>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A i B 2014 - kwiecień i maj

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

W tym roku wyjątkowo szybko, bo już w połowie kwietnia rusza najlepsza pozaeuropejska liga świata. Spowodowane jest to mundialem, który za dwa miesiące rusza w Brazylii, więc i trzeba podgonić kilka ligowych kolejek przed główną imprezą roku w kraju. Długich wstępów nie będzie z mojej strony, bo stanówek nie oglądałem w ogóle, gdyż uważam to za stratę czasu i dlatego teraz sobie powoli będę zbierał info nt. wszystkich ekip i wyrabiał zdanie. Tak się prezentuje rozkład jazdy i kurs na 1. kolejkę:



Bet365​

Najciekawiej zapowiada się mecz Sao Paulo-Botafogo, ale wydarzeniami kolejki będzie chociażby powrót po rocznej banicji Palmeirasu, czy też obecność Chapecoense, które w ubiegłym sezonie sensacyjnie, ale zasłużenie awansowało do Serie A.

Jeśli chcecie zobaczyć składy wszystkich drużyn to zapraszam pod niżej umieszczony link. Naciskacie na logo klubów i wyświetlają wam się zawodnicy wraz z pozycjami i moim zdaniem jest to fajna, przydatna rzecz: http://globoesporte.globo.com/futebol/brasileirao-serie-a/avaliacao-dos-elencos.html
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Nie zostal otworzony temat do Serie B a dzisiaj Joinville powinni wygrac i gdzie mam pisac :p
Napisze tutaj a pozniej prosze moderatora o przesuniecie watku ;)
No wiec jak wiemy Joinville to druzyna ktora mocno zaczyna a dzisiaj zmierzy sie z Portuguesa... niestety skladow nie mam a pisze na szybko bo za 10 min mecz no wiec,
Joinville pokazalo w ostatnich meczach ze dobrze graja i sa przygotowani :p Portugueasa nie zachwyca ostatnimi wynikami wyjazdowymi, ostatnie mecze to porazki i wszystkie przegrywali juz w 1 polowie.
Joinville druzyna ktora jak pisalem mocno zaczyna pokazala w ostatnich meczach ze tak, szybko zdobyc bramke i kontrolowac mecz ;)
Przepraszam za taka &quot;chuda&quot; analize, nastepna bedzie o wiele lepsza, o ile i czasu bedzie wiecej ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Internacional - Vitoria
Zaczynamy kolejny sezon Serie A! Na początek przyjrzę się meczowi w Porto Alegre, gdzie Inter będzie podejmował Vitorię. Co ciekawe, rok temu te dwie drużyny także spotkały się na inaugurację rozgrywek. Wtedy na Fonte Nova padł wynik 2-2.
Internacional po roku wraca na swój stadion: Beira Rio, który został odnowiony na mistrzostwa świata. Gospodarze dobrze zaczęli sezon, bo po raz kolejny (już czwarty z rzędu) sięgnęli po tytuł mistrza stanu Rio Grande do Sul, gdzie w finale upokorzyli wielkiego rywala Gremio w dwumeczu wygrywając 6-2. Colorado wzmocnili się, pozyskując między innymi Didę (choć to dla mnie raczej wątpliwe wzmocnienie, bo Muriel wcale gorszy nie jest) z Gremio, Paulao z Cruzeiro, Gilberto (Botafogo), Wellingtona Pauliste z Cruciumy czy Christiana Aranguiza, który ostatnie sezony spędził w Universidad de Chile, a jest wypożyczony z Udinese. Jednak odeszli tacy zawodnicy jak Forlan, Scocco, Damiao czy Josimar. Został mózg drużyny D&#39;Alessandro, bez którego wydaje mi się Inter straciłby kilkadziesiąt procent w ofensywie. To on był w 2013 roku najlepszym strzelcem drużyny (11 goli) a zarazem miał najwięcej asyst - 8. Inter w 19 meczach Gaucho strzelił aż 40 bramek, co daje średnio ponad dwie strzelone bramki w meczu. Widać, że nowe nabytki dobrze wprowadziły się do drużyny i Internacional w lidze może być w czołówce ligi.
Vitoria po zaskakująco dobrym sezonie 2013 zbytnio nie rozsprzedała najlepszych graczy. Co prawda odszedł Biancucchi (i znowu: do największego rywala EC Bahii), jednak pozostali zawodnicy mający największy wpływ na zdobycie piątego miejsca w lidze tacy jak Escudero, Dinei, Renato Caja czy Caceres pozostali w klubie. Taki zestaw zawodników powinien zapewnić podobne emocje jak w poprzednim sezonie kibicom Rubro Negro. Ale czy stać ich dziś na zwycięstwo? Ciężko przesądzać; jednak na pewno strzelenie bramki jest w ich zasięgu.
Myślę, że na początek rywalizacji obie ekipy będą chciały się pokazać z dobrej strony i postarają się stworzyć dobre widowisko. Dodatkowo Inter na odnowionym Beira Rio będzie wspierać sporo kibiców, a więc wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem będzie w tym meczu postawić na over bramkowy.
INTERNACIONAL: Dida; Cláudio Winck, Paulão, Juan e Fabrício; Willians, Aránguiz, Alex, D&#39;Alessandro e Alan Patrick; Rafael Moura
VITÓRIA: Wilson; Ayrton, Dão, Luiz Gustavo e Mansur; Neto Coruja, José Welison, Cáceres e Juan; Marquinhos e Dinei
over 2,5 @ 1,86 Marathonbet ⛔ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Botafogo
Czekałem na ostateczną kadrę SPFC na niedzielne spotkanie i gram, bo zakład ten wpadł mi w oko(kakaowe) już kilka dni temu. Sampa po raz kolejny wzmocniona i naprawdę wygląda imponująco. Dwóch super napastników: Luis Fabiano i Alexandre Pato, którzy jeśli będą zdrowi to będą stanowili prawdopodobnie najlepszy duet snajperów w lidze. Są jeszcze przecież Pabon czy Osvaldo, a nawet Ademilson. Dwaj pierwsi bardziej na skrzydła, aniżeli na szpicę, ale również są w stanie w każdej chwili wejść i wspomóc zespół, a dobra ławka to podstawa. W podstawowym składzie ma wyjść za napastnikami Ganso wraz z młodym Gabrielem Boschilią. Widziałem tego chłopaka podczas Copa SP Junior i naprawdę mega wrażenie zrobił na mnie, bo grę prowadzić potrafi i robi to w sposób dość dojrzały, jak na swoje lata. Również dobrym ruchem przed sezonem było sprowadzenie Alvaro Pereiry na lewą stronę defensywy i tam również będzie gra do przodu, a nie jak w ubiegłym sezonie, gdy grali Juan, Thiago Carleto czy Clemente, gdzie była po prostu istna tragedia.
Rywale odpadli z Libertadores w marnym stylu i teraz mogą się zacząć ich problemy w lidze. Nie mają takiego wyraźnego lidera w polu, który pociągnie zespół. W ubiegłym sezonie był Seedorf, to i takiemu Lodeiro było łatwiej, ale teraz miejsce Seedorfa zajął Jorge Wagner, który potrafi jedynie ładować z dystansu, a sama gra to nie ten poziom. Niby skład nie najgorszy, ale jakoś nie wyglądają na drużynę obecnie i stąd te słabsze wyniki. Dochodzi do tego słaba sytuacja finansowa i mogą być problemy. Niektórzy wróżą im nawet walkę o utrzymanie, ale jednak mają kilka ciekawych ogniw i myślę, że w najgorszym wypadku druga część tabeli ich czeka. Niedzielna wizyta na Morumbi do łatwych należeć nie będzie i myślę, że co najmniej dwa gole stracą, bo Sampa na mistrza napalona okrutnie, bo już kilka ładnych lat bez poważnych sukcesów w kraju to zdecydowanie za długo, jak na taki klub.
Sao Paulo over 1,5 @ 2,10 Bet365✅3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Palmeiras - Fluminense
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,83 b365
O Palmeiras pisałem nieco wyżej przy okazji meczu w Campeonato Paulista -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/brazylia-2014-rozgrywki-stanowe-pucharowe-i-inne-101721.html#post4362799 . Moim zdaniem mają bardzo ciekawy skład, który może sporo namieszać w tym sezonie mimo iż sa tylko beniaminkiem.
Dziś jednak mają dwie absencje bo wypadł z powodu kontuzji Bruno Cesar, a także Alan Kardec romansuje z FC Sao Paulo transfer... Swoją droga dziwie się, że Sao Paulo chce konkraktować kolejnego napastnika skoro mają już Pato, Luisa Fabiano, Pabona, Osvaldo i Ademilsona, więc po co im szósty do kolekcji ? Ale to już ich problem. Co do Palmeiras to w ataku nadal jest wielki talent Leandro, to po jego wejściu z Criciumą padł gol na 1-1, co prawda był tam rykoszet ale jednak. Cały czas licze tez na Valdivię bo ma papiery na kreowanie gry i przegląd pola niesamowity. Brakuje mu trochę szybkości.
Fluminense tak na dobrą sprawę nie powinno być w tym miejscu za poprzedni sezon gdyż mieli miejsce spadkowe przecież, ale jak zwykle przy zielonym stoliku im pomogli... Cóż, póki co jednak trzeba pzyznać, że grają dobrze i gromią rywali. Z Figueirense 3:0 gdzie to był najniższy wymiar kary i dwa razy pyknęli słabiaków w Copa Do Brasil gdzie to tez nie jest aż taką oczywistością dla wielu zespołów z nazwą. Bardzo dużo Flu dał powrót Dario Conca z Guangzhou z Chin, z nim Fluminense wygląda dużo lepiej niż w poprzednim sezonie. Dodając do tego duet Fred i Rafael Sobis mamy bardzo dobrą ofensywę. Z Figue mieli naprawdę multum okazji na gole, świetnie rozgrywał Conca. Do tej pory jednak Flu nie straciło gola w tych 3 meczach o których piszę, ale rywale raczej przeciętni, dziś czeka ich spore wyzwanie bo Palmeiras wg mnie stawi spory opór. Zapowiada się na gole z obu stron wg mnie.

