>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Championship Manager / Football Manager

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To teraz mi powiedzcie czy zawodnicy z lepszych lig, chętnie przychodzą grać do polskiej?
Jak jest z budżetami transferowymi?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mam pytanie: czy już po instalacji, gdy chcecie włączyć FM-a, pojawia wam się okno z prośbą o podanie kluczu? :/
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
no to chyba trochę &quot;złą wersję&quot; ściągnąłem
Moglibyście zarzucić linkami, skąd wy ściągaliście?
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
witam, mam takie pytanie,
Miałem zainstalowanego fm 09(pirat)
wiadomo zainstalowałem patcha, zrobiłem cracka, skopiowałem sobie koszulki herby, itp..
i zacząlem grać, fm normalnie mi się włączał, a teraz kiedy go włączam wyskakuje czarny ekran i nic się nie dzieje,
wyinstalowalem fm i jeszcze raz sprobowałem włączyć,
i dalej to samo czarny ekran,
CO się mogło stać?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Wlasnie skonczylem pierwszy sezon w Fifa Managerze 09 i jak wy to mowiliscie zostalem zwolniony...czy ktos ma jakas rade na to? Bo ladnie rozwinolem Lecha i chcialbym wygrac LM:]
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
albo zainstalować jakiegoś patcha. Numeru dokładnie nie znam ale wiem że jest coś takiego musisz poszukać po forach bo dużo osób ma takie problemy.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
albo zainstalować jakiegoś patcha. Numeru dokładnie nie znam ale wiem że jest coś takiego musisz poszukać po forach bo dużo osób ma takie problemy.
czytalem na jednym forum, i ludzie maja ten problem tylko ze nikt nie daje odpowiedzi jak go rozwiazac. Jakbys wiedzial jak to zrobic to prosze odpisz tutaj badz na PW
Pozdrawiam
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
a ja wyczytałem ze gra nie jest grywalna,
Liga polska błąd,
Liga angielka błąd,
Liga włoska błąd,
Liga hiszpanska bład
liga chorwacka błąd
Czyli trzeba czekać na patcha;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zabezpieczenia są i myśle że jakiś miesiąc dwa potrwa zanim będzie można normalnie pograć. Dotyczy to też wersji oryginalnej która jak zwykle pełna bug&#39;ów. Czyli jak co roku, kaske zapłać za gre i czekaj cierpliwie na łatki ... amatorszczyzna
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Czy to jest temat FIFA Manager 2009, czy Football Manager? :-? Pytanie nie na miejscu.
kurde nudzi ci sie i nie masz sie czego czepnac...? Rozumiem ze jakbym zapytal o to w temacie &quot;slicznotki&quot; to byloby nie na miejscu ale nie tu...daj spokoj. Jesli nie masz zamiaru cos pomoc to lepiej wogole nie pisz
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
kurde nudzi ci sie i nie masz sie czego czepnac...? Rozumiem ze jakbym zapytal o to w temacie &quot;slicznotki&quot; to byloby nie na miejscu ale nie tu...daj spokoj. Jesli nie masz zamiaru cos pomoc to lepiej wogole nie pisz
Chyba nie rozumiesz. Zaraz z tematu Football manager 09 zrobi sie fifa manager i wszyscy beda pisac na temat fify. Co do pomocy polecam google naprawade:spokodfhgfh:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Chyba nie rozumiesz. Zaraz z tematu Football manager 09 zrobi sie fifa manager i wszyscy beda pisac na temat fify. Co do pomocy polecam google naprawade:spokodfhgfh:
Jak jestes taki cwany to sam pomoz, bo nie wiem czy czytales skorzystalem z google i na forum ktore znalazlem na google nic pomocnego nie znalazlem
Dobra koniec tego teamtu. Dzieki malolat ze chciales mi pomoc...
 
Do góry Bottom