Wszystko inne przemawia za Francją. Francuzi wygrali swój pierwszy mecz z Niemcami. To było skromne zwycięstwo, bo tylko 1:0, ale mieli oni szanse na więcej bramek, jednak zabrakło skuteczności. Mecz z Niemcami pokazał, że Francja jest dobrze przygotowana do turnieju, wydają się być w formie.
Węgry grały z Portugalią. Trzeba przyznać, że przez długi czas dzielnie się trzymali, gdyż przez ponad 80 minut utrzymywał się wynik 0:0, ale potem stracili trzy bramki i przegrali 0:3. Patrząc obiektywnie to Portugalia była dużo lepsza w tamtym spotkaniu. Portugalczycy przez cały mecz byli lepsi, mogli wyjść na prowadzenie dużo wcześniej. Skoro Portugalia strzeliła trzy gole i stworzyła sobie mnóstwo okazji, to Francja powinna zrobić przynajmniej tyle samo a kto wie, czy tutaj nie będzie nawet jakiegoś konkretnego pogromu. Nie można też odbierać szans Węgrom na korzystny rezultat, bo z Portugalią byli blisko gola, a nawet jednego strzelili, ale był spalony. Francuzi ze słabszymi reprezentacjami czasem tracą bramki, mają tendencję do lekceważenia znacznie niżej notowanych rywali. Wynik w okolicach 1:3 lub 1:4 jest tutaj dość prawdopodobny.

Drugi mecz dnia dzisiejszego to mecz Portugalii z Niemcami, a właściwie to Niemców z Portugalią, gdyż gospodarzem będą Niemcy. Niemcy przegrały 0:1 pierwsze spotkanie z Francją. Teraz muszą zagrać o zwycięstwo, w przypadku ewentualnego remisu mogą mieć ogromny problem z awansem, gdyż w ostatnim meczu fazy grupowej Francja zagra z Portugalią i kto wie, czy nie będą czegoś kombinować, by wyrzucić Niemców z turnieju... Niemcy przegrali z Francją, ale pokazali się z dość dobrej strony. Wykreowali oni sobie trochę ciekawych okazji, szanse na gole były. Z drugiej strony ich gra w defensywie od jakiegoś czasu pozostawia wiele do życzenia. W meczu przed Euro stracili gola z Łotwą i Danią. Wcześniej była ta głośna porażka 1:2 z Macedonią Północną. Jednym słowem obrona aktualnie nie jest ich mocnym punktem. W tym meczu spodziewam się około trzech bramek.

No i czas na mecz który interesuje nas najbardziej. O godzinie 21:00 w Sevilli nasza reprezentacja zagra z Hiszpanią. Fala krytyki na naszych piłkarzy jest ogromna. Widać też duży pesymizm, mało kto wierzy w dobry wynik, a wiele osób spodziewa się wysokiego zwycięstwa Hiszpanii. Mocno krytykuje się naszą defensywę i tutaj w pełni się zgadzam- z tym jest naprawdę źle. Ze Słowacją popełniliśmy sporo błędów w obronie przez co straciliśmy dwa gole. Hiszpania jest reprezentacją o kilka klas lepszą niż Słowacja. Hiszpanie tylko zremisowali bezbramkowo ze Szwecją, ale mieli tam mnóstwo okazji i to był cud, że nic nie strzelili. Z nami też powinni mieć sporo sytuacji, a biorąc pod uwagę naszą dziurawą defensywę, to trzeba się liczyć z tym, że jakieś trzy gole możemy stracić... Wierzę jednak w naszą ofensywę. Ze Słowacją strzeliliśmy tylko jednego gola, ale były szanse na kolejne. Nawet jak graliśmy w dziesiątkę po czerwonej kartce Krychowiaka, to były szanse na wyrównanie na 2:2, chodzi mi głównie o tą sytuację pod koniec spotkania, gdzie oddaliśmy strzał minimalnie obok słupka(bramkarz by nie miał szans jakby to leciało w światło bramki).
Jeśli Hiszpanie wyjdą na prowadzenie, to nie pozostanie nam nic innego jak postawić wszystko na jedną kartę i się odsłonić, a co za tym idzie goli w tym meczu nie powinno zabraknąć. W tym spotkaniu spodziewam się trzech lub czterech bramek.

