>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashpoint 100% do 45 Euro

S 674

slukasz123

Użytkownik
na tym bukmacherze strasznie mnie denerwuja nie moge za 100 euro zagrac co za dno moze mi powiecie po ile mam grac bo mnie to strasznie irytuje
a jednak dalem rade zagrac po 1 euro na kazde spotkanie czyli ogolnie dalem z 50 zakladow!!Co za durny ten bukmacher ale trudno...i jeszcze mi kurs zmienili jak obstawialem az o 0,1 ale zlodziejstwo.....
I co najlepsze wszedl mi mecz ????
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Ile czekaliście na wypłatę na MB ? Otrzymałem bonus świąteczny - obróciłem go 6x po 1,5 jak Bóg przykazał i czekam od soboty ... Czy ewentalną prośbę o skan prześlą przez tą śmieszną pocztę ?
 
A 0

arszawin

Użytkownik
bez wysłania dokumentów nie wypłacą Ci kasy.
Support twierdzi, że wypłata na MB trwa 12-24h. U mnie trwała 48h od otrzymania przez nich dokumentów.
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Przesłali na maila prośbę o dokumenty, wysłałem wczoraj wieczorem, dzisiaj rano potwierdzili skan, o 13 kasa na koncie tak więc promocja i bukmacher na ✅
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
widze ze ten bukmacher zszedl na psy troche z tego co czytam.
Pamietam ze jak startowali to mieli fajny bonus dla nowych 100% depozyt do 120pln bez minimalnego kursu , obrot 1x całościa.
Wtedy to byly czasy kumplom dawalem kase zeby robili konto na siebie i wplacali moja kase jai m mowilem co maja postawic po kursie 1.01 nal live i cyk wypłata.
Cos z 10 ludzmi sie w to bawilem. Z kazdej 100pln na + ????
Szkoda ze dzisiaj juz nie ma takiej promocji chociarz znalazlem cos na betfair ale tam raczej jednorazowo bede sie bawil ???? .
Pozdrawiam.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
trzeba bylo sei wziasc za bukmacherke z 3-5 lat temu, wtedy to dopiero byly bonusy...
np bet365 mial bonus 100% do 500zl, obrot standardowo 6 razy depozyt(jak w expekt), tez sei chodzilo po kumplach, hehe ????
Ale generalnie, kiedys to byly bonusy..... ????
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
śmieszny bukmacher :/ Wpaciłem 50 euro dostałem 50 euro bonusu. Postawiłem dla kupony po 50 euro jeden przegrałem a na drugim wygrałem 156 euro wypłaciłem 106 euro na moneybookers i zostało mi te 50 euro bonusu ustawili mi jakies limity :/ 2 euro nawet na zakład nie moge postawic :/ jakas paranoja a zostało mi jeszcze 200 euro obrotu :/ i co mam teraz zrobic miał ktoś tak ? Proszę o odpowiedz.
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
To jest jakaś paranoja napisałem do supportu dlaczego mam takie limity odpisali mi tak :

Dear customer

In terms and conditions point 6 you can reed the followed details:

The bookmaker is entitled at any time to refuse to accept bet offers without
having to provide reasons, to limit the maximum stakes prior to accepting
bets and/or to make changes to odds prior to concluding the bet. Setting
binding odds or payout limits for the customer are also entirely at the discretion
of the bookmaker


Szanowny kliencie W zakresie warunków i pkt 6 można trzciną po szczegóły: bukmacher ma prawo w każdej chwili odmówić przyjmowania ofert zakład bez podawania przyczyn, w celu ograniczenia maksymalnej stawki przed przyjmowanie zakładów i / lub do zmiany Kursy przed zawarciem zakładu. Ustalenie wiążących kursów lub ograniczenia wypłat dla klientów są także całkowicie w gestii bukmachera
 
blake 0

blake

Użytkownik
paranoja ;)

najgorszy bukmacher na jakim &quot;przyjemność&quot; miałem grać. 2 krotnie źle rozliczyli mi zakład ( stawka 60 kurs 1,75 wygrana 62 ????) od dwoch dni do nich pisze i zero odzewu. Nawet zdarzyła się sytuacja, że zrobiłem kurs na 6,17 z 5 zdarzeń i pisało mi że stawka jest za niska (a była 10zł) nawet nie wiem co mam juz robic bo jak przegrywam to odejmują normalnie jak wygrywam to smiesznie sobie przelicznik ustawiaja i nic z mojej gry;/
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
A mnie śmieszy to że ludzie zakładają tam konta czytając takie opinie o tym buku! To jest parodia a nie bukmacher, rozliczają sobie po jakim kursie chcą, kiedy chcą, i co chcą... odpowiedź od supportu graniczy z cudem... NIE ZAKŁADAĆ TAM KONT!
 
P 0

palkow

Użytkownik
wziołem przykładowe kursy z przypadkowego meczu na live 1X2- 6.10 1.34 3.00 marza wychodzi 19.58 % !!! czyli to mówi samo za siebie ????
 
Do góry Bottom