>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

A 0

amaimon

Użytkownik
chcialbym spytac co z moim bonusem czy przyjeto ... konto zrobilem dzisiaj
o to moj pin : 1970903
prosze o odpisanie bardzo chcialbym pograc na swietach ????
 
S 0

street

Użytkownik
Witam Celebpoker_pl Możesz sprawdzić co z moim bonusem. Bo jak na razie pieniędzy niema, wysłałem skan i pin w niedziele.
PIN: 1965648
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

1970903 - dostałem email, system ma kilka godzin opóźnienia jesli będzie ok to dopisuje do listy

1965648 - tak, konto jest potwierdzone pojdzie z następną partią

1963007 - konto było założone ze złego linka ale będzie przeniesione, tak więc też czekam na potwierdzenie dopisania kasy

1968967 - konto potwierdzone, pojdzie z następną partią

pozdrawiam

Darek
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

1960139 kasa juz powinna byc na koncie
1962523 niestety konto zalozone ze zlego linku i nie ma mozliwosci jego przeniesienia
1972304 dostalem, wyjdzie w nastepnej partii

pozdrawiam

Darek
 
A 0

amaimon

Użytkownik
&quot;1963007 - konto było założone ze złego linka ale będzie przeniesione, tak więc też czekam na potwierdzenie dopisania kasy&quot;

i co z tym moim kontem
bedzie jednak cos z tego ?? Prosze bardzo chcialbym pograc przez te swieta ...
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Musze sie tutaj o cos zapytac bo poprostu nie moge tego nigdzie znalezc. Gram od 3 dni za ten bonus i mam juz jakies 70 euro, pytalem sie kolegi który tez tu gra i tlumaczyl mi ze te Rake powinny byc na stronie Celebpoker w zakladce Area Poker. Przesledzilem ta zakladke jakies 10 razy no i tej informacji nie moge tam poprostu znalezc. Znowu rozmawialem z Bulgarem, ktory powiedzial ze powinnienem miec pod moim Balance informacje o Frequent Player Points czy cos takiego. No ale pod Balance mam pusta linijke i tez nie moge tego sprawdzic. Wiec jesli ktos ma jakies rozwiazanie to bardzo prosze o wypowiedz. Jesli kolega Darek z Celebpoker chcialby sie zainteresowac ta sprawa to podaje mój pin : 1961654. Z góry dzieki za pomoc.
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Wiec jesli ktos ma jakies rozwiazanie to bardzo prosze o wypowiedz. Jesli kolega Darek z Celebpoker chcialby sie zainteresowac ta sprawa to podaje mój pin : 1961654. Z góry dzieki za pomoc.[/b]
Witam,

Rake powinien być widoczny w strefie gracza. Twój aktualny stan wynosi 45.83. Jakby co zawsze o stan rake możecie pisać do [email protected]

pozdrawiam

Darek
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
&quot;1963007 - konto było założone ze złego linka ale będzie przeniesione, tak więc też czekam na potwierdzenie dopisania kasy&quot;

i co z tym moim kontem
bedzie jednak cos z tego ?? Prosze bardzo chcialbym pograc przez te swieta ...
Witam,

Środki powinny być na koncie, dostałem potwierdzenie że zostały dopisane.

pozdrawiam

Darek
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam. Moj PIN: 1963346
Czekam już tydzień. Możesz sprawdzić co jest grane?
Witam,

Konto zostało założone z innymi warunkami początkowymi i nie dam rady go przenieść. Dopiszę Cie do turnieju z pulą 350 tylko dla Polaków, jeszcze przyślę przypomnienie.

pozdrawiam

Darek
 
K 76

karlos83

Użytkownik
A ja mam jeszcze jedno pytanie o rakeback. Wyczytalem, ze jest automatycznie dopisywany do konta co 15 (chyba) dzien kazdego miesiaca jesli wyrobi sie minimum 100E. Czy osoba korzystajaca z bonusa wyrobiwszy np 100E w miesiacu dostanie juz ten rakeback czy dopiero jak wyrobi 200E wymagane do odblokowania wyplat?
 
Do góry Bottom