>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Będę tutaj grał tak, że robię ako 2.00: zaczynamy od 100 zł. Zakład wchodzi. I jedziemy. 100 zł. 200 zł. 400 zł. 800 zł. 1600 zł. 3200 zł. 6400 zl . Na tym etapie zakończę i znów od nowa. Zaznaczam że pierwsze 4 etapy będę kończył na ugraniu 800zl. Po 4 wygranych po 800 zł. Będę już jechał do 3200 lub 6400zl. Jeszcze zobaczę. Cel gry to aż 120 000 zł. Tak tak nie przewidziało wam się ani nie przeslyszalo . Nawet jakby to miało trwać 10 lat. Ja cel chce osiągnąć w 2 lata. Zaczniemy nie od dziś. Jakoś tym tygodniu. Głównie pilka nozna. Tylko grane pre. Inne dyscypliny też się pojawić mogą. Cheers. ZAKAZ KOMENTARZY !!! DZIĘKUJĘ 
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Będę tutaj grał tak, że robię ako 2.00: zaczynamy od 100 zł. Zakład wchodzi. I jedziemy. 100 zł. 200 zł. 400 zł. 800 zł. 1600 zł. 3200 zł. 6400 zl . Na tym etapie zakończę i znów od nowa. Zaznaczam że pierwsze 4 etapy będę kończył na ugraniu 800zl. Po 4 wygranych po 800 zł. Będę już jechał do 3200 lub 6400zl. Jeszcze zobaczę. Cel gry to aż 120 000 zł. Tak tak nie przewidziało wam się ani nie przeslyszalo . Nawet jakby to miało trwać 10 lat. Ja cel chce osiągnąć w 2 lata. Zaczniemy nie od dziś. Jakoś tym tygodniu. Głównie pilka nozna. Tylko grane pre. Inne dyscypliny też się pojawić mogą. Cheers. Komentarze mile widziane. Nawet te negatywne. Każdy ma prawo do własnej opinii. Można hejtowac.
Mam pytanie. Liczyłeś kiedyś swój yeld? Jesteś na plusie? Jeśli tak to ja mam pomysł żeby zmodyfikować tego typu progresje.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Liczyłem . Jak gram pre to jest plus. Jak zacznę kombinować live lub mnie poniesie czasem że stawka po % to ten plus wypracowany tracę w głupi sposób. Czas na pewne zmiany i 3manie się zasad. Dawaj pomysł ???? jestem ciekaw
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Liczyłem . Jak gram pre to jest plus. Jak zacznę kombinować live lub mnie poniesie czasem że stawka po % to ten plus wypracowany tracę w głupi sposób. Czas na pewne zmiany i 3manie się zasad. Dawaj pomysł ???? jestem ciekaw
Jeśli masz yeld na plusie to ustal sobie nie stawkę progresywna tylko budziet progresywny.
Czyli:
Krok 1
Budżet 300pln
Stawka poczatkowa 30
Cel budżetowy 390
Krok 2
Budżet 390
Stawka początkowa 39
Cel budżetowy 510
Krok 3
Budzet 510
Stawka 51
Cel 660
Itd.
Jeśli masz dodatni yeld to na bank nie zbankrutujesz a małymi krokami zrobisz progresje. Oczywiście to tylko przykładowy budżet. Tutaj założyłem że stawką początkowa to 10 proc budżety. I mniej znaczy w bdludzecie tym lepiej.
Będę obserwował temat
A swoją drogą będziesz tutaj wrzucał typy? Chętnie z nich skorzystam. U mnie się niestety pogorszyła skuteczność bo nie mam czasu na analizy itp. I potrzebuje źródła z dobrymi typami i chociaż delikatnym yeldem
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
tą opcję zagrałem w Bet-at-home, gram tam, ale głownie unibet
edit: spoko, tym razem uwazam, że ogórki pojadą Łotyszy, bo jest Piątek. Z Milikiem drewnem mogłoby być różnie.
Nie brałem pod uwagę limitów.
Edit. Kurs jest 1.79 a nie 1.80
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Spokojnie. Od czegoś trzeba zacząć. Cieszę sie bo po pierwszej połowie u Włochów nic nie wskazywało na to że kupon wejdzie. Hejtujcie. To mnie napędza. ???? Wiesz jaki jest mój rekord wygranych kuponów czy singli z rzędu? 12.!!! Stawki w granicach od 100 do 700 zł. Dlatego zakładam ten temat.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie chodzi o hejt kolego. Zwrocilem tylko uwage na Twoja radosc z wygranego kuponu. Graj i wygrywaj jak najwiecej to i inni skorzystaja. Powodzenia.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Spokojnie. Od czegoś trzeba zacząć. Cieszę sie bo po pierwszej połowie u Włochów nic nie wskazywało na to że kupon wejdzie. Hejtujcie. To mnie napędza. ???? Wiesz jaki jest mój rekord wygranych kuponów czy singli z rzędu? 12.!!! Stawki w granicach od 100 do 700 zł. Dlatego zakładam ten temat.
Są kuponiki , kupony I KUPONY . 12 singli z rzędu to szansa jak 1 do 4096 przy kursie 2,0 . No to nawet nieźle. Jakbyś jeszcze dodał 12 takich samych to by było tak jak 1:16 777 216 . To lepiej jak w totku . Spróbuj powodzenia
 
Do góry Bottom