>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashis handluje

marian78 20

marian78

Użytkownik
heh, no ja dzisiaj ruszyłem się na live i ugrałem 4 Euro przy stawce 10 Euro na Bolgomolovie - z rana to było (wykonałem z 15 operacji podczas tego meczu)
teraz stawiam na Malissa, no zobaczymy co on wymyśli
ogólnie rzecz biorąc bardzo dobre sa mecze wyrównane i nie dziwi że ktoś tam zarobił na Woźniackiej 600 funtów - aczkolwiek wiadomo, musiał tez sporo postawić
no na pewno lepiej się stawia na BF niż na innych bukmacherach - wszystko jest prostsze :&gt;
teraz Na Li dostaje od Azarenki, zatem myślę że wkońcu kurs Li - Stosur spadnie sporo na Stosur
 
Y 32

yavor

Użytkownik
panowie, poczatkowo oplatami premium nie ma co sobie glowy zawracac. jak zaczniecie kosic po pare tysi mozna sie tym zaczac martwic. i oczywiscie zaczac omijac... ???? bo po co oddawac zarobione ciezko pieniadze?
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Mannarino A. - Youzhny M.
1. [Godz 23:24] Kupujemy back na Youzhnego po 1.28, powinien do rana spaść 2-3 ticki.

Bogomolov A. Jr - Lajovic D.

1. [Godz 23:28] Kupujemy back na Lajovic, po 3,60. Liczę tu na większy spadek i co za tym idzie zarobek.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
2. [Godz 07:39] Sprzedajemy Youzhnego po 1.27 ✅ 2 ticki

2. [Godz 07:41] Sprzedajemy Lajovica po 3,30 i zaliczamy świetny początek dnia łapiąc 6 ticków ✅
W sumie 8 ticków na plus, bardzo ładny wynik. ✅
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
mam kolejne głupkowate pytanie :&gt;
mam green booka takiego jak na zdjęciu - tutaj akurat jeszcze nie przyjęty, ale jest greenbook


czy w tej sytuacji bez względu na wynik wygrywam 0.18 + 0.46 = 0.64 Euro ? czy 0.18 lub 0.46 Euro
pytam dlatego, bo historia wygranych jest tak zamotana że nie dam rade z niej nic samemu wywnioskować : &gt;
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Sorry, że tak długo nie odświeżałem tematu, jednak nie miałem czasu, dziś znalazłem perełkę, które zazwyczaj udaje mi się znajdować po kilku dniach odpoczynku od rynków.
Kupujemy back na Figueirense po 1,79. Wszystkie kursy lecą na łeb na szyje na nich.


 
Do góry Bottom