>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Chelsea FC - FC Porto / 21.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Myślę że w tym meczu będzie remis.Porto nie jest w bardzo dobrej formie, można powiedziec w przeciętnej.Chelsea będzie chciała wygrac ten mecz ale remis im wystarczy na wyjeździe. Mój typ to 0-1/1-1. ????
 
B 0

bet3654

Użytkownik
W tym bardzo ciekawym spotkaniu polecam zagrać grubo x2 .Porto zagra piękna piłke ,ale Chelsea powinna obnażyć ich słabe punkty , dlatego uważam że dla widza to będzie najciekawsze spotkanie stojace na bardzo wysokim poziomie ( mozna zagrać overa2,5 bądz za drobne dokładny wynik 2;2 i 1:2)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
CHELSEA KING !!

Pomimo to mecz jest remisowy ze wskazaniem na przyszłych zdobywców Pucharu Mistrzów. Mecz x2, ale kursik malutki... Warto zagrać na DROGBA STRZELI, mówię wam :p

Wyśmienita forma, w samej Premiership bodajże 16 bramek :p
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
Czysta 2 ???? ???? 5 ostatnich meczy Chelsea to 4 zwyciestwa i 1 porazka z bardzo dobrze grajacym w tym sezonie Liverpoolem ... Bilans bramkowy Chelsea po 5 ostatnich meczach to 11:2 ???? Natomiast Porto w 5 ostatnich meczach 3 razy pokonal rywala i 2 razy polegl :mrgreen: Bilans Porto po 5 ostatnich meczach to 10:2 :mrgreen: Jak dla mnie Chelsea bez wiekszych problemow pokona druzyne Porto :spokodfhgfh:

Chlsea Londyn r0x !! :gool: :gool: :gool:
 
igor 0

igor

Użytkownik
według mnie ten mecz wygra Chelsea. Ostatnie mecze pokazują dobrą formę piłkarzy z Londynu. Za Porto przemawia tylko boisko....
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
W tym meczu stawiam zdecydowanie na Chelsea, ktora ostatnio gra niezwykle skutecznie i efektownie. W ostanich 6 meczach strzelili 18 bramek nie tracac zadnej i zdobywajac komplet punktow. Natomiast Rorto po 2 z rzedu porazkach w lidze w piatek wysoko wygralo 4-0 z Naval, ale Naval to nie Chelsea :mrgreen: Do składu Porto wraca skrzydłowy Ricardo Quaresma. Z kolei u Niebieskich nie zagra Ashley Cole i Joe Cole, ale za to wraca do gry Ballack. Stawiam na londynczykow ;-)

Sędzia: Massimo Busacca (Szwajcaria)

Prawdopodobne składy:

Porto: Helton - Bosingwa, Pepe, Alves, Fucile, Assuncao, Meireles, Gonzalez, Quaresma, Lopez, Postiga

Chelsea: Cech - Geremi, Terry, Carvalho, Bridge, Makelele, Essien, Lampard, Ballack, Drogba, Shevchenko
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
FC Porto - Chelsea FC 3,91 3,05 2,13 pinnacle Typ: 1X (1,75) 8/10 , 1 (3,91) 4/10 , X (3,05) 4/10 - zagram też takie coś, kursy powyżej 3 więc sie opłaca.

Wczorajszy dzień bez większych niespodzianek, gospodarze zachowali zimną krew, jedyne zwycięstwo gości to wygrana Manu - jednak ta była niemal &quot;pewna&quot;. W 1/8 finału nie ma przypadkowych drużyn, biorąc pod uwagę dwumecz, w pierwszym meczu przeważnie gospodarze są dla mnie faworytami, lub conajmniej nie powinni przegrać. Tak też było wczoraj, Real wygrał, Celtic nie przegrał, chodź według bukmacherów faworytem był Milan, przez wielu lekceważony PSV - pewnie tylko dlatego, że nie jest tak znany jak Arsenal - rozprawił się z Arsenalem i chodź może wygrana 1:0 nie jest jakąś super zaliczką, to jednak jest to wygrana i wygrał GOSPODARZ. I dzisiaj moim zdaniem gospodarze nie zawiodą. Odpuszczam mecze Barcy i Interu, bo kursy nie największe a ryzyko remisu jest i to dużo. Za to mecz Porto z Chelseą wygląda niezwykle ciekawie pod każdym względem. Niema co ukrywać, że Chelsea jest faworytem tego DWUMECZU, dla nich najważniejszy jest awans do kolejnej rundy, rewanż mają u siebie dlatego nie ma po co rzucać wszystkich sił na ten mecz. Oczywiste jest, że mimo wszystko Porto będzie niezwykle ciężko wygrać to spotkanie, ale wkońcu kurs odzwierciedla ryzyko i jest niego wart!

Do składu Porto wraca po zawieszeniu skrzydłowy Ricardo Quaresma. Z kolei The Blues będą osłabieni brakiem Ashley&#39;a Cole&#39;a, Joe Cole&#39;a i Khalida Boulahrouza. Zagrać za to może Michael Ballack, który wyzdrowiał po kontuzji szybciej niż oczekiwano.

Dla mnie kursy w tym meczu - podobnie jak wczoraj w Celtic vs Milan - są dziwnie ustawione. Wprawdzie Chelsea ma świetnych piłkarzy, świetnego trenera, ale jak już podkreślałem i cały czas będę podkreślał jest to dwumecz, a zadaniem gości w pierwszym meczu w takich rywalizacjach jest przede wszystkim nie stracić i od takiego założenia na pewno wyjdzie Mourinho, co wyżej to bonus. Ale na ten bonus dzisiaj piłkarze gości będą musieli się nieźle napracować, a moim zdaniem im się to nie uda. O tym, że nikogo NIE WOLNO lekceważyć na tym etapie rozgrywek pokazał wczoraj chodźby PSV, Celtic i myśle że mozna tez tu przytoczyć Lille, bo gdyby nie sprytna bramka Manu to i byłby prawdpopdobnie remis. Porto znanych nazwisk w składzie nie ma, ale to nie naziwska grają tylko piłkarze. A byle jakich nie mają:

Ricardo Quaresma - 23 letni ofensywny skrzydłowy, zauważony przez wielką Barcelonę, jednak tam nie został doceniony - jak się potem okazało przedwcześnie go skreślono - dzięki dobrej grze w Porto 2 razy został wybrany najlepszym pilkarzem Portugalii.
Hélder Postiga - Razem z FC Porto i Mourinho zdobywał Puchar UEFA po czym odszedł, jednak po powroci szybko wywalczył miejsce w składzie, był w drużynie która zajęła czwarte miejsce na Mistrzostwach w Niemczech w 2006 roku.
Lucho González - argentyński pomocnik znany chociażby z świetnych występów w River Plate. W 2004 roku razem z reprezentacją Argentyny zdobył złoty medal na Olimpiadzie w Atenach.
Vieirinha - nadzieja FC Porto, porównywany do takich piłkarzy jak Luís Figo, Cristiano Ronaldo czy też Sérgio Conceição.

To tylko niektórzy z młodych zawodników, którzy po odejściu gwiazd zaraz po wywalczeniu przez Porto pucharu Europy wkomponowali się w zespół. Moim zdaniem Porto tego spotkania nie przegra, jednak wskazuje tutaj na remis. W drużynie pełna mobilizacja: „Szanuję Chelsea, ale przed nimi daleka droga do spełnienia oczekiwań.” , &quot;Porto zagra swoją piłkarską sambę.” - mówi Gonzalez.

Prawdopodobne składy:

Porto: Helton - Bosingwa, Pepe, Alves, Fucile, Assuncao, Meireles, Gonzalez, Quaresma, Lopez, Postiga
Chelsea: Cech - Geremi, Terry, Carvalho, Bridge, Makelele, Essien, Lampard, Ballack, Drogba, Shevchenko
 
ziolo1992 0

ziolo1992

Użytkownik
w mojej opini jedynem faworytem tego meczu jest Chelsea. Ostatnia skuteczność Shevchenki i Drogby rzuca na kolana. Zwycięstwa w idze i pucharach świadczą o tym że Londyński klub wraca do światowej formy chcąc walczyć jeszce o tytuł mistrza angli i Ligę mistrzów. Natomiast Portowcy nie są w najlepszej formie. Duzo poarazek i remisow pokazuje ze ich ga nie jest za dobra.

Mój typ: 0:3
 
gcft 0

gcft

Użytkownik
Ja zgodze sie z michauek. Zdecydowanie goście dzisiaj beda grali defensywnie. Przez co porto bedzie mogło pokusić sie o jakiś strzał z daleka. I nigdy nic nie wiadomo może im sie uda nawet wygrać z Chelsea. Moj typ 1X.
 
M 0

matrix

Użytkownik
Porto bardzo mocne ma doskonale zbudowany skład z młodymi ale bardzo utalentowanymi zawodnikami. Grają bardzo ofensywny futbol i skuteczny co najważniejsze. Postiga najskuteczniejszy zawodnik tego teamu napewno jest gwiazdą, która w innych klubach poprostu nie doceniana. Lucho Gonzalez kolejne doskonałe odkrycie. Chelsea i Mourinho bardzo dobrze wiedzą jak trudne będzie to spotkanie. Goście napewno nie będą szarżować mają doskonałego bramkarza Petra i w miare dobrą obronę jednak najmocniejsza jest pomoc Robben,Lampard to główne gwiazdy tej formacji potrafią oni doskonale uderzyć z dystansu. Atak znakomicie gra Drogba choć chce zwrócić uwage ze Chelsea ostatnio także nie grała z nikim dobrym. Porto w lidze nie ma sobie równych wygrywa wtedy kiedy chce i ile chce. Ostatnie spotkanie ligowe potwierdziło ich doskonałą forme ale to był mecz pokazowym. Porto chciało pokazać Chelsea że potrafią grać znakomicie nie tylko w obronie ale i w ataku. Gospodarze mimo że nie majątakich gwiazd jak goście prezentują się od nich nie wiele gorzej. Mourinho jest bardzo dobrym taktykiem napewno wie o mocy Porto i o tym że najwazniejsze to nie stracić gola a jak się uda to strzelić. Porto ma inne zadanie strzelić ile się da a nie stracić gola, bo rewanż w Londynie bedize już bardzo cięzki. Moim zdaniem spotkanie zakończy się remisem. Chelsea napewno nie będzie chciało przegrać a z graniem na wygraną nie będą ryzykować Porto wręcz odwrotnie będzie atakować ale napewno zachowując ostrożność gdyż w Chelsea Drogba już tylko czeka na potknięcie rywala.


PozdrawiaM

Matrix
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dzisiaj szykuje się bardzo ważny mecz przede wszystkim dla trenera Chelsea który z ekipą Porto bardzo wiele osiągnoł.Uwarzam że mecz ten będzie wyrównany i prowadzony ostrożnie przez obie ekipy a piłka głównie będzie przemieszczała się w środkowej strefie boiska z kilkoma wypadami pod bramki przeciwnika.Jeżeli obie ekipy solidnie dopracowały swoje formacje defensywne konfrontacja ta skończy się bezbramkowym remisem.
Mój typ: Porto-Chelsea X ew.wynik 0:0
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
FC Porto - Chelsea FC 3,91 3,05 2,13 pinnacle Typ: 1X (1,75) 8/10 ✅ ✅ ✅ , 1 (3,91) 4/10 ⛔ , X (3,05) 4/10 ✅ ✅ ✅ - zagram też takie coś, kursy powyżej 3 więc sie opłaca.
Mam nadzieje, ze ktos skorzystał ???? )

Tak jak myślalem, mecz miał podobny przebieg do spotkania Celticu z Milanem.

A jeszcze mi wszedł X/X po kursie 5,00 w typach dnia ????
 
chluba-narodu 0

chluba-narodu

Użytkownik
1/2 porto kurs 1,90 Sportinbget 1:1 ???? ✅
jak zwykle barca tylko mi zwaliła.. :| ..

Dla mnei porot powinno ten mecz wygrac, a jak juz nie to wynik powinien być przynajmniej 4 bramkowy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom