>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Calanau's Poker Blog

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Przez ostatnie kilka dni nie mialem za bardzo jak grac ale kilka turniejow rozegralem i w kilku udalo sie zgarnac kilka groszy. Nie bylo to wiele kasy ale wszystko idzie zgodnie z planem, czyli do naszej kieszeni wpadaja kolejne dolary ????
@Sober219, przepraszam za pozna odpowiedz, staralem ci sie wyslac wiadomosc na Priv (by nie zaczynac kolka dyskusyjnego w tym temacie :p ) ale za cholere nie wiem jak to zrobic ???? . Przeszukalem cala sekcje i menu uzytkownika i nie moge znalezc opcji wysylania prywatnich wiadomosci. Dodalem ciebie nawet do grona znajomych a nadal nie moge wyslac ci PM. Tak czy inaczej, gram obecnie na BetVictor . Turnieje w ktorych gram sa rowniez dostapne na Unibet (choc w 100% nie jestem pewny bo obrazilem sie na Unibet :p ) oraz na 32RedPoker i o ile sie nie myle 24hPoker.
Udalo sie wiec wygrac:
T: 235/7657 (freeroll-rebuy) - €0,13
T: 24/260 - €0,35
T: 19/187 - €0,50
(nie wiem dlaczego w dolarach ale tak pokazuje licznik i automatycznie przelicza z euro na dolary).
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $1,93
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Przez ostatnie kilka dni bylem zajety innymi rzeczami niz pokerem ale znalazlem chwile na gre w kilku turniejach. Wyniki nie byly porazajace jednak kilka kolejnych centow wpadlo na konto. Tak to sie przedstawia do tej pory.
T: 337/4129 - €0,11
T: 212/6742 - €0,14
T: €0,10 S&amp;G - wygranych kilkanascie, kilka drugich miejsc - wygrana €0,05, drugie miejsce €0,03
Kto nie wierzy link do screana - http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/zrzut9_zpsc2a2328f.jpg
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $3,05

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nadal nie prezentujemy wybornej formy w naszych pokerowych podbojach lecz nie jest to dla nas wielka przeszkoda, bo liczy sie cel do ktorego sie pchamy lapami i nogami. Tak wiec w tym tygodniu niewiele sie dzialo. Zaledwie dwa turnieje zakonczyly sie dotrwaniem do strefy pienieznej. Budzet rosnie, lecz powoli.
T: 18/187 - €0,50
T: 12/164 - €0,50
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $4,43

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wczoraj postanowilem zarwac nocke by zagrac w jednym z nocnych turniejow i zobaczyc, czy mam wiecej szczescia w nocy czy w dzien :p. Okazalo sie, ze karciani Bogowie sa mi bardziej przychylni w nocy nizeli w dzien i zeslali mi kolejne kilkanascie centow i zaszczytne 9 miejsce w €25 freeroll...cent do centa i udalo sie nam dopasc pierwszy milestone czyli bariera $5 zostala przekroczona ???? Zajelo mi to 22 dni (choc trzeba przyznac, ze nie gralem regularnie). Tak czy inaczej, teraz pedzimy do drugiego milestona czyli $10, nadal grajac we freerollach.
T: 9/80 - €0,75
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $5,38

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W pokerze wazne jest jedno: czas. Im wiecej grasz tym wiecej wygrywasz. Jesli uda ci sie zniwelowac straty to wygrane sa tylko kwestia czasu. Tak wiec zagralem dzisiaj w turnieju za darmo z pula nagrod $136 dla tych ktorzy rozegrali 10 rozdan rakowych na stolach o wpisowych 2 dolary max i BB 0.01/0.02 centy. Pofatygowalem sie wiec na te stoly i zagralem za min stawke ($0,80 centow poczatkowe by usiasc przy stole) 10 rozdan w ktorych bralem udzial i rake byl odciagniety i dzieki temu dostalem kwalifikacje do tego turnieju. Ogolnie na stolach nic nie przegralem bo dwa rozdania wygralem reszte ledwo przegralem wiec wyszedlem na zero a 10 raked hands mialem zaliczonych. W tym turnieju udalo sie zagrac calkiem przyzwoicie i zajalem 3 miejsce na 79 osob. Tak wiec moj bankroll powieksza sie ku uciesze mojej kieszeni ???? (Tutaj link do zrzuta: http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/zrzut14_zps373175e7.jpg )
T: 3/79 - $17
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $22,38

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
I tak oto doczekalismy sie konca lipca. Budzet jest calkiem niezly a bedzie wiekszy. Za zajecie 38 miejsca w klasyfikacji generalnej Clubu BetVictor do naszej kieszeni powinno wpasc dodatkowe €20. Tutaj zrzut z generalki --&gt; http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/zrzut16_zpsb5d9c190.jpg . Dodatkowo udalo sie zainkasowac kilka groszy w ostatnim turnieju miesiaca (nie, chyba przedostatnim albo cos takiego ???? )
T: 6/53 - €1,62
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $24,53
 
B 39

boo824

Użytkownik
Witam
Mógłbyś mi przybliżyć tą ligę na BetVictor? Ile dziennie rozgrywanych jest turniejów , jak zdobyć ten wyższy poziom 10&gt; , oraz czy ciężko być w kasie w miesiącu no i jak to jest nalicze ;) ?
 
B 39

boo824

Użytkownik
dzięki ;) sorry że tu ale nie mogę wysyłać priv.
Czyli teraz jak bym zaczynał i nawet do końca miesiące wyrobię to 10 pkt to liczy to sie dopiero do następnego mc?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
dzięki ;) sorry że tu ale nie mogę wysyłać priv.
Czyli teraz jak bym zaczynał i nawet do końca miesiące wyrobię to 10 pkt to liczy to sie dopiero do następnego mc?
Dokladnie tak jak mowisz. Jednak warto przemeczyc sie ten jeden miesiac gdyz nagrody w nastepnym miesiacu sa dziesieciokrotnie wieksze ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzisiaj dostalem nalezne €20 euro za koncowa tabele ligi BV zatem konto powiekszylo sie dwukrotnie. Pomimo tego, ze dostaje w dupe od jakichs pacholkow w pozostalych turniejach a poziom mojej adrenaliny skacze co 5 minut przez jakies magiczne rozdania ktore w jakis *****any sposob zawsze wygrywaja idioci to jednak dzien nalezy zaliczyc do udanych. Moze pozniej cos wiecej napisze, narazie chce mi sie spac wiec ide do wyra:p Jak sie obudze to bedziemy zapierniczac do kolejnego milestona czyli $100. Na wieczor szykuja sie dwa fajne turnieje wiec bedzie zabawa.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $51,16

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Przez ostatnie kilka dni w turniejach niewiele sie ruszalo. Jeden udalo sie zaliczyc do udanych i wygrac kolejne 50 eurocentow ale oglonie widzialem, ze mi w turniejach nie idzie wiec postanowilem sie przerzucic na stoly za gotowke. Troche sie pobawilem, gralem wolno i asekuracyjnie i udalo sie wygrac kilka groszy. Dzisiaj wracam do gry w turniejach bo szykuje sie ciekawy wieczor z 3 darmowymi eventami.
Swoja droga sprawdzajac dzisiaj rankingi najlepszych stron do pokera natknalem sie na inny blog jakiegos goscia ktory gral na PKR i tez chcial dojsc do miliona ???? Ja oczywiscie traktuje to bardziej jako zabawe niz na serio (choc nie bede mial nic przeciwko wygraniu wielkiej kasy) jednak ten gosc wygladal na mocno zdeterminowanego by wygrac duzy hajs. Ogolnie to zakonczyl na $60 dolcach i pokazal kilka typowych rozdan z PKR w ktorych przegral wiekszosc hajsu. Niewiele sie zdziwilem bo PKR to na serio jedno wielkie gowno ktre opiera swoja popularnosc na grafice 3D do ktorej ciagnie ludzi jak muchy do gowna. Tak czy inaczej gostek nie dal rady presji i wymiekl nie osiagajac swojego celu. Ze mna zapewne tez tak bedzie ale kto wie moze jakis szczesliwy moment mi sie przytrafi i uda sie powiekszyc bankroll a wtedy bede mogl zaczac bardziej regularnie grac na &quot;cash stolach&quot; ktore sa rownia pochyla do ogloszenia bankruta ????
T:12/127 - €0,50

Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $59,72

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No i sie zaczelo, cooler after cooler after cooler...Przez ostatnie 4 dni mialem rozdania jak z najlepszych filmow si-fi na cash stolach. Jedna przewodnia mysl, ktora po prostu wlazla mi w podswiadomosc i zaczela mnie maniakalnie przesladowac to typowy set up. Przyklad? Moje QQ i button. gosc z UTG+1 podbija 3xBB ja robie reraise o pot (zalezy czy mam note na gosciu czy nie) i flop wypada 25J rainbow. Gosc betuje 1/2 pota ja nastawiam sie na to, ze ma JA i stawiam go all-in i ....oczywista wtopa, gosc rzeczywiscie ma AJ... A na turnie i po zabawia.
Takich rozdan mialem w ciagu ostanich 4 dni kilkanascie. We wszystkich moja para KK albo QQ przegrywa z AX na turnie. W ten sposob zjechalem do stanu 33 dolce i przestalem grac na stolach o hajs. Wracam do freerolli.
PS. Musze sie przyznac, ze buchnalem 2 dolce i postawilem na multipla z 4 meczami. Dwa z poprzedniego weekendu weszly teraz pozostaly dwa z jutra. Jesli nasze patalachy przegraja z patalachami z Danii i Czesi wygraja z Wegrami bedzie dobrze ????
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $33,85

 
forin 450

forin

Użytkownik
pamietaj ze w nastepnych rozdaniach fart moze sprzyjać na Twoją korzysc, widze, ze ciagnie Cie do turnieji moze tez graj nie tylko we freerollach, ale tez w turniejach z malym wpisowym 1.1$ 2,2$ chociaz z tego co pamietam to w MG jest waluta euro.
albo moze pograj heads up nie trzeba miec duzego bankrolla, a widze ze jestes cierpliwy, a to jest tutaj wazne.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Pomarudzilem, pobiadolilem i odrazu karta sie odwrocila. Zagralem w 3 turniejach tego wieczoru, w dwoch poszlo jak mniej wiecej przez ostatnie 4 dni szlo z kazdym dobrym rozdaniem, czyli zostalem zmiazdzony w przeciagu 20 pierwszych minut, natomiast trzeci wyszedl calkiem przyzwoicie i zajalem 2 miejsce na 72 osoby co dalo mi zastrzyk hajsu w wysokosci $28. ( Tutaj zrzut: http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/zrzut19_zpsd3adbaf3.jpg )
T: 2/72 - $28
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $62,25

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Przez ostatnie kilka dni podreperowalem swoj budzet dzieki srodowym spotkaniom towarzyskim. Dzieki multiplowi ktory mialem postawiony na Dunczykow oraz Czechow przy wynikach do przerwy (i Czesi i Dunczycy prowadzili w swoich meczach) postawilem kontry by byc pewny jakiejsc wygranej. Ostatecznie Czesi zremisowali oraz Polacy dali rade Dunczykom co dalo mi zysk 30 dolarow do mojego konta. Przez ostatnie dwa dni rozegralem rowniez kilka turniejow za free i udalo sie w nich wygrac kilka groszy co sprawilo, ze udalo mi sie doczlapac do kolejnego milestona czyli osiagnalem swoj kolejny :gool: i wygralem juz sto dollarow! ????
T:6/75 - $9,68
T:5/166 - €3,25
T:12/115 - €7,91
oraz kilka mniejszych groszy.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $104,56

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Od kilku dni nic nie idzie w turniejach i w wiekszosci odpadalem zanim dochodzilem do powaznych kwot. Centy ktore dawalo sie wygrac nie byly znaczace wiec postanowilem poszukac szczescia na stolach w grach o gotowke. Ogolnie staram sie trzymac pewnych zasad gdy siedam do stolu w grze na pieniadze (a juz szczegolnie gdy staram sie zbudowac bankroll a nie grac dla jaj). Po pierwsze przy obecnym bankrolu gram oczywiscia na najmniejszych mozliwych stawkach. W moim przypadku sa to stawki 0.01/0.02 centy (nie ma co szalec i szukac stolow z wiekszymi stawkami liczac na to, ze karta sie usmiechnie i na raz wygram duzo kasy bo w pokerze online tak raczej nie da sie zbudowac bankrolu). Jedna rzecz chce napisac i podkreslic, dla tych ktorzy sa zainteresowani (moze ktos kto dopiero zaczyna grac czyta ten blog) to to, ze nigdy nie gram na stolach &quot;Turbo&quot; badz &quot;Anonymus&quot; (w Microgaming sa stoly nazwane &quot;Anonymus&quot; ktore oferuja gre w trybie anonimowym. Znaczy to tyle, ze nikt nie wie z kim gra oraz zadne informacje nie sa dostepne o przeciwnikach). Zawsze ale to zawsze szukam stolow ktore prowadzone sa w normalnym tepie z normalnym dodatkowym czasem 20 badz 30 sekund do wykorzystania podczas rozdania. Dlaczego tak gram? Po pierwsze stoly &quot;Anonymus&quot; sa dla mnie niezrozumiale i jedyne co oferuja to szanse dla zlodziei i botow na to by niezauwazenie grac z frajerami od ktorych wygrywaja kase. Jesli ktos wytlumaczy mi sens stwarzania stolu &quot;anonimowego&quot; podajac logiczne argumenty a nie argumenty w stylu &quot;a bo nie chce by sie ktos dowiedzial, ze gram&quot; badz &quot;Zona sie wkurwi jak sie dowie, ze kase przegrywam&quot; to wyslucham i przeanalizuje ale do tej pory nie uslyszalem takiego argumentu i nadal uwazam, ze stoly anonimowe sa miejscem gdzie odchodzi wiecej walkow niz na stolach gdzie widac z kim sie gra. Po drugie nie gram na stolach &quot;Turbo&quot; bo poker to nie sprint na 100 metrow i troche czasu na skorzystanie z pieknego daru od Pana Bozi w postaci wlasnego mozgu jest mi potrzeba by przeanalizowac swoje gre i poszczegolne rozdania. Nie jestem robotem by klikac w trybie turbo jak co poniektorym sie zdarza. Bede gral na najmniejszych stawkach dopoki nie uzbieram bankrollu ktory pokryje mi 200 maksymalnych wpisowych na dany stol. Oznacza to, ze jesli maksymalnie na dany stol moge wniesc $4 to bankrol ktory potrzebuje by na takich stolach spokojnie grac to $4 x 200 = $800. Czyli by wskoczyc na stolu o stawkach 0.02/0.04 bede potrzebowal 800 dolarow. Jednak poniewaz staram sie zbudowac swoj bankrol to na stoly o najmniejszych stawkach (w tym przypadku 0.01/0.02) moge wchodzic z mniejszym bankrollem, jednak nie mniejszym niz 50 dollarow. Jesli zaczynam przegrywac i zchodzic do stanu $50 lub mniej to odstawiam gre na stolach o pieniadze i gram tylko we freerollach. Teraz tak, jesli zdarzy sie wygrac jakies duze rozdanie to bede wrzucal to rozdanie tutaj by udowodnic, ze wygralem i ze nie sciemniam. Od kilku dni gralem na stolach za $2 i udalo mi mialem kilka dobrych sesji i w ciagu tych kilku dni dobilem do kolejnego milestona czyli $150 dolcow. Jak znajde historie z tych rozdan to niektore tutaj wrzuce. A do tego czasu daje kolejny zrzut z konta. ????
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $158,97

 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zbliza sie koniec miesiaca i ostateczny boj o dodatkowa kase z tabeli koncowej ligi BV. Jak narazie idzie dobrze ale trzeba przyznac, ze szczescie zmienia sie z dnia na dzien. Co zauwazylem grajac w turniejach i na stolach za pieniadze, to, ze jesli jednego dnia nie idzie mi w grach turniejowych to idzi emi bardzo dobrze w grach na stolach za gotowke. Jesli z drugiej strony przegrywam na stolach to idzie mi dobrze w turniejach. Wlasnie dlatego postanowilem trzymac sie pewnego schematu i jesli w kilku rozdaniach zosteje &quot;bezczelnie&quot; wywalony z turnieju to nie gram kolejnego turnieju lecz zasiadam do stolow za gotowke i na odwrot. Jak narazie teoria sie sprawdza i po kilku wygranych we freerollach (nagrody w granicach 2-4 euro) mielame kilka dobrych sesji przy stolach za gotowke i ostatecznie bankroll zwiekszal sie z kazdym dniem. Natrafilem na kilka dni down swingu ale udalo sie wrocic ze zdwojona sila i odegrac sie mocno na stolach wiec nie bede sie wyplakiwal ze wszystkich coolerow jakie mialem :p
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $223,39
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Po weekendzie przerwy od pokera przyszedl czas na podliczenie miesiaca. Trzeba sobie otwarcie powiedzec, ze rewelacji nie bylo. Kilka w miare udanych turniejow kilka porzadnych sesji przy stolach na gotowke ale zadnego wielkiego sukcesu. Duzo gry, duzo zbierania centow i duzo minimalnych wygranych. Na cale szczescie udalo sie zminimalizowac straty i to w najwiekszej mierze przyczynilo sie do zwiekszenia koncowego budzetu. Wisienka na torcie jest zajecie 10 miejsca w tabeli BV ligi (na 704 osoby) na koniec Sierpnia i za 10 miejsce powiniennem otrzymac dodatkowe €100 co tym bardziej poprawi moj budzet. (tutaj link do zrzutu z tabeli koncowej z sierpnia: http://i1177.photobucket.com/albums/x352/calanau/leaderboardsierpien_zps250b1d14.jpg). Jak przelew dojdzie to wrzuca zrzut. Trzeba sobie powiedziec, ze byl to ciezki miesiac. Czasami kladlem sie spac po 4 w nocy by wstac juz o 9 rano by grac w lidze. Ogolnie rozegralem ponad 80 turniejow i nie byly to turnieje latwe. O ile moge sobie przypomniec to zaledwie kilka z nich uwazam za udane a w zdecydowanej wiekszosci byly to turnieje na przetrwanie. Mysle, ze wynik jest satysfakcjonujacy lecz wierze, ze przy odrobinie szczescie jest szansa na jeszcze lepsze miejsce.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $228,52

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzisiaj wrzucam zrzut z konta po tym jak dostalem dokladnie $133 za Sierpniowa lige. Na koncie mam $308 dollarow bo ostatnie kilka dni byly po prostu tragiczne. Wszystkie sesje na stolach byly przegrane. Turnieje rowniez slabiutko. Ogolnie natrafilem na sciane ktorej nie moge przeskoczyc. Jako wisienke na torcie chcialem wrzucic tutaj kilka rozdan ktore zaprzeczaja ogolnie przyjetym normom fizyki, matematyki, statystyki, astronomii, fizjologii i anatomii smerfow ... ale...jak sie okazuje konwersja rozdan ze stron ktore sa oparte o soft microgaming jest prawie niemozliwa. Historia rozdan jest dostepna w wyjatkowo bezczelny sposob, a wlasciwie na dwa sposoby - trudny do zrozumienia i jeszcze trudniejszy do zrozumienia. W owej historii rozdan mamy dostepne nasze karty ale kart przeciwnika nie. Nawet jesli dojdzie do pokazania kart (chociazby w przypadku all-in) mamy pokazane jedynie ostateczny uklad naszego przeciwnika. Jesli dajmy na to, na stole beda karty KKQQA i to bedzie najlepszy uklad naszego przeciwnika to nie ma mozliwosci dowiedziec sie z jakimi kartami nasz przeciwnika nas sprawdzil, wszedl all-in przebil itd itp. Historia jest po prostu wyjatkowo niezrozumiala i na pewno nie ulatwia nam nauki oraz sprawdzenia poszczegolnych rozdan. Kilka dni temu poprosilem support BV o hand history z jednego turnieju w ktorym gralem. Okazalo sie, ze nie sa w stanie jej wydac. Live chat umyl rece kierujac mnie do supportu przez e-mail z ktorym skontaktowalem sie i dostalem odpowiedz, ze w przeciagu 24 godzin dostane odpowiedz. Oczywiscie minal juz tydzien a odpowiedzi jak nie bylo tak nie ma. Przyciskajac dziweczyne w &quot;Live Chat&quot; dowiedzialem sie, ze nie mam mozliwosci dostania hand history z turnieju chyba, ze byly to moje rozdania i to tylko poprzez wyzej wymieniony sposob czyli przez niedozeczny system ktory nie pokazuje mi kart przeciwnika (a przynajmniej nie zawsze).
Tutaj kopiuje historie pewnego rozdania w sposob jaki jest opisany w histori moich gier. Zaznaczam, ze obok jest grafika z moimi kartami jakie trzymam w reku i ponizej ostateczne uklady ale nic wiecej (nie wspominajac juz o tym, ze gra ta jest pisana jako BVC Free Play League Event a nastepnie Stakes 0,5/1 Real Money):
Begin Hand Number 5027004215 at 12:34:06 on table BVC Free Play League Event
Table Type: Multi Table Tournament
Game Name: Texas Holdem
Stakes: 0.50 / 1.00 Real Money
Active Players: 10
Total Pot: 2,080.00
Rake: 0.00
Win Amount: 2,080.00
mollilsade has the dealer button
Tomag51 posts small blind (70.00)
91pumba posts big blind (140.00)
OrganicPlaza folds
gamad27 folds sitting out
dirnow41 folds
al5241 folds
unknown calls for 140.00
greenape folds
badbadbeat folds
mollilsade folds sitting out
Tomag51 went all-in for 900.00
91pumba folds sitting out
unknown calls for 830.00
Dealing Flop
Dealing Turn
Dealing River
Tomag51 shows Two Pair, winning 2,080.00
Hand Ended at 12:34:29 - Elapsed Time: 23 seconds

Jak sami widzicie, zadnych informacji nie maw tym tekscie procz tego, ze wygralem z dwoma parami. Z jakimi parami wygralem, jakie karty mial moj przeciwnik a jakie byly na stole - tego sie juz nie dowiecie.
Po sprawdzeniu neta na temat konwersji histori rozdan Microgaming doszedlem do wniosku, ze szkoda mi na to czasu by sciagac jakies wersje trialowe ktore moze a moze nie przemienia moja historie rozdan w cos co mozna zrozumiec i opublikowac.
Chcialem wam pokazac kilka rozdan ktore na serio prosily sie o ujrzenie swiatla dziennego ale graniczy to z cudem i wasza wiara w moja uczciwosc bo w zaden sposob nie jestem w stanie przedstawic dowodu, ze takie rozdanie mialy miejsce i ze mowie prawde.
Jak dla mnie jest to nie pierwszy ale zdecydowanie najwiekszy minus Microgaming. Historia rozdan powinna byc latwo dostepna i nie skomplikowana tak by kazdy mogl sprawdzic poszczegolne rozdania. Microgaming poszlo w zupelnie innym kierunku serwujac nam jakis dziwaczny wytwor rodem wyjaty z wyobrazni braci Grimm ktory jest w mojej opinii najgorszym z dostepnych na rynku.
Liczniek: Wygrany Cash od poczatku: $308,51
 
Do góry Bottom