>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bwin rozsyła bony!

Status
Zamknięty.
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Witam.
Dostałem dziś mail, z kodem o wartości 3 EUR do bwin ;)
a dokładniej 12.08 PLN.
Też dostaliście :?:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Are you a big sports fan?

Today is your lucky day! You have been awarded EUR 33 in credits from bwin: Receive EUR 3 per code immediately and an extra EUR 30 as soon as you make your first deposit onto your betting account. This makes EUR 33 of free betting fun at bwin.com.
Click here and register as a new user at bwin.
Enter code, receive EUR 3 and place your bets!
Plus: we’ll also double your first inpayment with up to EUR 30.

3PP4-X2JW-73BG

bwin boasts around the clock fun and excitement with a record 8.000 bets on more than 80 sports available daily. And if you’re looking for that added thrill, there’s a comprehensive line-up of L!VE bets on offer, too – where you can back your favourites right up until the final whistle.

Your bonus is valid up until 31/10/2006. Best you redeem it right away.

Good luck!
Your bwin team
Wyglądało to mniej więcej tak ;)
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A ja dzis dostalem maila w blizej mi nie znanym (bodajze skandynawskim) jezyku, w ktorym cos tam cos tam pisza .. jest wyszczegolnione 30 koron i kod do bwin : B30N-7EB5-DWG3. Bwin sie chyba wzielo za bonusy z innego kraju gdyz nie chce mi tego kodu przyjac ????

Mazaq .. a ten Twoj to chyba dla nowych uczestnikow ? Bo masz &quot;register as a new user&quot; ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dlaczego ja nie dostalem :wink: :zy3ou:
A z kat my mamy to wiedziec :roll:

ja dostalem takiego maila

Today is your lucky day! You have been awarded EUR 33 in credits from bwin: Receive EUR 3 per code immediately and an extra EUR 30 as soon as you make your first deposit onto your betting account. This makes EUR 33 of free betting fun at bwin.com.


Click here and register as a new user at bwin.
Enter code, receive EUR 3 and place your bets!
Plus: we’ll also double your first inpayment with up to EUR 30.

1ME3-VPAN-WEPJ



bwin boasts around the clock fun and excitement with a record 8.000 bets on more than 80 sports available daily. And if you’re looking for that added thrill, there’s a comprehensive line-up of L!VE bets on offer, too – where you can back your favourites right up until the final whistle.
 
P 0

piotrek198321

Użytkownik
A mi wydaje się, że ta promocja nie jest adresowana do Polaków. Gdyby była, to kwota podana byłaby w złotówkach, a nie w euro. Według mnie przychodzą maile na różne portale, tylko dlatego, że przy promocjach skierowanych np. do Duńczyków czy Niemców, których była cała masa, nawet na tym forum, podaliście te oto maile. Pewnie cała akcja, przy probie wypłaty skończy się zamknięciem konta.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dokładnie. Zostawiliście e-mail przy innych promocjach, a teraz w ramach jakieś innej akcji, dostajecie bony. Gdyby było skierowane do Polaków to nie w euro, a z złotówkach i po polsku, a nie po angielsku.
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Dokładnie. Zostawiliście e-mail przy innych promocjach, a teraz w ramach jakieś innej akcji, dostajecie bony. Gdyby było skierowane do Polaków to nie w euro, a z złotówkach i po polsku, a nie po angielsku.

Co za Problem ...

Niech Ktos kto dostał bon zobaczy Nadawce E-maila i sie przekonamy czy to jest od Bwin czy z innej stronki

No Moj kolega który dostał bon mówi ze nadawcą bon jest bwin wiec chyba to jednak było losowanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom