>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

cel 100 zł dziennie

O 0

obamka

Użytkownik
witam olimpi slkedze twoj temat od samego poczatku ???? wielkie gratulacje ???? ale mam pytanie ja gram podobny system od 5 lutego tylko ze ja stawiam w przerwie meczu na under np. przy wyniku 0-0 na +3,5 lub +4,5(tak zebym mial min 4 bramki z zapasie) miałem 3 sytuacje w którym sprzedałem ze stratą około 500 ale tylko w 1 przypadku naprawde bym przegrał stawke cała. Gram stała stawką 2000 zl i jestem na plusie prawie 5 tysiecy. I teraz moje pytanie zauważyłem ze strasznie blokują mi kursy np. w 48 i 55 ktos strzela gole mam jeszcze 2 w zapasie i mam do konca meczu zamkniety zaklad i nie moge sprzedać a ogolnie mozna postawic ten zakład bo jest dostępny czy jest to możliwe ?? czytałęm ze ludzie wygrywają po kilkadziesiat tysiecy i nie blokują ich a w moim przypadku przy 5k?? czy masz czasami podobną sytuacje??
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Pierwszy typ marcowy zagrany jeszcze w lutym ????
stan konta 1000
Cracovia - Lech✅
handi +2 Lech
kurs 1062
stawka 1000
ewentualna wygrana 1062
zakład postawiony przed meczem
UWAGA- jeżeli to Cracovia pierwsza strzeli gola a gra na boisku wskazywać będzie że typ ma duże prawdopodobieństwo nie wejścia zakład zamykam.
stan konta 1062
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
witam olimpi slkedze twoj temat od samego poczatku ???? wielkie gratulacje ???? ale mam pytanie ja gram podobny system od 5 lutego tylko ze ja stawiam w przerwie meczu na under np. przy wyniku 0-0 na +3,5 lub +4,5(tak zebym mial min 4 bramki z zapasie) miałem 3 sytuacje w którym sprzedałem ze stratą około 500 ale tylko w 1 przypadku naprawde bym przegrał stawke cała. Gram stała stawką 2000 zl i jestem na plusie prawie 5 tysiecy. I teraz moje pytanie zauważyłem ze strasznie blokują mi kursy np. w 48 i 55 ktos strzela gole mam jeszcze 2 w zapasie i mam do konca meczu zamkniety zaklad i nie moge sprzedać a ogolnie mozna postawic ten zakład bo jest dostępny czy jest to możliwe ?? czytałęm ze ludzie wygrywają po kilkadziesiat tysiecy i nie blokują ich a w moim przypadku przy 5k?? czy masz czasami podobną sytuacje??
Miałam raz czy dwa sytuację że zakładu nie mogłam zamknąć (był niewidoczny) pomimo że można było dalej obstawiać. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko przynajmniej u mnie. Nie wiem czym jest to spowodowane ale myślę że wówczas nikt zakładu zamknąć nie może. Chyba że bet podchodzi do każdego indywidualnie. W sumie to ciekawe, nie zastanawiałam się nad tym. Czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie jak to jest. Dla wszystkich te same warunki czy jednak przy dużych kwotach podejście jest indywidualne?
 
O 0

obamka

Użytkownik
bo zastanawiałem sie tez nad tym betfair polecali ta giełde kilka postów wyżej tam mozna podobno zawsze zakmnać ale tez sprawdzałem kursy podczas obstawiania i sa niższe o 0.010 lub 0.020 niby mało ale jak my gramy takie małę kursy to jest to strata 20-40 zl(przy stawce 2k) 5 meczy dziennie to na miesiac daje juz sporo kasy i nie wiem teraz sam...
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Kurczę, ciężko powiedzieć, sytuacja która Cię spotyka jest bardzo niepokojąca, jeśli bukmacher blokuje Ciebie bo grasz duże kwoty to raczej trzeba uciekać. Jeśli ja zauważę coś takiego u siebie to zmykam. Co do różnicy kursów, wiesz chyba lepiej będzie przejść na giełdę i mieć pewność kontroli zakładu niż stracić dużo przez blokadę buka.
 
S 5

speed90

Użytkownik
tez sie tak spotkalem z tym ze blokuja wieksze stawki mialem kiedys 2 zaklad na ten sam mecz za 500 zl i za 10 zl i ten za 10 moglem zamknac a ten za 500 do konca meczu juz nie ...
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
bo zastanawiałem sie tez nad tym betfair polecali ta giełde kilka postów wyżej tam mozna podobno zawsze zakmnać ale tez sprawdzałem kursy podczas obstawiania i sa niższe o 0.010 lub 0.020 niby mało ale jak my gramy takie małę kursy to jest to strata 20-40 zl(przy stawce 2k) 5 meczy dziennie to na miesiac daje juz sporo kasy i nie wiem teraz sam...
Betfair ma najwyższe kursy, gdyż jest to giełda i nie posiada marży jak bukmacher. Od wygranej jest tylko odciągany procent (około 10%).

Pozdrawiam.
 
O 0

obamka

Użytkownik
pietrek721 wiem ze to gieła ale live pare razy typowalem na bet365 i sprawdzalem na betfair i kursy roznily sie zawsze w dół o 0.02-0.01 na niekorzyść betfair a ja gram male kursy ale czesto i dla mnie to trata miesieczna nawet 2k wiec troszke bolesna może lepsze kursy są ale wyższe.
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Kolego obamka - aby kursy były prawdziwe musisz się zalogować na betfair, a nie sprawdzać kursy niezalogowany... Otóż po zalogowaniu kursy wyglądają zupełnie inaczej.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
tez sie tak spotkalem z tym ze blokuja wieksze stawki mialem kiedys 2 zaklad na ten sam mecz za 500 zl i za 10 zl i ten za 10 moglem zamknac a ten za 500 do konca meczu juz nie ...
To co piszesz to dowód na to że buk podchodzi indywidualne do graczy! Jeszcze nie wdrożyłam się w giełdę, jak tylko to zrobię to uciekam od buka.
 
K 3

kamciok

Użytkownik
Olimpi, przeczytałem cały temat od deski do deski, polecam BETFAIR !!!
Kursy o wiele wyższe, marża o wiele niższa - same plusy, do tego wszystkiego zawsze możesz zamknąć zakład.
Gram podobnie (od ponad roku) - bardzo często over 0.5 po wyżej 10tej minuty gdzie kursy oscylują od 1.06 - 1.15 (stawka płaska 300E)
Pozdrawiam
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Witajcie...A co to jest ta giełda? Na bet365 u mnie też nie raz blokują zamknięcie zakładu a to jest nie w porządku i denerwujące troche...
Mniej więcej chodzi o to że zamiast stawiać u bukmachera, to &#39;zakładasz się z innymi ludźmi&#39;.
 
C 7

czarnob

Użytkownik
tez sie tak spotkalem z tym ze blokuja wieksze stawki mialem kiedys 2 zaklad na ten sam mecz za 500 zl i za 10 zl i ten za 10 moglem zamknac a ten za 500 do konca meczu juz nie ...
Myślę, że nie było płynności na rynku. W sensie nikt nie chciał się założyć... za 500( zamknięcie zakładu to nic innego jak postawienie przeciwnej opcji lay/back) ... dlatego nie mogłeś tego większego zamknąć. Ale tak to jest... jak się gra mało popularne rynki.
 
Do góry Bottom