>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buty piłkarskie

M 0

misieken

Użytkownik
A materiały syntetyczne ?? Rozwalą się po jakiś 3-4 miesiącach ?? Też weźcie fakt że gram tylko na podwórku z kolegami a nie w jakimś zespole
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Czyli skóra naturalna a w ostateczności skóra syntetyczna ??
To zależy od Ciebie, ja na przykład jestem &quot;jakościowcem&quot;, a nie &quot;wyglądaczem&quot;, dlatego dla mnie jakość obuwia jest na pierwszy miejscu.
 
R 0

rzesi

Użytkownik
Kaiser 5 Cup Black
Otóz ostatnio trafilem na korki firmy Adidas model Kaiser 5 Cup Black (wkrety) i chcialem sie dowiedziec czy korki warte sa zachodu. Znalazlem je w cenie 200zl i moze znacie jakies opinie na ich temat .
Pozdrawiam
rzesi
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Kaisery świetne buty,masz pewność ,że nie rozwalą się po 3miesiącach.Solidne skórzane buty.Wykonanie na wysokim poziomie.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
ja posiadam Nike Mercurial, takie jak te: http://allegro.pl/item1032627220_buty_pilkarskie_nike_mercurial_veloci_v_fg_okazja.html#gallery
wcześniej miałem podobne tylko pomarańczowe i niebieskie(te starsze). we wszystkich grało się fajnie tylko minus był taki, że w tych starszych modelach rozklejały się i palce odchodziły od podeszwy. w tych czarnych jest lepiej, nie jestem typem człowieka który buty szanuje i aż o dziwo że się trzymają tak dobrze. polecam.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
Posiadam halówki Jomy, jak również buty do biegania tej firmy - są doskonałej jakości w stosunku do ceny. Jak kupowałem halówki mierzyłem też adidasa - i jeżeli chodzi o wygodę korzystniej wypadają Jomy
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie co polecacie ~300zl ?

Baaaardzo duzo dorbych opinii naczytalem sie o Copa Mundialach , ale poszukuje jeszcze jakiejs alternatywy ? Buty nie maja wygladac tylko ma sie w nich dobrze grac ;)

Pozdrawiam ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam ????

Mam pytanie.

Gra ktoś w takich koreczkach ?? Jak się nich gra ?? Warto takie zakupić ??

http://allegro.pl/item1157510559_adidas_predator_absolado_x_fg_wc_rozm_44_2_3.html
Osobiście nie lubię takich modeli ponieważ uważam że są to buty na krótki czas, oczywiście rozumiem że nie wszystkich stać na zakup najwyższych modeli, ale aktualnie choćby na allegro można znaleźć bardzo dużo ciekawych ofert butów które są gatunkowo najwyższej jakości i po rozsądnej cenie.
Nigdy w takich nie grałem ale odradzałbym zakupu, jeśli masz ograniczony budżet to w podobnych cenach ciekawe pumy można odnaleźć :razz:
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Joma porządna firma , na hale to tylko butki jomy nie rozkleja ci się ni nic , bardzo solidne . Wygodne przede wszystkim , wiec radziłbym ci wziasc jomy .
 
I 0

intezpl

Użytkownik
Witam może się ktos orientuje czy kiedykolwiek wypuszczono taką kolorystykę dla tego modelu - Nike mercurial Talaria II FG.
Głownie intryguje mnie kolor, ale tez na wkladce te gwiazdki zamiast nike ;/
link do fotki : nie mogle wkleic linka; /
Prosze o odpowiedz/pomoc.
pozdrawiam
PS. Moze ktos jest taki dobry i znalazl lub zna sie w takim razie na kolorystyce tego buta i kojarzy model o kolorze bialym ze zlotym znaczkiem nike i takim samym spodzie.
 
O 10

olo-48059

Użytkownik
Witam.
Potrzebuje kubić buty na hale do ok 160zł
Niestety nie mogę dodawać linków więc...
Zastanawiałem się nad takimi:
allegro.pl/buty-halowe-joma-top-flex-002-skora-2010-r-44-i1251633409.html
Czy może lepiej troche kasy dozbierać i coś takiego:
allegro.pl/buty-nike-ctr360-libretto-ic-r-44-5-bialo-czarne-i1216672827.html
co o tym myślicie?
Proszę o wasze opinie i porady
Dziękuje za wszystko.
Polecam Ci te butki jomy, sam takie miałem są wygodne i wytrzymałe, a przy tym nie za drogie. Niezłe są również takie halówki nike5 elastico
 
Do góry Bottom