>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Centrebet - Free Spins o wartości $5

konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Witam. Osoby zarejestrowane niech sprawdzą sobie swoje skrzynki na koncie w Centrebet(nie e-mail). Dzisiaj dostałem wiadomość więc może wy też dostaliście:
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Dziękujemy za to, że jesteś wiernym klientem Centrebet.
Właśnie dlatego, z okazji Świąt podarowaliśmy Ci Free Spins o wartości $5
na grę Santa’s Slotto Grotto w Centrebet Gry.
Kliknij tutaj i zagraj już teraz
Zapoznaj się z regulaminem.
Oferta ważna do 31 grudnia 2008
Ugrałem ponad 10zł więc pewnie mam pecha ???? Może ugracie więcej ;)
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Witam. Osoby zarejestrowane niech sprawdzą sobie swoje skrzynki na koncie w Centrebet(nie e-mail). Dzisiaj dostałem wiadomość więc może wy też dostaliście:



Ugrałem ponad 10zł więc pewnie mam pecha ???? Może ugracie więcej ;)
Cwaniak...;) Moze sie zamienimy ? Bo ja wygralem tez 10, ale groszy:jezora:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A ja nic nie wygrałem, jakaś kiepska ta gra, nawet na play for fun ciężko było coś wygrać, ale możne komu innemu dopisze szczęście.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Jeżeli mogę coś doradzić. Grałem za najmniejszą stawkę czyli 0,20gr. Ustawiłem na Auto Spin i sobie jechało. W między czasie dostałem 2x15 darmowych spinów i z nich też trochę wygrałem ;) Więc chyba miałem szczęście.
 
john11 0

john11

Użytkownik
Ale miałem farta!!! Ustawiłem spiny po 2 euro. Za pierwszym nic, a za drugim wygrałem 8 euro i 15 darmowych spinów, na których wygrałem 114 EURO!!!
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
Ale miałem farta!!! Ustawiłem spiny po 2 euro. Za pierwszym nic, a za drugim wygrałem 8 euro i 15 darmowych spinów, na których wygrałem 114 EURO!!!
no ładnie, mi też się poszczęściło, trafiłem linię z mikołajem i wygrałem 170PLN:spokodfhgfh:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
meila narazie nie dostałem

nie moge znaleśc tej gry, gdzie ona jest?

gdzie jest ta gra? albo slepy jestem , albo nie wiem nie ma jej
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
nie dostaje sie maila tylko info jest na koncie centrebet. ja dostalem 10zl... zagralem 2x5 na max ilosc linii i dzieki bonusowi 15 spinow dodatkowych ugralem &quot;tylko&quot; 77.75 , widze ze od razu jest na koncie sportowym. wie ktos jaki obrot ??
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
nie dostaje sie maila tylko info jest na koncie centrebet. ja dostalem 10zl... zagralem 2x5 na max ilosc linii i dzieki bonusowi 15 spinow dodatkowych ugralem &quot;tylko&quot; 77.75 , widze ze od razu jest na koncie sportowym. wie ktos jaki obrot ??

ja tez miałem 15 spinow i ugrałem na stawce 1 zł tylko 12 wiec ty wygrywając 77 niepowinieneś narzekac :p
 
Do góry Bottom