>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

K 76

karlos83

Użytkownik
Oni maja jakis problem z tym teraz. Wczesniej w player area (trzeba polaczyc konta tam jest taka opcja) byla zakladka rake ale teraz znikla. Support mi odpisal, ze maja problemy z tym ale zostalo to juz zgloszone.
Mozesz sie zapytac mailowo ile masz (podajac swoj pin w mailu) [email protected]
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ja już wysłałem zapytanie ciekawe kiedy odpisza. tylko zeby sie nieokazało ze mam 315 euro i zero punktów bo grałem troszke na BJ ????
o ile sie niemyle to na stole sit&amp;go 1vs1 za stawke 10+0,50 za każdym rozegraniem tego turka są 2 punkty?
sprawdz czy mozesz sie zapisac do turnieju freeerol, oni tam mają wymagane jakies punkty, klikasz zarejestrój, i Ci pisze ile puktów musisz mieć zeby móc zagrać a ile masz. sprawdz to , bo u mnie własnie jest ze mam zero
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Taa 200 Euro rake to naprawde wiele godzin gry ???? Ja gram juz dobry tydzien i zrobilem dopiero 60E rake grajac 2-3 stoly jednoczesnie (no ale ja sie trzymam bankrolla i gram najnizsze limity).
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
majorr wczoraj się rejestrowałeś i masz już kase??
bo ja też wczoraj i nie mam jeszcze;/
rejestrowałem sie pare dni temu,
no zrobiłem sobie prezent na gwiazdke-&gt; w BJ pogrywam chwilami - mam już 416.50 euro na koncie, i biore sie za gre sit&amp;go tam po dwa punkty za każdym razem i sie uzbiera 200RC i zlecam wypłate
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
mkiller ja juz mam równe 500 euro , ale punktów zero, na supporcie powiedzieli mi ze poźniej bedą dopisane, jak tak to już z 40punktów bede miał, i teraz tylko bede grał na sit&amp;go za 50 Euro i po 16 grach wypłacam ???? a zdziwiłem sie ich poziomem na tej stawce , myslałem ze bedą wymiatać a tam ryby:O
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
mkiller ja juz mam równe 500 euro , ale punktów zero, na supporcie powiedzieli mi ze poźniej bedą dopisane, jak tak to już z 40punktów bede miał, i teraz tylko bede grał na sit&amp;go za 50 Euro i po 16 grach wypłacam ???? a zdziwiłem sie ich poziomem na tej stawce , myslałem ze bedą wymiatać a tam ryby:O
500E to już sporo kasy ????
masz jakiś system gry ?? w BJ ? :spokodfhgfh:
edit:
chyba znalazłem szybszy sposób na sprawdzenie RH ???? dla tych którzy mają poniżej 150 RH
28/12 jest freeroll o 19:30 GMT &quot;500 Euro Freeroll&quot;
próbujemy sie zarejestrować ????
ja mam taki komunikat:
&quot;Entry to this turnament requires you to play 150 raked hands.....
You have played 108 raked hands.&quot; :spokodfhgfh: i wszystko jasne ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
500E to już sporo kasy ????
masz jakiś system gry ?? w BJ ? :spokodfhgfh:
swoje zelazne zasady kiedy pasować kiedy dobierać splitować lub podwajać , i jak wygram troche to nienadużywam szczescia i wychodze, ale tylko poto , by poźniej powrócic:p
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
500E to już sporo kasy ????
masz jakiś system gry ?? w BJ ? :spokodfhgfh:
edit:
chyba znalazłem szybszy sposób na sprawdzenie RH ???? dla tych którzy mają poniżej 150 RH
28/12 jest freeroll o 19:30 GMT &quot;500 Euro Freeroll&quot;
próbujemy sie zarejestrować ????
ja mam taki komunikat:
&quot;Entry to this turnament requires you to play 150 raked hands.....
You have played 108 raked hands.&quot; :spokodfhgfh: i wszystko jasne ????
Chyba trochę jesteś w błędzie. Tutaj masz ile rozegrałeś raked hands, a nie ile Euro rake wyrobiłeś. To są dwie różne rzeczy. Mając 150RH możesz mieć np. wyrobione tylko 30Euro rake, licząc, że średni rake w rozdaniach, które grasz, to 0,20 ;)
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Chyba trochę jesteś w błędzie. Tutaj masz ile rozegrałeś raked hands, a nie ile Euro rake wyrobiłeś. To są dwie różne rzeczy. Mając 150RH możesz mieć np. wyrobione tylko 30Euro rake, licząc, że średni rake w rozdaniach, które grasz, to 0,20 ;)
ok ???? dzięki za poprawkę
coś mi za szybko leciały te punkty :jezora:
 
lotheg 0

lotheg

Użytkownik
Celeb_poker napisał 21 grudnia, że jestem na ostatniej liście i kasa będzie 22 na koncie i rzeczywiście ją dostałem tego dnia ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
można dostac jeszcze bonus? Po ilu dniach dopisują?

Celebpoker_pl --&gt; Czemu jak wysylam formularz o przypomnienie hasla nic mi nie przychodzi na email?
 
Do góry Bottom