Dziesięć goli w trzech meczach to jest dużo, ale w dniu dzisiejszym jest to do zrobienia, a kurs 7,50 jest według mnie zachęcający.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +834
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ja polecam zacząć szukać w kolejnych meczach szansy w zakładzie na "obydwie drużyny strzelą gola w obydwu połowach". Kursy to zwykle między 13 a 25, a na tym Euro jesteśmy po 21 spotkaniach i taka sytuacja jeszcze się nie wydarzyła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00 i 21:00
Spotkania: Chorwacja - Hiszpania, Francja - Szwajcaria
Typ: będzie rzut karny (przynajmniej jeden w którymś z tych dwóch spotkań)
Kurs: 2,00
Bukmacher: STS
Analiza:

Uważam, że dzisiejszego dnia na Euro zobaczymy przynajmniej jeden rzut karny. Hiszpania na tym turnieju na trzy rozegrane mecze miała już dwa rzuty karne. Jeden z nich był w spotkaniu z Polską, a drugi ze Słowacją. Co ciekawe obie jedenastki Hiszpania zmarnowali, ale w tym typie nie jest istotne czy karny będzie wykorzystany czy nie. Francuzi mieli jeden rzut karny w meczu z Portugalią, ale w tym meczu przeciwko nim były podyktowane dwie jedenastki dla Portugalii, więc w sumie były tam aż trzy rzuty karne.
Mecz Francji ze Szwajcarią zapowiada się bardzo ciekawie. Francuzi wiadomo jak grają, mają niezwykle szybkich graczy, łatwo wchodzą w pole karne. Mam przeczucie, że Szwajcaria się nie zamuruje tylko podejmie wyzwanie. Helweci mają ciekawy skład, fajnie grają na tym turnieju, stwarzają sobie wiele okazji. Moim zdaniem w tym spotkaniu będzie się działo i jest spora szansa na karnego i właśnie głównie na ten mecz liczę, choć jeśli będzie karny w tym drugim spotkaniu, to oczywiście typ też będzie trafiony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Na jutro i finał zaproponuję zakład na największą liczbę asyst w turnieju. Aktualnie stawce przechodzi Zuber ze Szwajcarii z 4 asystami i wiadomo że tej liczby już nie powiększy. Shaw i Hojbjerg mają po 3, reszta mniej i część już poza turniejem:


Zakładając, że Angila gra z Danią, to jeden z tych zespołów będzie miał 2 mecze w turnieju a więc jeden z tych zawodników (o ile będzie zdrowy) - co najmniej 180 minut (bo może być więcej przy ewentualnych dogrywkach) na doskoczenie a nawet przeskoczenie Zubera. Nie zakładam że z grających mających po 2 asysty będzie się liczyć ktoś jeszcze. Zatem:

Shaw @6,0
Hojbjerg @10,0


Kursy z Betsson/Bestafe (w Unibet też widziałem odpowiednio po 5,50 i 10,0). W przypadku równej ilości dzielą kursy dzielą się przez ilość zwycięzców (dopytywałem w Unibet) więc przy remisie bet powinien się opłacić.

Dodatkowo proponuję:
Najlepszy Zawodnik Mistrzostw: Kjaer @ 9,0 (Betsson/Bestafe) - tutaj przydałaby się wygrana Danii z Anglią w półfinale, ale potencjał jest duży biorąc pod uwagę formę sportową jak również postawę na boisku

Nagroda najlepszego młodego gracza: Donnarumma @ 3,0 (Betsson/Bestafe/Unibet) - tutaj przydałaby się wygrana Włoch z Hiszpanią co z resztą przewiduję a w przypadku wygranej w turnieju Włochów nie mam wątpliwości że ten typ wejdzie.

Najlepszy strzelec drużyny (Anglia): Kane @1,55 (Betsson/Bestafe/Unibet) - Kane i Sterling mają po 3 gole, oddają w meczach liczebnie podobną ilość strzałów, ale jednak to Kane jest napastnikiem i powinien mieć więcej szans.

Boris Johnson pogratuluje zwycięskiej nacji na Twitterze: Tak @ 1,90 (Unibet) - myślę że popandemiczna rzeczywistość i finały w Londynie dają dużą szansę na tego typu sytuację. Jeśli turniej wygra Dania albo Anglia to jestem niemal pewien że tak się wydarzy. Ale jak wiadomo w przypadku takich zakładów, ze stawką bym nie szalał.

Powodzenia!
 
K 37

kcz18

Użytkownik
EURO 2020 Najlepszy strzelec
Cristiano Ronaldo 2,60 Betsson

Wiadomo Portugalczyk już poza turniejem ale dalej przewodzi w klasyfikacji strzelców tego turnieju z 5 bramkami i 1 asystą (co może okazać się istotne).
Wydaje się, że jedynym graczem, który może tutaj namieszać jest Harry Kane - 4 gole, brak asyst.
Potrzebowałby do tego jednak dwóch goli lub gola i co najmniej dwóch asyst, co w finale z tak dobrze zorganizowaną Italią wydaje się mało prawdopodobne.

Według oficjalnego regulaminu UEFA o tytule króla strzelców decyduje bowiem kolejno:
- ilość goli,
- ilość asyst,
- liczba minut spędzonym na boisku (im mniej, tym pozycja wyższa w klasyfikacji).

Widzicie tu gdzieś zagrożenia? Źle rozumiem regulamin?

Powodzenia!
 
G 0

gubernator_nh

Gość
EURO 2020 Najlepszy strzelec
Cristiano Ronaldo 2,60 Betsson

Wiadomo Portugalczyk już poza turniejem ale dalej przewodzi w klasyfikacji strzelców tego turnieju z 5 bramkami i 1 asystą (co może okazać się istotne).
Wydaje się, że jedynym graczem, który może tutaj namieszać jest Harry Kane - 4 gole, brak asyst.
Potrzebowałby do tego jednak dwóch goli lub gola i co najmniej dwóch asyst, co w finale z tak dobrze zorganizowaną Italią wydaje się mało prawdopodobne.

Według oficjalnego regulaminu UEFA o tytule króla strzelców decyduje bowiem kolejno:
- ilość goli,
- ilość asyst,
- liczba minut spędzonym na boisku (im mniej, tym pozycja wyższa w klasyfikacji).

Widzicie tu gdzieś zagrożenia? Źle rozumiem regulamin?

Powodzenia!
też się podpinam pod pytanie wyżej.

Oświeci mnie ktoś czemu Unibet na króla strzelców ma kursy równe na tych 2 zawodników:
C.Ronaldo 2.40
Schick 2.40
Kane 4.25

Co w przypadku, gdy Kane lub Sterling nic nie strzelą i układ zostanie jak wyżej. ? i np zagram na Ronaldo dajmy na to za 1 zł (dla przykładu stawka)? wygram 2.40 czy nie wygram ?
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Sam zglebiłem temat i okazuje się, że posługują się jakąś regułą Dead Heat:
Anna: Dead Heat: Gdy w przypadku zakładu długoterminowego dwóch lub więcej uczestników zostaje ogłoszonych zwycięzcami, kursy na uczestników zdarzenia outright, którzy obstawili zwycięzcę zostaną podzielone przez liczbę uczestników biorących udział w przedstawionym scenariuszu.

Czyli w przypadku, gdy Schick, Ronaldo i Kane zakończą z 5 golami na koncie, nagroda jest dzielona przez liczbę zwycięzców -> stawka x kurs / 3, czyli na przykładzie Betsson i Unibet w takiej sytuacji stracimy pieniądze, stawiając na Ronaldo.

Informacja z chat na Betsson.
Nie polecam zatem zawierać proponowanego zakładu.

Pozdrawiam!
 
Do góry Bottom