>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Celta Vigo - Manchester United [1/2 finału LE] - (04.05.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: forbet


Hiszpańska drużyna powoli zaczyna pisać historię. Jednak czy teraz będą w stanie podołać angielskiemu gigantowi?. Mecz na pewno zapowiada się wybornie, a w roli faworyta występują tu oczywiście piłkarze Manchesteru. Jednak czy osłabiony United stratą Ibry będzie w stanie przejść Celestes?

Już teraz zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Aby was zmotywować najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.

 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Sen Celty dobiegł końca. Nie widzę dla nich szans w starciu z Czerwonymi Diabłami. To że Zlatan nie zagra nie ma większego znaczenia, a nawet może okazać się plusem. Jakoś mim się wierzyć nie chce w to, że bardzo przeciętna Celta może wywalczyć choćby punkt w dwumeczu.
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Mała aktualizacja.
Ze składu na teraz wypadają Rojo, Ibra, Smalling, Jones, Bailly, Shaw, Fosu i może Young.
Valencia jest przemęczony. Darmian dla mnie to nie obrońca na ten poziom rozgrywek.
Wraca Pogba i Mata
Sytuacja kadrowa nie jest najlepsza dla United. Mają poważne braki w defensywie.
Najprawdopodbniej w środku zagra Carrick - więc obrona będzie wyglądała tak:
Valencia, Carrick, Blind, Darmian.
Cieszy natomiast gra Rashforda i Martiala w ofensywie. Do tego wraca Mata i Pogba, którzy wrzucą trochę*świeżości.
Wydaje mi się, że United będą chcieli zagrać tutaj ofensywnie i zdobyć przewagę. Liczą na LM i od niej dużo zależy. a TOP4 raczej pogrzebali szanse po ostatni remisie ze Swansea
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Dla mnie kurs na united to prezent. Oni MUSZĄ wygrać ligę europy bo inaczej nie będzie ligi mistrzów, a to by była katastrofa. Spodziewam się ofensywnej gry, głównie dlatego, że defensywni piłkarze united sa kontuzjowani. Celta to przecietny zespół, przegrali w pucharze w słabym stylu z Deportivo Alaves. W lidze spisują się średnio. Nie będzie długiej analizy, bo nie ma takiej potrzeby.
Manchester united- win: 2,67
BTTS; tak : 1,92
Kursy z Fortuna
 
kamej 0

kamej

Użytkownik
Panowie. Przestrzegalbym przed hurra-optymizmem i stawianiem w kierunku czerwonych diablow. Mata, Pogba - jezeli zagraja, ten pierwszy napewno nie bedzie w rytmie meczowym, Pogba tez ostatnio nie gral kilka tygodni i dodatkowo to nie jest jeszcze zawodnik kalibru Zlatana ktory moze sam wygrac mecz. Dodatkowo, kazdy wie jakie glupie bledy popelnia Paul w trudnych momentach i w meczach pod duza presja, w Manchesterze jest/byl szpital i moim zdaniem to bedzie bardzo trudna przeprawa zawodnikow Mourinho.
Slabsza forma Celty jednak daje do myslenia ale moim zdaniem tutaj United poczeka do roztrzygniecia dwumeczu na Old Trafford, wiec wynik remisowy tutaj nie bedzie dla mnie wielkim zaskoczeniem.
Faktem jest ze stadion Balaidos nie jest wielka twierdza. Jednak srodek obrony, bardzo prawdopodobne Carrick - Blind pozostawia wiele do zyczenia, kontuzjowany jest Bailly ktory ratowal United tylek w tym sezonie nie raz, czy nawet Rojo ktory w ostatnich meczach przed kontuzja gral naprawde przyzwoicie. Czy w podeszlym wieku Carrick oraz himerycznie grajacy Blind na srodku obrony dadza rade szybkim zawodnikom Celty?
Nie twierdze ze United musi to przegrac/zremisowac, poprostu moim zdaniem Celta nie jest tutaj na straconej pozycji, napewno nie u siebie na stadionie gdzie wiedze ze to jest jedyne miejsce w ktorym moga cos ugrac. Mourinho to swietny taktyk i doskonale wie ze remis jest dobrym wynikiem przed rewanzem na Old Trafford.
Edit;
Informacje Sky Sports podaja ze mozliwe ze zagra Bailly, dzisiaj uczestniczyl w treningach. Radze poczekac do ogloszenia skladow
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Ale kto się spodziewa ofensywnej gry po drużynie prowadzonej przez MOU w 1/2 rozgrywek? Jeszcze mając takie braki w defensywie.
Przecież on tam postawi jak zawsze w takich meczach autobus, i może coś wpadnie to będzie spoko a jak nie to 0-0 jest zajebiste bo mamy rewanż u siebie, nie zaryzykuje otwartej gry bo jeszcze Celta 2 bramki zdobędzie i będzie problem w rewanżu.
Panowie wiadomo United to United ale United prowadzone przez JOSE to nie to samo, przecież to jest mistrz zabijania widowiska i tak będzie też w tym meczu. On nigdy nie ryzykuje jeśli nie musi, a mając rewanż u siebie NIE MUSI.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Oglądając ostatnie mecze United, do głowy mi przychodzi jakiś under. To będą raczej takie piłkarskiej szachy, chociaż ciekawe z jakim nastawieniem wyjdzie Celta? Ciężka to jest drużyna do typowania. Kluczowi piłkarze gotowi, oszczędzani na przemian w meczach ligowych, więc niby jest u nich okej. Forma napastników united jak zwykle cienizna i ciekawe czy defensywa Celty się nie przestraszy nazwy &quot;united&quot; ???? z drugiej strony po słaby spotkaniu z Swansea może odpalą?
under 2.5 (1.59) ónibet

✅ kolejny nudny mecz w wykonaniu mnutd i ✅

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Celta - United
Typ: BTS
Kurs: 1.96
buk: unibet
Wynik:

Na to spotkanie oprócz remisu najbardziej wydaje się być prawdopodobny BTS. Obie ekipy nie są w swoich najwyższych formach, o czym świadczą ich wyniki i styl w ostatnich spotkaniach ligowych. Jednak obie ekipy strzelają i tracą gole co jest przed jutrzejszym meczem dobrym prognostykiem. Celta Vigo nie gra szczególnie rewelacyjnie, ale występ na własnym obiekcie przeciwko Manchesterowi będzie szczególny dla gospodarzy i na pewno wyjdą na to spotkanie odpowiednio zmotywowani, w sumie co ja pisze, tu nie trzeba nikogo motywować bo jesteśmy już na etapie półfinału. Piłkarze Celty grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wpływ na taki stan rzeczy może mieć fakt, że sezon Primera Division jest już dla nich stracony, ponieważ nie mają oni szans na awans do europejskich pucharów. Kogo się powinni obawiać gracze United?. Na pewno jest to Aspas, który ostatnio trochę się zablokował, a i tak rozgrywa bardzo dobry sezon w lidze i w pucharach. Tak dobre statystyki tego zawodnika są spowodowane dobrą grą całego zespołu, a gospodarze już kilkakrotnie pokazywali swoją siłę na Balaidos. United na pewno ma się jutro czego obawiać. Mourinho ma jeszcze sporo rzeczy do poprawienia, lecz największa bolączką gości są ciągłe kontuzje. Pomimo braku kilku podstawowych graczy to goście i tak bardzo dobrze sobie radzą statystycznie. „Czerwone Diabły“ ostatni raz przegrały 13 marca, kiedy uległy Chelsea Londyn 0:1. Od tamtego momentu rozegrały 11 spotkań i żadnego nie przegrały!. Wracając jednak do absencji, w ekipie gospodarze nie zobaczymy Giuseppe Rossiego. Oprócz niego, wątpliwe są występy Rubena Blanco oraz Carlesa Planasa. Gorzej to wygląda u gości, zabraknie na pewno zawodników takich jak Marcos Rojo, Tomothy Fosu-Mensah, Zlatan Ibrahimović, Luke Shaw. W ostatnim treningu udział wzięli Phil Jones, Eric Bailly, Paul Pogba oraz Chris Smalling, co daje nadzieję na ich powrót. Podsumowując to wszystko spodziewam się jutro otwartego spotkania. Celta nie jest łatwym rywalem, zwłaszcza u siebie, bo potrafi grać ofensywie i ma kilku ciekawych graczy. By zbliżyć się do awansu do finału gospodarze będą bronić dostępu do swojej bramki by nie stracić gola, a sami będę próbować coś ustrzelić, lecz nie zapominajmy, że United również ma spory potencjał w ataku i powinni strzelić minimum jednego gola na wyjeździe, dlatego pomimo kilku absencji i nie najwyższej formy obu drużyn decyduje się tu na BTS.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celta Vigo - Manchester United
Typ: Under 2,5 gola ✅
Kurs: 1.55
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Pierwszy mecz 1/2 finału LE pomiędzy Celtą a Manchesterem United, dla Czerwonych Diabłów jest to teoretycznie najszybsza droga do upragnionej LM, zostały tylko lub aż 3 mecze i w przypadku wygrania LE wrócą na europejskie salony jakimi są na pewno mecze w LM, poza tym jest to jedyny puchar jakiego nie mają jeszcze w swojej kolekcji co też działa na nich mobilizująco. Kusi zagranie na czysty win United, ale wydaje mi się, że wybitny strateg jakim jest za pewno Mourinho nie zaryzykuje już w pierwszym meczu mając w rękawie rewanż na Old Trafford. Najpewniejszym typem wydaje się under, Mou ustawi swój słynny autobus i będzie liczył na ewentualne kontry.
Inne typy jakie bym widział jeszcze w tym meczu to:
under 1,5 @2,55 ✅
2 DNB @1,6 ✅
2 (podwójna szansa) @1,85 ✅
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy, 21:05
Spotkanie: Celta Vigo - Manchester United
Typ: (handicap 1:0) X (goście wygrają różnicą jednego gola)
