>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Centrebet - Free Spins o wartości $5

jk 0

jk

Użytkownik
ja to w ogole jestem w szoku, przed chwila raz zakrecilem tym i wygralem troche ponad 130PLN, pierwszy raz na czyms takim wygralem ; O
a mam pytanie, bo jest ta kasa na zakladach i co teraz trzeba 1 raz za cala sume postawic?
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
ja to w ogole jestem w szoku, przed chwila raz zakrecilem tym i wygralem troche ponad 130PLN, pierwszy raz na czyms takim wygralem ; O
a mam pytanie, bo jest ta kasa na zakladach i co teraz trzeba 1 raz za cala sume postawic?
nic nie trzeba stawiać, można od razu wpłacać. ja z tego osobiście wypłaciłem 190zł na MB. robiłem tak: grałem do większej wygranej i zlecałem wypłatę i zostawiałem sobie jakieś drobne żeby jeszcze zagrać. z tych drobnych znów ugrywałem większą sumę. po zleceniu wypłat 120zł i 70zł ugrałem z zostawionych drobnych 150zł, ale moja zachłanność wzięła górę i te 150zł przegrałem. ale dobre i to, że jestem z tego grania 190zł na plus :spokodfhgfh:
a i jeszcze jest taka promocja na tej grze:
Obstaw $200 na Santa’s Slotto Grotto
pomiędzy 01:00 czasu polskiego 05/12/2008 a 00:59 czasu polskiego
01/01/2009
a my podarujemy Ci
darmowy token o wartości $20
ja po jakimś czasie grania dostałem bonus 40zł na tej grze.
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
mi z bonusu w wysokości 10 zł udało się ugrać na tym slocie ponad 6 zł ???? trochę mało ale zobaczymy może coś się uda ugrać na zakładach ????
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
a ja przy moim pechu jak zwykle nic... jak widze ze tu ludziska pisza ze powygrywali nawet ponad 100 yl to szlag czlowieka trafia... zrobilem automatyczne dwa spiny x 10, po czym mi napisalo ze nie mam wystraczajacej ilosci kasy zeby dalej grac, no i z 5 Euro sie zrobilo wielkie &quot;0&quot; cholera...
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
ja już straciłem moje pieniądze ???? z tych 6.67 udało mi sie ugrac na zakładach 15 zł, i wtedy skusiłem się na ruletke w grach i ....tak grałem, że na moim koncie pojawiło się
0 zł ???? szkoda...
 
Do góry Bottom