>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

R 924

radziooh

Użytkownik
Limitują okrutnie, a jak nie dostałeś limitów to widocznie grasz za małe stawki i to wszystko.
to chyba grasz jakies surebety a oni takimi widocznie gardzą. Ja mam konto na bwin od 3 lat i jestem zaskoczony wlasnie tym ze nie limitują a sporo ich ogolilem z jakies 3 tysiaki na plusie jestem czyli rocznie tysiac zł wychodzi i nadal moge grac, jesli chodzi o limity to bwin najlepszy moim zdaniem
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No i nie wiem co Ci odpisać, bo dla jednego 3 tysiaki to sporo a dla drugiego to mało. Widocznie z kości na ości nie limitują. U mnie limity wyglądały następująco grałem normalnie po czym -&gt; 1000 zł na zakład -&gt; 250 zł na zakład i podziękowałem.
Grałem u nich bo lubiłem ich live + można było czasami pośmiać na czacie, pobluzgać i poczytać ciekawe rzeczy ???? jedyny buk który oferuje czat, fajna sprawa ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
sporo ich ogolilem z jakies 3 tysiaki na plusie jestem czyli rocznie tysiac zł wychodzi i nadal moge grac, jesli chodzi o limity to Bwin najlepszy moim zdaniem
Tysiąc pln na rok? Sporo? Dla jednego z najbardziej popularnych (nie mylić z najlepszych) buków na rynku tysiąc rocznie to sporo? Dla takiego buka to grosze. Najlepszy jeśli chodzi o limity? Troll jak nic, bo grałeś najwyżej w monopol ???? Wesołych świąt ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
1000 zł na zakład -&gt; 250 zł na zakład i podziękowałem.
Grałem u nich bo lubiłem ich live
miałem bardzo podobnie, nadal mam sentyment do tego buka, rewelacyjne zrobiona strona, bardzo fajna oferta, ale... pograłem u nich bodaj dwa tygodnie i jeb z dzidy limit.
Teraz mogę sobie rekreacyjnie czasem jakąś taśmę puścić dla rozrywki ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
miałem bardzo podobnie, nadal mam sentyment do tego buka, rewelacyjne zrobiona strona, bardzo fajna oferta, ale... pograłem u nich bodaj dwa tygodnie i jeb z dzidy limit.
Teraz mogę sobie rekreacyjnie czasem jakąś taśmę puścić dla rozrywki ????
Niestety ten bukmacher jest słynny z limitów jednak to jeden z pierwszych popularnych razem z BAH dlatego mają całą rzesze użytkowników także mogą sobie na to pozwolić. Tym bardziej teraz trochę nasz rynek sobie odpuścili.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
troll? inni bukmacherzy w takich sytuacjach limituja a bwin nie, np w betsafe po kilku zakladach za 100zł limity. 1tys w rok to dla zwyklego Polaka duzo, widocznie wy jestescie niezwykli ze macie taki budżet żeby po 1tys grać na zakład i gratuluję . Wesolych swiąt
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
troll? inni bukmacherzy w takich sytuacjach limituja a bwin nie, np w betsafe po kilku zakladach za 100zł limity. 1tys w rok to dla zwyklego Polaka duzo, widocznie wy jestescie niezwykli ze macie taki budżet żeby po 1tys grać na zakład i gratuluję . Wesolych swiąt

ja nie mówię, że ogólnie to mało pieniędzy, bo tak nie uważam, ale
w skali roku zarobek u buka rzędu około 83 pln na miesiąc to naprawdę
grosze i nie ma się co obrażać ???? A budżet to kwestia podejścia lub czasu, pozdro i wesołych świąt :grin:
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Postawilem w Bwin na Bullsow ze jako pierwsi zdobeda 20 pkt. I zdobyli. W Bwin jako rozliczenie mam ANULOWANO. Ktos cos ? :smile:
W bwin pozytywne rozliczenie kuponów zależy tylko od ich dobrej woli. W regulaminie mają coś takiego że w każdej chwili mogą dowolny kupon nawet wygrany anulować nie podając żadnego powodu. Wypłacaj całą kasę od nich i zmień buka.
 
B 23

blasphem

Użytkownik
kazdy buk ma taki zapis
inna sprawa jak go uzywa
tutaj nie widze zadnych nieprawidlowosci, a rozliczenie powinno byc oczywiste, zobacze co mi odpisze ichniejszy support.
 
B 23

blasphem

Użytkownik
&quot;Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na &quot;Chicago Bulls u Brooklyn Nets Która drużyna jako pierwsza zdobędzie 20 punktów?&quot; musiał zostać niestety anulowany ze względu na błąd przy wprowadzaniu kursów na to spotkanie.&quot;
kurs byl 2.00 i byl prawidlowy.

edit: wlasnie zalogowalem sie na swoje konto i o dziwo wygrana jest zaliczona, a status z ANULOWANO na wygrane. To tym bardziej osmiesza support ktory w tym samym czasie pisze o anulowaniu ze wzgledu na zle wystawione kursy.

edit: &quot;
Dziękujemy za e-mail.
Możemy potwierdzić, że wygrana 372,00 PLN za zakład &quot;Chicago Bulls u Brooklyn Nets Która drużyna jako pierwsza zdobędzie 20 punktów?&quot; została już zaksięgowana na Pana koncie bwin.
Przepraszamy za niedogodności.&quot;
 
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
witam
Bwin w perfidny sposób anuluje wygrane zakłady .Dziś po raz kolejny zostałem prze nich oszukany.Anuluje prawidłowo zagrane mecze na zywo gdzie linia jest dobra i kurs prawidłowy.Mało tego dodatkowo zlimitowali mnie do 102 zł.Czyli zobaczyli że ograłem ich na kilka tysięcy w krótkim i czasi i postanowili kilka zakładów wygranyc na zywo anulowac i dac limit do 102zł max wygrana.

tych zakładów jest dużo więcej.Na tym przykładzie widac perfidnie jak anulowali zakład o 18.39 -19,5 gdzie o 18.38 grałem linie -21,5 po kursie 2,25 i tam jest prawidłowo zagrana linia.Skora juz o 18.38 kurs było 2,25 i goscie rzucli jakiś punkty to logiczne jest żeby linie obnizyc na 19 po kursie 1,91 dlatego jest to czyste zagranie.Czy jest jakas organizacja która ich nadzoruje???
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
witam
Bwin w perfidny sposób anuluje wygrane zakłady .Dziś po raz kolejny zostałem prze nich oszukany.Anuluje prawidłowo zagrane mecze na zywo gdzie linia jest dobra i kurs prawidłowy.Mało tego dodatkowo zlimitowali mnie do 102 zł.Czyli zobaczyli że ograłem ich na kilka tysięcy w krótkim i czasi i postanowili kilka zakładów wygranyc na zywo anulowac i dac limit do 102zł max wygrana.

tych zakładów jest dużo więcej.Na tym przykładzie widac perfidnie jak anulowali zakład o 18.39 -19,5 gdzie o 18.38 grałem linie -21,5 po kursie 2,25 i tam jest prawidłowo zagrana linia.Skora juz o 18.38 kurs było 2,25 i goscie rzucli jakiś punkty to logiczne jest żeby linie obnizyc na 19 po kursie 1,91 dlatego jest to czyste zagranie.Czy jest jakas organizacja która ich nadzoruje???
Wypłacaj od nich wszystko co masz bo niedługo napiszą do ciebie maila że kiedyś mieli błąd ty u nich postawiłeś zakład po złym kursie i ci zakład z wygranego w historii zmienili na anulowany przy okazji zabierając ci srodki z konta gracza.
 
B 23

blasphem

Użytkownik
panowie stawiał ktos na Mersin na Bwin ?


jak stawialem to nawte nie patrzylem na date, a te głąby sie jebli i zamiast 2014-01-04, dali date 2014-04-04 ...

i teraz pewnie anuluja mimo ze bet wejdzie spokojnie, napisalem do nich meila 2h temu juz zeby cos zrobili z tym, ale ecz juz trwa od 30 minut ...


ktos mial podobne przeboje z Bwin ?
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
moje doswiadczenia mowia, ze tak jak kolega wyzej napisal wygrasz kilka k i limit. a po drugie rozne sytuacje w ktorych anuluja zakłady prawidłowo zagrane, albo rozliczaja zaklad na Twoja niekorzysc i trzeba pozniej udowadniac ze wynik byl inny niz rozliczyli. szkoda czasu. NIE POLECAM!
 
bej 178

bej

Użytkownik
witam
Bwin w perfidny sposób anuluje wygrane zakłady .Dziś po raz kolejny zostałem prze nich oszukany.Anuluje prawidłowo zagrane mecze na zywo gdzie linia jest dobra i kurs prawidłowy.Mało tego dodatkowo zlimitowali mnie do 102 zł.Czyli zobaczyli że ograłem ich na kilka tysięcy w krótkim i czasi i postanowili kilka zakładów wygranyc na zywo anulowac i dac limit do 102zł max wygrana.
tych zakładów jest dużo więcej.Na tym przykładzie widac perfidnie jak anulowali zakład o 18.39 -19,5 gdzie o 18.38 grałem linie -21,5 po kursie 2,25 i tam jest prawidłowo zagrana linia.Skora juz o 18.38 kurs było 2,25 i goscie rzucli jakiś punkty to logiczne jest żeby linie obnizyc na 19 po kursie 1,91 dlatego jest to czyste zagranie.Czy jest jakas organizacja która ich nadzoruje???
u mnie to samo ????
na nba live ustukałem troche ponad 6k. dziś zleciłem wypłaty 2500 i 1800 - zostało mi równo 2k na koncie. Loguje się przed chwilą i stan konta: 326 ????
Z początku pomyślałem, że może wpisałem przypadkiem w wypłacie większa kwotę ale nie.. Wchodzę w moje zakłady i co? 2 zakłady z NBA anulowane ???? i żeby to z dzisiejszej nocy ale gdzie tam. Z poprzedniej, z meczu Heat - Nets. Jestem pewien, że anulowali by mi wszystkie zakłady z tego meczu ale nie mogą mi zrobić ujemnego stanu konta. Zastanawiam się tylko czy wypłata przejdzie normalnie czy może jednak cofną mi środki i anulują resztę zakładów zerując tym samym moje konto ????

Dodam tylko, że podobne linie (+/- 2pkt) były np. w WillaimHill ale nie miałem tam niestety środków.
i jak tu walczyć z takim jawnym oszustwem?????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom