>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CEV Cup i Challenge Cup - 2021/22

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
ŁKS Łódź vs Bekescsabai, typ: 3:0 @2,10 - 1xbet wszystko dobrze, wszystko ładnie, tylko 23-20 to za mało, żeby zamknąć mecz :)

ŁKS Łódź vs Bekescsabai, typ: ŁKS -13,5 pkt @1,68 - 1xbet

Planowalem zagrać tylko handicap, ale ruski daje całkiem przyjemny kurs na DW, w sts ten sam zakład jest po 1,58.

ŁKS zrobił rewolucje kadrową przed sezonem i dosyć długo w niego wchodziły. Przegrały z Radomka czy Developresem. Później zaczęło to lepiej funkcjonować, gdzie potrafiły ograć Chemik na wyjeździe. Ograły również Kalisz czy Uni Opole. Zdarzyła się wpadka z Wrocławiem, ale taki już jest sport. Aktualnie ŁKS to poważny kandydat do pudła, a ich zawodniczki są w czubie różnych tabel. Dwa transfery były szalenie ważne, mianowicie spowadzenie Roni Jones-Perry (najlepiej punktująca w lidze aktualnie) oraz Kamili Witkowskiej (najlepiej blokująca minionego sezonu, aktualnie na drugim miejscu - razem z Alagierska, również z LKSu).
Bekescsabai to topowa drużyna węgierska, ale to tylko liga węgierska, czyli siatkarski trzeci świat. Uwagę należy zwrócić na dwie zawodniczki - Marta Drpa, serbska atakująca, która ma dryg do punktowania oraz Zora Glemboczki, czyli młodziutka węgierska przyjmująca. Zore uważam za siatkarkę z dużym potencjałem i byłem w szoku, że Jakub Głuszak nie wziął jej na ME. Jest również Eszter Pekarik na środku (reprezentantka kraju), ale na swojej pozycji nic nie zrobi.
Uważam ŁKS za drużynę z dużo większym potencjałem. Na każdej pozycji mają lepszą zawodniczkę, a środek to autostrada do punktowania mając Alagierska i Witkowska. Roberta to bardzo doświadczona rozgrywająca, z wysokim siatkarskim IQ. Nie męczy swoich koleżanek, rozrzuca dużo piłkę, więc spodziewam się że w tym meczu Roni będzie wystarczająco odciążona. ŁKS może zagrozić tak naprawdę z każdej pozycji. Istnieje prawdopodobieństwo, że jednak postanowią oddać seta, to tylko kobiety, a Bekescsabai aż tak ogórkowa drużyna nie jest. Natomiast przegranie więcej niż jednego seta będzie katastrofą. Podejrzewam, że podejdą do meczu bez lekceważenia przeciwnika i spróbują go zamknąć w trzech setach, szczególnie że terminarz nie jest zbytnio przyjemny. Oczywiście pamiętam o odpowiednim stawkowaniu i więcej położę na handicap punktowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja się pozwolę nie zgodzić. Co do typu na hcp zapewne jest to rozsądna propozycja po przyjemnej linii (mniej niż 15,5/16,5, bym nie wystawiał), ale już typ na 3-0 jest dla mnie baaardzo wątpliwy. Wystarczy spojrzeć na wyniki z Tauron Ligi. ŁKS owszem, załapał formę, ale dalej mają przestoje i tracą sety z drużynami pokroju: Opole, Świecie, porażka z Wrocławiem. ŁKS gra dalej z dziurą na ataku, nie wiem dokładnie, jaki jest stan zdrowia atakującej Colombo, ale z tego co widzę dalej nie zagrała meczu w naszej lidze, a Sobiczewska na ataku to cóż... poziom I ligi wg mnie. Z drugiej stronie mamy może i egzotycznie brzmiącą nazwę zespołu dla osób śledzących główne ligi europejskie/rozgrywki kadrowe, ale jak już się wgłębimy w szczegóły to można się miło zaskoczyć. Wspomniana już Marta Drpa z doświadczeniem na parkietach rosyjskich, niemieckich. Przyjęcie to młoda Węgierka + Serbka Klisura (liga rumuńska, epizody w Azji, a jako młodziutka laska ściągnięta przez włoskie Bergamo), słoweńska rozgrywająca Najdic. Na środku mamy jeszcze Chorwatkę Strunjak po 2 sezonach w lidze włoskiej, szkoda, że jej wzrostu brakuje, bo skoczna jest. Zgodzę się jednakże, że na środku będzie duża przewaga ŁKS-u i Jones-Perry + Ratzke to siatkówka 2 poziomy wyżej, ale pozostałe? Grajber? Sobiczewska? Dla mnie granie w takim meczu 3-0 to gorzej niż loteria, więc gram +2,5 seta na gości, bo wg mnie mam tu więcej niż 50% szansy na powodzenie.

