>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

dindek 41

dindek

Użytkownik
zobacz wczesniej!:zoltakartka:
Celeb: Witam,

1970903 - dostałem email, system ma kilka godzin opóźnienia jesli będzie ok to dopisuje do listy
 
A 0

amaimon

Użytkownik
zobacz wczesniej!:zoltakartka:
Celeb: Witam,

1970903 - dostałem email, system ma kilka godzin opóźnienia jesli będzie ok to dopisuje do listy

???????????? Po co wogole piszesz hmmm mam 3posty i chcesz przykozaczyc ... WON yhhhhh:jezora:
nie wiem czy mnie dopisali do listy

A wiec ponawiam pytanie co z moimi pieniedzmi ... 1970903
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
co przykozaczyc,, nie ma zadnego znaczenia twoja liczba postow, zanim cos napiszesz zobacz co napisal Darek i dopiero pisz... nie rob sie nahalny nie dosc ze Ci ktos daje kase to jeszcze chcesz by to Ci zrobili jak na zawolanie;]
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Proszę już o nie przysyłanie zgłoszeń. Wysłałem ostatnią listę graczy. Dziękuje wszystkim i powodzenia w grze.

majorrr i Lotheg, obydwaj jesteście na tej ostatniej liście

pozdrawiam

Darek

PS
Admina prosze o zmianę linka na poprzedni
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Darek ponawiam swoje pytanie. Wczesniej gralem i normalnie w player area byla zakladka rake i sobie sprawdzalem ile mam. Od wczoraj ta zakladka zniknela i co ciekawe gdy zapytalem na live help o co chodzi i ile mam rakea zrobionego powiedziano mi, ze nie przysluguje mi bonus od rake. Wiec jak to jest? Jak mam sprawdzac ile rake wyrobilem?
Prosze o odpowiedz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
jutro kasa na koncie powiadasz? sobota, to chyba dopiero w poniedziałek dostaniemy:p później dostane później wydam
 
bartekpl 0

bartekpl

Użytkownik
Darek ponawiam swoje pytanie. Wczesniej gralem i normalnie w player area byla zakladka rake i sobie sprawdzalem ile mam. Od wczoraj ta zakladka zniknela i co ciekawe gdy zapytalem na live help o co chodzi i ile mam rakea zrobionego powiedziano mi, ze nie przysluguje mi bonus od rake. Wiec jak to jest? Jak mam sprawdzac ile rake wyrobilem?
Prosze o odpowiedz.
Podbijam gdzie mozna sprawdzic rakea?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
do tych co wypłacili: można wypłacić kazdą kase ponad te 25bonusowe? jak chce wypłacić na MB to pisze ze max wypłaty :0.00 ,. czyli tylko na konto bankowe da sie? czy wogóle da sie? ???? bo zagrałem na BJ i już stan konta 125...
 
Do góry Bottom