>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

cel 100 zł dziennie

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Wracam do gry cel póki co 10% zysku dziennie i na tym koniec, nie mam czasu na grę a i wydatki niespodziewane sprawiły że i funduszy. Startuję z 30 e.
Trakai v FK Siauliai ✅
lay 1-1
moja wygrana 2 e
zobowiązanie 24
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Cały czas gram ale na Betfair. Nie podaję typów bo sama kradnę te podawane przez Dark Nightmare oraz innych użytkowników, nie tylko z tego forum. Nie ma sensu kopiować to co grają inni. Giełdę polecam to naprawdę zupełnie inny poziom, do tego jak mamy super typerów to sama przyjemność z gry.
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
jeśli mogę coś doradzić to osobiście wolałbym skupić się na pierwszo i drugoligowych drużynach, robić analizy dobre i ograniczyć liczbę granych dziennie spotkań. Nie ilość a jakość - wystarczy miesiąc trafnych typów i już w początkowego kapitału robi się niezła sumka. Tak czy inaczej powodzenia, jak już kiedyś pisałem w wątku dark&#39;a ja nie mam tyle czasu ani sumienności aby skrupulatnie swoje typy umieszczać i podliczać
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
robić analizy dobre i ograniczyć liczbę granych dziennie spotkań. Nie ilość a jakość

Druga część wypowiedzi jak najbardziej wporzo, ale robienie analiz przedmeczowych jest mało trafnym pomysłem.
Rozumiem, zobaczyć jak stoją drużyny w tabeli, ile strzelają, ile tracą, ostanie H2H ale za bardzo do serca bym sobie tego nie brał, bo każdy mecz jest inny i przedmeczowe analizy mogą zgubić.
Już bardziej bym się pokusił na odczekanie 15-20 min zobaczyć co się w meczu dzieje i wtedy stawiać.
Chociaż z drugiej strony stawiamy na coś co się nie wydarzy, więc przed meczem nikt nie wie co jest grane ????
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
o analizie statystyk myślalem raczej, chociaż zdaję sobie sprawę że to podchodzi pod hazard. Lepiej zawsze spojrzeć na formę niż na pałę grać, pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
o tym pisałem, bałbym się stawiać centralną ligę juniorów, dla mnie egzotyk. Raz dziennie a dobrze;D łatwo się pisze a to tylko sport. Powodzenia
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
To rozumiem.
@Olimpi
62min 0-1
Uciekasz?
tak uciekłam ze stratą 8,56 i powiem że jestem pozytywnie zaskoczona bo rynek egzotyczny a zakład zamknęłam nawet przyzwoicie. Postaram się poprawić, koniec z egzotykami
@voic3d, mam pytanie, grałeś kiedyś over 0,5 (back) przed meczem, z jaką mniej więcej stratą można zamknąć zakład w 70 minucie?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Koło 70 chyba będzie niecałe 50% wkładu
Nawet do 80 nie jest źle ciągnąć, ale polecam wchodzić troszkę później niż przed meczem, bo kursy słabe.
Patrz jak dziś popłynąłem dzisiaj

Postawione under 5.5 minutę przed pierwszą bramką o_O
Nie było co ratować.
@down
No, ale prawda jest taka, że mecz z pupy wybrany... trzecia liga rosyjska.
Jest co odrabiać :p
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Po przerwie, wracam do podawania typów. Przeznaczam 1000 zł na grę. Mam nadzieję do końca pazdziernika podwoić kapitał. Będę grac inaczej niż do tej pory, płaska stawka 100 zł i ani grosza więcej.
Typ 1
FK Chelyabinsk v Neftekhimik Nizhnekamsk✅
przy stanie 0-0
over 0,5
kurs 1,22
stawka 100
minuta 36
ewentualna wygrana 122 zł (bez groszy)
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Typ 2
Torpedo Moskwa v Metallurg Lipetsk⛔
przy stanie 0-0
over 0,5
kurs 1,22
stawka 100
ewentualna wygrana 122
minuta 29
 
Do góry Bottom