>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Campeonato Brasileiro 2013 Serie A - lipiec i sierpień

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Po Pucharze Konfederacji wracamy do ligi brazylijskiej. Oczywiśćie mnóstwo zmian w tym czasie w kadrach zespołów, sporo waznych zawodników opuściło kluby i wyjechało do Europy. W Brazylii jednak euforia gdyż Canarinhos wygrali Puchar Konfederacji w bardzo dobrym stylu.
Oto rozkład jazdy na najbliższą kolejkę :

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze niedzielne tj derby Sao Paulo na Morumbi i derby Rio De Janeiro. Ponadto z pewnością w innych meczach nie zabraknie emocji i pięknych akcji czy też goli.
Zapraszam do dyskusji;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Nie przeglądałem składów ale śledząc od początku sezonu tę ligę znalazłem kilka ciekawych typów na najbliższą kolejkę.
Flamengo RJ - Coritiba 2,30 Unibet ⛔
Flamengo ostatnio wraca na dobre tory. Pierwszy pewnie wygrany mecz na jak dla mnie ciężkim terenie (Criciuma), a także wygrany sparing z Sao Paulo dobrze prognozują. Dzisiaj jak i kilka następnych spotkań zagrają na Maracanie, więc teoretycznie mecz odbędzie się na terenie neutralnym, ale gdzieś przeczytałem, że fani Flamengo i tak pojawią się na stadionie. Coritiba z kolei to drużyna własnego boiska. Trener zapowiada walkę o utrzymanie pozycji lidera, ale będzie to bardzo trudne, gdyż na wyjeździe póki co dwukrotnie remisowali z bardzo przeciętnymi zespołami Bahii i Goiasu. Dla mnie to jednak drużyna, która zakręci się w okół środka tabeli. Warto jeszcze dodać, że Flamengo grające w roli gospodarza jeszcze nie wygrało, a nawet nie strzeliło gola, ale wydaje mi się, że są oni w zupełnie innej sytuacje, tam wszystko idzie ku lepszemu i dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo.
Dodatkowo overy na live będę grał bo przeczuwał szybki, otwarty mecz. ✅
Nautico - Ponte Preta +0,5 1,81 Dafabet ✅
Gram w stronę gości bo widziałem kilka spotkań w ich wykonaniu (Flamengo, Corinthias, połowę z Sao Paulo i skróty z meczu z Atletico PR). Podoba mi się ich styl gry. Jest to jedna z drużyn typowanych jako kandydat do spadku, ale według mnie są oni wstanie powalczyć o utrzymanie. Nautico to drużyna z tego samego poziomu, jeden mecz wygrany (również z będącym w fatalnej formie Flamengo) i jeden remis ugrany na własnym stadionie. Dzisiaj dla obu drużyn szansa na spore oddalenie się od samego dna. Dla mnie value jest po stronie gości.
Dodatkowo będą tutaj polował na over na żywo bo obie ekipy strzelać potrafią mocniejszym rywalom od siebie co pokazały, a obrony mają dziurawe... ✅
Z pozostałych spotkań w tej kolejce gram jeszcze takie cuda:
Goias - Vitoria +0,75 1,83 Dafabet 1/2 ⛔ + over na live ⛔
Atletico MG - Criciuma 1,86 Pinnacle ✅ + over na live ✅
Sao Paulo - Santos +0,75 2,09 Dafabet ✅
Internacional - Vasco +1 1,91 Dafabet ⛔
Botafogo RJ - Fluminense RJ over na live ⛔
Słów kilka postaram się dopisać, ale nie obiecuję bo jestem poza domem i mam słaby dostęp do neta.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj jak i kilka następnych spotkań zagrają na Maracanie, więc teoretycznie mecz odbędzie się na terenie neutralnym, ale gdzieś przeczytałem, że fani Flamengo i tak pojawią się na stadionie.
Ten mecz się nie odbędzie na Maracanie tylko na stadionie Mane Garrinchy w Brasilii. Flamengo nie doszło do porozumienia z władzami Maracany póki co z tego co kiedyś czytałem.

Warto jeszcze dodać, że Flamengo grające w roli gospodarza jeszcze nie wygrało,
Tylko, że ta rola gospodarza to jest objazdówka po różnych stadionach, z Santosem grali tu gdzie dzisiaj na nowym stadionie w Brasilii, z innymi rywalami też na jakichś mniejszych stadionach, więc gdzie tutaj rola gospodarza?
A no nie widać takiej. Poza tym Coritiba przed przerą na PK grała wyśmienicie, szalał Alex, a Flamengo mimo że stwarzało wiele okazji bramkowych to je po prostu marnowało. Dodatkowo odszedł Renato Abreu z Flamengo, zwolnienie trenera Jorginho i teraz pierwszy mecz pod wodzą Mano Menezesa. Ja tutaj nic bym nie ruszał bo mecz zagadka.
Gram w stronę gości bo widziałem kilka spotkań w ich wykonaniu (Flamengo, Corinthias, połowę z Sao Paulo i skróty z meczu z Atletico PR). Podoba mi się ich styl gry. Jest to jedna z drużyn typowanych jako kandydat do spadku, ale według mnie są oni wstanie powalczyć o utrzymanie
Taa zgoda, grali świetnie, styl ofensywny w tych meczach o których pisałes, tylko jakiś idiota z zarządu wpadl na pomysł by po tych meczach zwolnić trenera Guto Ferreire. Teraz tak jak mówię, spora przerwa, nowy trener więc nie wiadomo jak będzie wyglądała ich gra. Sporo niewiadomych...
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Ten mecz się nie odbędzie na Maracanie tylko na stadionie Mane Garrinchy w Brasilii. Flamengo nie doszło do porozumienia z władzami Maracany póki co z tego co kiedyś czytałem.
Faktycznie, mój błąd przy interpretacji przetłumaczonego przez translator tekstu z jednej ze stron o Serie A.

Tylko, że ta rola gospodarza to jest objazdówka po różnych stadionach, z Santosem grali tu gdzie dzisiaj na nowym stadionie w Brasilii, z innymi rywalami też na jakichś mniejszych stadionach, więc gdzie tutaj rola gospodarza?
A no nie widać takiej. Poza tym Coritiba przed przerą na PK grała wyśmienicie, szalał Alex, a Flamengo mimo że stwarzało wiele okazji bramkowych to je po prostu marnowało. Dodatkowo odszedł Renato Abreu z Flamengo, zwolnienie trenera Jorginho i teraz pierwszy mecz pod wodzą Mano Menezesa. Ja tutaj nic bym nie ruszał bo mecz zagadka.
Dlatego właśnie zaznaczyłem, że grali w roli gospodarza, a nie napisałem, że grali u siebie.
Taa zgoda, grali świetnie, styl ofensywny w tych meczach o których pisałes, tylko jakiś idiota z zarządu wpadl na pomysł by po tych meczach zwolnić trenera Guto Ferreire. Teraz tak jak mówię, spora przerwa, nowy trener więc nie wiadomo jak będzie wyglądała ich gra. Sporo niewiadomych...
Co nie zmienia faktu, że Nautico jest faworytem jedynie dlatego, że grają u siebie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja tak samo nie rozumiem tego kursu na Ponte Prete. Wiadomo, ze nie jest z nich zadna potega ale pamietajmy, ze kilku fajnych grajkow z Williamem w ataku na czele posiadaja. Wiadomo takze, ze maja nowego trenera, a jest nim doskonale znany Paulo Cesar Carpegiani. Trener niezly i do tego mial praktycznie miesiac zeby cos tam nowego, swojego wprowadzic. Do tego ich atutem powinna byc gra na wyjezdzie, bo beda mogli sobie pograc z kontry.
Nautico z kolei katastrofalnie w tym sezonie poki co. Magia Aflitos przestala dzialac, a dzisiaj mecz na Arena Pernambuco jakby co, do tego. Sklad takze nie powala na kolana, bo nie ma Eltona ale ogolnie w porownaniu do ubieglego sezonu, to bardzo brakuje tej trojki Kieza, Souza i Araujo, ktorzy robili tam gre. Ich trenerm jest mi nie zbyt znany Ze Teodoro i szczerze powiedziawszy, po tej ekipie za wiele sie nie spodziewam, dlatego dzisiaj z mila checia stawiam na gosci.
Ponte Preta DNB @ 2,62 William Hill✅1-3
I wlasciwie to byloby na tyle, jesli chodzi o sobotnie spotkania. Podoba mi sie under w meczu Portuguesa-Cruzeiro ale na pewno nie zagram go po kursie 1,65 bo to kompletnie nie oplacalne. Cruzeiro bez dwoch podstawowych napastnikow wprawdzie ale jednak takiego Diego Souzy w pomocy mozna sie przy underze obawiac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Siemka ! Wreszcie po przerwie wraca do gry liga brazylijska . Mam nadzieję że będziemy mogli sobie otwarcie pogadać o Serie A czy też Serie B ;) Ja na dzisiaj zdecydowałem się na dwa typy , które według mnie mają dosyć duże szanse pokrycia .
Nautico - Ponte Preta - 1 (2.17)
W szóstej kolejce Serie A dojdzie do pojedynku do tej pory dwóch najsłabszych ekip tego sezonu . Na przeciwko siebie staną dzisiaj zawodnicy Nautico i Ponte Prety . Do tej pory zarówno jedna jak i druga ekipa prezentują się bardzo słabo co odzwierciedla dotychczasowa tabela . Gospodarze w swoich pięciu ligowych spotkaniach zdobyli zaledwie 4 punkty co plasuje ich na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli . Potrafili wygrać ze słabo spisującą się ekipą Flamengo 0-1 na wyjeździe i zremisować z Portuguesą . Jeżeli chodzi o kontuzje u gospodarzy to trener Nautico nie powinien mieć większych problemów z zestawieniem optymalnej jedenastki . Nie zagrają w dzisiejszym spotkaniu Jean Rolt , Elicarlos a także Marcos Paulo . Nie są to jakieś znaczące osłabienia także nie powinno to mieć wpływu na ich dzisiejszą dyspozycję . Bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądała gra pod wodzą nowego trenera Ze Teodora , który w dzisiejszym meczu zestawił drużynę bez naturalnych ofensywnych pomocników , a Derleya wysłał do ataku . Wydaje mi się że to będzie bardzo dobre posunięcie ( przekonamy się podczas meczu ) .
Z drugiej strony mamy ekipę Ponte Prety , którzy do tej pory spisują się jeszcze gorzej niż gospodarze . W pięciu spotkaniach udało im się uzbierać zaledwie 3 punkty co jest na chwilę obecną najgorszym wynikiem w lidze . Udało im się wygrać zaledwie jedno spotkanie na początku ligi z Flamengo 0-2 . Także w szeregach Ponte nie doszło do większych przemeblowań personalnych poza wytransferowaniem prawego obrońce - Cicinho , a także utraceniem środkowego obrońcy - Clebera . Nowy szef ekipy - Paulo Cesar Carpegiani zastrzegł już na pierwszej konferencji , że nie będzie żadnych zmian w taktyce zespołu . Z powodu kontuzji nie zagrają dzisiaj tylko Gustavo Lazzaretii i Wescley. Nie są to jakieś większe osłabienia , także i w tym przypadku nie powinno być większym problemem ich zastąpienia .
Reasumując , mimo że za nami dopiero pięć ligowych kolejek to jednak dzisiejsze spotkanie można nazwać typowym za sześć punktów - ewentualny zwycięzca tego pojedynku może się odbudować psychicznie . Obie ekipy prowadzone będą dzisiaj przez nowych coauchów co także dodaje dodatkowych znaków zapytania . Ja jednak przystaje , że po dzisiejszym spotkaniu to Natico będzie cieszyć się z jakże ważnych ,,6 punktów&#39;&#39; .
Atletico PR - Gremio - over 2.5 (2.06)
Do pierwszej pozycji postanowiłem dorzucić over w spotkaniu Atletico Paranense i Gremio Porto Alegre . Wydaje mi się że w tym spotkaniu będziemy świadkami kilku bramek patrząc na dosyć ofensywny styl gry obu zespołów . Strzelam że wynik spotkanie będzie oscylował w granicach czterech bramek , przy czym over na 2.5 wydaje się bardzo łakomym kąskiem !!
Pozdrawiam wszystkich , i jeżeli pomogłem dajcie dzięki ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fajnie wyszedl poczatek i wygrana Ponte Prety cieszy, tak jak i trafiony typ. Na niedziele mam dwie propozycje poki co:
Botafogo-Fluminense
Derby Rio ale spotkanie zostanie rozegrane w Recife na polnocy Brazyli... Arena Pernambuco w ten weekend przezywa oblezenie, bo przeciez Nautico-Ponte, bylo grane rowniez na tym stadionie. Co do samego spotkania, to moim zdaniem lekkim faworytem jest Botafogo, ktore naprawde wyglada mega mocno, po mimo tego, ze nie ma tam praktycznie zadnych gwiazd poza Seedorfem. W obronie polaczenie mlodosci - Doria i Lucas z doswiadczeniem - Bolivar i Julio Cesar, a za nimi genialny golkiper Jefferson. W pomocy rowniez fajnie to wszystko zbilansowane, bo sa mlodzi Gabriel, Lodeiro czy Vittinho, a takze wiekowi Marcelo Mattos i Seedorf, a w ataku milo zaskakuje bramkostrzelny Rafael Marques. A we Fluminense nie jest tak ciekawie, bo zabraknie Leandro Euzebio czyli podstawowego stopera, do tego Wellington Nem odszedl, a kontuzje kolejna ma Thiago Neves. Jest wprawdzie w ataku Fred ale tutaj bedzie mu duzo ciezej, bo w reprezentacji rywale skupiaja uwage na Neymarze, a gdy gra Flu, to wiadomo, ze najbardziej trzeba sie zajac Fredem.
Ogolnie, to Botafogo stanowi zespol jak na moje, a Flu troche sie zaczyna rozpadac ale mimo wszystko powinno byc tutaj mega ciekawie, chociaz stawiam na &quot;gospodarzy&quot; tego spotkania.
Botafogo @ 2,65 William Hill✅1:0

