>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Celta Vigo - Manchester United [1/2 finału LE] - (04.05.2017)

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Spoko piszecie,że Celta odpuszcza La Liga ale czy będą potrafić aż tak być zmotywowanym i w rytmie meczowym aby grać na wysokim poziomie. Dla mnie to dla nich mecz sezonu dlatego próbuję kartki dla Johnny w Unibet. Zawodnik ten to boczny obrońca a więc będzie włączał się w ataki gospodarzy po jego flance jest Valencia co dodatkowo wzmacnia typ. Sklady prognozują,że będzie musiał walczyć także z Rashfordem. Mecz z typu no bet ale ja widzę value w tym becie dlatego próbuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak będzie dobry kurs to zaryzykuję na awans Celty małą stawką. Od 75 min. zaczęli grać jak należy, boczni obrońcy zaczęli wychodzić. Trochę Celta przegrała przez ustawienie defensywne, a najlepsze co mogą robić to atak. Jedna bramka to nie jest nie wiadomo co, ale musi być na to naprawdę dobry kurs. Udało się z Sahtarem, może i uda się tym razem tym bardziej, że Old Trafford to już od dawna zdobyta twierdza. United jak zwykle od czasu odejścia Alexa Fergusona razi nieskutecznością (dawno ich nie oglądałem, ale ciągle to samo choć w stosunku do tak 2 sezonów wstecz znacznie lepsi grajkowie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom