>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Centrebet

cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Ja też wygrałem dzięki freebet, kupon rozstrzygnięty, zleciłem wypłatę na konto bankowe. Pojawił się komunikat o weryfikacji danych przez ich Biuro Obsługi i teraz chyba zostaje tylko czekać na jakiegoś maila czy coś ;)
gdzie miales taki komunikat?ja zlecalem wyplate na konto w piatek wieczorem a nic takiego mi sie nie pojawilo:-|
 
K 162

kuraso

Użytkownik
gdzie miales taki komunikat?ja zlecalem wyplate na konto w piatek wieczorem a nic takiego mi sie nie pojawilo:-|
Po wpisaniu danych konta, na które ma iść kasa - planowałem poczekać z odpowiedzią do jutra, bo w weekend wiadomo, że różnie pracują te ich wszystkie oddziały - jak sie nic nie pojawi, to jutro ponownie spróbować nadać wypłatę?
 
M 0

mx2222

Użytkownik
Dziwna sytuacja,zleciłem wczoraj wypłate,kasa znikneła z konta, teraz wchodze a ona znów sie pojawiła..
wie ktoś o co chodzi?
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Ja sie u nich Zarejestrowałem dostałem bonus w wysokości 30 zł zagrałem dwa razy za to, zdarzenia weszły a po 3 dniach zamkneli mi konto zarzucając ze gram tylko bonusem to ja dziękuje za taki bonus. I tak zaczeła sie a zarazem skończyła moja przygoda z Centrbet.
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
ja tez zagralem za te 30 zł na clisters po kursie 3,15 i na koncie mialem jedynie wygrana z free beta minus te 30 zl czyli 64,5 wczoraj sobie za dyszke puscilem na lige mistrzów weszlo no i na koncie mialem 73 zł a tu nagle dzis probuje sie zalogować i informacja konto zamkniete ;/ nie wiem nawet nie probowalem zlecac wyplaty w czym niby złamałem regulamin jedno konto mialem dziwne bardzo jesli nie otworzą mi ponownie to wielki minus za nie powazne traktowanie klienta
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Our systems have detected play that Centrebet considers to be indicative
of Bonus Abuse or Bonus Hunting. As notified in our Terms and Conditions
?Centrebet reserves the right to review transaction records and logs at
any time, for any reason whatsoever. If upon such review, it appears
that player/s is participating in strategies that Centrebet in its sole
discretion deems to be abusive, Centrebet reserves the right to revoke
the entitlement of such player to the promotion?. Your account has been
closed as a bonus abuser and we regret to inform you that you are no
longer eligible for current or upcoming promotions with Centrebet.


co oni mi probuja wmowic poprostu skorzystałem z promocji wygralem pozniej soibie jeszcze za dyszke zagrałem a oni mi zamkneli konto no nie wiem w ktorym momencie złamałem jakies normy ech nie poważna firma naprawde
 
kamgol17 0

kamgol17

Użytkownik
pomoc
Mam prosbe wplacilem troche kasy na centrebet ale w tytule przelewu banjkowego nie podalem mojego loginu wiec chcialem to wyjsnic supporterowi napisalem na polski adres email ale niestety odpisali ze nie obsluguja juz polskich klientow na email polski i zebym napisal na angielski napisalem na angielski po angieslku i odpisali mi to samo ze nie obsluguja w jezyku polskim ale wyslalem po angielsku ;/ bez lognu nie przyznaja mi kasy na konto wogole to jakas nie powazne ze tak znany bukmacher nie oblsuguje w jezyku na rynku ktorego ma tylu klientow
 
Do góry Bottom