>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashpoint 100% do 45 Euro

gilberth 24

gilberth

Użytkownik
no właśnie jak już zakładacie temat to napiszcie jakieś konkrety co do obrotu itd pozdro


tak przeglądam tą stronkę i nic nie mogę znaleźć odnoście warunków obrotu tego bonusa 100% od depo
poratuje ktoś mnie??
 
D 0

davvidos

Użytkownik
na ich stronie nie ma żadnych informacji. to info widnieje przy zakładaniu konta -&gt; podwoimy twój depozyt do 88zł. pisałem do supportu i na razie cisza.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ja nie wiem jak tu mozna odstawiac. mam konto w pl. obstawiac mozna w euro stawiam mecz za za za np 10 e a na koncie znika mi 2zl i za kazym razem inaczej. napwet jak zostalo mi 80zl i dalem 100e to odjelo mi 20zl LOL
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
C- to C+ Average to below average cust. service with some risk to players funds.

SportingBet USA Residents Prohibited to Use this Book C-
Taka sama ocena co sportingbet ???? )))))))))
 
D 0

davvidos

Użytkownik
u mnie też paranoja z obstawianiem: konto w złotówkach, liczy w euro, a kupon ma stawkę 0.56PLN mimo, że postawiłem dużo więcej


⛔
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
nie umie juz na to patrzec. chcialem dac za 100zl nhl. daje chyba 50 kupon. kupon za 500euro odlicz mi juz 2zl, za 100e na poczatku okolo 10-20. to jes przeciez chore. nie wspmne o tym ze bonusa nie ma.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
nie umie juz na to patrzec. chcialem dac za 100zl nhl. daje chyba 50 kupon. kupon za 500euro odlicz mi juz 2zl, za 100e na poczatku okolo 10-20. to jes przeciez chore. nie wspmne o tym ze bonusa nie ma.
Wchodzisz w zakładkę gdzie możesz się z nimi kontaktować, piszesz prośbę o bonus i po kilku chwilach masz go na koncie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
słuchajcie, ja dałem numer komy 9 cyfrowy, lecz bez +48 a niektórzy piszą że to musi być, lecz jak chcę dodać to w ustawieniach konta to mogę, ale nie ma przycisku zatwierdź, może ktoś wie co zrobić ?
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
saddam napisalem maila do nich od razu bylo to ladnych pare godzin temu. zreszta co mi po bonusie jak praktycznie obstwiac sie nie da. zaczail ktos juz jak to z tym obstawianiem?
 
Do góry Bottom