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś w czwartek 4 maja kolejne spotkanie półfinałowe Ligi Europy: Celta Vigo - Manchester United. Faworytem tej konfrontacji jest ekipa z Anglii czyli Czerwone Diabły. Gospodarze z Hiszpanii, czyli Celta Vigo musi szukać formy przegrali bowiem, 3 ostatnie mecze: 0:3 u siebie z Bilbao, 1:2 na wyjeździe ze Sevillą oraz 0:1 u siebie z Betisem Sevilla. Jeśli chodzi o Primera Division to Celta w tym sezonie to średniak, nie grożą zespołowi puchary, ani spadek 11 lokata to miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o Ligę Europy to wyeliminowali w fazie pucharowej: Szachtar, Krasnodar oraz Genk. Goście czyli Czerwone Diabły to obecnie faworyt tych rozgrywek, jeśli ich nie wygrają będę bardzo zaskoczony. W fazie pucharowej wyeliminowali: St. Etienne, FK Rostow, oraz Anderlecht. Jeśli chodzi o formę zespołu z Anglii jest zdecydowanie lepsza od Celty, obecnie 5 miejsce w lidze i walka o Top 4 dające prawo do gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. United nie przegrało żadnego z 25 ostatnich spotkań w lidze angielskiej, jednak bardzo często remisują. Stawiam na United bo po prostu są w lepszej formie od ekipy Celty oraz mają po prostu lepszych zawodników choćby Pogba czy de Gea. Liczę na skromne 1:0 dla gości.
__________________
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy, 21:05
Spotkanie: Celta Vigo - Manchester United
typ;2
kurs/2.35
winmasters
Chociaż goście nie zagrają w optymalnym składzie to są w stanie pokonać Vigo.Ile już spotkań rozegrali w nie najsilniejszym składzie a uzyskywali przyzwoite wyniki. Hiszpanie w lidze na 11 miejscu bez szans na europejskie podboje.MU ma szanse w Anglii załapać się na LM bo ma spotkanie zaległe a do 3 go Liverpoolu traci 4 punkty. Patrząc na dzisięjsze spotkanie każda z drużyn powalczy o jak najlepszy wynik.Jednak moim zdaniem druzyna José Mourinho jest bardziej doświadczonym zespołem na arenie między narodowej i prezentuje obecnie lepszą formę od gospodarzy dzisiejszego spotkania i powinni wywieżć cenny rezultat z Estadio de Balaídos.
0-1 ✅
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Ja też bym się wstrzymał z leceniem tak na United. Jak już wcześniej pisali inni problemy kadrowe no i Celta jednak pokazała w tym sezonie, że z najlepszymi potrafi powalczyć. Barca czy Real to doskonałe przykłady. Ja nic nie gram bo to piłka nożna, ale jak już grać to coś w stronę Celty.
Pozdro!
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja też bym się wstrzymał z leceniem tak na United. Jak już wcześniej pisali inni problemy kadrowe no i Celta jednak pokazała w tym sezonie, że z najlepszymi potrafi powalczyć. Barca czy Real to doskonałe przykłady. Ja nic nie gram bo to piłka nożna, ale jak już grać to coś w stronę Celty.
Pozdro!
Ja przede wszystkim wstrzymalbym sie z braniem na serio opinii kogos kto uwaza ze pilka nozna jest nieprzywidywalna a sam gra tennis czy inne esporty haha.
Dzisiejszy wieczor na hiszpanskim terenie zapowiada sie bardzo obiecujaco dla pilkarzy czerwonych diablow.Bzdurne argumenty o oslabionym skladzie, no tak przeciez Ci ktorzy pojawia sie za nich na murawie to sie poloza na boisku.Chyba zapomnieliscie ze ten zespol prowadzi mistrz motywacji Mourinho,ktory zrobi wszystko zeby wywiezc zwyciestwo z Hiszpanii i miec spokoj bo przeciez batalie ligowe nadciagaja wielkimi krokami.Uwazam kurs na zwyciestwo United za typowa promocje pobieram oraz polecam.Dobrego meczu zycze
Celta - United 2 @2.30
Totesport
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Polecam typ na United.
Kadra pojechała szeroka. Wypada tylko Shaw, Ibra, Rojo i Fosu.
LE prioryterem po zremisowanym spotkaniu ze Swansea.
Doświadczenie powinno zapewnić awans Manchesteru.
Do składu wraca Pogba i Mata. Bailly powinien wystąpić jako rezerwowy.
Zawodnicy chcą zagrać w LM i mają ostatnią*prostą do tego.
Ajax po wygranej nad Lyon jest już praktycznie w finale, teraz został tylko gol na wyjeździe dla diabłów.
Mój typ - UNITED 2,3 fortuna
Celta 1:0 - X 3,65
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
United tracą w meczu więcej niż jedną bramkę rzadziej niż Liverpool wygrywa BPL. Ale... jak nie teraz to kiedy? Celta na wyjeździe niczego nie ugra raczej, więc koncentracja musi iść na mecz u siebie. Widzę dwa scenariusze dla Hiszpanów, tj.:
a) gra defensywna zapewniająca min. 1 pkt;
b) gra ofensywna z nastawianiem &quot;wbijmy ile pozwolą, bo na Old Trafford ch*ja ugramy&quot;.
Wybieram opcję b). Dodatkowo Celta w lidze ma relatywnie pewną pozycję więc odpuszczali La Ligę na rzecz LE. Dalej, United mają problem z obroną. Tak, wiem, że Jones i Bailly trenują z zespołem od wtorku ale nie będą w 100% gotowi na to spotkanie, nie ma szans. Do czego zmierzam - idę w bramki dla Celty. Daleko do pewniaka ale sądzę, że szanse na wejście tego typu są dość spore.

Celta over 1.5 gola - @3.20 - forBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ludzie piszący o słabej formie Celty nie mają pojęcia o tym zespole. Drużyna już od dawna nie gra w La Liga podstawowym składem. Jedynie w LE i ostatnio z Sevillą. A ich rezerwowi prezentowali bardzo niskie zainteresowanie/zaangażowanie meczami.
Celta to jedna z największych niewiadomych drużyn w Hiszpanii. Potrafią zagrać bajeczny mecz i pokonać Real/Barcę. Potrafią też zagrać niezwykłe dno i dać się rozgromić Królewskim, czy Barcelonie. Na pewno osłabiony Manchester na wyjeździe nie jest jakimś topowym zespołem. Z Anderlechtem też wielkiej piłki nie grali i musieli grać dogrywkę (żadnego meczu nie wygrali, przyp. 1:1 / 1:1). Celta u siebie ofensywnie i strzelali te bramki, ale też tracili z Genk (fatalne błędy indywidualne).
Dziś sercem za Celtą, ale rozum mówi no bet.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Dla mnie to spotkanie jest nie do grania na 1X2. Jeśli miałbym wskazać tutaj faworyta to bardziej w tej roli stawiałbym Celtę aniżeli ManU. Celta od jakiegoś czasu można powiedzieć, że gra na jednym froncie - LE. W rodzimej lidze Hiszpańskiej grają tylko po to żeby dograć ten sezon do końca. Są już bez szans na europejskie puchary, a tym bardziej na spadek. Myślę, że zaraz po losowaniu trener Berizzo myślami w głowie powoli układał sobie taktykę na ten mecz. Ciężko określić w jakiej formie obecnie znajduje się drużyna Celty gdyż ostatnie jej mecze do właśnie to &quot;dogrywanie&quot; sezonu ligowego. ManU dzięki kolejnemu remisowi w lidze coraz bardziej oddala się od powrotu do LM. Jednakże droga do raju wiedzie również przez zwycięstwo w LE, a o to nie będzie tak łatwo. Po kontuzji Zlata Manchester stracił 23% swojej jakości. Strzelać tam nie ma za bardzo kto, zdecydowanie lepiej wychodzi remisowanie kolejnych spotkań. Celta będzie chciała dzisiaj za wszelką cenę nie stracić bramki u siebie, a jak sie uda strzelić to będzie pięknie. ManU również nie będzie stwarzało dużo okazji w tym spotkaniu. Liczę na bardzo zacięty pojedynek, z małą okazją do bramek i że sprawa awansu rozwiąże się w rewanżu w Teatrze Marzeń.

Celta Vigo - ManU
Typ: U 2,5
Kurs: 1,58
Unibet
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Granie na MU na wyjezdzie to samobójstwo. Od lat mają problemy z wygrywaniem na wyjazdach. Mou w takich przypadkach zawsze preferuje zagranie pod dobry wynik czyli jakiś remis w okolicach 1:1 czy 0:0, a u siebie zrobią swoje.
Dla rmnie remis, under 2.5 i wezmę każdy z powyższych remisów delikatnie.
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
Mi też wydaje się że max na co stać MU to remis tym bardziej że skład taki sobie. W Brukseli nie wygrali to i w Vigo nie wygrają. Do tego jak każdy wie hiszpańskie drużyny leją te z Anglii od lat w pucharach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom