>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

mateusz666

Użytkownik
Witam Drogich Forumowiczów. !!

Ja mam mianowicie takie pytanie.

Zarejestrowałem konto na BWIN.com na mojego tatę (ja jestem niepełnoletni, oczywiście za zgoda ojca ???? )
Wysłałem już wczoraj skan dowodu osobistego i dzisiaj dostałem maila, że zweryfikowali dane.
Dokonałem wpłaty z mojego własnego konta PKO Graffiti w wysokości 40 zł.
I teraz mam dwa następujące pytania:

1. Pieniądze wysłałem w sobotę - mogę się spodziewać pieniędzy na koncie gracza już w poniedziałek?

2. Pytanie drugie - najważniejsze czy w razie wypłaty będę mógł podać swój numer konta (nazwisko to samo co mój tato) i pieniądze dojdą czy po prostu podam numer konta mojego taty ???? ?

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
1. w poniedzialek powinny dojsc, najpozniej wtorek rano
2. przy wyplacie raczej beda problemy, zresztą bwin słynie ze stwarzania duzej ilosci problemow

pzdr. ????
 
R 0

robo1910

Użytkownik
Witam.
Zrobiłem konto na kumpla i chcę wypłacić kasę . Mogę wysłać normalnie kasę na swoje konto , czy będą jakieś problemy ?
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
A ja mam takie pytanko ile czasu trwa przelew do bwin ? Iczy wplacam juz 2 raz musze im wyslac dopie dowodu bo ost wplacalem rok temu albo i dwa i niepamietam zabradzo jak to sie robilo
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Witam.
Podobne tematy tutaj się przewijały , ale...
Chciałem wypłacić pieniądze (na konto bankowe kolegi) , przyszedł mi email potwierdzający &quot;Twoje wystąpienie o wypłatę&quot; i chciałem się zalogować na konto a konto jest zablokowane.
Zaznaczam, że nie wpłacałem pieniędzy a dostałem je jako bonus z konkursu. Wykonałem odpowiednią ilość obrotów , a przy numerze konta kolega podał moje dane (wypłata na R.S).
Czy mogli się doczepić blokując mi konto o numer konta (nie może być przecież inny od tego z którego wpłacałem , gdyż kasa była z konkursu) ?
Skan dowodu oczywiście przesłałem.
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
witam, w tym miesiącu zrobiłem 3 wypłaty i ani razu nie naliczono mi żadnej prowizji. Może to tylko straszak, bo mało kto dotrzyma kaske do końca miesiąca, zwykle na czymś się przerżnie. pozdro
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
robiłem kilka wypłat w miesiącu i takowa prowizja nigdy nie była naliczana, oni pewnie nie wiedzą , że taki komunikat sie tam pojawia.
 
xivu 0

xivu

Użytkownik
Witam. Gdzieś przeczytałem, że w Bwin można wpłacać pieniądze na konto przez telefon komórkowy. Jest to możliwe ? Jeśli tak to jak ?
 
grucha15 0

grucha15

Użytkownik
Co zrobić gdy przy wypłacie pieniędzy przez Przelew Bankowy pisze mi coś takiego:
Nieważne nazwisko właściciela konta
Nieważny adres właściciela konta
 
dzeyboss 0

dzeyboss

Użytkownik
Mozliwa jest wyplata pieniedzy na konto Ojca jezeli konto na bwinie jest zarejestrowane na mnie
Zdjecie dowodu osobistego trzeba robic z obu stron?
Przeczytalem ze wyplata jest mozliwa tylko na te samo konto z ktorego wplacalismy a jezeli ja wplacilem z konta ktore jest teraz zamkniete to moge wyplacic na konto np Ojca
Prosze o szybka odpowiedz
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Witam,
Dane osobowe na koncie bukmacherskim i dane konta bankowego, na które chcesz wypłacić muszą się zgadzać.
Pamiętam, że wysyłałem dwie strony dowodu.
Na pewno nie będziesz mógł wypłacić, na czyjeś konto. Dokładnie jak sam napisałeś, jeśli np wpłacamy przez MB to wypłacamy tą samą drogą. W Twojej sytuacji napisałbym do supportu.
Pozdrawiam:cool:
 
B 0

batman91

Użytkownik
Witam. Wplaty na BWINA dokonałem w czwartek okoły godziny 14:30 a dzis juz jest poniedziałek i kasy nie ma. Wplacałem kase poprzez zwyklą WPŁATE druczkiem w banku. W sumie pisze ze trwa to do 7 dni ale mój kolega wpłacił kase w środe a w czwartek juz miał ją na koncie. Czy to nie jest niepokojące ? Kiedy bedize kasa ? .... ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja zleciłem wypłatę w czwartek formą mb co taka wypłata idzie max 2dni i do tej pory nie mam lecz mnie to nie dziwi i jestem spokojny bwin nie raz i kasę trzyma 5 dni ale zaczyna mnie ten buk ostro wkurzać pomału bo zawsze miałem wypłaty do max 2dni
 
Do góry Bottom