>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Centrebet

V 0

vvojtaszek

Użytkownik
więc gram już chwile w centrebet widzę że bukmacher mało popularny a szkoda bo jest naprawdę dobry:

+
b.szybkie wypłaty na konto - do 2dni roboczych no i darmowe ????
b.dobre kursy
szybki i konkretny support
natychmiastowe rozliczania zakładów

-
zakłady live tylko na najważniejsze wydarzenia typu liga mistrzów itp
średnia oferta
 
S 0

samsung6300

Użytkownik
mam pytanie, od niedawna gram w centerbecie wpłaciłem hais przez MB, troche ugrałem bez bonusa, czy zeby wypłacic na MB pieniedze trzeba wyslać skany dokumentów ?? i jak długu idzie wypłata na MB ?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jak to bukmacher z Australii proces weryfikacji musisz przejść, dowód wystarczy beż żadnych rachunków za gaz itp. Kasa na mb zazwyczaj w centrebecie idzie do jednego dnia roboczego.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
zleciłem wyplate w piatek.kiedys pamietam w wekend na MB kasa była po kilku h. teraz do dzis nie ma. pisałem do nich dwa emaile nie odpisali nawet.teraz napisałem trzeci. wczesniej czytalem ze maja suport ogarniety a tu odpisac przez 3 dni nie moga.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Support polski podobno zlikwidowali. Pewnie dlatego Ci nie odpisują tak jak kiedyś.
Buk wszedł na Polskę a teraz chyba powoli wycofuje się.
Mają już tylko takie supporty:
&lt;table style=&quot;margin: 11px 0px;&quot; class=&quot;contactDetails&quot; border=&quot;1&quot; cellpadding=&quot;2&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;th&gt;Język &lt;/th&gt; &lt;th&gt;Email &lt;/th&gt; &lt;th&gt;Telefon - darmowe połączenia z Australii i UK &lt;/th&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;English:&lt;/td&gt; &lt;td&gt; [email protected] &lt;/td&gt; &lt;td&gt;1 800 013 627 (AUS) - 0800 169 1788 (UK)&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Norsk:&lt;/td&gt; &lt;td&gt; [email protected] &lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Svenska:&lt;/td&gt; &lt;td&gt; [email protected] &lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Dansk:&lt;/td&gt; &lt;td&gt; [email protected] &lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Suomi:&lt;/td&gt; &lt;td&gt; [email protected] &lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;Αγγλικά:&lt;/td&gt; &lt;td&gt; [email protected] &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ok dzieki napisalem po angielsku.
po angielsku odpisali po chwili. ze nie wyplacaja w weekendy i zlecone bedzie dzis rano.

kasa juz na koncie troche sie zeszlo ale to podbno z powodu weekendu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś o 18 zleciłem wypłatę z CentreBet na MB, i pieniędzy dalej niema...
Ale to chyba nie musisz już się niepokoić.
Nie każdy bukmacher wypłaca w kilka godzin. Z tego co kojarzę, to Oni robią wypłaty rano ok. 9 i później ok. 14.
Czyli dostaniesz pewnie jutro rano kasę.
Nie ma co panikować...
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ogólnie buk przeciętny ;) Nie najgorszy ale jest wiele lepszych
Język polski w ich wykonaniu :
Drogi Marcin ,
Niestety, EV_ABANDONED - Davydenko retired., i dlatego w?a?nie, zgodnie z naszym Regulaminem, Head to Head w SODERLING, Robin (SWE) vs DAVYDENKO, Nikolay (RUS), kty ma si? rozpocz?? 2009-09-07 15:00:00, zosta? uniewa?niony.
Z powa?aniem,
The Centrebet Team
 
vde 119

vde

Użytkownik
To jest buk nie dostosowany dla PL więc nie jęczcie tak... Ogólnie buk dobry nie mam zastrzeżeń oprócz do tego, że jest lekko uboga oferta...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam taki sam problem kysu, z freebeta 30zł, zrobiłem 200zł i nie wiem jak to wypłacić, nie widzę wogóle dostępnej opcji &quot;wypłata&quot; o co chodzi ?
edit: już wiem, jest tam rozwijane menu, wypłata na mb zlecona ????
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
endriu jak dojdzie daj znac ja zlecilem wyplate na konto bankowe ,nigdy tam nie gralem wiec nawet nie wiem czy beda chcieli skany czy cos:]
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Skany jak najbardziej chcą, w sumie to buk australijski, wypłaty maja dosyć sprawne, z tym, że w weekend nie wypłacają tzn, na mb w sumie w niedziele tak, bo tam w australii o ktorejs to juz poniedziałek.
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Ja też wygrałem dzięki freebet, kupon rozstrzygnięty, zleciłem wypłatę na konto bankowe. Pojawił się komunikat o weryfikacji danych przez ich Biuro Obsługi i teraz chyba zostaje tylko czekać na jakiegoś maila czy coś ;)
 
Do góry Bottom