>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

S 24

snuz123

Użytkownik
Kod będzie wysyłany po 20 czyli może być wysłany jutro, za miesiąc, za trzy lata itp. Promo dla cierpliwych i pracujących - którzy nie wiążą promocji z zakupem breada ???? Wesołych Świąt ????
 
ths 0

ths

Użytkownik
Ja na zapytanie supportu o bonus świąteczny otrzymałem taką odpowiedź:

Dear Customer
Please excuse a possible delay, that could occur while dealing with large amounts of data in connection the X-Mas bonus. With best regards Your Cashpoint.com team

Co w skrócie oznacza, że przepraszają za opóźnienie związane z Bożonarodzeniowym bonusem, wynikające z przyjęcia dużych ilości danych osobowych.
Czyli poprostu dużo ludzi się rejestrowało i albo:
- dadzą ten bonus za jakiś czas jak wszystko uporządkują,
- albo bonusa nie otrzyma nikt, bo poprostu zbyt dużą kwotę musieliby na wypłate bonusu przeznaczyć,
Wesłoych Świąt:-D
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja na zapytanie supportu o bonus świąteczny otrzymałem taką odpowiedź:

Dear Customer
Please excuse a possible delay, that could occur while dealing with large amounts of data in connection the X-Mas bonus. With best regards Your Cashpoint.com team


Co w skrócie oznacza, że przepraszają za opóźnienie związane z Bożonarodzeniowym bonusem, wynikające z przyjęcia dużych ilości danych osobowych.
Czyli poprostu dużo ludzi się rejestrowało i albo:
- dadzą ten bonus za jakiś czas jak wszystko uporządkują,
- albo bonusa nie otrzyma nikt, bo poprostu zbyt dużą kwotę musieliby na wypłate bonusu przeznaczyć,

Wesłoych Świąt:-D
pewnie dadzą pod wieczór. Tak wynika z wypowiedzi , że dużo osób się zarejestrowało i nie wyrabiają ???? także promo dla cierpliwych :p
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
dostalem smsa od cashpoint z zyczeniami swiatecznymi oraz z informacja ze otrzymalem 10 euro ale musze cos zrobic z kodem ktorego tez otrzymalem. szukam po cashpoincie gdzieby ten kod bonusa wpisac ale nie mam pojecia gdzie by to wpisac, macie jakies pomysly gdzie ten kod wpisac?
 
Do góry Bottom