>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

CelebPoker 25 euro free dla nowych :)

vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Ściągnąłem. Zarejestrowałem. Wysłałem skany dowodów. Czekam na potwierdzenie. Mam nadzieję, że kasa dojdzie do piątku wieczór, to będziecie mieli taką rybkę jak ja do ogolenia. :p
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
No ja podobnie. A żadnego potwierdzenia na e-mail nie dostałem. W ogóle jakoś dziwnie bo nawet mail z aktywacją konta nie przyszedł...
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Ech, szczerze powiem że jest masa roboty i maile z potwierdzeniem spadły dalej w priorytetach ponieważ najpierw weryfikujemy wszystkie konta. Myślę, że dzisiaj jeszcze wszyscy którzy dostali 25€ w tej turze otrzymają potwierdzenia.

pozdrawiam i powodzenia

Darek
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Witam!
Mam ten sam problem z rejestracja w Celeb Poker. Kiedy wpisze wszystkie dane i klikne Ok wyskakuje mi cos takiego: &quot;We&#39;re sorry, but you can only register up to 3 new users per software
installation. Limit exceeded. If you want to extend your limit Please Call Support
and state your id=2412018946&quot;.
Przed chwila wyslalem do supportu emaila(tylko po polsku i nie wiem czy dadza rade go odczytac).
Czy da sie jakos zwiekszyc ten limit kont zebym nie musial zakladac u kolegi?
jakm wgrasz nowego windowsa to bedziesz mogl zalozyc nastepne 3 konta lol
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wchodze na konto i takze mam. Z tego co wiem to to co sie ugra ponad ten bonus mozna wyplacac bez zadnych przeszkod. Ja tak robilem na Eurosuperpoker. Tam sie udalo zrobic 200E i nadal jeszcze mam 40E na koncie, zobaczymy jak tu pojdzie ????
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
a gdzie mozna sprawdzic ile tych punktow juz ugralem?
Pod kwotą pieniężną jaką macie w kliencie powinny wam się te punkty wyświetlać jesli już zdobyliście jakieś. Gdy nie macie żadnych będzie tam pusta linijka - dopiero po zdobyciu chociaż jednego pojawi się wam napis fpp i suma punktów.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Pod kwotą pieniężną jaką macie w kliencie powinny wam się te punkty wyświetlać jesli już zdobyliście jakieś. Gdy nie macie żadnych będzie tam pusta linijka - dopiero po zdobyciu chociaż jednego pojawi się wam napis fpp i suma punktów.
a to takich ma byc 200 pkt? one strasznie wolno leca :/
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
no ja tez mam 0 a gralem 30 minut na stawkacch 0.5/1 ale 0 tez mam w balance. stalem ciagle w miejscu, wiec po flopie z overpair K koles podbil to wszdlem mu i on pokazal AA i wygral ????
 
celebpoker_pl 0

celebpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Aby sprawdzić swój poziom rake należy zalogować się na stronie do strefy gracza. Konto na stronie ma inne dane do logowania. Informacje o tym jak założyć są na stronie ale jakby były problemy proszę o informację.

pozdrawiam

Darek
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
witam.wszystkich.u mnie tez 0 na koncie.Rejestrowałem sie wczoraj.Żadnego maila z potwierdzeniem danych i konta nie dostałem.
 
Do góry Bottom