>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - opinie

bsk 184

bsk

Użytkownik
W sensie gdy nie dostałem bonusu, to obróciłem 1 raz depozyt, żeby się nie czepiali, że wpłacam i wypłacam.
 
A 72

antua

Użytkownik
Jak juz wczesniej pisałem BWIN zszedł na psy. Mam u nich konto ponad 5 lat i nie mialem problemow ale po zmianach w ostatnim czasie to jedna wielka padaka.

Szwagier zalozyl sobie miesiac temu konto wplacil kase nie korzystał z bonusa wygral troche kasy i chcial wyplacic... no i zaczely sie problemy z weryfikacja dokumentów. Wyslal zdjecia dowodu,zeskanowane, duza rozdzielczosc bez zadnych obcietych rogów, czytelne ze Zapendowska bez brylli by przeczytala i co??? i po 14 dniach odezwali sie zeby jeszcze raz przeslał bo nie przeszlo akceptacji. Przeslal jeszcze raz i czeka juz w sumie prawie 4 tygodnie , a kase ktora mial na koncie ..... zdarzyl przegrac, wiec tak o to BWIN postepuje z klientami.
 
D 0

davidos

Użytkownik
Ja dzisiaj otworzyłem konto i od razu nawet bez robienia depozytu otrzymałem limit na obstawianie. Zapytałem dlaczego mam limit skoro nie zrobiłem nawet jedengo zakładu ani depozytu.
Oto email od nich:
Dziękujemy za e-mail.
Uprzejmie informujemy, że po sprawdzeniu Pana konta zdecydowaliśmy się na wyznaczenie Panu limitu stawki w wysokości 130.72 USD na każdy wniesiony zakład pojedynczy i 326.80 USD na zakład kombinacyjny.
Prosimy pamiętać, że konta są kontrolowane regularnie, a status Pana konta w sekcji zakładów sportowych może ulec zmianie. Może to również oznaczać zmianę wysokości limitu oraz inne kroki.
Jako alternatywę proponujemy korzystanie z naszych produktów Casina, Pokera i Gier, gdyż limit ten obowiązuje wyłącznie na zakłady sportowe.
Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Z poważaniem
Team z bwin

Chyba niepodoba im sie moje imie ????
Bukmacher tragedia!!!
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Ciąg dalszy moich przygód z Bwin. Przypomnę. Wpłaciłem, bonusu nie dostałem. Obróciłem 1 raz. Zarobiłem niewiele. Wypłaciłem na konto (30 złotych opłaty.
Otóż okazało się, że zażądali zwrotu z mojego banku pieniedzy i one zostały anulowane! Pod pretekstem bonusu, którego nie dostałem. Po 2 miesiącach od zarejestrowania bonus został dopisany, natomiast od razu został on anulowany, gdyż termin obrotu MINĄŁ w trakcie czasu, kiedy bonusu nie było! Normalnie nie wiem co to za pajacowanie. W głowie mi się to nie mieści.
Pieniądze wróciły na konto w Bwin, za to obciążyli mnie opłatą 30 złotych za przelew, który nie został wykonany. Nie zauważyłem, ponieważ po zleceniu przelewu dostałem przelew przypadkowo z innego źródła na tę samą kwotę.
I tak wpłaciłem, obróciłem 1 raz. Bonusu nie dostałem, teraz dwa razy mnie pukną na 30 złotych za wypłatę. Normalnie w głowie się to nie mieści! W żadnym bukmacherze nawet w połowie mnie tak źle nie potraktowano!
Obróciłem bonus w 2 dni. Zleciłem wypłatę. Wypłatę zatwierdzono po tygodniu. Tak jak pisałem puknęli mnie po raz kolejny za wypłatę, która nie dochodzi do skutku. Konto zweryfikowane i płatności zatwierdzone przez Bwin.
Teraz czekam już ponad tydzień i znowu nic nie mam.
Wchodzę na konto BWIN i dalej do cholery te pieniądze są. Już w sumie zebrali ode mnie 30+30+10 złotych za opłaty. 70 PLN ZA NIC!
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Obróciłem bonus w 2 dni. Zleciłem wypłatę. Wypłatę zatwierdzono po tygodniu. Tak jak pisałem puknęli mnie po raz kolejny za wypłatę, która nie dochodzi do skutku. Konto zweryfikowane i płatności zatwierdzone przez Bwin.

Teraz czekam już ponad tydzień i znowu nic nie mam.

Wchodzę na konto BWIN i dalej do cholery te pieniądze są. Już w sumie zebrali ode mnie 30+30+10 złotych za opłaty. 70 PLN ZA NIC!
Ludzie po co wy tam gracie ?
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Ja tylko czekam co mi odpiszą i od razu tam zamykam konto.
Mam konto w złotówkach, wpłaciłem przez PSC za 50 zł i mi przewalutowało na USD (15,31 $). Nic z tym nie mogę zrobić, bo piszą że mam złą walutę. 2 tyg czekam na odpowiedź..
Pewnie i tak całą kasę zeżre opłata administracyjna..
Żenada!
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Ludzie po co wy tam gracie ?
Przecież zarejestrowałem się zanim się to wszystko stało. Regularnie tu opisuję swoją sytuację - generalnie próbuję wypłacić od początku stycznia. Bez skutku. Jak na razie wydałem 70 PLN plus 25 na please hold na telefonie na antypody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
W 2 dni ogarnąłem potwierdzenie dokumentów i wypłatę pieniędzy.
To dla mnie dość dziwne, że wszystko udało się zrobić tak szybko. Weryfikacja dokumentów niecałe 24 godziny, zatwierdzenie wypłaty jakieś 6 godzin, a co najlepsze wypłata pojawiła się na koncie po niespełna 16 godzinach.
Nie wiem czy mnie tak potraktowali, ze względu na to jak walczyłem o swój bonus 100% przez 2,5 miesiąca, ale byłem w szoku.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
W 2 dni ogarnąłem potwierdzenie dokumentów i wypłatę pieniędzy.
To dla mnie dość dziwne, że wszystko udało się zrobić tak szybko. Weryfikacja dokumentów niecałe 24 godziny, zatwierdzenie wypłaty jakieś 6 godzin, a co najlepsze wypłata pojawiła się na koncie po niespełna 16 godzinach.
Nie wiem czy mnie tak potraktowali, ze względu na to jak walczyłem o swój bonus 100% przez 2,5 miesiąca, ale byłem w szoku.
W swojej przygodzie z bukami to własnie w bwinie gram najdłużej i nie miałem z nimi żadnego problemu. Ale teraz troche przesadzaja z ta prowizją od wypłaty na konto bankowe, a to co BSK ma to jakas zenujaca komedia. Także ja gram tam teraz sporadycznie przy okazji jakiś bonusów. ALe przez 5 lat nie zrobili mi zadnych nieprzyjemnosci, ale sa lepsze firmy na rynku;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Możecie zalogować się na bwina? ja mam taki komunikat: Logowanie nie powiodło się, prosimy spróbować ponownie.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ok bo już się wystraszyłem, że coś z kontem to chyba przez ten mecz bayernu z hamburgiem ???? 9-2 ????
 
Do góry Bottom