>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Mam pytanie czy jeśli zapłaciłem przelewem z pko na bwin pieniadze z konta bankowego brata, który nie ma jeszcze 18 lat to czy będą jakieś problemy ?
Nie będzie problemów. Ale wypłacić będziesz mógł na konto brata teraz przez przelewy. Bo system zapisał jego konto. Poza tym powinieneś wpłacać ze swojego konta.
 
K 0

kruszel

Użytkownik
Witam mam takie pytanie ktore padalo juz pewnie kilka razy xD ale chce konkretna odpowiedz xD
chce dokonac wyplaty na inne konto nie moje tylko szwagra ???? poniewaz nie posiadam wlasnego ani karty visa itd ???? czy jest to mozliwe ?
Jesli nie to jak mozna to zrobic przez MB jak wy to robicie ? jak pozniej wyplacic z MB ? z gory dzieki XD
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
A ja mam takie pytanie: jeżeli mam na koncie 80 zł i wpłacę teraz 40 zł to czy będę mógł od razu wypłacić pieniądze czy będę musiał obracać ?
 
L 0

lifanek

Użytkownik
@Kruszel - najlepiej zaloz swoje konto bo podczas kombinowania z innymi kontami zawsze moze sie cos spieprzyc (w najlepszym wypadku dostaniesz zwrot do buka).
Najlpiej zrob tak:
Konto u buka (jak sie domyslam jest twoje)&gt;&gt;&gt;Twoje konto MB&gt;&gt;Konto szwagra MB&gt;&gt; Konto bankowe MB
Pamietaj ze konto szwagra musi byc potwierdzone (czy jak to sie nazywa, chodzi o list z kodem) zeby wyplacic kase (sa chyba inne metody ale poszukaj juz sam bo na tym koncza sie moje mozliwosci pomocy)
 
W 0

waldek123

Użytkownik
czy jeśli wpłacę do bwin przelewem bądź ukasch to będę mógł wypłacić pieniądze na netellera bez wczesniejszej wpłaty tą metodą. Ewentualnie jak mogę wpłacić na Netellera nie mając jeszcze podniesionego statutu do excedent
 
D 0

damek

Użytkownik
Siema mam takie pytanie jak chce przelać na konto z banku do bwin czy tam mam wpisać sówj adres e-mail czy brata który posiada konto??
 
B 0

bonus_hunter

Użytkownik
Słuchaj jeżeli konto w bwin jest założone na Ciebie a wpłacasz z konta Twojego brata to nawet nie masz co liczyć na wypłatę. Każdy buk dopatrzy się tego i zablokuje, a tym bardziej bwin. Także jeżeli nie masz innej możliwości, typu moneybookers lub nie posiadasz swojego konta po prostu idź i przelej na poczcie pieniądze na bwin. O wiele bezpieczniej
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ile trzeba czekać po wpłacie pieniędzy żeby były na koncie w bwin??
Zadałeś bardzo konkretne pytanie...
Teraz każdy ma się domyślać jakim sposobem wpłaciłeś tak?
MB- natychmiast jest,
Karta kredytowa- natychmiast,
Przelew bankowy- 2-3 dni. To jeszcze zależy czy po drodze nie było weekendu.
Chyba, że wpłacałeś pocztą... to nie mam pojęcia.
Następne pytanie jak gdzieś zadasz to pisz konkretnie a nie ogólnikowo.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
A czy mogę przelewać pieniądze na bwin z różnych (nie zawsze swoich kont). Czy w takim przypadku wypłacić będę mógł na konto, z którego ostatnio przelałem?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dziś poszła wypłata na kartę debetową plus weryfikacja konta tzn wysłanie skanu dowodu osobistego - za ile mogę się spodziewać pieniędzy ? Poniedziałek ?
 
M 0

memek9

Użytkownik
czy bedze miał problem z wypłatą jeśli przekręciłem swoje nazwisko o 1 literę , a wszystkie inne dane się zgadzają???
 
Do góry Bottom