>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

chatgpt w bukmacherce

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

zastanawia mnie to czy ktoś to testował w bukmacherce xD albo podobnego oprogramowania wykorzystującego AI xD nie ciekawi mnie "wg mnie to nie zadziała, bo..." chciałbym wiedzieć czy ktoś z czystej ciekawości to testował do obstawiania :) niekoniecznie wyników sportowych, ale np. eurowizji, wyborów prezydenckich/parlamentarnych, zwycięzców programów rozrywkowych itp. ;) Jak to jest AI (sztuczna inteligencja) to pewnie wychwytuje jakieś zależności i powtarzające się schematy do generowania odpowiedzi tylko trzeba wiedzieć jakie pytanie zadać.
 
W 162

wiciu02

Użytkownik
Próbowałem .Na ogólne pytania rodzaju : jakie strony do obstawiania polecasz ,co to jest handicap , jak obliczać yield - odpowiada dość poprawnie . Gdy zapytać go o jakieś preferencje dotyczące konkretnych zakładów - odpowiada , żę jego zasób danych kończy się na 2021 roku i nie jest w stanie pomóc.
Myślę , że masz rację - trzeba znaleźć sposób na odpowiednie postawienie pytania , wtedy coś konstruktywnego się od niego wyciągnie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na rozstaju dróg stoi dwóch braci bliźniaków. Jeden z nich zawsze mówi prawdę, drugi zaś zawsze kłamie. Wiadomo, że jedna z dróg prowadzi do miasta, a druga na bagna. Jakie pytanie ma zadać podróżny który chce dotrzeć do miasta, jeśli może zapytać tylko raz i tylko jednego z braci?
Wskazówka (ukryj)
W pytaniu powinien pojawić się drugi brat...
Odpowiedź (ukryj)
Którą drogę do miasta wskazałby mi twój brat?
Po takim pytaniu każdy z braci wskaże drogę na bagna.

Jeśli spytamy kłamcę- odpowie kłamstwo, jeśli spytamy prawdomównego- odpowie kłamstwem, które zgodnie z prawdą usłyszelibyśmy od jego brata. - to z neta ;p

Myślę, że w taki sposób trzeba zadawać/formułować pytania aby sprawdzić czy analizy chatgtp są bliskie prawdy.

Czyli pytamy o zwycięzcę eurowizji a potem o to kto nie wygra eurowizji albo skorzystać z nierówności wykluczających się chociaż chyba na jedno wychodzi :unsure: ale to tylko teoria 🤷‍♂️
 
Do góry Bottom