>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 23:45 przez zderzok



ako: 2.19  MLB



New York Yankes + Houston


&nbsp;


Mamy w tym momencie + 200 zł  , poszło za więcej bo raz, że czołowe drużyny grałem na przełamanie serii porażek, a dwa to konsultowałem to z 3 osobami (1-na z tego forum - znawca MLB ) . Dzięki



Wczoraj nawet nie napisałem stawki, pisałem późno wieczór, teraz to widzę. Wiem, że nie o to chodziło, ale nie chciało mi się odrabiać tych - prawie 300 zł bo chce w końcu ruszyć do przodu z tym co jest tematem przewodnim w tym temacie.



Dziś będzie 1 etap za 100 zł



 



 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik


Padlem ja to napisales. Jakby nie weszlo to byloby ze za 100zl a jak typ wszedl to nagle dales za duzo wieksza stawke  ???? przeciez ten temat sie kupy nie trzyma. Podales zasady na jakich bedziesz gral a teraz robisz co chcesz podajac stawki po zakonczonych spotkaniach. Odpusc 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 09:11 przez ar0nek



Padlem ja to napisales. Jakby nie weszlo to byloby ze za 100zl a jak typ wszedl to nagle dales za duzo wieksza stawke  ???? przeciez ten temat sie kupy nie trzyma. Podales zasady na jakich bedziesz gral a teraz robisz co chcesz podajac stawki po zakonczonych spotkaniach. Odpusc 


&nbsp;


Nie byłoby tak. Mylisz się. Mam czyste sumienie. Było późno, Yankesi za niedługo zaczynali, nowe forum. etc. Zresztą dla mnie możesz paśc Ty i reszta niedowiarków. Zawsze podaje stawkę, raz nie podałem i płacz. trzyma sie kupy. Od dziś :p :)



ako: 2.57



Atletico + Juventus



stawka: 100 zł



Tico w gazie, Goście bez Stuani-ego. Cagliari już się nawygrywało, h2h dla Juve, Młody bambo w ataku zrobi swoje. Kurs promo na Juve. Brać
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 09:11 przez ar0nek



Padlem ja to napisales. Jakby nie weszlo to byloby ze za 100zl a jak typ wszedl to nagle dales za duzo wieksza stawke  ???? przeciez ten temat sie kupy nie trzyma. Podales zasady na jakich bedziesz gral a teraz robisz co chcesz podajac stawki po zakonczonych spotkaniach. Odpusc 


&nbsp;


W pełni się z tobą zgadzam i potwierdzam.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 09:57 przez zderzok



Nie byłoby tak. Mylisz się. Mam czyste sumienie. Było późno, Yankesi za niedługo zaczynali, nowe forum. etc. Zresztą dla mnie możesz paśc Ty i reszta niedowiarków. Zawsze podaje stawkę, raz nie podałem i płacz. trzyma sie kupy. Od dziś :p :)



ako: 2.57



Atletico + Juventus



stawka: 100 zł



Tico w gazie, Goście bez Stuani-ego. Cagliari już się nawygrywało, h2h dla Juve, Młody bambo w ataku zrobi swoje. Kurs promo na Juve. Brać


&nbsp;


to był pewny dubel Juve + Tico :) ????????????



zagrany za więcej oczywiście, ale oficjalnie tutaj tylko za 100 zł, żeby nie było ????



kolejny będzie za 200 zł, jak wejdzie to pozniej za 400 zł
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 22:47 przez zderzok



to był pewny dubel Juve + Tico :) ????????????



zagrany za więcej oczywiście, ale oficjalnie tutaj tylko za 100 zł, żeby nie było ????



kolejny będzie za 200 zł, jak wejdzie to pozniej za 400 zł


&nbsp;


Nie ma sensu jak będziesz inaczej stawkował dla siebie, a inaczej tutaj... Sam się w tym pogubisz, ale najważniejsze to to, że to Twój temat i trzymając się tylko regulaminu działu tj. robiąc rzetelne statystyki, całą resztę możesz robić jak chcesz... Przejmujesz się tym, że ktoś ci napisze, że się nie trzymasz swoich zasad ??? Olać to ! Jeśli tak naprawdę zagrałeś coś inaczej to Twoja decyzja i nikomu nic do tego...



Trzymanie się zasad w bukmacherce jest bardzo ważne, ale często trzeba być elastycznym. Najczęściej zaliczałem słabsze okresy przez zbyt kurczowe trzymanie się zasad. Oczywiście lepiej iść w stronę kurczowego trzymania się zasad niż ich łamania, ale od czasu do czasu jak jesteśmy naprawdę do czegoś przekonani to gramy mocno...



Ja osobiście już od 3 lat nie gram płaską stawką... Im czegoś jestem bardziej pewien tym mocniej wchodzę... I w 90% te mocne typy weszły, a ostatnio jak stchórzyłem m in. pzez osoby z tego forum i nie zagrałem naprawdę mocno na awans Juventusu po kursie 4 to do dzsiaj mnie to męczy, tak samo jak wielkie wtopy...



Bukmacherka jest jak kobieta - jednocześnie trzeba stosować zasady, ale i być bardzo elastycznym, a już zupełnie bez sensu jest jak z powodu jakiś obaw co kto tu napisze grasz mocniej niż tu podajesz... Zresztą ja z tego właśnie powodu nie prowadzę już od roku swojego tematu bo im lepiej mi szło tym większy był hejt... Paradoks nie ? Sam się dziwię dlaczego tak jest, ale chyba dlatego, że Polacy wolą ci zazdościć i ta zazdrość ich strasznie dołuje, a jak ktoś przegrywa to się litują więc i nie hejtują... W przeciwieństwie do USA niestety u nas sukces nie jest dobrze widziany...



Tak więc im lepiej będzie ci szło tym szykuj się na większy hejt... Zarzucą ci, że fałszujesz statystyki, zarzucą, że robisz wpisy po zdarzeniu, a jak już nic nie wymyślą napiszą, że miałeś tylko szczęście. No i oczywiście przez rok to będziesz ciągle miał zarzut, że to tylko rok...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


MLB na minus. Odpuszczam MLB z jednej przyczyny: nie mogę spać w nocy, budzę się, niespokojny sen. Nawet jak to mała stawka. No tak mam.



Nie jestem stworzony do nocnych gier. Tylko piłka nożna będzie. To co lubie.



Bank teraz: + 157 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 37

jizz

Użytkownik


Ogólnie rzecz biorąc granie MLB i jakichkolwiek amerykańskich lig sugerując się kursem mija się z celem. Strata pieniędzy i nerwów. Znasz się na europejskiej kopanej i tego się trzymaj, bo dobieranie typów na podstawie rzucenia okiem na zestawienie kursów na livescorze nie ma najmniejszego sensu.



Pozdrawiam i powodzenia.
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik


moje typy na dzis moze cos wybierzesz



Torino - Sampdoria Genua



Uda się obydwu drużynom strzelić gola?Tak



St Johnstone - Dundee



SD Eibar - Rayo Vallecano



Rangers - Hearts



Tottenham Hotspur - Crystal Palace



Chrobry Głogów - Odra Opole



Uda się obydwu drużynom strzelić gola?: Tak



St Mirren - Celtic



 Więcej niż 2,5



 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


ako: 2.47



Legia 1 + Wisła X2



stawka: 100 zł



 



@jizz



to MLB sugerowałem się wczoraj tym, że Boston się przełamie po 3 wtopach, a Houston pójdzie za ciosem po ograniu Texasu dzien wcześniej a notując wcześniej 2 czy 3 wtopy.
 
Do góry Bottom