>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Calanau's Poker Blog

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Co głównie grasz oprócz MTT?
Glownie MTT za male wpisowe bo jestem straszliwy skapiec i nie lubie wydawac kasy ???? . Dlatego do tej pory gram we freerollach a przez ostatnie kilkanascie miesiecy szukalem duzych freerolli ktore byly by warte poswieconego czasu.
Procze MTT gram tez na stolach o hajs ale nie az tak czesto, moze jedna moze dwie sesje dziennie po godzinie.
Ile stołów na raz ?
Co ciekawe, to niewiele. Najczesciej gram na jednym stole, ale sa dni gdzie gram na szesciu badz osmiu. To w duzej mierze zalezy od tego jakie turnieje sa dostepne w godzinach w ktorych moge grac. Dajmy na to, ze mam dwie i pol godziny i 3 turnieje z wpisowym 1 dolar to zagram we wszystkich trzech. Jesli sa tylko turnieje z wpisowym 20 badz 10 dolcow to rozegram tylko jakis freeroll badz &quot;hajs table&quot;.
Jak gram na stolach o hajs to gram na dwoch. Nie wiecej bo zauwazylem, ze jak gram na wiekszej ilosci stolow to wygrane sie wyrownuja z przegranymi (bo na jednych stolach wygrywasz a na innych przegrywasz) i najczesniej wychodze na totalne zero. Jak gram na dwoch stolach to idzie mi lepiej wiec sie nie wysilam na wiecej.
Jednak umiejętności się odpłacają. Nie należy wątpić
Dzieki, i zapewne masz racje, ale ja sie po prostu wkurzam jak mi nie idzie :p
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W tym miesiacu w lidze BV idzie mi tragicznie i szanse na osiagniecie jakiejs powaznej kasy sa raczej mizerne. Udalo sie jednak wygrac jeden z turniejow i kto wie ale moze bedzie to punkt zwrotny i od tego momentu bede czasciej punktowal w lidze. Tutaj zrzuta do turka (http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/zrzut26_zpsfca47785.jpg) 240 typa i pierwsze miejsce po gladkich 3 godzinach gry ???? a €15 piechota nie chodzi wiec cieszymy sie, ze wpadlo do mojego mocno okrojonego budzetu gdyz jako patriota postawilem na Polakow $100 w meczu z Angolami...wiem, wiem ale nie moglem sie powstrzymac ????
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $ 392,17
Nie chce mi sie robic zrzutu wiec musicie wierzyc na slowo ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
U mnie tez jakos leci. 2 miejsce

Finalowa reka. Jak zwykle magiczny riverek ktory mnie jebie od 3 dni

Przebijanie tego na riverze nie bylo najlepszym rozwiazaniem. To jest niestety moja slaboscia ze czasami wiem ze zle robie ale i tak to robie. Musze sie tego oduczyc. Callnalbym i staki prezentowaly by sie 1.5 mln do 300k. Niby przewaga 5 do 1 przy takich blindach zmuszony bylbym do gry all in praktyznie. Jednak jedno podwojenie i gra by sie mogla znow uspokoic.

Co to za liga w ktora grasz ?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wiecie Panowie, mialem dzisiaj napisac kolejny post w tym blogu na temat tego jak mi idzie budowanie mojego bankrollu na BV ale tego nie zrobie. Dlaczego? A mianowicie dlatego, ze BV wypial sie na mnie pokazujac swoje gole posladki w ktore prosi, bardzo grzecznie zreszta, bym go pocalowal. Po dwoch bardzo udanych dniach z CL (Champions League) i kilku dobrych kuponach z zakladami dostalem taki oto email...
&quot; Dear Mr .......... (tutaj jest moje nazwisko) ,
We are contacting you today to advise that a business decision has been taken by our Senior Traders and I must inform you that betting Account Number 4******** has now been closed and no further business may be executed on your behalf.

The total balance of the Account USD .... (kwota jaka mialem na koncie) is currently in the process of being paid back to your bank account and can take 3-6 working days to reflect on your banking statement.

The balance of this Account now stands at zero.

As explained in our Terms and Conditions, a Traders decision is final and will not be over turned.

Please Note: As there are currently various unsettled bets in the account these bets will stand and any potential return will be honoured and sent to you via your bank account . Note that if the returns of your bet are under £10.00, you may contact us and we will make the withdrawal for you.

Please find attached your outstanding bets.

Also that no bonuses will be payable on any previous activity on this account and any promotional balance in your account at the time of closure has been removed.

We would like to take this opportunity to thank you for your past custom.
Kind Regards, M....-K... (jakies imie)
BetVictor Contact centre.
&quot;
Tak oto BV postanowil zakonczyc nasza milosc, najwyrazniej z powodu braku uczucia i strat finansowych. Skontaktowalem sie z Supportem w tej sprawie bo mialem $498 na swoim koncie Pokerowym w BV i zapytalem czy moge z niego nadal korzystac. Odpisano mi, ze nie moge korzystac z zadnej czesci strony BV ale po dluzszej rozmowie udalo mi sie ublagac by pozwolono mi grac w Pokera na BV ...w pokera tylko i wylacznie. Nie moge stawiac zakladow bukmacherskich oraz grac w kasynie.
Wieczorem, po powrocie do domu i przemysleniu calej sprawy zdecydowalem sie na wyplate swoich pieniedzy z konta pokerowego bo po takich frajerstwie jakiego dzisiaj doswiadczylem ze strony BV nie potrafie dluzej ufac temu providerowi. Pieniedze wyplacone i tyle, ale grac tam bede nadal tylko z ta roznica, ze wygrane bede wyplacal jak najszybciej by nie miec problemow. Dalej bede dodawal je do obecnego stanu konta lecz nie bede juz mogl robic screanow z konta. Dlatego daje ostatni jaki zrobilem przed wyplata gotowki. Przykre ale niestety prawdziwe...
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $498.11
 
O 1

omahahilo

Użytkownik
To poniżej jakiegokolwiek poziomu, bardzo dobrze robisz wypłacając kaskę. Sporo na buku trafiłeś?
Dokładnie. Nie powinno być takich zachowań ze strony tak znanych i popularnych bukmacherów. Po tym co tu przeczytałem na pewno już nie zagram w BV, bo takiego frajerstwa tolerować nie będę. Wolę trzymać się bardziej ,,normalnych&quot; firm, a ilość takowych naprawdę się uszczupliła przez ostatnie 2 lata. Na Twoim miejscu Calanu olał bym BV wiesz dlaczego? Bo to nie Ty powinieneś ich prosić o możliwość gry u nich tylko oni Ciebie. Sry za bałagan na Twoim blogu. Ale jak już tu napisałem to napisze jeszcze że jestem fanem Twojego blogu, czyta się go naprawdę przyjemnie a i pośmiać się można czasami ;p Twoje wyniki naprawdę imponują. Twój upór, zaangażowanie i DYSCYPLINA powinny być przykładem dla zaglądających tu nowych graczy. Od zera niezły bankroll Ci się nazbierał, ciekawe co będzie dalej...;p Pozdrawiam.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Kilka dni temu dostalem nieszczesnego e-maila od jednej z firm w ktorych wykupuje domeny pod strony ktorymi sie zajmuje, ze przedluza mi jedna z moich pokerowych domen (ktorej chcialem sie pozbyc z uporem maniaka od dwoch lat) i przez kolejny rok bede musial utrzymywac ja za niewielka (ale jednak) oplata.
Poniewaz nie lubie marnowac swoich pieniedzy - bo kazdy grosz zarabiam ciezka praca :p dlatego postanowilem ta strone przerobic na pewnego rodzaju blog [bardziej obiektywna witryne niz tez gowniane stronki ktorych wlascicielom placi sie by lizaly posladki pokerroomow] na temat pokera w sieci.
Niestety (badz stety jesli sie uda - a na bank sie nie uda :p ) sprawilo to, ze wracam przed ekran laptopa by znowu grac w gre ktora przyprawia mnie o palpitacje i kolatania serca.
___________________________
Przez kilka dni siedzialem i sprawdzalem ktory z pokerroomow jest odpowiedni do gry i gdzie bede czul sie najlepiej. Sprawdzilem prawie 40 stron i postanowilem wybrac kilka do analizy.
Poker Stars - postanowilem, ze dam szanse najwiekszemu pokerroomowi w sieci jeszcze jeden raz. 30 minut pozniej, odinstalowalem PokerStars, wyrzucilem ikone PokerStars do &quot;kosza&quot;, kosz przenioslem na pendriva, pendriva wyjalem z lapka i wyrzucilem do smieci...a by byc pewny, ze to gowno pod nazwa PokerStars nikogo juz nie skrzywdzi to smieci spalilem w ogrodku...razem z koszem. Tak wiec PokerStars odpada. Swoja droga to gdyby mi sie chcialo to z tych 30 minut zrobilbym 15 minutowy filmik o najgorszych bed beatach w sieci...
Full Tilt - dokladnie to samo co wyzej, pomyslalem sobie - kto wie, moze to ja sie myle, moze inni maja racje, ze to taki dobry pokerroom...30 minut i FullTillt palil sie wraz z Pokerstars w ogrodku...
Tak wiec dwa glowne softwary pokerowe byly skreslone.
Tutaj jeszcze jedna uwaga co do PokerStars. Sprawdzilem ich oferte Poker School czy cos i pomyslalem, ze ogolnie moze jest w tym jakas szansa na skromna wygrana. Postanowilem wiec to sprawdzic. W lobby zobaczylem zakladke turnieju Poker School Open League cos tam, cos tam. Nie moglem sie zarejstrowac, bo trzeba bylo sie zapisac na stronie PokerStars i zdac test. Nie zaluje jednak tego, ze sie nie zapisalem. Do tego turnieju zapisalo sie 1.000 osob w ciagu 5 minut. Pula nagrod - 10 dolcow. Przypomne tylko, ze w BetVictor o pule nagrod 50 badz 25 euro gralo 200-250 osob. Roznica powala i ja osobiscie nie widze w lidze PokerStars, zadnego value. Przejscie fieldu 1.000 by wygrac 3 dolary graniczy z cudem, a wygrane rzedu 0,01-0,05 po 2-3 godzinach grania mnie totalnie nie interesuja. Pomimo dosyc wysokich nagrod w klasyfikacji generalnej jakos nie moglem oprzec sie wrazeniu, ze zwykly smiertelnik jak ja, nie bedzie mial szans walczyc, z wariatami ktorzy siedza w domu na garnuszku rodzicow i pykaja w pokera po 12-18 godzin dziennie i moga grac w kazdym z tych ligowych turkow (jak beda szybcy jak rewolwerowcy i zdaza sie zarejstrowac :p ). OK to tyle jesli chodzi i PokerStars.
BetVictor - pomyslalem sobie, by moze kontynuowac gre na BetVictor ale ostatecznie wyszlo na to, ze bede tam zagladal od czasu do czasu i w lidze raczej nie beda bral udzialu. Licze na cos nowego, swiezego - na cos co nie bedzie mi sie zle kojarzyc.
Tak wiec Microgaming raczej odpada - jedyny ktory wchodzil jeszcze w gre byl Betsson ale mnie tam zbanowali z jakiegos powodu, natomiast Unibet nie ma ciekawej oferty dla ludzi ktorzy nie chca wydawac calej swojej wyplaty na gre w pokera...
Jednym z nielicznych pokerroomow ktore mi sie podobaly i bylem z niego zadowolony byl Winamax. Niestety cale lobby jest po francusku. Dodatkowo jesli nie przedstawi sie scanu ID, adresu itd po miesiacu zamykaja konto a ja nie bylem w pelni przekonany czy mam ufac - i zgadzac sie na termsy serwisu ktorych nie bylem nawet w stanie przeczytac czy - i nie wyslalem im moich danych wiec moje konto zostalo zablokowane. Konto - tak droga wyjasnienia - na ktorym uzbieralem kilka euro.
Tak wiec, droga kreta i gorzysta doszedlem do William Hilla - potentata w dziale zakladow sportowych - nie tak bardzo w pokerze online. Juz wczesniej chcialem sie zapisac do Hilla by tam grac na Angielska lige ale jakos zawsze wychodzil ze mnie len smierdzacy i nigdy tego nie zrobilem. Teraz jednak nadarzyla sie okazja by sie wziasc do kupy i zapisac sie wlasnie na tym Angielskim portalu. Pamietalem jednak, ze na PokerStrategy byly rozne bonusy i darmowa kasa dla nowych graczy na WH. To wlasnie przekonalo mnie by wybrac ten nowy (dla mnie) pokerroom i tam kontynuowac swoje zmagania z pokerem.
Dluga historia ale mysle, ze warto by wszyscy wiedzieli jak wybieralem softa na ktorym beda gral.
Zalozylem wiec konto na WH i po kilku godzinach dostalem swoj pierwszy bonus 10 dolcow bez depozytu. Tutaj odrazu haczyk oczywiscie od Hilla na ktory prawie dalem sie nabrac. W mailu ktorego dostalem byla napisane tak:
* Note: until your first deposit you can only play at the following limits:

  • Tournaments up to a buy-in of $1.00 (excluding entry fee)
  • No Limit Holdem up to $0.02/$0.04
  • Fixed Limit Holdem up to $0.05/$0.10

Tak wiec wiekszosc turniejow odpada - ja przez chwile zapisalem sie do turka za 1 euro ale cos mna wstrzasnelo i napisalem do supportu pytanie czy jest to mozliwe. Odpowiedz byla taka:
&quot;
Gracie : I&#39;m afraid you will not able to join the tournaments with more that $1.00 buy-in. Gracie : However, you may remove the stake limit by making a deposit of $20 or more. &quot;
...hmm pomyslalem, oczywiscie robia ludzi w balona bo jak zagram i wygram to mi przy wyplacie powiedza, ze zlamalem zasady bonusa. Bozia jednak nademna czuwala i nie zagralem w tym turnieju tylko przerzucilem sie na jakiegos marnego freerolla by zapoznac sie z softem.
Zreszta cala rozmowa jaka mialem z Pania w supporcie zapalila mi w glowie pomaranczowe swiatelko. Na koniec, po tym jak zadalem jej bilion pytan dotyczoncych bonusa, jak go obracac, kiedy mozna wyplacac pieniadze itd, itp poprosilem by mi przeslala zapis naszej rozmowy na maila (standardowa opcja w kazdym supporcie na swiecie) i dostalem takie pytanie:
&quot; Gracie : May I know the reason why you would like to receive an email? &quot;
...hmm, po prostu chce go miec powinno wystarczyc za odpowiedz, ale zebralem sie w sobie na dzentelmena i wytlumaczylem tej milej Pani dlaczego chcialbym miec zapis z naszej rozmowy. Co ciekawe do tej pory nie dostalem tego zapisu a Pani wyjasnila mi, ze musi moja prosbe przeslac do &quot;managementu&quot;...gdziekolwiek to jest...
&quot; Gracie : I see. this will take for a while since this request should be forwarded to our Management. &quot;
Tak wiec bede was updatowal czy dostalem zapis z tego czatu czy tez nie. Ja bedac przezornym, skopiowalem go do Worda i zapisalem tak by miec, i dlatego jestem w stanie wam kopiowac te fragmenty.
Dla tych ktorzy chca zadac pytanie czemu chce takie zapisy powiem tylko, ze zawsze warto miec na wypadek jakby cos nie poszlo tak jak sie z firma bukmacherska &quot;umawialiscie&quot;, to zawsze mozesz sie wesprzec tymi zapisami pokazujac, ze wiesz o czym mowisz, ze swoja wiedze na temat bonusow czerpales ze zrodla a nie ze strony ktora zazwyczaj nie tlumaczy wszystkiego itd.
__________________________
Uff ...dobra napisalem sie, paluchy mi spuchly to teraz koncze swoj wywod tym, ze pomimo wsyztkiego zdecydowalem sie zaczac grac wlasnie na WH. Zastanowie sie co do depozytu ale wszystko wam przedstawie pozniej. Co do formatu tego bloga to bedzie on dalej taki jaki byl, czyli co jakis czas bede updatowal swoj postep opisujac jak sie rzeczy maja. Postaram sie rowniez, wklejac wiecej rozdan ktore beda moim zdaniem ciekawe i warte analizy. Od czasu do czasu wrzuce tez jakis filmik. ????
Jak zrobie pierwszy zrzut to go wkleje. Pozdro ludziska ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No i sie zaczelo, $10 dolcow za darmo, tak? Nie. Nie nic nie jest za darmo - zapamietajcie dzieci.
Bonusikiem tym trzeba obrocic. Za kazdego dolca (a jest ich az 10), jak zostalem poinformowany, trzeba uzbierac 25WH Points. Tak wiec ochocze zasiadlem przed lapka by sprawdzic jak wyglada zbieranie WHpointsow.
Wczorajszego wieczora otworzylem sobie jeden stolik o Blindach 0.01/0.02 (bo na takie mi pozwala regulamin bonusa) by zobaczyc jak wyglada gra o hajs. Szalu nie bylo, grafika wola o pomste do nieba, ale nie jestem dzieckiem by sie bawic w awatory, marudzic na kolor kart, czy podlogi (jakby to mialo jakies znaczenie). Niestety fakt jest taki, ze graficznie WH wyglada slabo.
Tak czy inaczej, zasiadlem przy stoliku grajac na euro (bo stolikow na dolary nie ma) a nie dolary (tutaj nota dla zainteresowanych 10 dolarow to niecale 8 euro wiec przy minimalnych blindach 0.01/0.02 mamy zaledwie siana na 3,5 maxymalne wpisowe - to bardzo malo).
Tak wiec grajac bardzo zachowawczo i asekuracyjnie w ciagu godziny ugralem 5 WHpoints...wystarczylo mi to by siegajac po piekne narzedzie zwane matematyka obliczyc ile bede potrzebowal czasu by &quot;uwolnic&quot; moje 10 dolcow bonusa.
5WHpoints = 1 godzina grania na jednym stoliku.
25WHPoints = 5 godzin grania na jednym stoliku by odblokowac 1 dolaraz bonusa
250WHpoints = 50 godzin grania na jednym stoliku by odblokowac 10 dolarow bonusa.
Tak wiec przy bankrolu 10 dolcow = 3,5 Max wpisowego na minimalny stolik wychodzi, ze bede musial grac przez 50 godzin...5 godzin dziennie =10 dni...wtf...
Wczoraj zagralem jakies 3 godziny i z 10 dolcow zrobilo sie ...6,13. Nie wygralem ani jednego all in (na roznych stolikach) nawet w sytuacjach ...
77 (moje) vs K7 ...Flop K2K ..2..A
Czy (moje) 1010 vs 65 ... Flop 489...7...2 (tutaj liczyl sie sposob gry post flop gdzie gosc oczywiscie poszedl all in (pot = 0,12 centow) z calym stakiem (2 euro) na inside draw a ja go sprawdzilem i oczywiscie trafil...nic nowego)
... i nazbieralem cale 13,5 WHpoints.
Tak wiec smiem twierdzic, ze tym bonusem nie obroce i na takich malych stawkach (od ktorych rake potrzebny do liczenia WHpoints jest zabierany od kwoty 0,08 centa - czyli wygrane preflop sie nie licza, i wygrane z potem mniejszym niz 0.08 centa tez nie) graniczy z cudem...a te, jak wiemy chyba wszyscy, sie nie zdarzaja.
Tak wiec mocno sie zastanawiam nad zmiana taktyki bo za kilka godzin z moich 6 dolcow zrobi sie tyle ile bylo na poczatku 0... ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
14 rozdan zajelo bym znowu poszedl z torbami. Oto 3 zrzuty z tych 14 rozdan...



Hmm...hejtarzy ktorzy uwazaja, ze kazde rozdanie rozegralem zle (co jest typowa cecha kazdego &quot;online pokerzysty&quot;) ...do hejtu...gotowi...START!
PS. Czuje, ze dzisiaj zapodam wiecej takich przykladow...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Kolejny stoli...kolejne 10 (sick) rozdan i kolejny BS. Popatrzcie na te calle goscia z inside draw...



PS. Cos mi mowi, ze bede mial tutaj niezly ubaw ???? wieczorem po pracy zakupie sobie szesciopak i bedzie ubaw ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
...I to kolejny &quot;bust&quot; oczywiscie przeciwko dokladnie tej samej osobie ktora po prostu nie moze przegrac...

...tak wlasnie wyglada gra za DARMOWE pieniadze - czyli NIE MA SZANS niczego wygrac...czuje, ze ten szesciopak zakupie jeszcze przed praca ...:/
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Podsumowanie 1 godziny gry na WH...od 13 do 14.
Mialem $6,78 - mam $4,61
WHPoints - 22
...Smiech...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Graj dalej za śtawki 0,01/0,02 i się później dziw,że ludzie grają w bingo a nie w pokera.
Widze, ze kolega nie czytal powyzszego posta w ktorym tlumaczylem:
regulamin bonusa pozwala mi grac tylko na najnizszych stawkach wiec nawet jesli chcialbym zagrac na innych stolach to nie moge bo mi pieniedzy nie wyplaca...
ehh ludzie jak sie juz chcecie wypowiadac to czytajcie co pisze...:p
Edit: Zapisu rozmowy z supportu nadal nie dostalem ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Rozumiem,że takie są warunki bonusu,ale niestety na tak niskich stawkach trzeba się nastawić,że pełno jest kretynów dla których 2 karty w tym samym kolorze są już odpowiednią ręką do sprawdzenia każdego beta.No ale powodzenia w obrocie bonusu:]
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Rozumiem,że takie są warunki bonusu,ale niestety na tak niskich stawkach trzeba się nastawić,że pełno jest kretynów dla których 2 karty w tym samym kolorze są już odpowiednią ręką do sprawdzenia każdego beta.No ale powodzenia w obrocie bonusu
Hehe ...dzieki :p
Ogolnie to nastawilem sie wlasnie na taka gre, niestety dawalem sobie szanse 50/50 czyli raz sie przegra raz sie wygra. Niestety jak narazie jest okolo 25/75. 1 rozdanie wygrywam a 3 przegrywam.
Niestety regulamin bonusa tak zaweza mozliwosci zdobywania tych WHpointsow, ze jak juz mowilem jest to praktycznie niemozliwe na stolach o takich stawkach...
Ale co tam, robie to by nie tylko sobie ale innym pokazac na czym polega gra w pokera gdy nie jestes bogaty i chcesz budowac bankroll od zera ???? ...
...czyli w kilku slowach od zera do ...zera...:p
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Regulamin tak zawęża żeby ludzie nie weszli z darmowymi 10$ na NL50 i albo się nabuduje albo wywalę od razu soft od kosza.
Co do tego, że nie otrzymałeś tego zapisu - nie wiem w czym masz problem - skopiowałeś do Worda, mogłeś zrobić screen, babka może po prostu nie ma opcji Ci tego wysłać albo jest jakaś nowa i nie wiedziała co zrobić.
Możesz sobie wpłacić depozyt i grać co chcesz, za ile chcesz.
Warunki bonusu jaki otrzymałeś zaakceptowałeś wcześniej więc po co teraz narzekasz. Nic za darmo nie dostaniesz. A rozdania typu TT vs A5 z micro gdzie masz aż 0.35€ w stacku to po co wgl wrzucasz?
Aa, i jak chcesz zakrywać nick to rób to z głową, DamnImUgly :]
Powodzenia, ale nie marnuj czasu na takie gierki jak tu na WH, zainwestuj to co wygrałeś w BV
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Rozszyfrowany... ???? rzeczywiscie jestem niezaladny :p
Ludzie najwyrazniej nie rozumieja meritum sprawy. Temat brzmi &quot;Od zera...&quot; nie od 50 euro depozytu, czy od 100 dolarow + 200 bonusa...
Chce pokazac, ze na jednych stronach da sie od zera dojsc do pieniedzy a na innych sie po prostu nie da, badz jest to bardzo, bardzo, bardzo, bardzo trudne.
Takich kozakow ktorzy deponuja kase jest bez liku i wypowiadaja sie dokladnie tak samo jak szanowny przedmowca:
&quot;Co z tego jak nie otrzymales zapisu...&quot;
A no to z tego, ze pokazuje mi to z jaka solidna firma mam do czynienie...
&quot;Mozesz sobie wplacic depozyt i grac...&quot;
...moge alem nie chcem...
&quot;Warunki bonusa jaki otrzymales zaakceptowales wiec po co teraz narzekasz...&quot;
...zaakceptowalem bo inaczej bonusa bym nie otrzymal. Co do warunkow to zapewniem, ze nie byly wyjasnione tak jak wyjasnila mi to pani z supportu.
____________________________
Powiem wam, mili czytelnicy co mnie w pewnym sensie ruszylo do tego by zaczac grac od zera by raz na zawsze zakonczyc dyskusje na temat &quot;to zdeponuj i zacznij grac na wyzszych stawkach bo tam sa normalni ludzie i graja normalnie&quot; (zreszta co do tego to jeszcze wroce).
Dwa turnieje na PKR - jak jeszcze tam gralem - o tej samej godzinie. 19 czy tam 20 wieczorem. Pierwszy to freeroll z pula na wygrane $5, drugi turniej to zwykly turek z wpisowym $1 i pula wygranych oczywiscie zlozona z wpisowych przekroczyla $100 dolarow.
W pierwszym turnieju - freerollu zapisanych ponad 1000 osob. W drugim jak sie latwo domyslic cos kolo 100. Dlaczego mnie to zdziwilo? Bo pokazalo mi to tak naprawde ile osob NIE STAC na zaplate tego smiesznego $1 dolara (3 zlotych!) by zagrac w turku z fieldem 100 osob i miec jakiekolwiek szanse na normalna wygrana dlatego graja we freerollu gdzie ich szansa na wygrana chociazby 1 dolara jest rowna zeru.
Dlatego wlasnie wole grac z tymi ktorzy nie przebrneli jeszcze przez pokerowe pole nedzy i zarobic je od podstaw (utozsamiajac sie z tymi graczami) a nie zdeponowac kilka stow i odrazu wejsc sobie na stoliki z 100 dolcow wpisowych i uwazac sie za prawdziwego gracza.
Powodzenia, ale nie marnuj czasu na takie gierki jak tu na WH,
...co do tego to sie zgadzam...ale sixpack zakupiony i ostatnie 4,8 dolca trzeba przegrac wiec zaczynamy ????
PS.
Ahha zapomnialem dodac slowo co do tego :
Regulamin tak zawęża żeby ludzie nie weszli z darmowymi 10$ na NL50 i albo się nabuduje albo wywalę od razu soft od kosza.
...jak ja uwielbiam gdy ludzie bronia stron i ich wlascicieli choc sami twierdza, ze nie warto na nich grac ...
nie marnuj czasu na takie gierki jak tu na WH,
:}
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Usiadlem i sie zaczelo ???? nawet piwa nie zdarzylem otworzyc ????
Tak pozegnalem sie z pierwszym turkiem


A tak zostalem shortstackiem w drugim turku...

______________________________
A tutaj Panowie zeby nie bylo, ze taki jestem straszny pechowiec dwa rozdania w tym samym turku kilka rozdan jedno za drugim...


...taaaa wlasnie tak dwie karety, no bo przeciez trafienie karety to takie proste xD...zaczynam sie dobrze bawic ...wreszcie :p
Juz teraz na 99.99% wiem, ze na WH nie bede gral na powaznie...:/
 
Do góry Bottom