Bekescsabai +2,5 seta @1,9 pinn
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +108
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów vs OK Mladost BRCKO
Skra Bełchatów -20.5 pkt @1.81 STS
Under 123.5 pkt @1.83 1xbet

Skorzystałem z małej pomyłki STS gdzie każdy wystawił handicap ~26/27pkt a oni tylko 21.
Główny jednak bet zostaje under 123,5pkt w 1xbet @1.83 na "czysto"...

Mistrz Bośni i Hercegowiny to totalny amator i ciężko go porównać do którejś z drużyn naszej pierwszej ligi ... Zawodnicy to w 99% rodzimi gracze ( chyba tylko Mirkovic jest z Serbii) , składu nie będę wymienial bo większości z nas nic on nie powie, ja sam mocno się naszukalem , znalazłem protokół z meczu z Olympiakosem i tam w ataku zagrali na 38% a wspomniany Mirkovic który był najlepiej punktującym graczem zdobył 8pkt na 21 prób i piszę tu o tym lepszym meczu gdzie zdobyli 52pkt , bo w pierwszym zdołali ugrać tylko 41pkt.
Ciężko coś tu pisać o klasie zespołu z Bośni i Hercegowiny - wszystko zależy od składu Skry i ich zaangażowania ale choćby rezerwy wyszły to i tak będą klaaaasę lepsi.

Under 123,5 , czyli przy zwycięstwie 3:0 max zdobyć gracze Mladost Brcko 48pkt , co daje średnio 16 na set.
Liczę na mocny odjazd w którymś z setów na jakieś 15pkt (co miało miejsce w pierwszym meczu z Olympiakosem 11-25) i dominację w całym meczu

Edit: Właśnie 1xbet zmienił linie o dołożyłem under 124.5 pkt @1.67

Edit 2:
Kompletnie zawalony 2 set, było blisko choć kompletnie rezerwowy skład
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów vs OK Mladost BRCKO
Skra Bełchatów -20.5 pkt @1.81 STS
Under 123.5 pkt @1.83 1xbet

Skorzystałem z małej pomyłki STS gdzie każdy wystawił handicap ~26/27pkt a oni tylko 21.
Główny jednak bet zostaje under 123,5pkt w 1xbet @1.83 na "czysto"...

Mistrz Bośni i Hercegowiny to totalny amator i ciężko go porównać do którejś z drużyn naszej pierwszej ligi ... Zawodnicy to w 99% rodzimi gracze ( chyba tylko Mirkovic jest z Serbii) , składu nie będę wymienial bo większości z nas nic on nie powie, ja sam mocno się naszukalem , znalazłem protokół z meczu z Olympiakosem i tam w ataku zagrali na 38% a wspomniany Mirkovic który był najlepiej punktującym graczem zdobył 8pkt na 21 prób i piszę tu o tym lepszym meczu gdzie zdobyli 52pkt , bo w pierwszym zdołali ugrać tylko 41pkt.
Ciężko coś tu pisać o klasie zespołu z Bośni i Hercegowiny - wszystko zależy od składu Skry i ich zaangażowania ale choćby rezerwy wyszły to i tak będą klaaaasę lepsi.

Under 123,5 , czyli przy zwycięstwie 3:0 max zdobyć gracze Mladost Brcko 48pkt , co daje średnio 16 na set.
Liczę na mocny odjazd w którymś z setów na jakieś 15pkt (co miało miejsce w pierwszym meczu z Olympiakosem 11-25) i dominację w całym meczu

Edit: Właśnie 1xbet zmienił linie o dołożyłem under 124.5 pkt @1.67

Edit 2:
Kompletnie zawalony 2 set, było blisko choć kompletnie rezerwowy skład
Jeżeli grałeś -20,5 to Ci wszedł HCP...

PS1
Swoją drogą ten mecz to piękny przykład, jak działa polski rynek - jeden buk się je*nął, reszta skopiowała :eek: tylko w Superbecie niestety nie dali. Co ciekawe zwinęli HCP -20,5, ale zostawili -6,5 na I seta przy linii 120,5 na mecz... no kurcze matematyka z podstawówki się kłania... grałem równocześnie w eWinner, STS to oferta po 3 minutach zniknęła u wszystkich :D :D ledwo wpłaty porobiłem w fuksiarzu, betfanie, etc., a już linie poblokowali.

PS2
Skra się ładnie wygłupiła tym meczem... rozumiem, że dali pograć rezerwowym, ale żeby drużyna rywala mniej punktów zdobyła sama, niż dostała po błędach to niezły kryminał... Jakbym miał okazję złapać -20,5 pkt to grałbym ALL IN i z zawałem do ostatniej piłki. Masakra.
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zimny mordziu, co mi tu plusujesz zakład hc z sts jak sts dał na wszystkie zakłady w tym meczu zwroty, bo pomylili się według nich z gospodarzem 😃. Więc teoretycznie typ wszedł, ale w rzeczywistości nie ma z niego zysku 😪✌. A szkoda...
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Tuż ta sprawa do sądu się nadaje… problem w tym, ze dwumecz grają w Bełchatowie i nie ma znaczenia w jakiej kolejności te drużyny wpisali! Jak komuś się większa kasę udało zagrać to trzeba walczyć, bo to zwykle złodziejstwo !!!
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Zimny mordziu, co mi tu plusujesz zakład hc z sts jak sts dał na wszystkie zakłady w tym meczu zwroty, bo pomylili się według nich z gospodarzem 😃. Więc teoretycznie typ wszedł, ale w rzeczywistości nie ma z niego zysku 😪✌. A szkoda...
Ach ten sts, raczej sprawa przegrana, oni mają tak swój regulamin sformułowany, że robią co chcą, zganiają na błąd przy wystawianiu kursów na mecz i tyle, z tych wszystkich buczków to tylko Fortuna nie robi (w takich sprawach czy też swoich błędach) zwrotów, przyjmują to na klatę i wypłacają ewentualne wygrane
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Challenge Cup Men

Amstetten - Levski

Na wstępie powiem, że z racji na COVID oba mecze zostaną rozegrane dzień po dniu w Bułgarii i Amstetten jest tutaj gospodarzem tylko wg rozpiski. Moją uwagę przyciągnęło dzisiaj spotkanie w pucharze najniższej kategorii, jakim jest Challenge Cup, ale niejednokrotnie fakt, że grają tu zazwyczaj ogórki pozwalał wyłapać pomyłki kursowe bukmacherów. Dzisiaj staną naprzeciwko sobie drużyny z Austrii i Bułgarii, gdzie moim zdaniem może dojść do pewnej niespodzianki, przynajmniej wg kursów jakie widzimy.

Ale po kolei, zacznę od gospodarzy (Levski Sofia). VI miejsce w lidze z bilansem 6-3. Patrząc na ich skład kojarzę tylko 3 zawodników: MB Gotsev, libero Ivanov oraz wiekowy atakujący Yordanov, którego na dzisiaj nie ma w składzie! Problem taki, że zmiennika dla niego nie znalazłem, w składzie są tylko atakujący z roczników 2004/2005, a więc trochę dzieciaki jeszcze. Na pozostałych pozycjach zawodnicy są dla mnie anonimowi, sporo z nich poniżej rocznika 2000. Sprawdziłem każdego z osobna, nikt w żadnym rozsądnym klubem poza Bułgarią nie grał, jeden tylko zaliczył niższe ligi włoskie. I to tyle co wiem. Levski nie grał w poprzedniej rundzie. Historycznie w ostatnich latach w pucharach też o nich zbyt często nie słyszałem. Ostatni występ to sezon 2018/2019 i odpadnięcie z drużyną z Finlandii. Nie widzę tu nic, co pozwalałoby stawiać ich w postaci aż takiego faworyta, no jedynie fakt, że zagrają dwumecz u siebie. To na pewno lekki handicap.

Z drugiej strony mamy austriackie Amstetten i tu dodam na wstępie, gdyż być może jestem stronniczy - drużyna ta dała mi zarobić w poprzedniej rundzie z juniorami ukraińskim + fakt, że trzon stanowią Polacy. Ale do rzeczy jest to drużyna zbudowana głównie na obcokrajowcach. Główny trzon jak wspomniałem to trójka Polaków (Czyzowski, Rakowski i Napiórkowski - przyjęcie, środek i atak) + na przyjęciu Serb rocznik 1990 (wcześniej Ribnica, liga serbska), drugi środkowy to Kanadyjczyk - zeszły sezon liga niemiecka, ale głównie był rezerwowym oraz znany austriacki kadrowicz Ringseis na libero. Największy minus to bez wątpienia rozegranie, dwóch Austriaków roczniki 1999 i 2002. "Nasi" grali w zeszłym roku w I lidze we Wrześni, Napiórkowski wcześniej liga Szwajcarska, jest on bardziej doświadczony rocznik 1995. Amstetten w lidze dobrze sobie radzi, ale wiadomo nie jest żadna czołówka europejska. Mimo to bilans 11-1 i II miejsce wygląda ładnie. W poprzedniej rundzie jak wspomniałem wyeliminowali ukraińskich juniorów z Kharkova (3-1 na wyjeździe i 2-1 u siebie, bo w tym momencie uzyskali awans, zmienili cały skład i oddali mecz).

Być może czegoś nie wiem, im niższy poziom sportowy drużyn tym ciężej o jakieś informacje, ale na mój chłopski rozum jest tu mocno zaniżony kurs na Bułgarów.

Moje propozycje:
Amstetten +2,5 seta @1,75
Amstetten +1,5 seta @3,69
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Panathinaikos vs Ostende, typ: Panata 3:0 @1,72 - 1xbet 25:17, 25:10, 25:12

Zacznę od tego, że Ostenda powinna już nie grać w pucharach, ale Tongeren po wygranym meczu 3:0 , drugi oddało walkowerem.
Drużyna z Belgii to naprawdę nic ciekawego. Jedno fajne, marketingowe nazwisko - Charlotte Leys, ale to już nie ta sama dziewczyna, która wykazywała duży potencjał. Nadal jest liderką w drużynie, ale to dlatego że reszta jest słaba. Na upartego można wspomnieć o Merle Baasdam, która w rodzimej lidze potrafi zapunktować. Ale tam drużynie już idzie naprawdę średnio. Grają w kratkę i wyniki mają w kratkę. Do podejścia drużyny do pucharów można dodać, że będą grały w Atenach dzień po dniu. W Belgii kibice nie mogą wchodzić na mecze, więc postanowiły, że zagrają oba na wyjeździe. W dodatku grały 3 dni temu. Wczoraj leciały i miały trening, więc tego czasu na regenerację nie było.

Panathinaikos to bardzo solidna drużyna jeżeli mowa o tej niższej półce. Grę robi zagraniczne trio - Stepanenko, Grothues, Cross. Szczególnie ściągnięcie tej ostatniej uznałbym za świetne posunięcie. Wszystkie się uzupełniają i jak jedna ma zły mecz, to druga gra fenomenalnie. Wszystkie dziewczyny mają ogromne doświadczenie w europejskich klubach, więc takie rozgrywki to dla nich żaden stres. Na rozegraniu Papafotiou, która nie jest żadnym mocarzem, ale zdecydowanie przewyższa umiejętnościami swoją vis-a-vis.

Wszystkie argumenty stoją za gospodyniami. Gra u siebie, słaba forma Ostendy, a wręcz bardzo dobra greczynek. Lepszy skład na papierze. Wierzę w zdecydowane zwycięstwo, ale podejrzewam że któryś z setow może być na styku. Typ zdecydowanie przeciwko Ostendzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +509
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Zwycięstwo Skry po kursie 1.90 to wyśmienita opcja. Pierwszy mecz mało brakowałoby, a skończyłby się w 3 setach z szybkim zwycięstwem bełchatowian. Na kazdej pozycji poza libero siła rażenia po stronie SKRY. Tours bez swojego pierwszego atakującego Aboubacara traci bardzo dużo. Skrzydła Nascimento, Tillie, Palonsky nie budzą podziwu, a reżyserem gry jest znany jedynie z francuskiej ligi Bosniak Corić. Na ligę francuską bardzo fajny skład. Na jedną z najlepszych polskich ekip jaka jest SKRA to już zdecydowanie za mało. Gwiazdy światowej siatkówki na skrzydłach. Atanasijevic, Ebadipour, Kooy. Gwiazdy na środku Kłos i Bieniek. Solidny rozgrywający Łomacz. Do tego mocny zmiennik Taht na przyjęciu. SKRA Bełchatów to bierze po dosyć spokojnym spotkaniu i melduje się w finale pucharu Cev, w którym również będzie faworytem
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Zwycięstwo Skry po kursie 1.90 to wyśmienita opcja. Pierwszy mecz mało brakowałoby, a skończyłby się w 3 setach z szybkim zwycięstwem bełchatowian. Na kazdej pozycji poza libero siła rażenia po stronie SKRY. Tours bez swojego pierwszego atakującego Aboubacara traci bardzo dużo. Skrzydła Nascimento, Tillie, Palonsky nie budzą podziwu, a reżyserem gry jest znany jedynie z francuskiej ligi Bosniak Corić. Na ligę francuską bardzo fajny skład. Na jedną z najlepszych polskich ekip jaka jest SKRA to już zdecydowanie za mało. Gwiazdy światowej siatkówki na skrzydłach. Atanasijevic, Ebadipour, Kooy. Gwiazdy na środku Kłos i Bieniek. Solidny rozgrywający Łomacz. Do tego mocny zmiennik Taht na przyjęciu. SKRA Bełchatów to bierze po dosyć spokojnym spotkaniu i melduje się w finale pucharu Cev, w którym również będzie faworytem
Co do typu to nie mam nic bo już po meczu ale w 1 meczu to gdyby nie asy serwisowe Sawickiego to już w 1 meczu by przegrali wygrała drużyna zdecydowanie lepsza a nie pojedynczy zawodnicy a atan to sie od dawna nadaję tylko na czarnych Radom dramat co się dzieje z moim klubem 😥
 
Do góry Bottom