Goias-Vitoria

A tego kursu, to juz kompletnie nie rozumiem, bo jak mozna wystawic ponad 4,00 na Vitorie, ktora gra ciekawa pilke? Oczywiscie, ze jest to wyjazd ale moim zdaniem sa w stanie powalczy o komplet punktow w Goianii. Jest Maxi Biancucchi czyli postac numer 1 w zespole, a do tego Dinei, Escudero czy Renato Caja, to tez naprawde fajni zawodnicy, a przede wszystkim poki co dobrze prowadzi ich Caio Junior, ktorego uwazam za niezlego trenera i jesli dostanie w miare duzo czasu, to powinien sporo wycisnac z tej ekipy. Goias tez nie wyglada zle jak na beniaminka ale mimo wszystko najgorzej chyba to wyglada w tylach, bo z przodu jest mlody Erik oraz Walter ale juz w bramce mamy nominalny numer 3 czyli Edsona, ktory wygral rywalizacje z Harleiem, a Renan pauzuje, z tego co pamietam. Goias w tym sezonie rozegralo dwa dobre domowe spotkania ale tylko remisowali je, a wygrali co ciekawe w Sao Paulo na Morumbi...
Na moje, to Vitoria jest mocniejsza ale wlasny stadion mniej wiecej rownowazy ta przewage wiec mozna rzec, ze jest to spotkanie z cyklu tych 50/50 wiec takiego kursu na gosci z Salvadoru kompletnie nie rozumiem i nie moge obok niego przejsc, dlatego tez gram na nich.
Vitoria DNB @ 3,10 William Hill⛔1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bahia 12

bahia

Użytkownik
Esporte Club Goias - Esporte Club Vitoria - over 2.5 ( 2.05)
Witam ! Zapowiedź kolejki zaczynamy od bardzo ciekawie zapowiadającej się potyczki pomiędzy bardzo słabo spisującą się ekipą Goias ( 18 miejsce przy 5 zdobytych punktach ) i jak do tej pory rewelacją rozgrywek Vitorią ( 2 miejsce przy 10 zdobytych punktach ) . Ogólnie kursy wystawione przez buce nie bardzo zaskakują bo te w granicach 5.00 są niepowtarzalną okazją do teoretycznego zarobku . Na pewno pójdzie dzisiaj masówka bądź to na wygraną Vitorii bądź do na podparciu jej remisem . Ja jednak w tym spotkaniu postanowiłem zagrać over 2.5 bramki po również bardzo zachęcającym kursie . Wydaje mi się że pokrycie go nie powinno być jakimś mega ciężkim zadaniem , biorąc pod uwagę że obie ekipy w bezpośrednich pojedynkach lubiły strzelać dużo bramek . Nie wydaje mi się aby w tym spotkaniu zespoły grały mniej ofensywnie . Jeżeli chodzi o kontuzje w poszczególnych zespołach to także w tej kwestii nie ma większych strat po obu stronach . Trener gospodarzy będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich graczy a goście na to spotkanie przyjechali bez kontuzjowanych Deola i Luisa Alberto a niepewny swojego występu jest Neto Coruja . Poza tym ostatnim zawodnikiem reszta to zawodnicy drugoplanowi . W środowym spotkaniu w Copa Brasil Goias pokonało na własnej murawie drugoligowe ABC 3-0 co może pozwoli im wreszcie przełamać się także w lidze . Piłkarze Vitorii wyjdą na pewno z celem wywiezienia 3 punktów z terenu ,,gospodarzy &#39;&#39; . Moim zdaniem wszystkie aspekty przemawiają za nimi , aby odnieść czwarte zwycięstwo w sezonie . Dzisiaj w ataku gospodarzy wystąpią Dianei i Maxi Biancucchi co w przypadku zwłaszcza tego drugiego może mieć znaczący wpływ na grę gospodarzy w ofensywie . Reasumując w tym spotkaniu zdecydowanymi faworytami wbrew kursom są zawodnicy Vitorii . Ja jednak nie zdecyduje się grania na nich a według mnie na bezpieczniejszą opcję +2.5 bramki . Na pewno dzisiaj na murawie zobaczymy dwie ekipy o zgoła odmiennych celach . Zawodnicy Goias w tym sezonie raczej będą musieli się nastawić na walkę o utrzymanie a goście ... kto wie , jeżeli utrzymają tak dobrą formę są wstanie wygrać z każdym .
Sao Paulo FC - Santos FC - 1 ( 1.70 )
Drugim spotkaniem dzisiejszej kolejki będzie pojedynek derbowy pomiędzy Sao Paulo a Santosem . W Brazylii na temat tego pojedynku mówi się bardzo dużo , jednak wszyscy obawiają się że nie najlepsza forma obu drużyn może nieco popsuć widowisko . Miejmy nadzieję że tak jednak nie będzie i poprawią swoją grę ( choćby dla widowiskowości meczu ) . Dla mnie osobiście faworytami są gospodarze i nie wydaje mi się aby Santos był wstanie wygrać to spotkanie ( chociaż trzeba mieć na uwadze że mecze derbowe mają inną historie ) . Gospodarze w rozegranych jak do tej pory pięciu kolejkach zainkasowali 8 punktów co daje im na chwilę obecną 7 lokatę w lidze . Jak na razie ich gra nie zachwyca jednak na pewno drzemie w nich olbrzymi potencjał i wydaje mi się że kwestią czasu jest znaczna poprawa w ich grze . W ich ekipie nie będzie mogło wystąpić kilku zawodników , jednak strata w szczególności jednego - Thiago Carleto może dzisiaj być widoczna na boisku . Jest to do tej pory jeden z najlepszych zawodników SP ( oprócz Lucio i Luisa Fabiano ) . Oprócz niego niedysponowani dzisiejszego dnia są Negueba , Fabricio i Ganso( również ważny element składu ). Na pewno od tego spotkania będzie wiele zależało także o byt obecnego trenera gospodarzy - Neya Franco . Ewentualna porażka w tym spotkaniu najprawdopodobniej zakończy przygodę Neya z klubem . Najprawdopodobniej za Ganso trener desygnuje do gry Aloisio , który wszedł z ławki w środowym spotkaniu przeciwko Corinthians . Santos ciągle jest w procesie przystosowania się do gry bez Neymara i Muricy Ramalho . Claudinei Oliveira zapowiedział iż będzie chciał systematycznie wprowadzać do składu zawodników ze słynnej klubowej akademii piłkarskiej . Przewiduję w tym spotkaniu dosyć defensywną grę obu ekip która zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy .
Esporte Club Bahia - Corinthians - under 2.5 ( 1.60)
Trzecim spotkaniem zaplanowanym na godzinę 21:00 jest bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy ekipami EC Bahii i przyjezdnymi zawodnikami Corinthians . Buce minimalne większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu dają zawodnikom gości licząc że w tej właśnie kolejce nastąpi ich przełamanie . To według mnie może okazać się jednak niezwykle ciężkim zadaniem patrząc na bardzo dobrą grę gospodarzy na własnym stadionie . Do tej pory co prawda grali zaledwie dwa pojedynki u siebie notując 4 punkty , jednak ta ekipa już od kilku sezonów pokazuje moc własnych trybun . Także i w tym spotkaniu może być to pomocne dlatego nie decyduje się na granie Corinthians . Jednak reasumując wszystkie fakty , także postawienie na gospodarzy nie wydaje się zbytnio dobrym posunięciem , ponieważ forma Corinthians może w każdym momencie eksplodować co wiąże się z lepszym spotkaniami . Zdecydowałem się zagrać w tym spotkaniu najbezpieczniej jak się tylko da . Według mnie under 2.5 bramki to najwłaściwsza propozycja jaką bym wam mógł przekazać . Obie ekipy grają dużo bardziej defensywnie co nie powinno się także w tym przypadku przełożyć na ewentualne zdobycze bramkowe . Obie ekipy przystępują do tego spotkania dosyć mocno osłabione . Gospodarze będą musieli sobie radzić bez pomocy Toro i Rafaela Donato którzy są kontuzjowani , a także Dionesa który pauzować będzie za czerwoną kartkę . Nie pewny jest także występ Heldera . Widać że trener gospodarzy na pewno ma nieco większy problem z zestawieniem jedenastki , bo każdy z wymienionych zawodników jest raczej podstawowym graczem wyjściowego składu . W ich miejsce dzisiaj wystąpią dwaj nowo pozyskani zawodnicy - Rafael Miranda i Fabricio Lusa . Szansę debiuty otrzyma dzisiaj także Anderson Talisca , który zastąpi w ataku pauzującego Dionesa . W gości sytuacja kadrowa również nie należy do najlepszych . Z powodu kontuzji nie będą mogli dzisiaj wystąpić : Danilo , Douglas , Emerson , Alessandro a także Guilherme Andrade . Pierwsza czwórka to gracze występujący notorycznie w pierwszej jedenastce , a więc na pewno odbije się to na dzisiejszej grze gości . Na pewno obecna dyspozycja Bahii zaskakuje dużą liczbę kibiców . Kandydaci przed sezonem do spadku zainaugurowali sezon dosyć udanie co pozwoliło nabrać im dodatkowego animuszu . Widać że Cristóvão Borges potrafił za stosunkowo niewielkie pieniądze zmontować zgrany kolektyw . Ja tutaj decyduje się na under 2.5 . Straty w jakich przyjdzie dzisiaj grać obu ekipom przełożą się na grę , która nie będzie wyglądać zbytnio ofensywnie i przewiduje skromne 1-0 dla gospodarzy .
Internacional - Vasco da Gama - BTS - TAK ( 2.15)
Ostatnim spotkaniem które zaplanowano na godzinę 21:00 jest pojedynek pomiędzy Internacionalem Porto Alegre a Vasco da Gama . Zdecydowanymi faworytami tej potyczki według buców są gospodarze jednak ja tutaj obawiam się niespodzianki . I właśnie w obawie przed tą niespodzianką postanowiłem zagrać dla mnie spore value jakim jest kurs na strzelenie bramki przez oba zespoły w tym pojedynku . Zarówno gospodarze jak i przyjezdni dysponują zawodnikami , którzy przysposobieni są do bardziej ofensywnej gry co przekłada się na bramki . Po rozegranych pięciu spotkaniach obie ekipy spisują się zdecydowanie poniżej swoich możliwości . Internacional plasuje się dopiero na 11 - a goście 10 miejscu co zupełnie nie oddaje obecnej jakości obu teamów . Gospodarze w tym spotkaniu będą musieli sobie radzić bez dwóch podstawowych zawodników jakim są Willians pauzujący za kartki i kontuzjowany Otavio . Dodatkowo z powodów kontuzji nie zagrają dzisiaj także Caio , Leonardo Damiao i Ygor . W szeregach gości natomiast w tym spotkaniu na pewno nie obejrzymy Bernardo i Rodolfo którzy są kontuzjowani , a występy Edera Luisa i Pedro Kena stoją pod znakiem zapytania . Bardzo ciekawy jestem jak będzie wyglądać gra Internacionalu bez jednego z najlepszych zawodników Pucharu Konfederacji - Freda a także Rodrigo Moledo którzy zostali sprzedani . Na pewno odbije się to gospodarzom nie najlepiej . W dzisiejszym spotkaniu zagra natomiast nowo pozyskany Jorge Henriquez który zastąpi w dzisiejszym spotkaniu kontuzjowanego Leandro Damiano . W gości gotowy do gry jest już Santiago Montoya , który załatwił już wszystkie sprawy odnośnie jego dokumentacji . Na pewno dzisiaj obie ekipy będą starały się zdobyć ważne trzy punkty , co pozwoli się im przesunąć w górę ligowej tabeli. Goście będą dodatkowo zmotywowani po wypłaceniu im zaległych wypłat . Uważam że w tym spotkaniu obie strony będą atakować co przełoży się na stracenie przez obie bramki . Oscyluje że wynik meczu może zakończyć się w granicach 2-1 .
Atletico MG - Criciuma EC - X2 (2.10)
Przedostatnim spotkaniem , które zostało zaplanowane na szóstą kolejkę ligową jest pojedynek Atletico MG , którego przeciwnikiem w dzisiejszym spotkaniu będzie ekipa Criciumy . Według mnie jest to najcięższe spotkanie do wytypowania w tej kolejce . Obie ekipy do tej pory spisują się nie najlepiej i nie wiele wskazuje na to , iż zmieni się to w najbliższym czasie . Gospodarze potrafili do tej pory uzbierać zaledwie 4 oczka co plasuje ich na przedostatniej pozycji w ligowej stawce . Goście nie spisują się wyraźnie lepiej , gromadząc do tej pory 6 punktów ( 16 miejsce ) . Gospodarze będą musieli sobie w dzisiejszym spotkaniu radzić bez pomocy kontuzjowanego Leonardo Silvy ,pauzującego za kartki Marcosa Rocha a także bez największych gwiazd zespołu czyli Ronaldinho Bernarda Jo i Diego Tardelliego . To wszystko wskazuje w tym spotkaniu bardziej stronę gości , których skład nie wiele różni się od tego z przed przerwy w rozgrywkach . Gospodarze koncentrują się głównie na meczu półfinałowym z Newells Old Boys w Copa Libertadores . Dzisiaj skład iście rezerwowy. Goście nie będą mogli dzisiaj skorzystać z usług Fabio Ferreiry , Thiago Heleno , Thiago Dutry i Douglasa którzy są kontuzjowani . W ich miejsce wstawieni dzisiaj zostaną Paulista , Morais i Amaral . Gospodarze wszystkie siły kierują na mecz rewanżowy półfinału Copa Libertadores z Newells . Po porażce 2-0 w pierwszym pojedynku muszą się zrehabilitować i wygrać wyżej . Criciuma to zespół własnego boiska jednak w tym wypadku jestem niemal pewny że jakieś punkty przywiozą . Miałem w pierwszej chwili ryzykować czystą dwójkę , jednak kurs na granicy 2.10 na wygraną z remisem to nie lada okazja .

Botafogo RJ - Fluminense - over 2.5 (2.05)
I ostatnim spotkaniem dzisiejszego dnia jest kolejne niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy ekipami Botafogo a mistrzami kraju - Fluminense . Moim zdaniem w tym spotkaniu możliwe są wszystkie scenariusze jednak typ na więcej niż 2.5 bramki jest najpewniejszym . Co prawda patrząc na historię bezpośrednich pojedynków bardziej przystępnym typem wydaje się ten na under , jednak moim zdaniem dzisiaj zobaczymy kilka bramek . Obie drużyny do tej pory grają niezwykle ofensywnie co powinno przełożyć się także w tym pojedynku . Obie ekipy mają kim postraszyć w polu i jestem niemalże przekonany co do tego typu . Także ważnym elementem w tym pojedynku będzie to iż , spotkanie będzie rozgrywane w Recife , a więc dodatkowa presja związana z grą u siebie czy też na wyjeździe zawodnikom towarzyszyć nie będzie . Obie drużyny wystąpią w swoich praktycznie najmocniejszych zestawieniach także o emocje możemy być spokojni . Wydaje mi się że typ również bardzo ciekawy i warty uwagi .
Mam nadzieję że taka forma podawania typów wam się podoba .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
barca14 84

barca14

Użytkownik
Sao Paulo - Santos 2 @ 5,75
Widać, że Santos po tych spekulacjach i po fakcje (chodzi o transfer Neymara do Barcelony) przestał grać w piłkę. Może nie w sensie rozgrywania, ale na pewno w sensie skuteczności. 6 goli w 8 meczach to nie jest to co grali troszkę wcześniej. Ostatnio całe szczęście przełamanie z Atletico MG, ale to z drużyną zajmującą przed ostatnie miejsce w tabeli, jednak udało się. Morale na pewno choć trochę się podniosły!
Przejdźmy do Sao Paulo. Też lekki kryzys... 5 meczów bez zwycięstwa. Mimo iż grali m.in z 18 i 19 miejscem (na 20 w lidze) nie potrafili wygrać.
2 ostatnie mecze to co prawda nie ligowe, ale była przerwa, więc powinni się do tych meczów przyłożyć.

Tak jak napisałem, teraz była przerwa trwająca około miesiąca. Santos miał czas &quot;otrzepać&quot; się po stracie Neymara.

Wczoraj (oficjalnie) - odszedł trener Sao Paulo, jego miejsce zajął trener 2 drużyny (czy chwilowo, czy na stałe, ważne jest, że będzie w tym meczu trenerem Sao Paulo). Przez co będzie trzeba się przystosować do nowych zasad. Może i taktyka się zmieni.

Do tego wykluczenia Sao... Zabraknie 3 obrońców : Douglas (5/0) - wszystkie mecze jak dotąd, Miranda (5/0) - wszystkie mecze jak dotąd, w pierwszym meczu ligowym wszedł i zagrał 30 minut. Od tego czasu gra w 1 składzie całe mecze; Carleto (3/1).
Wygląda na to, że obrony Sao Paulo będzie wyglądać następująco:
Lucio (5/0), Juan (3/0), Silva (60 minut gry), Rhodolfo (5 min gry) lub Caramelo(20 minut gry), ale to 18latek więc wątpię, bo mało doświadczony jest i trener nie będzie chciał raczej ryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Atletico Mineiro-Criciuma: Criciuma +1(azjan) @1,66 Maratonbet ZWROT 3:2,niestety obrona i bramkarz gości nędza straszna

Argumenty są dwa: forma Galo oraz to że za 4 dni grają rewanżowy mecz 1/2 Libertadores.Na pewno nie zagrają dziś Gilberto Silva,Pierre,Bernard,Ronaldinho,Tardelli.Powołana na dziś 18tka to:

Goleiros: Lee, Victor
Laterais: Michel, Alex, Richarlyson, Júnior César
Zagueiros: Réver, Rafael Marques, Jemerson
Volantes: Josué, Rosinei, Lucas Cândido
Meia: Leleu
Atacantes: Guilherme, Jô, Luan, Neto Berola, Alecsandro

Galo po piorunującym początku roku(styczeń-maj) gra po prostu słabo,a największa w tym zasługa według mnie Roniego,który jest zdecydowanie pod formą,a to on tam kreował 80% okazji bramkowych.Ostatnie 9 meczy to 1 wygrana,3 remisy i 5 przegranych,bramki 7-12.Zwłaszcza ten impas ofensywny jest wyraźny.Co do rywali to nie ukrywam,że nie wiem na co ich stać.Wiem na co stać Atletico stąd taki a nie inny typ.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Corinthians - Atletico-MG 1 @ 1,6
Mecz 14.07 (niedziela)
Brać szybko, bo kursy lecą.
Bardzo prawdopodobne, że Atletico w rezerwowym składzie, bo ma finał Copa Libertadores-Play Offy dn. 18.07 po wygranej 3-0 ( po dogrywce z Newells dziś rano). 0-2 w pierwszym meczu.
Rywalem będzie Olimpia Asuncion
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Podbijam ;)
Corinthians moze i nie zaczelo sezonu z &quot;wysokiego C&quot; (9 punktow po 6-ciu meczach), ale to na papierze jedna z mocniejszych ekip w Serie A. Traca do lidera - Botafogo - tylko 4 punkty i ograli w ostatnim meczu obecnie 3-ci zespol Bahie 2:0 na wyjezdzie (obie bramki zdobyl Pato).
Tridente ---Romarinho---Pato---Paulo Guerrero--- powinien rozmontowac mlodzikow Atletico kilkukrotnie!
Mam nadzieje, ze info sie sprawdzi i typuje pogrom w tym meczu :spokodfhgfh:

Corinthians - Atletico-MG, 14/07/2013, g. 21:00, 0:1 (0:1 HT)
Corinthians -2 (Asian Handicap) @ 4.25, bet365 (4/10) ⛔ 4j
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Santos – Portuguesa BTS 2,0 100=200 bet365 ✅ 4-1
Santos i Portuguesa zmierzą się dziś w Belmiro Stadium w siódmej kolejce Brasileirão Serie A.
Santos : ma 8 punktów w 6 meczach i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Trener Claudine Oliveira będzie musiał zmienić swój zespół, to dlatego, że Arouca został kontuzjowany. Do obrony wróci doświadczony kapitan Edu Dracena który będzie tworzył pare stoperów z Durvalem.
Prawdopodobny skład: Aranha; Galhardo, Edu Dracena, Durval e Léo; Alan Santos, Cícero, Leandrinho e Montillo; Neilton e Willian José. Técnico: Claudinei Oliveira.
Portuguesa zajmuje 15 miejsce z 7 punktami. Trener również zastosuje zmiany w zespole, obrońca Rogerio, który powróci po zawieszinu kartkami powinien zastąpić Iwana na lewej stronie.
Prawdopodobny skład: Lauro; Luis Ricardo, Lima, Valdomiro e Rogério; Ferdinando, Souza, Correa, Cañete e Matheus; Diogo. Técnico: Edson Pimenta
Prognoza: ostatnie zwycięstwo Portuguesy przeciwko Santosowi w Brasileirão miało miejsce pod koniec 2000 roku (2:0), mecz na pewno będzie zacięty bo obie drużyny szukają punktów aby wzbić się do góry tabeli.Zespół Santos ma dobrą defensywę ale na pewno będą musieli się otworzyć żeby strzelić, nie przewiduje tutaj dużo bramek ale liczę ze obie drużyny strzela chociaż jedna i BTS będzie zaliczony.
America Mineiro-Bragantino 1 1,83 100=183 bet365 ⛔ 2-2
I jeszcze na szybko drugi mecz. Myślę że America jest lepszym zespołem i zwycięstwo w domu jest dal nich obowiązkiem że znaleźć się blisko G4, które jest celem zespołu w tym sezonie
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tym momencie granie na Corinthians juz sie mija z celem, gdyz kursy sa baaardzo niskie, a ja juz chyba oduczylem sie grac takie kursy w Brazylii, bo nic z tego dobrego, na dluzsza mete miec nie bede. Na niedziele wybieram dwie opcje:
Coritiba-Atletico PR
Derby Kurytyby zapowiadaja sie mega ciekawie ale faworytem rzecz jasna gospodarze. Raz, ze sa wysoko w tabeli, dwa graja na swoim magicznym Couto Pereira, gdzie w tym sezonie zaliczyli 3 ligowe zwyciestwa, a do tego moim zdaniem maja po prostu mocniejszy sklad od swojego derbowego rywala. Kapitalnie gra tam Alex, ktory potrafi dorzucic pilke na nos, a jesli zajdzie taka potrzeba, to porzadnie strzeli i wtedy bramkarz nie ma praktycznie, czego zbierac. Atletico PR z kolei, niziutko w tabeli i juz wylecial Ricardo Drubscky, a jego miejsce zajal Vagner Mancini czyli od kilku lat, najwiekszy chyba specjalista od spuszczania klubow do drugiej ligi, badz tez spore przyczynienia sie do owego spadku, co potwierdza w takich klubach jak Guarani, Ceara czy Sport Recife... Jesli chodzi o pilkarzy, to najmocniej wyglada Ederson, ktory strzelil juz 4 gole i jest w czolowce klasyfikacji strzelcow. Jednak ogromnym problemem Furacao jest defensywa, bo stracili juz 13 goli w 6 spotkaniach, a to daje srednia ponad 2 goli traconych na mecz...
Podsumowujac Coxa jest mocniejsza, gra na swoim stadionie, ktory jest dla nich ogromnym atutem, a do tego goscie wygladaja dosc niemrawo i chyba jedynym argumentem bukow, w tej sytuacji jest fakt, ze sa to derby. W innym przypadku, zapewne mielibysmy tutaj kurs w okolicach 1,7-1,8 ale skoro mamy ponad 2, to az zal z tego nie skorzystac.
Coritiba @ 2,05 William Hill✅1:0

Gremio-Botafogo
Po raz kolejny buki mega faworyzuja u siebie Gremio, a ja dalej nie rozumiem dlaczego... Niby u siebie zdobyli 7pkt, no ale pokonanie Nautico czy nawet zaskakujaco dobrej Vitorii to jest ich swiety obowiazek. Tym razem rywal o wiele mocniejszy, bo Botafogo, ktore spisuje sie bardzo fajnie. Z reszta kilka postow wyzej znajdziecie opis Fogao przy okazji spotkania z Fluminense i wiele od tamtej pory sie nie zmienilo. Nastapi jednak mala zmiana w srodku pola i zawieszonego za kartki Gabriela zastapi powracajacy po kontuzji Renato, a to oznacza wieksze doswiadczenie w drugiej linii, bo jednak wspomniany Renato, Marcelo Mattos i Seedorf juz troche pograli. W Gremio, z reszta w pomocy rowniez wiekowy Ze Roberto i troche mlodszy Elano ale generalnie mnie ten zespol nie przekonuje do siebie. Najlepsze jest to, ze najmocniejsza formacja na papierze wydaje sie byc atak ale zdobywaja malo goli, a najgorsza na papierze obrona spisuje sie calkiem niezle... Pardoks spory i ciezko to wytlumaczyc ale widocznie malo znanym do tej pory Bressanowi czy Alexowi Tellesowi bardziej zalezy niz takiemu Barcosowi czy Vargasowi. Z reszta Barcos mial jakis uraz w tygodniu ale niby jest wszystko ok.
Na moje, to gdyby ten mecz byl na neutralnym gruncie, to pewnie buki dalyby duuuzo bardziej wyrownane kursy, a tak mamy spore faworyzowanie gospodarzy, dlatego tez warto pograc po wysokim kursie na gosci, ktorzy bez szans wcale nie sa i spokojnie stac ich na 1pkt, a przy odrobinie szczecia nawet na 3pkt.
X2 @ 1,95 William Hill⛔2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Corinthians SP - Atletico MG strzeli gola @1.85 Sportingbet 4/10 ✅

Atletico w oparciu o rezerwowych piłkarzy zagra w tym meczu bo są po półfinałowym meczu w Copa Libertadores i przed pierwszym finałowym meczem w Paragwaju i to gospodarze powinni wygrać, ale bukmacherzy nie doceniają kadry Atletico i po sporych spadkach na gości kurs jest bardzo wysoki a mi najbardziej podoba się zakład na gol dla przyjezdnych po dobrym kursie. Otóż skład &quot;Galo&quot; wcale nie jest taki słaby, czołowa drużyna Brazylii ma dobrych zmienników a w tym meczu zagrają też przedstawiciele podstawowej jedenastki. Ze stuprocentową skutecznością ciężko przewidzieć ostateczny skład Atletico, ale prawdopodobne jest, że zagra podstawowy bramkarz Victor, Silva, Rocha, Jo czy motor napędowy tej ekipy - Bernard. I choćby z powodu obecności Bernarda można zagrać ten zakład bo ten piłkarz potrafi namieszać w każdej defensywie. W przewidywanym składzie w ataku mają zagrać Alecsandro i Luan. Ten pierwszy znany jest ze skuteczności w Vasco. Poza nimi szanse ma dostać Guilherme, który kilka dni temu dał świetną zmianę strzelając gola w końcówce meczu, który doprowadził do rzutów karnych w rywalizacji z Newells, które ostatecznie wygrało Atletico i zagra we wspomnianym finale CL. Podsumowując faktem jest, że goście mocno osłabieni min. bez Ronaldinho, Pierre czy Tardelliego, ale nie oznacza to, że zagrają jakieś ogórki i wcale nie są skazani na pożarcie i na pewno powalczą podopieczni Cuci. A grać o co mają bo vice-mistrz Brazylii jest nisko w tabeli, oczywiście powodem jest skupianie się na CL, ale już w tym sezonie w okrojonym składzie grali i potrafili zaskoczyć pozytywnie zmiennicy.

Początek sezonu też nie należy dla Corinthiansu, który po 6 kolejkach ma na koncie 9 punktów (2-3-1). W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Bahię 2:0 a 3 dni wcześniej 2:1 Sao Paulo w Recopa Sudamericana i za kilka dni czeka ich rewanż z derbowym rywalem więc podobnie jak &quot;Galo&quot; są przed ważnym meczu. Z tym, że Corinthians nie zamierza wystawiać rezerw. Kontuzjowani za to są Douglas (Pomocnik 5M), Danilo (Pomocnik 4M), Renato Augusto (Pomocnik 1M), Andrade (Obrońca 0M). Warto dodać, że dopiero co odszedł najlepszy piłkarz &quot;Timao&quot; Paulinho do Tottenhamu. Corinthians ma bardzo dobrą defensywę i u siebie nie tracą dużo goli. W ostatnich dwóch meczach przed własną publicznością zagrali &quot;na zero&quot; z tyłu - z Portuguesą i Ponte Preta. Bardziej wymagający rywale - Botafogo, Boca czy Santos potrafili strzelić im gola. Atletico w meczu wyjazdowym z Santosem czy Vasco nie strzeliło gola, ale na ciężkim terenie w Kurytybie z Coritibą udało im się wbić piłkę do siatki bramki rywala. Moim zdaniem goście powalczą a kursy nie powinny, aż tak spaść przede wszystkim na zakład typu, że goście strzelą gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vitoria-Bahia
Tak jak tydzien temu przy derbach Kurytyby mielismy za duzy kurs na gospodarzy, tak i teraz przy derbach Salvadoru mamy to samo. Vitoria jesli wygra, a Coritiba zaliczy wpadke, to wchodzi na pierwsze miejsce w tabeli. Wiele razy pisalem, ze milo ich sie oglada i tego nie zmienie. Jesli chodzi o oslabienia, to nie wiadomy jest wystep Escudero, ale od 1 minuty najprawdopodobniej rozpocznie Camacho. Bahia zaskakuje takze na plus i fajnie graja na wyjazdach ale nie zbyt sluzy im gra na Fonte Nova, tam przegrali domowy mecz ligowy z Corinthians oraz 3 spotkania w stanowkach z Vitoria w tym roku. W tym byly takie wpadki jak 1:5 czy 3:7!!! Jak wiec widac Vitoria ma patent na Bahie i tym razem na to tez licze, tym bardziej, ze goscie tego spotkania przystepuja do niego bez trzech podstawowych pomocnikow: Fahela, Dionesa - para defensywnych pomocnikow oraz Marquinhosa Gabriela - ofensywny pomocnik.

Vitoria @ 2,05 Tobet⛔0:0
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Internacional RS - Flamengo RJ strzeli gola @1.51 Marathonbet 4/10 ⛔
Internacional RS - Flamengo RJ 2 @4.90 Marathonbet 1/10 ⛔


Inter tracił minimum jednego gola w ostatnich siedmiu spotkaniach, ich defensywa jest bardzo niestabilna i tracą dużo goli, więcej goli póki co straciło tylko Vasco i Atletico PR. &quot;Colorado&quot; jednak nadrabia straty potencjałem ofensywnym i jak na razie strzelili najwięcej bramek w lidze. Mają spory potencjał, ale muszą poprawić grę w obronie jeśli chcą walczyć o mistrzostwo bo z tak dziurawą obroną w dłuższym okresie szans nie mają. Trzy gole na ich stadionie strzeliło im Vasco, dwa gole Fluminense, Cruzeiro czy Bahia. Ostatnio w Pucharze Brazylii po golu na mecz zdobyła drugoligowa America. O ile nie można wyciągać większych wniosków z pojedynczych gier to perspektywa trwające sezonu daje obraz mizernej defensywy &quot;Colorado&quot;. Spory potencjał mają w ofensywie - Forlan, Moura, Damiao obecnie kontuzjowany czy D&#39; Alessandro. Przeciwko niestabilnej obronie Interu śmiało wchodzę lekko w zakład na Flamengo a mocno w to, że goście strzelą gola bo Flamengo pod wodzą Mano Menezesa robi postępy. Ostatnio awansowali w Pucharze Brazylii po dwukrotnym zwycięstwie z ASA. W lidze wygrali ostatni mecz derbowy z Vasco 1:0. Wcześniej remis 2:2 z liderem Coritibą i wygrana 3:0 na wyjeździe z Criciumą. Radzą sobie przede wszystkim na wyjazdach, ostatnie trzy mecze wygrali bez straty gola. Po słabym starcie sezonu drużyna z Rio rozpędza się i kilka zmian Mano zaowocowało. Kadra jest wyrównana, nie ma jeszcze pewnej jedenastki więc jest ciągła rywalizacja. Fla w tym meczu bez Cacaresa (Pomocnik 2M/1G) i Gabriela (Napastnik 7M/2G), ale nie obawiam się o zastąpienie tych graczy. U gospodarzy kontuzjowani są Caio, Damiao, Ygor i Otavio - tylko ten ostatni póki co zagrał w tym sezonie w barwach Interu. A więc obie ekipy bez większych braków.
Santos SP - Coritiba PR Over 2,5 @2.08 Pinnacle 4/10 ✅

Bardzo ciekawie zapowiada się ten mecz. Santos mimo, że jest rozmontowywany przez transfery radzi sobie coraz lepiej. Do składu wchodzą nowi ambitni i Santos notuje dobre wyniki. Do min. Neymara, Felipe Andersona ostatnio dołączył bramkarz Rafael, który odszedł z &quot;Peixe&quot;. Santos wygrał ostatnie trzy mecze - z Atletico Mineiro 1:0, 2:0 z Sao Paulo i 4:1 z Portuguesą. Coritiba świetnie zaczęła sezonu obecnie jest liderem. Co prawda&quot;Coxy&quot; mecze w tym sezonie nie są jak na razie tak bramkowe jak w poprzednich sezonach, kiedy to można było w meczach tej drużyny w ciemno stawiać na kilka goli, ale wciąż prezentują ciekawy futbol z dużym potencjałem ofensywnym. Świetny powrót do Brazylii zanotował Alex, którego Santos na pewno się obawia. Skuteczny jest Deivid, który powinien zagrać w duecie z Geraldo w ataku. Po stronie gospodarzy młodzi ambitni napastnicy, którzy już gole w tym sezonie strzelali - Jose, Giva czy Neilton. A w pomocy Montillo i Cicero czyli doświadczeni piłkarze i mimo ostatnich ubytków Santos kształtuje ciekawą drużynę. Po odejściu podstawowego bramkarz, rolę jedynki teraz pełni Aranha a więc teoretycznie goście łatwiej będą mieć bo jest to słabszy bramkarz, niż Rafael a i potrzebować będzie pewnie kilku spotkań by wejść w rytm meczowy. Spodziewam się emocjonującego meczu, z kilkoma golami podobnie jak to bywało w ostatnich meczach tych drużyn na Vila Belmiro. Gospodarze bez Rene Juniora (Pomocnik 5M) i Arouci (Pomocnik 6M) a Coritiba bez Cesara (Napastnik 1M) i Manoela (Pomocnik 1M).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Generalnie to moje typy i analizy pokrywaja się nieco z tym co napisał już mYYk, no ale wklejam i tak.
Santos - Coritiba
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,85 Expekt
Już w czasie meczu Santos - Portuguesa na LIVE grałem typ, że Portuguesa strzeli gola bo mieli sporo z gry, przeważali i dochodzili do dogodnych sytuacji, ale albo trafiali w słupek (dwa razy) albo świetnie bronił grubasek Aranha. W ogóle to Aranha ostatnio broni ponad przeciętnie, ale do klasy Rafaela mu jednak daleko, a Rafael już jest w Neapolu i przygotowuje się do gry w Italii. Tak więc defensywa Santosu pozwalała na wiele w ostatnich meczach, prawy obrońca Galhardo wiele razy łamał linię spalonego i dawał się ogrywać. Dzisiaj Santos bez lidera środka pola czyli walczaka Arouca, a to spora strata. Ale jednak w ofensywie jest cały czas potencjał mimo odejscia Neymara. Postawili na młodych zdolnych, pozbyli się drewna Mirallesa na którego uparcie stawiał Mauricy Ramalho i teraz wygląda to dużo lepiej. Neilton, Leandrinho, William Jose czy wchodzący z ławki Giva to przyszłość Santosu, zdolni przebojowi miło sie ich ogląda w akcji. A wspierać ich ma dwójka doświadczonych i bardzo dobrych graczy jak Montillo i Cicero. W Santosie jest potencjal, trzy ostatnie mecze wygrane.
Coritiba w czubie tabeli, tydzień temu wygrane derby 1:0, błyszczy Alex jak w większości meczów zresztą. Coritiba gra również fajnie, powinna dzisiaj mieć swoje sytuacje, Deivid czy Geraldo. Skoro taka Portugusa miała duużo z gry na Villa Belmiro to tym bardziej widzę, że Coritiba podejdzie do tego meczu odważnie i będzie bardzo ciekawy mecz na co się zapowiada. Bo o defensywie Coritiby pisałem, z Fla wyglądala słabo, a i z Atletico PR powinni byli stracić jakąś bramkę ale mieli nieco szcześcia, bo jak inaczej nazwać fakt, że trzech graczy Atletico PR wychodzi na samego bramkarza nie atakowanych pzrez nikogo i jeden leszcz marnuje wszystko ?!
Internacional - Flamengo

Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,83 b365
Flamengo od momentu przyjścia na trenerska ławkę Mano Menezesa zaczelo grać dużo lepiej no i wyniki bardzo dobre, bo z Mano na ławce Flamengo wygrało 4 razy i 1 remis. Budzi szacunek taki rezultat. Widzialem ostatnie mecze Flamengo to prezentowali się naprawdę bardzo dobrze. Carlos Eduardo błyszczał, gra jako wolny elektron, zawsze pod grą, dużo widzi, typowa &quot;10&quot;. Wreszcie nie nękaja go kontuzje bo nie zrobił kariery w Europie własnie przez kontuzje. Do tego szybcy skrzydłowi tj Paulinho czy Bruninho który ma dzisiaj zagrać. A w obwodzie jest jeszcze Rafinha, drybler, ale Mano wpuszcza go raczej na końcówki meczów. No i na szpicy Marcelo Moreno. Flamengo zdominowało tydzień temu kompletnie w derbach Vasco.
Internacional spisuje się również dobrze, strzela mnóstwo goli, aż 16, ale też traci ich na potęge bo aż 12! Stąd w meczach Interu padają hokejowe wyniki jak chociażby 5:3 z Vasco czy 3:2 z Fluminense. Nawet w Copa do Brasil z drugoligową Americą Mineiro w obu spotkaniach tracili gole. No, ale tak jak mówiłem atak spisuje się wybornie. Odszedł co prawda już Fred do Szachtara Donieck, ale kupili Jorge Henrique, no i w dobrej dyspozycji jest Diego Forlan, a także do zdrowia wraca Leandro Damiao, którego globo dzisiaj przewiduje nawet do podstawowej jedenastki a to olbrzymie wzmocnienie by było. Widzę w tym meczu jednak szanse dla Flamengo, skoro słabe Vasco aż trzy razy dało radę pokonać Muriela, to i będące w dobrej formie Flamengo powinno pokusić się o co najmniej gola w tym meczu.

Internacional: Muriel; Gabriel, Índio (Ronaldo Alves), Juan e Kleber; Josimar, Willians, Fabrício e D&#39;Alessandro; Diego Forlán e Leandro Damião (Jorge Henrique).
Flamengo: Felipe, Léo Moura, Wallace, González e João Paulo; Diego Silva, Elias, Bruninho (Val), Carlos Eduardo e Paulinho; Marcelo Moreno.
A mecz będzie ciekawy również ze względu na rywalizację trenerów tj Dunga vs Mano Menezes a więc dwaj selekcjonerzy przed Scolarim.

Fluminense- Vasco
Typ : Fluminense @ 1,70 Pinnacle
Niby derby, ale dla mnie tutaj faworytem jest Fluminense i ich pograłem.
Vasco gra bardzo słabo, nie widać jakości, z Flamengo tydzień temu byli bez sztycha, nie widzę za bardzo by się poprawili na dzisiejszy mecz, a Fluminense po serii porażek powinno wreszcie się przełamać bo jeszcze jedna/dwie porażki i zwolnią trenera Abela Brage! Fluminense mimo ostatnich porażek to nie odstawali aż tak od rywala w meczach z Botafogo czy Internacionalem. Oba mecze przegrali acz z gry mogli być zadowoleni bo stworzyli sporo okazji. Ważne, ze jest Fred, on moze zrobić różnicę w dzisiejszym meczu, jest Jean, Carlinhos, Wagner, wraca do składu Deco. Myślę, że po tym co widzialem w wykonaniu Vasco ostatnio to Fluminense powinno tutaj wygrać
Fluminense: Diego Cavalieri, Bruno, Gum, Digão e Carlinhos; Edinho, Jean, Deco e Wagner; Rafael Sobis e Fred.
Vasco: Diogo Silva, Nei, Renato Silva, Rafael Vaz, Henrique; Sandro Silva, Wendel, Pedro Ken e Juninho; Eder Luis e André.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W nocy ze srody na czwartek, jedno spotkanie awansem i tez, ja mam zamiar je typowac:
Sao Paulo-Internacional
Z lekka obawa gram przeciwko Sampie na Morumbi. Daaaawno tego nie robilem ale w obecnej sytuacji, az szkoda nie sprobowac. Kursy na Inter fajnie, bo mozna na dnb zlapac nawet 2,10. Gdyby, to byl ktos slabszy, to pewnie bym olal ale Inter, to jest firma spora i zespol mega dobry. Calkiem madrze zagrali z Flu na wyjezdzie i wygrali 3:2, teraz tez byli lepsi od Fla i wygrali w koncowce, po szczesliwym golu Juana. Generalnie, to sytuacja kadrowa, co raz lepsza. Niby wypada Gabriel na prawej obronie, ktorego zastapi Ednei, to jednak, jest Leandro Damiao, ktory byc moze zagra juz od 1 minuty. Alan Patrick rowniez jest, a dwa nowe nabytki czyli Alex i Scocco chyba jeszcze nie beda brani pod uwage, a jesli tak, to tym lepiej. Przede wszystkim, w co raz lepszej dyspozycji jest D&#39;Alessandro, a tego zalazki widac bylo wlasnie w dwoch spotkaniach z ekipami z Rio. A wiadomo, ze jak D&#39;Ale w formie, to i zespol na tym korzysta, bo on potrafi poslac super pilke, czy tez samemu przymierzyc porzadnie.
Sampa w mega kryzysie i ciezko uwierzyc, ze majac takich graczy, to sa tuz nad strefa spadkowa. Luis Fabiano, Ganso, Osvaldo, Jadson to wydawal sie byc gwarant jakosci i dobrej gry. Niestety, z meczu na mecz, jest co raz gorzej. Niby z Cruzeiro mieli dobra druga polowe i gonili ten wynik ale potem dostali dwie latwe kontry i sie skonczylo 3:0. Sampa ma ten problem, ze w ataku nic nie idzie, bo na Morumbi poza pierwszym meczem z Vasco(5:1) strzelili ledwie 1 gola w 4 spotkaniach... A ze zawsze u siebie prowadza gre, to rywale ich punktuja i wlasnie tego bym oczekiwal, od Interu, ktory do tego predyspozycje ma.
Inter DNB @ 2,10 WH✅0:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W sobote zaczynamy 9. kolejke, a zatem warto typowac. Dla chetnych wrzucam moja krotka, mini zapowiedz kolejki, a ponizej jeden bet na sobote. http://www.radiobrazylia.pl/przed-nami-9-kolejka/
Vasco-Criciuma

Sobota nie obfituje w hity ale jeden typ na mecz w Rio jest ode mnie. Vasco jak wiemy dalej przezywa spore klopoty finansowe, co odbija sie na tym, ze w tym o nic wiecej jak utrzymanie nie powalcza. Teraz pojawilo sie swiatelko w tunelu, gdyz wrocil Juninho Pernambucano i juz tydzien temu strzelil gola i zaliczyl asyste w wygranych derbach z Fluminense. Wlasnie taki zawodnik jest tam potrzebny, ktory strzeli gola oraz posle dobra pilke do Andre, Edera Luisa badz Carlosa Tenorio. To niezli napastnicy ale jak nie ma kto dogrywac, to niestety za wiele zrobic nie moga. W defensywie bieda, bo jak moze byc, skoro duet stoperow maja tworzyc Jomar i Rafael Vaz. Na druga lige, to bylby duet dobry ale w pierwszej, to juz nie wyglada za dobrze. W bramce Diogo Silva, ktory do tej pory tulal sie po nie zbyt powaznych klubach w stanie Rio de Janeiro i pokazal z Flu klopsa... Criciuma mocnej defensywy tez nie ma, aczkolwiek z przodu ma kto postraszyc. Taki Wellington Paulista, to fajny zawodnik, ktoremu jednak nie wyszlo w West Hamie ale akurat na taka ekipe jak Criciuma powinien byc dobry, jesli nie najlepszy. Cassiano kilka razy pokazal w barwach Interu, ze moze byc z niego niezly ligowiec, ktory z wiadomych powodow nie ma szans na gre w tych najlepszych ekipach. Na lawce jest Daniel Carvalho znany z wojazy europejskich. Ale generalnie jesli na cos goscie maja liczyc, to na kontry i caly zespol, bo poza Wellingtonem Paulista, to nie ma zbytnio indywidualnosci ten zespol.
Ogolnie, to faworytem jest Vasco ale ja tutaj wole overa, bo ekipa z Rio, teraz powinna byc troche mocniejsza w ofensywie, a nawet sporo mocniejsza, zatem o gole jestem spokojny, natomiast defensywa to katastrofa, a prowadzac gre - bo tak bedzie, to Criciuma powinna miec sporo okazji do kontr i licze, ze cos wykorzysta. Kurs nie najgorszy wiec gram.
Over 2,5 @ 1,91 WH✅3:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom