>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
@duff999, doskonale zdawałam sobie sprawę z ryzyka. Zakład mogłam zamknąć za 890 zł a mogłam też z zyskiem gdyby sprawy potoczyły się inaczej. Dalej jestem w grze a sposobu grania nie zmieniam bo mi pasuje. Nawet jeśli ten miesiąc zakończę ze stratą to od marca będę grać znowu. Po prostu takie granie daje mi frajdę i podnosi adrenalinę a ja to lubię.
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
ogólnie jak chłopaki wyżej.
odchodzisz od pierwotnego założenia.
adrenalinę kocha prawie każdy
a jeśli gra ma ci przynosić zyski to ja radziłbym ograniczyć wpływ tej adrenaliny na twoje działania
pozdrawiam
i śledzę dalej
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Slovan Duslo Sala v FC Neded⛔
przy stanie 0-2
under 4,5
kurs 1062
stawka 1000
ewentualna wygrana 1062
minuta 72
no niestety robie przerwę i wracam w marcu
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
jednak sie nie poddam tak łatwo. Wpłacam kolejny tysiąc, cel w tym miesiącu tu już raczej odrobić straty, będę grać ostrożniej aczkolwiek to też nie daje żadnych gwarancji.
Wpłata 1000
straty do odrobienia 571 zł
 
patol 29

patol

Użytkownik
Gram praktycznie tak samo, tylko zaczynam od zera, zycze powodzenia i spokojnej głowy, sam wiem jak to jest...cierpliwosc to polowa sukcesu ????
 
S 5

speed90

Użytkownik
Olimpi Szalejesz ???? troszke musisz stonować sie ???? i bedzie git moim zdaniem zakladanie sobie celow typu ze cos trzeba szybko odrobic to wiesz jak to z reguly bywa coraz wieksza utopia.. wiem po sobie . ???? dlatego tez definitywnie sie z tego wycofalem ???? widac swoje juz przegralem w zyciu ????
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Wiener SK v SV Leobendorf✅
przy stanie 4-0
under 9,5
kurs 1020
stawka 1000
ewentualna wygrana 1020
minuta 55
straty do odrobienia 551
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
@speed90 w miesiącu styczniu byłam na plusie 1900 zł. W tym miesiącu za dobrze mi szło i straciłam samokontrolę. Jestem w stanie poświęcić jeszcze ten tysiąc i zobaczę co z tego będzie. Moim wielkim sukcesem byłoby wyjście na 0 w tym miesiącu, bo biorąc pod uwagę błędy jakie popełniałam nawet w tych wygranych kuponach powinnam być dawno bankrutem.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Witaj ????

Śledzę wątek od jakiegoś czas i kibicuję, niestety dzisiaj targają Tobą emocje.

Spróbuj rozważyć możliwość przerwy w grze po tych stratach, parę dni, może tydzień. W tej chwili działasz pod wpływem emocji i imho na 99% znowu dasz się im ponieść w niedługim czasie. Byłoby super, gdybyś trochę odpoczęła, prześledziła historię zakładów i może wyciągnęła jakieś wnioski, co poprawić, czego unikać, na co położyć większy nacisk. A deficyt adrenaliny można zaspokoić na wiele różnych sposobów i o wiele taniej ;)

Dzisiejszy strzał na Filipiny to było granie już na siłę w Twoim wykonaniu, późniejszy strzał po kursie &gt;1,6 bez marginesu bramkowego (gol = fail) to typowe odkuwanie się (całe szczęście, że się udało).

Dobrą metodą jest limit depozytu w przypadku strat dla osób, którym brakuje silnej woli (niestety do nich należysz, co udowodniłaś swoimi dwoma ostatnimi postami). Z doświadczenia podpowiem Ci, że tydzień przerwy w grze robi dużą różnicę, po takim czasie wraca się z chłodną głową i szanse rosną.

Zrobisz jak uważasz, ale życzę Ci z całego serca powodzenia i oczywiście śledzę dalej.

Pozdrowienia! ????
 
S 5

speed90

Użytkownik
Olimpi wiem ile zarobilas w styczniu bo ja Twoj watek sledze od poczatku ???? mialem grac tak jak TY ale za duzo w zyciu przegralem i to mnie jakos demotywowalo , po prostu odechcialo mi sie grac i na dobra sprawe to jak przegralem w serpniu pare tysi postanowilem sobie ze nigdy wiecej i przestalem grac w cokolwiek ???? zeby Ci tak szlo jak na poczatku to moze bym sie skusil znow ale ostatnie Twoje wydarzenia skutecznie ostudzily moje emocje ???? w sumie to dzieki Ty przegralas ale ja na tym wygralem ????
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
FC La Calzada v Pena Balsamaiso CF✅
przy stanie 1-2
under 7,5
kurs 1050
stawka 1000
ewentualna wygrana 1050
minuta 42
straty do odrobienia 501
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Kamaz Nab Chelny v FK Zenit Izhevsk✅
przy stanie 1-2
under 5,5
kurs 1083
stawka 1000
ewentualna wygrana 1083
minuta 66
straty do odrobienia 418
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
FK Volga Ulyanovsk v Zenit Penza✅
przy stanie 1-2
over 3,5
kurs 1,22
stawka 100
ewentualna wygrana 122
minuta 43
straty do odrobienia 396
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Przy budzecie 3k jak mówiłem że to szybko odda to klakierzy przyklaskiwali autorce dzisiaj wyszło na moje i jeżeli dalej będziesz tak grać skończysz z minusem zastanów się jeszcze raz : Jaki jest sens inwestować 1000zł dla 50zł ? Kwota zainwestowana nie jest adekwatna do możliwego zysku .
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
1860 Munich U19 v TSG Hoffenheim U19⛔
przy stanie 2-3
over 5,5
kurs 1,50
stawka 100
ewentualna wygrana 150
minuta 70
straty do odrobienia 496
 
simons 646

simons

Forum VIP
Przy budzecie 3k jak mówiłem że to szybko odda to klakierzy przyklaskiwali autorce dzisiaj wyszło na moje i jeżeli dalej będziesz tak grać skończysz z minusem zastanów się jeszcze raz : Jaki jest sens inwestować 1000zł dla 50zł ? Kwota zainwestowana nie jest adekwatna do możliwego zysku .
Nie do końca. Nie chodzi o kwotę i potencjalny zysk, tylko o relacje możliwy zarobek i prawdopodobieństwo zdarzenia.
Żeby to zobrazować w bardzo łatwy sposób, to opłaca się nawet postawić 1000 dla 10 pln jeżeli szansa zajścia zdarzenia jest np.: 100%.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
FK Rezekne/BJSS v FK Liepaja✅
przy stanie 0-4
under 4,5 w pierwszej połowie
kurs 1,66
stawka 100
ewentualna wygrana 166
minuta 37
straty do odrobienia 430
 
Do góry Bottom