PALMEIRAS: Fernando Prass; Wendel, Lúcio, Tiago Alves e Juninho; Marcelo Oliveira, Josimar, Wesley (Serginho) e Valdivia; Marquinhos Gabriel e Leandro
FLUMINENSE: Diego Cavalieri, Bruno, Gum, Elivélton e Carlinhos; Diguinho, Jean, Wágner e Conca; Rafael Sobis e Fred
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Corinthians-Flamengo
Piękny kurs na Timao, którzy przed tygodniem zrobili, to co uwielbiają najbardziej czyli zagrać na 0:0 na wyjeździe. W ubiegłym sezonie ledwie 22 gole stracone w lidze, co dało średnią 0,6 traconego gola na mecz! W ataku było tragicznie, a nawet gorzej od spadkowiczów, ale u siebie ciułali te wygrane po 1:0. Teraz też na to liczę, bo Flamengo dla mnie jest mega przereklamowane i już pokazali, co potrafią w Libertadores, gdzie mieli średniej trudności grupę, a mimo tego potrafili dać dupy i odpadli, chociaż mieli w ostatniej kolejce wszystko we własnych rękach i to na Maracanie. Otwarcie sezonu na 0:0 z Goias to żaden sukces i na pewno te ich 0:0 wygląda dużo gorzej, niż to co zrobił Corinthians, bo ci grali z Atletico MG, a więc rywal z zupełnie innej półki. Gospodarze jeszcze bez Renato Augusto, ale już Guerrero ma zagrać od początku, a mając takiego zawodnika w drugiej linii jak Jadson, to może być pewien, że dostanie, co najmniej 2-3 dobre piłki, które trzeba po prostu skończyć. Fla z kilkoma stratami, a największa to Hernane w ataku, bez którego formacja ofensywna praktycznie nie istnieje. Ale żeby to była jedyna strata, to jeszcze pół biedy, a tutaj dodatkowo: Everton, Chicao, Leo, Elano i Gabriel. Sytuacja cienka i ja tutaj dla nich dużych szans na Pacaembu nie widzę, bo są słabsi, do tego te absencje, a zatem jakieś 1:0/2:0 dla Timao.
Corinthians wygra do zera @ 3,05 Betsafe✅2:0

Cruzeiro-Sao Paulo

Zdecydowanie mecz kolejki, bo Cruzeiro jak wiadomo to mistrz, a Sampa jak co roku, jeden z głównych pretendentów do wygrania ligi. Co ciekawe Marcelo Oliveira idzie na całość i decyduje się postawić na podstawowy skład, tuż przed rewanżem w Libertadores, co w Brazylii jest rzadko spotykane, bo tam na sam słuch CL to już sraczki dostają, po mimo tego, że nagrody to za napiwek można uznać, a i sam prestiż tych rozgrywek pozostawia wiele do życzenia. Wracając do meczu, to na szczęście niezdolny do gry jest Dagoberto i nie będzie nas straszył swoimi popisami, bo ten koleś gra strasznie irytująco, a jest niestety jednym z ulubieńców trenera. W ataku Willian i Julio Baptista, co jest już niemal duetem moich marzeń, bo jednak Borgesa to ja bym tam widział.
Sampa w środku tygodnia przegrała w pucharze z CRB, ale nikt tragedii nie robi, bo liga to priorytet, a jest jeszcze rewanż na Morumbi. Skład najmocniejszy z zajebistym duetem Pato - LF w ataku. Skład taki sam jak przed tygodniem z Botafogo, gdy to wygrali pewnie 3:0, a gdyby nie Jefferson to pewnie byłoby wyżej, chociaż i goście mieli swoje okazje, ale Lodeiro dalej nie potrafi strzelać goli... :razz:
Sampa co prawda poza Morumbi wiele traci, ale mimo wszystko przy takim składzie brak goli z ich strony to jest już duże zaskoczenie, bo to ekipa naprawdę mega mocna i zbudowana z myślą o najwyższych celach. Do tego jak wielokrotnie powtarza ich pewien wieloletni kibic z Polski, ich problemem nie są mecze z największymi, tylko zachowanie koncentracji na średniakach i słabeuszach. Cruzeiro do takowych na pewno nie należy, więc powinien być zajebisty meczyk.
BTS @ 1,83 Bet365✅1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Gremio – Atletico MG 2 dnb @ 2,2

Gremio gra za kilka dni Copa Libertadores i będą odpoczywać następujący gracze: Rhodolfo(d24/1), Werley(d25/1), Riveros(m20/3), Maxi Rodriguez(m18/4), Barcos(f37/9), Kleber(f34/5), Ze Roberto(m22/3), Para(d35/1), Souza(m31/0).
To już jest serie A i tam nie ma takich odpałów jak w Compeonato były, że rezerwy serie A wygrywały z podstawowym z serie D, a kursy po prostu były bardzo dziwne.

Jesteśmy po pierwszej kolejce rozgrywek w Brazylijskiej serie A. Gremio w pierwszym meczu przegrało 0-1,a Atletico MG zremisowało 1-1.

Gremio ma 1 maja mecz w Copa, natomiast Atletico MG ma 24 godziny więcej na odpoczynek i wyjdą dobrym składem.

W poprzednim roku Gremio zajęło 2 miejsce w serie A na koniec, natomiast Atletico MG było 8. między tymi klubami była jednak niezbyt duża różnica punktowa, bo dzieliło ich 8 punktów. W bramkach lepsze było Atletico MG (49-38), przy 42-35 Gremio.
Atletico powinno sobie poradzić z rezerwami. Przy remisie zwrot.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sao Paulo-Coritiba
Trzecia kolejka i znowu typuje mecz z udziałem Sampy. Tym razem ich rywalem będzie Coritiba, która poza swoim stadionem nie stanowi jakiejkolwiek wartości. Do tego dalej brakuje Alexa, a dodatkowo wylecieli ze składu kontuzjowani Julio Cesar i Vitor Ferraz, którzy zapewne zagrali od 1. minuty. Do tej pory dwa mecze rozegrali i oba po 0:0. Chyba dwa razy nie dosyt, bo jednak z Chapecoense na wyjeździe można powalczyć o więcej niż punkt, a i u siebie remis z Santosem nie jest wybitnym wynikiem. Gospodarze zaś po wygranej z Botafogo, tydzień temu zagrali cienko i ledwie zremisowali z Cruzeiro 1:0. Teraz niby nie na własnym stadionie, ale przed własnymi kibicami, więc będzie inna zabawa. Muricy zmienia skład i za Boschilie i Ganso wchodzą Pabon i Osvaldo, a to oznacza na dobrą sprawę jeszcze bardziej ofensywne ustawienie, jeżeli dodamy do tego Luisa Fabiano i Alexandre Pato. Na prawej obronie zabraknie Douglasa, który zszedł z kontuzją w Uberlandii. Ale w mojej ocenie Luis Ricardo wcale gorszy nie jest i z nim też można zagrać fajnie, co nie raz pokazywał grając w Portuguesie.
Kurs na jedynkę taki sobie, over 1,5 już lepszy, ale WH oferuje ciekawy zakład na to kto pierwszy strzeli dwa gole w meczu. Jako, że Coritiba będzie miała problem, chociażby z jednym to uważam, że jak najbardziej warto pograć, bo kurs naprawdę zachęcający.
Wyścig do 2 bramek - Sao Paulo @ 1,85 WH⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Też mi się wydaje, że dzis Sao Paulo nie powinno zawieść, mają wszystkie atuty po swojej stronie. Mega ofensywa, której może pozazdrościć cała liga, a na przeciwko przeciętna Coritiba, która bez Alexa i bez swojego stadionu jest naprawdę słaba. Ale o tym meczu wyzej napisane więc nie bede się powtarzał.

Santos - Gremio
Typ : Santos @ 1,95 b365 ⛔ 0:0
Santos dwa remisy, z czego pierwszy 1:1 ze Sport Recife boli bo tam mieli mnóstwo okazji na gole. Santos dobrze gra od początku roku, w stanówkach co prawda przegrali w finale z Ituano po karnych w finale, ale ogólnie gra jest dobra. Z Corinthians wygrali 5:1, z Palmeiras 2:1 a z Sao Paulo remis 0:0 to z tych najważniejszych meczów w Campeonato Paulista. U siebie na Villa Belmiro Santos gra widowiskowo, tka grali ze Sport Recife i szkoda, że nie pokonali beniaminka. Trener Oswaldo rok temu zrobił świetny wynik z Botafogo, Santos gra dużo po ziemi, świetnie wygląda linia pomocy z Cicero, Aroucą i Alanem Santosem, właśnie Arouca wraca na ten mecz. W bramce pewny Aranha, do którego swego czasu nie miałem przekonania jak odchodził Rafael Cabral, ale on mnie zadziwiał w kolejnych meczach broniąc kapitalnie. W ataku Thiago Ribeiro i Lenadro Damiao. Liczę, że Damiao odzyska formę sprzed kontuzji i będzie grał na miarę swojego wielkiego talentu. Lepszego napastnika od czasów Neymara w klubie nie było. W kazdym razie w Santosie drzemie ogromny potencjał, sporo młodych zawodników.
Gremio dogrywke i karne grali w nocy ze środy na czwartek, w dodatku karne przegrane z San Lorenzo i odpadli z Copa Libertadores co bez wątpienia jest dla nich ciosem. W rewanżu pzreważali, mieli sporo okazji, ale dopiero w końcówce Dudu strzelił, a Barcos marnował setki, potem nie trafił karnego nawet więc może mieć to w głowie. Ciekaw jestem jaki skład Gremio dziś wystawi, ostatnio z Atletico MG grali młodzieżą, która notabene świetnie sobie poradziła, ale też z drugiej strony Atletico to obecnie straszna nędza. Niby globo przewiduje skład dość mocny,ale trzeba pamietać że uraz leczy Rhodolfo, do tego Leo Gago z kontuzją, a za cz.kartkę z mezcu z Ateltico MG pauzuje Bressan. A Bressan i Rhodolfo w zesżłym sezonie tworzyli parę stoperów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fluminense-Flamengo
Jestem miło zaskoczony tym kursem na Flu w największych derbach Rio. Niby mecz derbowy, więc teoretycznie rządzi się swoimi prawami, jak to niektórzy uwielbiają mówić, ale przecież wobec tego, że derby to umiejętności już nie będą się liczyły?... Flu ostatnio nie popisało się przegrywając u siebie z Vitorią, ale załatwili ich goście z kontr, bo ogólnie to Flu miało sporo okazji na gole, ale marnowali dużo. Ich skład mnie przekonuje, bo jednak mając z przodu takich zawodników jak Conca, Rafael Sobis czy Fred to można naprawdę rozbijać nawet najlepsze obrony w lidze. Flamengo dalej z problemami kadrowymi, o których pisałem przy okazji meczu z Corinthians. Ostatnio niby pokonali Palmeiras, ale pamiętajmy, że jeszcze przy stanie 2:1 dla rywala, bramkarz Palmeirasu złamał rękę i zastąpił go drugi, co też miało wpływ na fakt stracenia przez Zielonych aż trzech goli.
Dla mnie piłkarsko lepsze jest Flu i gdyby to nie były derby, to zapewne kursy na gospodarzy byłyby w granicach 1,8-1,9 max. Również nie rozumiem tego zachwycania się przez bukmacherów nazwą Flamengo, która niewiele na dobrą sprawę znaczy, bo od mistrzostwa w 2009 roku to niczego ciekawego nie pokazali, a tegoroczne Libertadores to tylko potwierdziło.
Flu @ 2,15 Bet365✅2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Figueirense - Santos
Figueirense @ 5,00 Bet365
Figueirense DNB @ 3,75 Bet365

Ciężki mecz trochę do obstawiania, oba kluby nie najlepiej zaczęły rozgrywki, gdyż gospodarze 3 wtopy, natomiast Santos 3 remisy. Goście oczywiście zawodzą, zaledwie jedna bramka strzelona w tych rozgrywkach i z przodu nie wygląda to najlepiej, Figueirense stoi przed wielką szansą na zdobycie pierwszych punktów. Kursy wzrastają, gdyż nie zagra 4 piłkarzy, który grali we wszystkich meczach dotychczas, jednak zaciekawiło mnie h2h, wynika z niego, że ekipy wymieniają się punktami i nie ukrywam, że to jest główny powód mojego betu. Oczywiście nie przesadzam ze stawką, ale jest spora szansa.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Cruzeiro - Coritiba
Cruzeiro po dwumeczu z San Lorenzo odpadło z Libertadores. Teraz mogą skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych. A w Brasileirao nawet podczas grania w Copa szło im nieźle, bo w czterech meczach zgromadzili 7 punktów. Marcelo Oliveira po porażce, wcale nie zdecydował się wystawić rezerw w meczu z Coxą. Do składu wraca Ricardo Goullard; zabraknie oczywiście Luana i Marcelo Moreno, którzy dostali czerwone kartki w derby Minas Gerais, także Samudio, który w środę doznał kontuzji mięśnia lewej nogi. Jednak skład w jakim wystąpi Raposa jest mocniejszy niż się spodziewałem. Marcelo Oliveira powiedział że ten mecz będzie ważny dla jego zespołu. Zawodnicy po rozczarowującym odpadnięciu z Libertadores będą chcieli odzyskać zaufanie kibiców.
Trener klubu z Kurytyby Celso Roth ma za to inne problemy, które związane są z kontuzjami w zespole. Germano, Gil, Robinho i Julio Cesar nie będą dziś do dyspozycji. Ostatnio Coxa niespodziewanie uległa na swoim stadionie Sportowi Recife i z zaledwie trzema punktami zajmuje 18 miejsce w tabeli. Najważniejszym wydarzeniem dziś będzie powrót na Mineirao idola wielu kibiców tam zasiadających Alexa, z którym Cruzeiro w 2003 roku zdobyło tytuł mistrzowski. Jak na razie europejski zaciąg napastników w Coritibie nie zdaje egzaminu, bo zarówno Baraka jak i Ze Eduardo nie są wyróżniającymi się zawodnikami w składzie. Na dodatek brak wcześniej wymienionych zawodników, którzy w poprzednim roku byli pierwszoplanowymi postaciami w zespole dziś będzie widoczny.
Posłużę się w typowaniu zakładem kapsztiego z meczu Sao Paulo właśnie z Coritibą, który niestety okazał się przegrany i zaproponuję wyścig do dwóch bramek dla Cruzeiro. Uważam, że na tym etapie sezonu goście nie powinni mieć wiele do powiedzenia w starciu z mistrzem kraju, który na dodatek jest podrażniony po odpadnięciu z Copa Libertadores.
Cruzeiro: Fábio; Ceará, Dedé, Bruno Rodrigo e Egídio; Nilton, Henrique, Éverton Ribeiro, Ricardo Goulart e Willian (Dagoberto); Júlio Baptista
Coritiba: Vanderlei; Moacir, Luccas Claro, Leandro Almeida e Carlinhos; Baraka, Chico, Norberto e Alex; Jajá e Zé Love
Wyścig do dwóch bramek: Cruzeiro @ 1,91 WillHill ✅ 2-1 w 45&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico PR-Chapecoense
Ze sporymi problemami goście w tym spotkaniu. Trener nie będzie mógł skorzystać z: Rafaela Limy, Neutona, Dionesa, Williana Arao. Ci zawodnicy prawdopodobnie byliby w stanie w większości zagrać od początku, a więc łatwo nie będzie. Poza tym beniaminek, jak do tej pory spisuje się cienko i jedyny punkt wywalczyli u siebie grając z Coritibą. Poza tym porażki z Gremio, Corinthians i Sportem Recife. Nic ciekawego na razie nie wynika i widać, że w ubiegłym sezonie ta ekipa to był przede wszystkim Bruno Rangel, który w cuglach zdobył tytuł króla strzelców Serie B. Oczywiście gospodarze nie zagrają u siebie, tylko dalej trwa cyrk objazdowy, ale mimo tego nie mają problemów z przyzwoitą grą. Wyniki może też nie są jakieś super, ale rywale też nie łatwi, bo porażki z Interem czy Cruzeiro kichy nie przynoszą. Poza tym remis z Vitorią na wyjeździe, co uważam za dobry wynik i wygrana nad Gremio. Może na podstawie wyników różnicy pomiędzy obiema ekipami tak nie widać, to jednak piłkarsko Furacao(Atletico) są dużo mocniejsi dla mnie. Przede wszystkim w ataku mają kim straszyć - Ederson i Marcelo. Objawieniem jest Marcos Guilherme czyli 18-letni wychowanek klubu oraz ściągnięty z Cuiaby, Natanael. Jak razie niezły mają panowie bilans, odpowiednio - 2 asysty oraz gol i asysta.
Może atutu gry w domu nie będzie, ale konieczność wygranej jest i myślę, że Furacao spokojnie powinni tutaj pyknąć rywala, który na razie wygląda bardzo cienko w tym sezonie.
Atletico PR over 1,5 @ 2,00 Bet365⛔1:1

Corinthians-Figueirense

Ten pomysł podrzucił mi zksstal, bo zamiast grać wygraną do zera, to można trochę zaryzykować i takie coś posłać. Corinthians nawet jak mają słabego rywala, a za takiego uchodzi Figueirense, to nie idzie bardzo do przodu i nie strzelają wielu goli. Z resztą to widać po zespole, bo tracą baaardzo mało goli, a do tej pory jedynego dostali z Sao Paulo, a więc ekipą o niebo lepszą od Figue. Skład po stronie gospodarzy pełny, więc dla mnie tutaj spokojne ich zwycięstwo. Rozmiary zależą też przede wszystkim od nich i liczę, że nie będą się bardzo spinać i ładować dużo goli. Rywale mega słabi, bo do tej pory bilans 0:8 w bramkach i komplet porażek, a jedyny mecz, w którym padł over to inauguracja z Fluminense, gdzie dostali 3:0. Reszta to undery i tak też widzę to dzisiaj, ze Timao wygrają jakieś 1:0/2:0.
Corinthians i under 2,5 @ 2,62 Bet365⛔0:1
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Flamengo - FC Sao Paulo
Obok meczu Gremio - Fluminense to jak dla mnie najciekawiej zapowiadające się spotkanie piątej serii spotkań w Brazylii. Flamengo jak na razie zdobyło 4 punkty, choć trzeba przyznać, że rywali mieli solidnych, bo Palmeiras, Fluminense, Goias i Corinthians. Na Maracanie dwa tygodnie temu po emocjonującym meczu wygrali z Palmeiras 4-2, wcześniej remisując z Goias 0-0. Po ostatnim przegranym meczu z Fluminense zwolniony został trener Jaime de Almeida, a w jego miejsce przyszedł dobrze znany w FC Sao Paulo Ney Franco. I dziś stanie na przeciwko swoim byłym podopiecznym, a w śród nich przeciwko Rogerio Ceniemu, który otwarcie krytykuje Franco. Mówi on że trener praktycznie nic nie przekazał zespołowi, szkoleniowiec odpowiada tym, że bramkarz podważał jego pracę. Franco w debiucie postanowił zmienić ustawienie drużyny i w przodzie zagra dwoma napastnikami: Hernane i Alecsandro. Na obronę wraca Everton, a Elano po kontuzji zasiądzie dziś na ławce.
W Sao Paulo sporo dziś nieobecnych: Douglas(kontuzja), Alvaro Pereira (zawieszenie) oraz Rodrigo Caio, Ademilson, Lucas Evangelista i Auro, którzy pojechali na turniej w Tulon. Święci także nie zachwycają w lidze, bo zdobyli tylko punkt więcej niż Flamengo. I to na dodatek zagrali 3 mecze &#39;u siebie&#39; i tylko jeden na wyjeździe z Cruzeiro. Widać, że Sampie na wyjazdach gra się o wiele ciężej niż w Sao Paulo. Ostatnio jednak w Belo Horizonte zagrali dobry mecz i wywieźli jeden punkt.
Obie drużyny są w podobnej sytuacji punktowej i żeby już od początku sezonu nie mieć znaczącej straty do czołówki dziś będą chciały zdobyć komplet punktów. A zawodników do osiągnięcia tego celu mają odpowiednich, bo Alecsandro, Paulonho, Pato czy Luis Fabiano potrafią strzelać bramki. I myślę że dziś opcja BTS&#39;a będzie dobrym wyborem na to spotkanie.
Flamnego: Felipe, Léo Moura, Wallace, Samir e André Santos; Márcio Araújo, Luiz Antonio, Éverton e Paulinho; Hernane e Alecsandro.
Sao Paulo: Rogério Ceni; Paulo Miranda (Luis Ricardo), Lucão, Antônio Carlos e Reinaldo; Souza, Maicon e Paulo Henrique Ganso; Alexandre Pato, Luis Fabiano e Osvaldo.

BTS @ 2,05 WillHill
⛔ 0-2
 
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia B
Spotkanie: Atletico Go - ABC
Typ: ABC + 1; 1,5 HA
Kurs: 1.75
Godz: 00;30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie rozumiem kursów na ten mecz typ na ABC kurs 6.50 kurs na Atletico 1,65 nie wiem o co tu chodzi czy to jakaś pomyłka ale ja to gram. Gospodarze fatalny początek sezonu za nami już 5 kolejek a dalej pozostają bez wygranej 4 remisy i jedna porazka to dotychczasowy bilans tej drużyny zajmują 18 na dwadzieścia miejsc w lidze. U siebie grają troche lepiej 2 remisy lecz nadal nie rozumiem dlaczego dzisiejsi gospodarze są faworytami tego meczu. Goście drużyna ABC jak do tej pory w miare dobrze sobie radzi 3 wygrane jedna porażka i jeden remis jest to naprawde dobry bilans tej druzyny na wyjazdach przegrali ostatnio mecz z aktualnym liderem 2:1. Mecze po między tymi dwoma ekipami to nadal całkowita dominacja ABC : 3 wygrane ABC 1 remis i dwa zwycięstwa Atletico. Osatnie 5 męczy po miedzy tymi dwoma zespołami to jedna wygrana Atletico 3 wygrane ABC i 1 remis.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Corinthians-Atletico PR
Dwie drużyny na których się ostatnio wyłożyłem, ale to Timao bardziej ufam. Ostatnio mieli &quot;udaną&quot; inauguracje stadionu i przegrali 1:0 z ostatnim Figueirense. Kompromitacja ku*ewska, ale Corinthians jak traci gola u siebie w lidze, to potem przychodzą jakieś 2-3 miechy do następnego takiego wydarzenia najczęściej. Dzisiaj mecz na Caninde(stadion Portuguesy), ale mimo tego kiboli będzie sporo, bo oni nie mają problemów z zapełnianiem stadionu. Pełny skład, a jedyna zmiana to pojawienie się Bruno Henrique w miejsce Guilherme, ale to nie powinno rzutować na postawę zespołu.
Atletico PR też słabo i zremisowali z Chapecoense, dzięki czemu z roboty wyleciał Miguel Angel Portugal. Teraz mecz pod wodzą Leandro Avili, który jest takim trenerem na chwilę dopóki nie znajdą kogoś na stałe. Skład dość defensywny, bo tylko Ederson w ataku, a zatem nie będa grali zbyt odważnie, a to może im dać dobry wynik, gdyż Corinthians może znowu walić głową w mur, a oni jedna kontra i jest wynik. To dla nich idealny scenariusz, ale nie sądzę by Timao mieli poniesć drugą tak znaczącą wpadkę w domu. Owszem Furacao są mocniejsi od Figueirense, ale dalej o wiele słabsi od Corinthians, a zatem tradycyjny zakład czyli wygrana gospodarzy do zera.
Corinthians wygra do 0 @ 2,50 Betsafe⛔1:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czarna seria trwa, ale próbujemy dalej:
Sao Paulo-Gremio
Oj za duży ten kurs na Sampe, nawet zważając na fakt, że ich rywalem jest Gremio, którego największą cechą jest dobra gra defensywna. Ale dobra gra w defensywie, niczego nie gwarantuje, gdy gra się z Sao Paulo, które w ataku ma istną rakietę. Kilka razy już o nich pisałem i możecie sobie zobaczyć wyżej. Nie sądzę by się to skończyło wygraną 1:0, bo Sampa coś musi stracić. W obronie nie jest dobrze, co pokazał ostatni mecz z Flu, a brakuje Alvaro Pereiry(kadra Urugwaju) i Rodrigo Caio(kadra Brazylii U20 w Tulonie). Ich miejsce zajmą Reinaldo i Paulo Miranda. Ostatnio zabrakło tego drugiego i obok Antonio Carlosa musiał grać młody Lucao i przyjęli 5 &quot;sztuk&quot;. Gremio też ma kim straszyć, bo jest Barcos, który tam jest gwiazdą, tak samo jak Ze Roberto, a reszta może bez wielkich nazwisk, ale jest to fajna drużyna, a nie zbiór indywidualności, jak chociażby Flamengo.
Tak czy siak kurs na over 1,5 gospodarzy jest zdecydowanie za wysoki i myślę, że spokojnie można go rozpatrywać w kwestii value. U siebie to moim zdaniem, nawet z Gremio to powinno być 2,00 czyli mniej więcej tyle, ile mamy na &quot;1&quot;.
SPFC over 1,5 @ 2,37 WH
 
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia
Godzina: 3:00
Atletico-MG - Fluminense
Typ: under 1.5 / X
Kurs: 3.20 / 3.10
Buk: sportingbet
W obu druzynach zabraknie kilku waznych graczy, co bedzie mialo wplyw na grę. Jaki? Ano taki ze w zwiazku z brakami najpierw: podstawowych bramkarzy Victor (5/0) u gospodarzy i Diego Cavalieri (5/0), ci co zagrają będa chcieli sie dobrze zaprezentowac, co czesciowo sie juz udalo w ostatnim meczu, gdzie zmiennicy nie puscili gola w wygranym 1-0 meczu przez druzyne Fluminese i zremisowanym 0-0 przez Atleico Mineiro. Juz po tych wynikach widac ze nie ma w tych druzynach zbytniego polotu, a raczej oddanie twardej taktyce narzuconej przez trenerów. Ponadto takie braki jak napastnicy Fred (5/2) czy Wagner (7/2) w druzynie gosci czy Ronaldinho u gospodarzy, sprawia ze gra z przodu nie bedzie sie kleiła. Przeciez te Fluminese nie potrafilo strzelic ani stracic przez caly mecz po bramce w 4 minucie, gdzie typowo mecz powinien sie otworzyc wiec jestem spokojny o wejscie tego typu nawet jesli bramka mialaby pasc w 1 minucie. Oczywiscie talentu odmówic nie mozna, ale sądze ze taktyka weźmie górę i obie druzyny podzielą sie punktami. Ostatnie dwa mecze pomiedzy tymi druzynami to wyniki 2-2 wiec jak under ma nie wejsc to moze remis wpadnie bo druzyny raczej wyrownane, wiec mecz powinien byc bliski.
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia
Godzina: 02:00
Goias - Vitoria
Typ: 2 (HT)
Kurs: 5.50
Buk: WilliamHill
W druzynie gospodarzy zabraknie wielu graczy, takich jak Alex Alves (5/1 D), Thiago Mendes (7/0 M), David (7/1 M), Renan (6/0 GK podstawowy), Wellington Junior (3/0 F), Pedro Henrique (2/0 D) Rychely (1/0 F). W Vitorii tylko 3 absencje i tylko jedna z tych &quot;kluczowych&quot; mianowicie obroncy Juan (4/0). Dwie druzyny ktore idą 3za3, gdzie wygrywa gospodarz, wiec nie zaryzykuje czystej dwojki, bo moze byc łamaniec 2/1. W związku z tymi kontuzjami typ wydaje sie tylko jeden. Goscie bardziej głodni wygranej, bo nie wygrali od 4 meczy (0-2-2), natomiast gospodarze w 3 meczach wygrali dwukrotnie w tym remis u siebie z Santos 2-2, gdzie przegrywali do przerwy. Jak widac grajac u siebie graja oczywicie o zwyciestwo przejmujac inicjatywe ale licze ze tak jak w meczu z Santos, nie wychodzilo im na poczatku meczu, tak teraz licze ze Vitoria wyczeka, skontruje i wygra do polowy. Goscie bez szans nie sa przeciez wygrali na wyjeździe z dobrym Fluminese, ktore rozbilo Sao Paolo 5-2 wiec trzeba oddac im kredyt, zobaczymy nawet na live moze w przypadku remisu do polowy zagram dwojke w drugiej polowie.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
ABC - Nautico
Nautico strzeli gola @1.58 Marathonbet 5/10
✅ 1:1
ABC gra bardzo chimerycznie, w tym meczu wystąpią bez dwóch podstawowych obrońców: Samuel (8M/1G), Sueliton (8M). Nautico ostatnio wpakowało na wyjeździe trzy gole Americe więc i dziś są w stanie strzelić przynajmniej jednego gola. Goście bez Flavio (Obrońca 3M) i Careca (Napastnik 5M/2G).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia
Godzina: 3:00
Atletico-MG - Fluminense
Typ: under 1.5 / X ⛔
Kurs: 3.20 / 3.10
Buk: sportingbet

Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia
Godzina: 02:00
Goias - Vitoria
Typ: 2 (HT) ⛔
Kurs: 5.50
Buk: WilliamHill
Santa Cruz - Ponte Preta
X
3.25
Bet365

Ponte Preta poradzila sobie w ostatnim meczu u siebie 1-0, wczesniej wygrali nawet na wyjeździe ale drugiej z rzedu wygranej ciezko sie moim zdaniem spodziewac. Santa Cruz z 5 meczy u siebie w tych rozgrywkach ma juz 4 remisy, 3 bramkowe, jeden 0-0. Ponte Preta ma z 4 meczy wyjazdowych dwa remisy bramkowe. Obie druzyny maja ambicje na awans, wiec sadze ze Ponte Preta zadowoli sie tutaj remisem, bo to dobry zwyczaj remisowac mecze wyjazdowe, szczegolnie z rywalem mogacym zagrozic im awansowi, a wygrywac mecze u siebie. Santa Cruz ma bilans 2-7-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom