>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam!
Sluchajcie mam pytanie: Mam juz 3 konta na sofcie Boss media i nie moge sie zarejestrowac na Celeb Poker :sad: Jak wyskakuje error to pisze &quot;... If you want to extend your limit please call Support and state your id=xxxxxx&quot;. Nie wiem czy dobrze rozumiem to zdanie: &quot;Jezeli chcesz zwiekszyc limit kont napisz do supportu i podaj im id=xxxxxxx&quot;? Chyba dobrze to rozumiem? :???:
Czy jezeli napisze do supportu to oni maja mozliwosc zwiekszenia tego limitu? A gdybym np. poslal im moj skan dowodu i poprosilbym ich aby zalozyli mi konto na te dane w dowodzie to oni maja taka mozliwosc??
Wiem ze duzo tych pytan ale jesli ktos moglby mi na kazde z nich krotka odpowiedz napisac to bylbym naprawde ogromnie wdzieczny :spokodfhgfh:
Niestety, ja kiedyś pytałem się supportu i powiedzieli, że nie da rady.
Ale idź do znajomego, kafejki lub gdzieś indziej, zarejestruj się a loguj się normalnie w domu. Wszystko będzie w porządku ;)
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Jako, ze nie odpisales mi na PW. Rozumiem, ze po wygenerowaniu tych 200E rake`a oprocz zniesienia blokady wyplat odrazu dostaniemy ok 60E zwrotu na konto?
Witam

Dokładnie, otrzymasz 30% zwrot prowizji. W Grudniu nastąpiła zmiana okresu rozliczeniowego i teraz rake liczony do RakeBack jest między 15 a 15 dniem miesiąca (wcześniej było między 1-szym a 1-szym)

Po wygenerowaniu tych 200 (powiedzmy to początkowych) później wystarczy co miesiąc generować 100 aby otrzymywać zwrot 30%

pozdrawiam

Darek
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

bajcarz: mam Ciebie na liście, dzisiaj wysłałem kolejną &quot;partię&quot; z numerami PIN

lukasz321: wydaje mi się że też Ciebie widze ale dla pewności podaj mi PIN

Hm.. to o czym pisze Nikifor przejdzie tylko gdy wcześniej nie mieliście konta w Celebpoker. Być może konto da się założyć ale po zweryfikowaniu wyjdzie &#39;multiple&#39; i moga być problemy.

pozdrawiam

Darek
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
No wlasnie ja tez kilka dni temu wyslalem PIN razem ze skanem dowodu i do tej pory niestety nic nowego na koncie sie nie pojawilo. Mam nadzieje ze to sie zmieni w krotkim czasie.
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
Witam,

bajcarz: mam Ciebie na liście, dzisiaj wysłałem kolejną &quot;partię&quot; z numerami PIN

lukasz321: wydaje mi się że też Ciebie widze ale dla pewności podaj mi PIN

Hm.. to o czym pisze Nikifor przejdzie tylko gdy wcześniej nie mieliście konta w Celebpoker. Być może konto da się założyć ale po zweryfikowaniu wyjdzie &#39;multiple&#39; i moga być problemy.

pozdrawiam

Darek


TO JEST MOJ PIN 1961128
JESLI MOZESZ ZALATWIC TA KASE TO Z GORY DZIKEKI
WYSYLALEM JUZ DWA RAZY SKAN DOWODU I ZADNE POTWIERDZENIE MI NIE PRZYSZLO
CELEBPOKER JESLI MOZESZ TO SPRAWDZ TO
:spokodfhgfh:
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Witam,
bajcarz: mam Ciebie na liście, dzisiaj wysłałem kolejną &quot;partię&quot; z numerami PIN
lukasz321: wydaje mi się że też Ciebie widze ale dla pewności podaj mi PIN
Hm.. to o czym pisze Nikifor przejdzie tylko gdy wcześniej nie mieliście konta w Celebpoker. Być może konto da się założyć ale po zweryfikowaniu wyjdzie &#39;multiple&#39; i moga być problemy.
pozdrawiam
Darek
Witam,
możesz mi powiedzieć kiedy poleci moja &quot;partia&quot; ? :p
moj PIN - 1965513
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Ja założyłem konto ponad tydzien wysłałem2 razy skan i pin bo myslałem ze moze nie doszedł no ale na koncie dalej 0. jak jest tu ktos z supportu celebpoker to moj pin 1949129 - pawelwerp
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

1961128 - nieprawidłowo zarejestrowane, próbuję je przenieść
1965513 - ok, lista wyjdzie koło 20
1949129 - też coś jest nie tak, dostałem od Ciebie emaile. dzisiaj poprosiłem centralę o przeniesienie konta, czekam.

Dzisiaj otrzymałem potwierdzenie, że kolejna grupa graczy otrzymała środki na konto.

pozdrawiam

Darek
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
Witam, widzę, że koledzy już dostali kaskę na konto, a u mnie nadal pustki. Wysłałem zdjęcia dowodu w piątek. Proszę o spawdzenie mojego konta w miarę mozliwości, mój pin:1960139, nick: JerzyKiler. Dziekuje i pozdrawiam.
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
Witam,

1961128 - nieprawidłowo zarejestrowane, próbuję je przenieść
1965513 - ok, lista wyjdzie koło 20
1949129 - też coś jest nie tak, dostałem od Ciebie emaile. dzisiaj poprosiłem centralę o przeniesienie konta, czekam.

Dzisiaj otrzymałem potwierdzenie, że kolejna grupa graczy otrzymała środki na konto.

pozdrawiam

Darek

czemu nieprawidlo zarejestrowane, przeciez wysalem skan dowodu i podalem prawdziwe dane
jesli mozesz to zrob coszebym dostal ta kaske
:spokodfhgfh:
 
K 0

kam871

Użytkownik
Bardzo polecam.Pokerroom w pełni wypłacalny wczoraj wieczorem zleciłem wypłatę prawie wszystkich srodków na koncie a dziś już kasa na koncie w moneybookers ???? .Polecam
 
Do góry Bottom