>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Buty piłkarskie

travism 190

travism

Forum VIP
Sam mam mercie nike czarne i nawet dobrze się w nich klepie ale jeżeli miałbym doradzić to polecam Adidas f50 Tunit, koreczki świetne, leciutkie jak w nich grałem to była sama przyjemność, no i jak ktoś jeszcze wczesniej napisał Copy tez marka ????
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Sam mam mercie nike czarne i nawet dobrze się w nich klepie ale jeżeli miałbym doradzić to polecam Adidas f50 Tunit, koreczki świetne, leciutkie jak w nich grałem to była sama przyjemność, no i jak ktoś jeszcze wczesniej napisał Copy tez marka ????
Powiedz czy masz oryginalne za 600 zł czy talarie czy najprostsze zrobione z najgorszego materiału jaki może być i to 200 zł to tylko za znaczek Nike dla dzieci 12-13 lat aby przyszpanować bo ma się buty jak CR7 ...

Odradzam Mercuriale, w ogóle buty z materiałem błyszczącym za 150 zł. W takiej cenie sobie kupisz fajne Jomy, Adidasy itp. Odradzam mało profesjonalne buty Nike za 150 zł, jak chcesz kupić takie porządne Mercuraile to kup sobie oryginalne, kumpel w klubie ma i mu się w nich gra świetnie ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
http://www.allegro.pl/item947480905_..._42_5_new.html

Kolega niedawno kupił te buciki i był zadowolony ale zapłacił trochę więcej cena jest bardzo dobra według mnie!
Sam plastik, syntetyk i tragedia. Buty na miesiąc. No ale zależy jak ktoś tu mówił jakie buty chcesz - go grania czy do wyglądania. Jak do grania to tylko skóra jak Copy albo modele Pumy, jak plastiki to kup sobie właśnie coś takiego jak Mercuriale.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Sam plastik, syntetyk i tragedia. Buty na miesiąc. No ale zależy jak ktoś tu mówił jakie buty chcesz - go grania czy do wyglądania. Jak do grania to tylko skóra jak Copy albo modele Pumy, jak plastiki to kup sobie właśnie coś takiego jak Mercuriale.
dokładnie. Wiem coś na ten temat bo sam się napaliłem na Mercuriale i je kupiłem. Jestem zawiedziony tym zakupem i ze szczerego serca nie polecam tych butów. Jeżeli chodzi o mnie to buty są straszne lekkie, źle przylegają do nogi, u mnie to wyglądało tak że cholernie się pięty w nich ślizgały i potem po każdym meczu mnie bolały :cry: ...
 
travism 190

travism

Forum VIP
Powiedz czy masz oryginalne za 600 zł czy talarie czy najprostsze zrobione z najgorszego materiału jaki może być i to 200 zł to tylko za znaczek Nike dla dzieci 12-13 lat aby przyszpanować bo ma się buty jak CR7 ...
haha na głowe nie upadłem zeby sobie korki za 600zł kupować ???? max to 300zł ???? podobały mi sie to kupiłem, a zeby podniecac sie wyglądem korków to chyba juz wyrosłem z tego :|
 
ronaldo-9 0

ronaldo-9

Użytkownik
Sam plastik, syntetyk i tragedia. Buty na miesiąc. No ale zależy jak ktoś tu mówił jakie buty chcesz - go grania czy do wyglądania. Jak do grania to tylko skóra jak Copy albo modele Pumy, jak plastiki to kup sobie właśnie coś takiego jak Mercuriale.
Jak widzisz kolega dał 3 do wyboru a ze tobie się nie podobają nie znaczy ze innym się mogą nie podobać lub dobrze w nich grac.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Jak widzisz kolega dał 3 do wyboru a ze tobie się nie podobają nie znaczy ze innym się mogą nie podobać lub dobrze w nich grac.
Mówię, że za odrobinę drożej ma buty 100x jakościowo lepsze (co chyba najważniejsze) i przede wszystkim dużo wygodniejsze, ale w końcu każdy kupuje co chce.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
żeby Ci nie zajmował całego piszczela :razz:
Jak Ci spadają to podklej sobie plastrem albo kup opaski pod ochraniacze.
 
Do góry Bottom