>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

By successful

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 stycznia 2020 11:10 przez kamilcia21I tutaj, niestety, właśnie zamyka się dla mnie temat. A właściwie zamknął się już na  poprzednim poziomie. Nie wiem ile bym musiała mieć kasiorki, żeby postawić tysiaka tylko by odrobić kilka złotówek. 
Może hazardziści tak grają ale ja nie postawiłabym 1/3 pensji na kupon. Dlatego muszę wymyśleć progresję taką do siódmego poziomu ????
A takie pytanko, odpowiedz proszę uczciwie, czy te zdarzenia na powyższym kuponie obstawiłbyś za realne pieniądze? Bo wiadomo, że inaczej się gra "na papierze" ale gdybyś miał zagrać za tysiąc te dwa zdarzenia? Nie miałbyś obaw?
Pamiętasz, mówiłem pod koniec ubiegłego roku, że dla mnie absolutny max. przegranych kuponów z rzędu to 11. I gdy taką maksymalną serię osiągnę, a w zasadzie ją przekroczę więcej niż raz na przestrzeni tysiąca kuponów, to znaczy, że nie ma sensu takiego projektu uruchamiać realnie.

Tak, postawiłbym te zdarzenia za realne duże pieniądze ☺ Niemniej na tym kroku już z całą pewnością dochodziłby czynnik stresogenny który być może sprawiłby, że dwa razy dłużej zastanawiałbym się, czy aby na pewno chcę właśnie takie zdarzenia obstawiać. Ale poczytałem kilka stron zagranicznych i te dwa zdarzenia które postawiłem na powyższym kuponie prawdopodobnie byłyby tymi, które znalazłyby się na realnym kuponie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 stycznia 2020 11:22 przez sixerosSkoki to taki sport że tutaj postawienie większej kwoty to jest głupota totalna. Wiadomo tak jak wczoraj Geiger wygrał tak dzisiaj może dostać gorsze warunki jak np. Kubacki wczoraj w pierwszej serii i już po kuponie. A co postawienia tysiaka na inne rzeczy to myśle że wielu by się takich znalazło na tym forum ;) 
Pełna zgoda. Wystarczy że Geiger zachwieje się przy lądowaniu i straci 6 punktów. Wszystko jest możliwe. Ja założyłem że 11 niewygranych kuponów z rzędu to max. Ale czy to jest totalna głupota? Absolutnie nie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Pytanie jaki się pojawia ile to jest 1j. Jeśli było by to 10 zł to mamy 10K a w przypadku 100zl ponad 100K. Wg mnie progresja jest najszybszym sposobem do bankructwa 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 stycznia 2020 18:23 przez elmisterioPytanie jaki się pojawia ile to jest 1j. Jeśli było by to 10 zł to mamy 10K a w przypadku 100zl ponad 100K. Wg mnie progresja jest najszybszym sposobem do bankructwa 
Przejrzyj wcześniejsze posty w tym wątku - tam ze dwa razy rozkładałem to na czynniki pierwsze. Pisałem ile powinna wynosić jednostka żeby nie osiągnąć bankructwa. Oczywiście to wszystko jest test który będzie trwał do 1000 kuponów (lub wcześniej jeśli będzie za duża ilość nietrafionych kuponów z rzędu).

Pozdrowienia!
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 170:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - NHL
New Jersey - Tampa Bay
Data: 13.01.2020 g. 01:05
​​​​​​Typ: Tampa Bay  
Kurs: 1,70

Koszykówka - NBA
Brooklyn - Atlanta
Data: 13.01.2020 g. 00:00
Typ: Brooklyn   
Kurs: 1,24


Stawka: 2j
Ew. wygrana: 3,71j
Wygrana: 0j
 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 171:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - KHL
Chabarowsk - Omsk
Data: 13.01.2020 g. 10:00
​​​​​​Typ: Omsk strzeli over 2.5 gola (60 min.)  
Kurs: 1,94


Stawka: 5j
Ew. wygrana: 8,54j
Wygrana: 0j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zmieniam delikatnie strategię. Nie będzie to zawsze, jak do tej pory, równa liniowa progresja (1-2-4-8-16 itd.) po kursach 2-3, tylko wyższa stawka z niższymi kursami, albo wyższy kurs z proporcjonalnie niższą stawką. Wypróbuję oba warianty i ostatecznie pozostanę na lepszym. Ma to na celu ograniczenie sytuacji osiągnięcia 12 niewygranych kuponów z rzędu.

Dodatkowo kupon za 1 jednostkę (tj. kolejny po innym wygranym kuponie) będzie zawsze po bardzo niziutkim kursie.

Działamy!
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 13 stycznia 2020 07:16 przez successfulZmieniam delikatnie strategię. Nie będzie to zawsze, jak do tej pory, równa liniowa progresja (1-2-4-8-16 itd.) po kursach 2-3, tylko wyższa stawka z niższymi kursami, albo wyższy kurs z proporcjonalnie niższą stawką. Wypróbuję oba warianty i ostatecznie pozostanę na lepszym. Ma to na celu ograniczenie sytuacji osiągnięcia 12 niewygranych kuponów z rzędu.

Dodatkowo kupon za 1 jednostkę (tj. kolejny po innym wygranym kuponie) będzie zawsze po bardzo niziutkim kursie.

Działamy!
Twoja strategia jest bardzo podobna do mojej. Użytkownicy forum, którzy zaglądają do mojego tematu wiedzą, że gram progresją na 13 kroków z tą różnicą, że są to w większości single po kursie ok. 3 . Taki kurs pozwolił na rozpisanie progresji aż na 13 kroków gdzie całkowity potrzebny kapitał wynosi 310 jednostek. W przypadku 11 kroków wymagany kapitał to tylko 135 jednostek. Gram tak już od dłuższego czasu i jeszcze nie miałem 13 błędów pod rząd. Kto chce może to sprawdzić w moim temacie, który prowadzę już od 11 miesięcy. Myślę, że jeżeli chciałbyś ograniczyć kapitał potrzebny na grę Twoją progresją to mógłbyś rozważyć podniesienie kursu na każdym kuponie do ok. 3. Nie musi to być zawsze kurs dokładnie 3, ale napewno zawsze między 2 a 4, w zależności od tego na, którym kroku progresji się znajdujemy. Generalnie i tak wszystko zależy od skuteczności z jaką dobieramy zdarzenia do gry. W mojej progresji wystarczy skutecznośc ok. 25-30%  żeby być na plusie w dłuższym terminie.
W Twojej progrsji grałeś już kupony nawet za więcej niż 1000 jednostek co jest bardzo niebezpieczne i raczej niemożliwe do zastosowania w realnej grze. Konieczne jest więc ograniczenie kapitału potrzebnego do gry. Jednym z takich sposobów jest właśnie podniesienie kursu granych kuponów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 stycznia 2020 09:47 przez apil64

Twoja strategia jest bardzo podobna do mojej. Użytkownicy forum, którzy zaglądają do mojego tematu wiedzą, że gram progresją na 13 kroków z tą różnicą, że są to w większości single po kursie ok. 3 . Taki kurs pozwolił na rozpisanie progresji aż na 13 kroków gdzie całkowity potrzebny kapitał wynosi 310 jednostek. W przypadku 11 kroków wymagany kapitał to tylko 135 jednostek. Gram tak już od dłuższego czasu i jeszcze nie miałem 13 błędów pod rząd. Kto chce może to sprawdzić w moim temacie, który prowadzę już od 11 miesięcy. Myślę, że jeżeli chciałbyś ograniczyć kapitał potrzebny na grę Twoją progresją to mógłbyś rozważyć podniesienie kursu na każdym kuponie do ok. 3. Nie musi to być zawsze kurs dokładnie 3, ale napewno zawsze między 2 a 4, w zależności od tego na, którym kroku progresji się znajdujemy. Generalnie i tak wszystko zależy od skuteczności z jaką dobieramy zdarzenia do gry. W mojej progresji wystarczy skutecznośc ok. 25-30%  żeby być na plusie w dłuższym terminie.
W Twojej progrsji grałeś już kupony nawet za więcej niż 1000 jednostek co jest bardzo niebezpieczne i raczej niemożliwe do zastosowania w realnej grze. Konieczne jest więc ograniczenie kapitału potrzebnego do gry. Jednym z takich sposobów jest właśnie podniesienie kursu granych kuponów.
@apil64 , dzięki za wpis. Znam dobrze Twój wątek, i choć postanowiłem wypracować swój własny, autorski system, to już wiem, że wymaga on lekkiej modernizacji. Celowo piszę "lekkiej" bo w zasadzie jak dotąd cały czas sprawdza się założenie, ale doświadczenie pokazuje, że do tego 12. kroku progresji zbliżyć się jest dość łatwo. Wyjścia są trzy: pierwszy to zostawić jak jest, drugi - to Twój system tj. zwiększyć AKO ale nie podwajać stawek tylko je proporcjonalnie zwiększać, wreszcie trzeci - dawać bardzo niskie kursy ale stawka zwiększana wyżej niż dwukrotnie - najbardziej ryzykowny i na pewno nie umożliwiający dojścia do 12. kroku progresji, ale też bardzo prawdopodobny, że co 2-3 kupon będzie trafiony. I chyba przetestuję każde rozwiązanie.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 172:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - KHL
Kunlun - Nowosybirsk
Data: 13.01.2020 g. 12:30
​​​​​​Typ: over 4.5 gola (60 min.)  
Kurs: 2,04


Stawka: 11j
Ew. wygrana: 19,75j
Wygrana: 19,75j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hokeiści Kunlun po sześciu meczach na wyjeździe powracają na swoją taflę. Podejmują Nowosybirsk, a więc zespół o całkiem podobnych możliwościach. Wydaje się, że delikatna przewaga jest po stronie gospodarzy, a w głównej mierze powinny im pomóc własne ściany. Od początku 2018 roku obydwa zespoły grały ze sobą w Chinach czterokrotnie. Wyniki to: 7:4, 0:1, 4:2, 1:2. Typuję, że dzisiaj kibice zobaczą min. pięć bramek. Taki scenariusz wystąpił w dwóch w trzech ostatnich spotkań z udziałem Kunlun, a także w jednym z trzech ostatnich spotkań z udziałem Nowosybirska.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 12 stycznia 2020 18:18 przez successfulPiłka nożna - 1. Francja
PSG - Monaco
Data: 12.01.2020 g. 21:00
Typ: PSG   
Kurs: 1,17  
Jakie to uczucie spaść z kursem 1,17? ☺
Przepraszam za sarkazm ale ze względu na sympatię mogłam sobie pozwolić.

A teraz nieco poważniej. Powyższy przykład z PSG i niskim kursem po raz enty pokazuje, że liczenie na faworyta jest błędem, którego mimo wszystko, powinniśmy się wystrzegać. Sama przegrałam tak wiele niskich kursów, że już nikt mnie nie namówi do ich grania.
Dodatkowo (w progresji) warto skupić się na pojedynczych zdarzeniach na kuponie, takie jest moje skromne zdanie. Po prostu progresywna gra wymaga sztywnych założeń, a granie singli jest jednym z nich. 
Kolega @apil64 bardzo dobrze sobie radzi ponieważ ustalił żelazne reguły i co prawda gra wysokie kursy, których sama bym się obawiała bo słaba ze mnie typerka ale w jego przypadku (póki co) to się sprawdza.
Obserwuję oba Wasze wątki z ogromnym zainteresowaniem ponieważ widzę w takiej grze spory potencjał. 
Sama zaczęłam tak grać ale bez zabawy w zgadywanie kto wygra. Nie czuję się w tym dobrze o czym świadczy skuteczność. Dlatego postanowiłam znaleźć pośrednie rozwiązanie czyli stałe, często pojawiające się zdarzenie (1 gol HT) plus w miarę przyzwoity kurs (ok.2,6). Oczywiście ma to znamiona loterii ale upieram się, że to bardzo często pojawiający się rezultat do przerwy a co za tym idzie, niezły materiał do gry progresywnej. Tutaj jednak w głównej mierze udział bierze czynnik, który zwie się szczęściem chociaż pewna analiza również jest niezbędna. 
Trudno ocenić co z tego w perspektywie wyniknie, może niewiele ale próbować warto.

Jeżeli mogłabym Ci doradzić to chyba warto byłoby skupić się na pojedyńczych zdarzeniach z wyższym kursem i omijać dodatkowe typy z niskimi kursami.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 stycznia 2020 12:44 przez kamilcia21

Jakie to uczucie spaść z kursem 1,17? ☺
Przepraszam za sarkazm ale ze względu na sympatię mogłam sobie pozwolić.

A teraz nieco poważniej. Powyższy przykład z PSG i niskim kursem po raz enty pokazuje, że liczenie na faworyta jest błędem, którego mimo wszystko, powinniśmy się wystrzegać. Sama przegrałam tak wiele niskich kursów, że już nikt mnie nie namówi do ich grania.
Dodatkowo (w progresji) warto skupić się na pojedynczych zdarzeniach na kuponie, takie jest moje skromne zdanie. Po prostu progresywna gra wymaga sztywnych założeń, a granie singli jest jednym z nich. 
Kolega @apil64 bardzo dobrze sobie radzi ponieważ ustalił żelazne reguły i co prawda gra wysokie kursy, których sama bym się obawiała bo słaba ze mnie typerka ale w jego przypadku (póki co) to się sprawdza.
Obserwuję oba Wasze wątki z ogromnym zainteresowaniem ponieważ widzę w takiej grze spory potencjał. 
Sama zaczęłam tak grać ale bez zabawy w zgadywanie kto wygra. Nie czuję się w tym dobrze o czym świadczy skuteczność. Dlatego postanowiłam znaleźć pośrednie rozwiązanie czyli stałe, często pojawiające się zdarzenie (1 gol HT) plus w miarę przyzwoity kurs (ok.2,6). Oczywiście ma to znamiona loterii ale upieram się, że to bardzo często pojawiający się rezultat do przerwy a co za tym idzie, niezły materiał do gry progresywnej. Tutaj jednak w głównej mierze udział bierze czynnik, który zwie się szczęściem chociaż pewna analiza również jest niezbędna. 
Trudno ocenić co z tego w perspektywie wyniknie, może niewiele ale próbować warto.

Jeżeli mogłabym Ci doradzić to chyba warto byłoby skupić się na pojedyńczych zdarzeniach z wyższym kursem i omijać dodatkowe typy z niskimi kursami.
@kamilcia21 , jakiś czas temu zadeklarowałem że nie stawiam nic poniżej kursu 1,10, i o ile 1,17 boli ale jest do przełknięcia, o tyle np. coś takiego za 1,08 to już bym sobie samemu nie darował ;)

Dzięki za radę. W ogóle rady większości z Was są nieocenione i bardzo pomagają w grze. W tym konkretnym przypadku problem wynikał z tego, że potrzebowałem singla lub AKO po kursie ~1,70, a nie znalazłem nic relatywnie pewnego na najbliższy czas. Dlatego podzieliłem to na dwoje, co, zgodzę się, nie musiało być koniecznie dobrym posunięciem. Ale czy zawsze podejmujemy tylko te dobre decyzje? ???? Chociaż nie uważam, że strzeliłem faux-pas, w razie zapotrzebowania to powtórzę (oczywiście po uprzedniej analizie typu że to nie sztucznie zaniżony kurs w kierunku grających tylko po kursach). Dla mnie granica to mniej niż 1,10. PSG rzadko kiedy traci 3 gole, ale zdarza się najlepszym, i tak było w tym przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wprowadzam pewne unowocześnienie w mojej progresji, a mianowicie moje postanowienie jest takie, by pierwszy kupon po wygranym był w granicach kursu 1,40-2,00, a więc niższy niż kolejne. Będę starał się to stosować w większości przypadków (poza wyjątkiem gdzie znajdę bardzo dobry bet za wyższą stawkę i będę chciał go akurat wykorzystać). Celem jest zwiększenie odsetka prawidłowo wytypowanych kuponów za pojedynczą jednostkę. Abstrahując od podatku 12%, który niestety u legalnych buków zżera sporą część ew. wygranej, w dłuższym okresie czasu ma to na celu podtrzymanie yield na satysfakcjonującym dla mnie poziomie.

Typ na wygraną HC Lokomotiv Orsha w dzisiejszym spotkaniu opieram na wspaniałej passie zwycięskich spotkań dzisiejszych gospodarzy na własnym terenie. Trzynaście wygranych z rzędu (z czego dwa po dogrywce) na własnej tafli robi wrażenie. Przeciwnik nie jest wymagający, a przynajmniej nie na tyle, by dawać mu spore szanse na przerwanie zwycięskiej passy Lokomotivu. Tym bardziej, że w ciągu ostatniego 1,5 m-ca obydwa zespoły grały ze sobą dwukrotnie, i za każdym razem górą był Lokomotiv (4:0 u siebie, 2:1 na wyjeździe).
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Też kiedyś prowadziłem temat progresja w hokeju.Gralem remisy w pierwszych tercjach.Temat umarł śmiercią naturalną.....czyli brak czasu.Ale nie o tym.Chcialem się podzielić doświadczeniem z ostatnich dni na temat niskich kursów.Zagrałem sobie normalny kupon i drugi poleciałem taki po kursach bez sprawdzania.Tasma była za grosze Ale do wygrania ponad 800zł i zawalił mecz kosza z kursem 1.14.Po wszystkim wchodzę w tabelę  i okazało się że grały dwie ostatnie drużyny z bilansem 0-12 i 1-11.Skąd taki kurs???Zwykła pułapka buka dla laików którzy robią tzw dokładki. 

Powodzenia i zielonosci 
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
@ph1964 , i właśnie pokazałeś świetny przykład jak nieraz buki stosują psychologiczną zagrywkę żeby skusić do zagrania. 1.14 - niby 90-proc. pewniak, a jednak. Na szczęście mamy do dyspozycji statystyki które nieraz wybawiają nas z tego typu pułapek, a raczej przed nimi chronią ???? Statystyki to nie wszystko, rzecz jasna, ale dają szalenie dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom